KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2016. június 15.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A bőrnyugtató hatású aloe verát és allantoint tartalmazó kendő védi a bőrt a kiszáradástól. Ideális utazáshoz is.

Nem tartalmaz: parfümöt, színező anyagot, ásványi anyagot és paraffinolajat. Nem tartalmaz PEG emulgeálószereket. pH-bőrsemleges, hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Használata az allergiára hajlamos és érzékeny bőr számára is javasolt.

Krémmánia Kedvencek a -ben
Michelle

2016. szeptember 13.

Állandó darab lett nálam is, van belőle mindenhol: az íróasztalomon, a táskámban, a kocsiban, az utazótáskában. Jól záródik, a kendő nem szakad, nem csöpög, nem száraz, nem marad utána zsíros-ragacsos érzés, nem irritál, szépen tisztít arcot, kezet, cipőt, bármit, egész jól elboldogul a normál sminkkel, ráadásul olcsó és még minden Rossmannban találtam belőle. Így kell ezt csinálni.

Michelle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 13.

barbimariposa

2016. szeptember 13.

Én is a táskámban hordom, kéztörlésre szoktam használni, nagyon szeretem benne, hogy a teteje normálisan záródik és nem hagy ragacsos érzetet.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

vszandraa

2016. augusztus 23.

Alapozó eltávolítására használom ezt a kis csomagot. A csomagolása irtó cuki, nagyon tetszik. :) Olyan naturális az egész. Az alapozó 80 %-át kb le is szedi, másra nem szoktam használni. 1 kendő elég is, nem nyúlik, rugalmas az anyaga, nekem lehetne kicsit nedvesebb, de ez sem akkora probléma, nagyon olcsó is, jól záródik a teteje. Én szeretem nagyon. :)

vszandraa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

UPDATE
Mai napig a kedvenc tisztítókendőm, mindig van a táskámban, autómban. Akciókor minidg feltankolok belőle, próbálkoztam más hasonló termékkel is, de több év használat után azt kell mondja, ez a legjobb.

2014. július 23.
Tökéletesen megfelel annak a célnak amire való. (És szerintem más célra történő használat esetén nem túl etikus pontot levonni azért, mert arra nem teljesen tökéletes.) Táskában hordom magamnál, gyerekek kezének/arcának letörlésére fagyizás, gyümölcsözés, stb. után teljesen jó, a kis minták barázdái külön jó szolgálatot tesznek a ragacsok eltávolításánál, hatékonyabb így mint ha teljesen sima lenne. A nedvessége is teljesen jó, vastagsága is. Nem irritál. Volt hogy popsitörlőnek is használtam a kisebbik fiamnál, mert ha elmegyünk valahova nem hurcolom magammal a nagy csomagos popsitörlőt, arra is tökéletes volt. Akciósan szoktam mindig feltankolni belőle.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

UPDATE

2014. július 23.

Lisien

2016. augusztus 23.

Nyaralásra szereztem be helytakarékosság miatt. Én is sminklemosásra használtam. Persze a szemsminkhez azért vittem mást is, mert a vízálló spirál eltávolítását nem ettől reméltem. Amire vettem arra jó. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyi ideig ragad tőle az arc, mert én utána használtam arclemosót is, pattanásokat sem okozott 1 hét alatt. A kendő anyagával és nedvességtartalmával is megvagyok elégedve. Rendszeres használatra a micellás vizeket kedvelem, de utazásokhoz és táskába dobálósnak szeretni fogom.

Lisien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

missus

2016. június 15.

Sminklemosásra vettem utazáshoz az itteni vélemények alapján, de előtte kipróbáltam csak a kezem törlésére, és nagyon nem tetszett, kellemetlen érzést hagy maga után. Nem merem kipróbálni az arcomon. Az egyetlen, ami tetszik benne, az a csomagolása.

missus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

fdorottya

2016. április 20.

Plusz pont a csomágolásért. Nagyon puha kendő, megfelelő nedvességű is. Kis helyen is elfér. Kell ennél több???

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

LathatatlanOzike

2016. április 18.

Más csomagolásban jutottam hozzá, de ez nem is baj, mert még aranyosabb annál, mint ami a képen van. Nagyon édes. :$
Nagyon praktikus a felpattintós megoldás, könnyen és gyorsan ki lehet belőle szedni a kendőt.
A kendők nagysága megfelelő, kellően nedvesek, és az is jó, hogy nincs erős illata. Sőt, ragacsos érzést sem hagy!
Le is váltom a JimJams-et erre, ez sokkal jobb az erdőjáró túrákra. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Le is váltom a JimJams-et erre, ez sokkal jobb az erdőjáró túrákra. :)

leba

2016. március 24.

Szuper, mindig van belőle.

leba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Szuper, mindig van belőle.

illesbb

2016. január 14.

Többször újravettem már. Sminklemosásra is jó, szépen leviszi a sminket. De egyébként, ha nincs víz a közelben, akkor a kéz és arc megtörlésére is tökéletes. Ja és a csomagolása is praktikus és cuki is.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.