KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo

Utolsó módosítás dátuma: 2016. június 15.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A bőrnyugtató hatású aloe verát és allantoint tartalmazó kendő védi a bőrt a kiszáradástól. Ideális utazáshoz is.

Nem tartalmaz: parfümöt, színező anyagot, ásványi anyagot és paraffinolajat. Nem tartalmaz PEG emulgeálószereket. pH-bőrsemleges, hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Használata az allergiára hajlamos és érzékeny bőr számára is javasolt.

Krémmánia Kedvencek a -ben
missus

2016. június 15.

Sminklemosásra vettem utazáshoz az itteni vélemények alapján, de előtte kipróbáltam csak a kezem törlésére, és nagyon nem tetszett, kellemetlen érzést hagy maga után. Nem merem kipróbálni az arcomon. Az egyetlen, ami tetszik benne, az a csomagolása.

missus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

fdorottya

2016. április 20.

Plusz pont a csomágolásért. Nagyon puha kendő, megfelelő nedvességű is. Kis helyen is elfér. Kell ennél több???

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

LathatatlanOzike

2016. április 18.

Más csomagolásban jutottam hozzá, de ez nem is baj, mert még aranyosabb annál, mint ami a képen van. Nagyon édes. :$
Nagyon praktikus a felpattintós megoldás, könnyen és gyorsan ki lehet belőle szedni a kendőt.
A kendők nagysága megfelelő, kellően nedvesek, és az is jó, hogy nincs erős illata. Sőt, ragacsos érzést sem hagy!
Le is váltom a JimJams-et erre, ez sokkal jobb az erdőjáró túrákra. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Le is váltom a JimJams-et erre, ez sokkal jobb az erdőjáró túrákra. :)

leba

2016. március 24.

Szuper, mindig van belőle.

leba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Szuper, mindig van belőle.

illesbb

2016. január 14.

Többször újravettem már. Sminklemosásra is jó, szépen leviszi a sminket. De egyébként, ha nincs víz a közelben, akkor a kéz és arc megtörlésére is tökéletes. Ja és a csomagolása is praktikus és cuki is.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Boga24

2016. január 14.

Sminkeltávolításra vettem, tökèletesen bevált. Nincs benne káros összetevő, elèg nedves, ès kicsi a csomagolása utazáshoz is szuper. Nem szárad ki, tetszik a visszapattintós megoldás a tetejèn. Abszolút 5

Boga24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

Juanita30

2015. október 20.

Nagyon szeretem. Utazásnál mindig van nálam egy csomag.

Juanita30
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Nagyon szeretem. Utazásnál mindig van nálam egy csomag.

zsofbar77

Korcsoport: < 18
2015. szeptember 13.

Ezentúl csak ezt vesztem utazáshoz. Szépek az összetevők, kifejezetten jó minden bőrtípusra. olcsó, és nagyon praktikus a kis műanyag nyitja. lehetne magasabb a nedvességtartalma, testápoló kendőnek azért nem nevezném.ettől függetlenül tökéletes!

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
petruu

2015. szeptember 7.

Imàdom, a dolgát tökéletesen teszi, a nyári csomagolás a kis figurákkal... engem megvettek már sokadjára :) nyaralásra/utazásra csak ezt visszük törlőkendőnek, sminklemosónak.

petruu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Kittikatka

2015. augusztus 12.

Jó a kendő minősége, pont annyira nedves, amennyire kell. Praktikus a csomagokása. A kis kiszerelése miatt mindig ezt "cipeljük" magunkkal, ha kell :) a csomagolása pedig nagyon aranyos.

Kittikatka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 12.