KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: nagyniki61, Módosítva: 2016. október 20.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A bőrnyugtató hatású aloe verát és allantoint tartalmazó kendő védi a bőrt a kiszáradástól. Ideális utazáshoz is.

Nem tartalmaz: parfümöt, színező anyagot, ásványi anyagot és paraffinolajat. Nem tartalmaz PEG emulgeálószereket. pH-bőrsemleges, hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Használata az allergiára hajlamos és érzékeny bőr számára is javasolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lacrymosa88

2017. november 17.

Utazáshoz, boltba menéshez kötelező darab, ha kisgyereke van az embernek. Mindig maszatos vagy az arca, vagy a keze, ezzel pedig pillanatok alatt eltüntetem a koszt. Kis helyen elfér, praktikus, nem tolakodó az illata, nem tocsog a nedvességtől, tökéletes!

lacrymosa88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Makk Zsuzsó

2017. október 11.

Utazáshoz jó, ha az embernek pl. ragad a keze valamitől. Nem irritál, megfelelően tisztít, olcsó.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Kuro

2017. október 1.

Nekem más a csomagolása, világoszöld alapon fehér pöttyös. A kendők mérete tökéletes, viszont nedvességre nekem kicsit szárazak, illetve a pattintós teteje ellenére, nekem 3 hét után durván száradni kezdett. Illatra sem valami jó, úgyhogy nálam nem nyert.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

mókincs

2017. szeptember 26.

Illatmentes és alkoholmentes törlőkendőt kerestem. Megtaláltam. Kellően nedves és a tisztító, frissítő hatásával is elégedett vagyok. Alapdarab a táskámban.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

ravadri

2017. augusztus 13.

Ebben a melegben az arc és kéz frissítésére kiváló, sőt még a minimális sminket is szépen lehozza, holott nem ez az eredeti funkciója! Multifunkciós szuper termék olcsón!

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

cooleva

2017. augusztus 1.

Végre egy törlőkendő, aminek pattintós a teteje. Nagyon szép összetevők, megfelelő nedvesség, méret..nekem és a kisfiamnak is nagy öröm ez a termék:-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

pannababo

2017. június 25.

Nyárra nagyon alkalmas,nem irritál ,de arcra nem olyan kellemes,mint kézre! Picit kiszárad,ha nem jól pattintjuk vissza.

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

szivoszal

2017. június 8.

kisfiamnak vettem a táskába. szeretem hogy illatmentes mivel az arcára és a kezére használom így nem lenne jó ha azokat nyalogatná.vastag, elég nedves, es tetszik hogy mintás(bár ez mellékes)
mindig újra veszem

szivoszal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

mindig újra veszem

vl

2017. április 9.

Cuki, praktikus, szeretem.

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Cuki, praktikus, szeretem.

Babooca

2016. november 20.

Legjobb táskába dobálós törlőkendő. Alapdarab a táskámban, el se indulok nélküle. Az, hogy visszazárható külön plusz pont. A kendők mérete tökéletes, jól elválnak egymástól és nehezen szakad. A mérete imádnivaló és az állatfigurák is aranyosak.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice