KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: nagyniki61, Módosítva: 2016. október 20.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A bőrnyugtató hatású aloe verát és allantoint tartalmazó kendő védi a bőrt a kiszáradástól. Ideális utazáshoz is.

Nem tartalmaz: parfümöt, színező anyagot, ásványi anyagot és paraffinolajat. Nem tartalmaz PEG emulgeálószereket. pH-bőrsemleges, hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Használata az allergiára hajlamos és érzékeny bőr számára is javasolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ravadri

2017. augusztus 13.

Ebben a melegben az arc és kéz frissítésére kiváló, sőt még a minimális sminket is szépen lehozza, holott nem ez az eredeti funkciója! Multifunkciós szuper termék olcsón!

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

cooleva

2017. augusztus 1.

Végre egy törlőkendő, aminek pattintós a teteje. Nagyon szép összetevők, megfelelő nedvesség, méret..nekem és a kisfiamnak is nagy öröm ez a termék:-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

pannababo

2017. június 25.

Nyárra nagyon alkalmas,nem irritál ,de arcra nem olyan kellemes,mint kézre! Picit kiszárad,ha nem jól pattintjuk vissza.

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

szivoszal

2017. június 8.

kisfiamnak vettem a táskába. szeretem hogy illatmentes mivel az arcára és a kezére használom így nem lenne jó ha azokat nyalogatná.vastag, elég nedves, es tetszik hogy mintás(bár ez mellékes)
mindig újra veszem

szivoszal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

mindig újra veszem

vl

2017. április 9.

Cuki, praktikus, szeretem.

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Cuki, praktikus, szeretem.

Babooca

2016. november 20.

Legjobb táskába dobálós törlőkendő. Alapdarab a táskámban, el se indulok nélküle. Az, hogy visszazárható külön plusz pont. A kendők mérete tökéletes, jól elválnak egymástól és nehezen szakad. A mérete imádnivaló és az állatfigurák is aranyosak.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Michelle

2016. szeptember 13.

Állandó darab lett nálam is, van belőle mindenhol: az íróasztalomon, a táskámban, a kocsiban, az utazótáskában. Jól záródik, a kendő nem szakad, nem csöpög, nem száraz, nem marad utána zsíros-ragacsos érzés, nem irritál, szépen tisztít arcot, kezet, cipőt, bármit, egész jól elboldogul a normál sminkkel, ráadásul olcsó és még minden Rossmannban találtam belőle. Így kell ezt csinálni.

Michelle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 13.

barbimariposa

2016. szeptember 13.

Én is a táskámban hordom, kéztörlésre szoktam használni, nagyon szeretem benne, hogy a teteje normálisan záródik és nem hagy ragacsos érzetet.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Skincaremania

2016. augusztus 23.

Alapozó eltávolítására használom ezt a kis csomagot. A csomagolása irtó cuki, nagyon tetszik. :) Olyan naturális az egész. Az alapozó 80 %-át kb le is szedi, másra nem szoktam használni. 1 kendő elég is, nem nyúlik, rugalmas az anyaga, nekem lehetne kicsit nedvesebb, de ez sem akkora probléma, nagyon olcsó is, jól záródik a teteje. Én szeretem nagyon. :)

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

2016. augusztus 23.

UPDATE
Mai napig a kedvenc tisztítókendőm, mindig van a táskámban, autómban. Akciókor minidg feltankolok belőle, próbálkoztam más hasonló termékkel is, de több év használat után azt kell mondja, ez a legjobb.

2014. július 23.
Tökéletesen megfelel annak a célnak amire való. (És szerintem más célra történő használat esetén nem túl etikus pontot levonni azért, mert arra nem teljesen tökéletes.) Táskában hordom magamnál, gyerekek kezének/arcának letörlésére fagyizás, gyümölcsözés, stb. után teljesen jó, a kis minták barázdái külön jó szolgálatot tesznek a ragacsok eltávolításánál, hatékonyabb így mint ha teljesen sima lenne. A nedvessége is teljesen jó, vastagsága is. Nem irritál. Volt hogy popsitörlőnek is használtam a kisebbik fiamnál, mert ha elmegyünk valahova nem hurcolom magammal a nagy csomagos popsitörlőt, arra is tökéletes volt. Akciósan szoktam mindig feltankolni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

UPDATE

2014. július 23.