KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   199 Ft és 499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   20 db és 80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   199 Ft és 499 Ft
Kiszerelés:   20 db és 80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

dunaimano

2018. január 20.

Ő az új kedvenc. Kellemes, puha, jó illatú, nem szakad. A csomagolása kicsit kellemetlen, zárhatna jobban is a sokadik feltépés után is, de mivel nálam gyorsan fogy, nem volt még problémám a kiszáradással sem.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

lovecreams

2017. december 14.

Tényleg lehetne nedvesebb és picit nagyobb is, de ettől független nagyon szeretem. Gyengéd és mindenmentes, kéztörlésre és visszafogottabb smink lemosására használom. 450 Ft 80 darab, nagyon megéri.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

sophy83

2017. december 13.

Picit talán kevésbé nedves, mint a többi törlőkendő, de nagyon szeretjük. Egyszerre csak egy jön ki a tasakból, nem kell bűvészkedni a szétválasztással.

sophy83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

GalambSz

2017. december 4.

Mindig van egy a táskámban, szeretem mert kicsit és parfümmentes! Kisfiam maszatos száját, kezét nyugodt szívvel törölhetem vele, nem kellemetlen érzés számára sem, és gyakran én is ezt használom kéztörlőnek, ha úton vagyunk. Nem irritál, nincs illata, megfelelően nedvesség.

GalambSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

elve

2017. november 22.

Szerettük használni, árához képest jó minőség.

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Szerettük használni, árához képest jó minőség.

brbara

2017. november 22.

A tescos mellett a legjobb törlőkendő, imádjuk.

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

A tescos mellett a legjobb törlőkendő, imádjuk.

sztinke

2017. október 30.

Nem babára használom, de szerintem nekik sem lehet bajuk vele. Kellően nedves és jó méretűek a kendők, nem illatosított, nem csíp, nem irritál és megfelel minden, nedves törlőkendővel szemben támasztott követelménynek. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Vivi22

2017. október 7.

Ár-érték arányban nagyon jó! A pampers törlőtől kipirosodott a baba popsija, ettől rendbe jött.
Ami kissé zavaró, hogy a felső lapok szárazabbak, mint az alsók.

Vivi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Ami kissé zavaró, hogy a felső lapok szárazabbak, mint az alsók.

Meloca

2017. szeptember 19.

Az ára nagyon hízelgő, főleg ha akciós és 4 csomagot egyben 1000 Ft-ért meg lehet vásárolni, viszont annyit is ér! A lapok kicsik, nem elég nedves. Én inkább a dm sajátmárkás Babylove törlőkendőt szeretem, minden lapja nedves, nagyobbak is a lapok, mint a babydream-nek! Nekünk sajnos nem vált be!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Bolvarin

2017. szeptember 19.

Ár érték arányban a legjobb!

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Ár érték arányban a legjobb!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin