KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

Vivi22

2017. október 7.

Ár-érték arányban nagyon jó! A pampers törlőtől kipirosodott a baba popsija, ettől rendbe jött.
Ami kissé zavaró, hogy a felső lapok szárazabbak, mint az alsók.

Vivi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Ami kissé zavaró, hogy a felső lapok szárazabbak, mint az alsók.

Meloca

2017. szeptember 19.

Az ára nagyon hízelgő, főleg ha akciós és 4 csomagot egyben 1000 Ft-ért meg lehet vásárolni, viszont annyit is ér! A lapok kicsik, nem elég nedves. Én inkább a dm sajátmárkás Babylove törlőkendőt szeretem, minden lapja nedves, nagyobbak is a lapok, mint a babydream-nek! Nekünk sajnos nem vált be!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Bolvarin

2017. szeptember 19.

Ár érték arányban a legjobb!

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Ár érték arányban a legjobb!

mevia

2017. szeptember 11.

Ezt használom babámnak születése óta, számunkra a legjobb , legszebb összetételű, semmi irritáció, csak ajánlani tudom. :)

mevia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

marryjane

2017. szeptember 2.

Volt részem olyan akcióban részt venni, hogy 4 csomag került 1.000.-Ft-ba. Betáraztam belőle.
Kisbabám bőrét nem bántja. A dúrvább kakát inkább csap alatt mosom le. Ezért nem zavar, hogy annyira nem nedves a kendő.
Ezt használjuk továbbra is 😊

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Ezt használjuk továbbra is 😊

tothbernadett

2017. augusztus 27.

Vastag, szép összetevős popsitörlőkendő alacsony áron. Sminklemosásra nem használnám, ahhoz nem elég nedves, de a babócám popójára így pont jó.

tothbernadett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

AKiss

2017. augusztus 17.

Tudom, babapopsira van, nem az arcomra, de nekem pici piros pöttyöket okozott. Szóval kéztörlésre és egyéb törlésre elhasználom, újravenni nem fogom... Szép összetevők miatt ****

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

butizs

2017. augusztus 15.

Szerintem messze lekörözi márkásabb társait, összetevőket, gazdaságosságot nézve is. Azok lehet , hogy kicsit vastagabbak, de abból sem használtam kevesebbet...több és nagyobb lapok vannak benne, így sokkal tovább kitart.Soha nem okozott irritációt. A legfontosabb, hogy szépek az összetevők.

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

anitazs

2017. augusztus 8.

Szerintem át-érték arányban nagyon rendben van, még soha nem okozott kipirosodást a babámnál. Egy leheletnyivel lehetne nedvesebb (anno Pampersrōl váltottunk erre), de már megszoktam.

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

tonhalacska

2017. május 11.

Nagyon vékony, egy kakilásnál rengeteg elfogy belőle , ezért egyáltalán nem gazdaságos. Nem találtam még jobbat az Aldisnál.

tonhalacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin