KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

Krémmánia Kedvencek a -től
tonhalacska

2017. május 11.

Nagyon vékony, egy kakilásnál rengeteg elfogy belőle , ezért egyáltalán nem gazdaságos. Nem találtam még jobbat az Aldisnál.

tonhalacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

jkrisztie2

2017. április 23.

Egyik legjobb szenzitív törlőkendő! Szépek az összetevők, nagyon jól tisztít, mérete, nedvessége pont megfelelő, ha egyet kiveszek, csak egy jön ki ( ez pelenkázáskor fontos! ) Nálunk multifunkcionális, mindenre hasznájuk. Amúgy is jó árban van a négyes csomag, de gyakran akciózzák, ilyenkor betárazok belőle.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

makka

2017. április 17.

Bár másik törlőkendőt nem próbáltam (erről olvastam a legjobb véleményeket az összetevőket tekintve), nagyon jónak ítélem. Az ára is rendben van.

makka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

szivoszal

2017. március 6.

Vettem egy négyes pakkot meg kaptam is egyet :D a kendők nagyok és puhák,nekem lehetnének egy kicsit nedvesebbek is, de igy is nagyon megfelel!

szivoszal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

mikeklaudiaivett

2017. február 22.

A legjobb törlőkendő! Éppen annyira nedves amennyire kell és semmi irritáló nincs benne.

mikeklaudiaivett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Candy21

2017. február 13.

Nagyon jó kis popsi törlő jó puhák benne a kendők és pont annyira nedves amennyire kell jól működik smink lemosásra is nem irritál és ha csak egyet akarok kivenni nem jönn 100 másik vele.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

szusmus

2016. december 5.

A legjobb popsitörlő! Jó az ára, pont annyira nedves, amennyire kell, és ha csak egyet akarok belőle venni, akkor egy jön :-)

szusmus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

felicitas

2016. november 15.

Olcsó, nagyon jó összetevőkkel. Kissé száraz, ezért használom inkább a szintén olcsó Müllereset, de ha csak Rossmann lenne a közelben ennél maradnék. Más márkás szenzitív törlőkendők üsszetételben elbújhatnak mögötte, és nekem leginkább az számít.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Lisa Simpson

2016. november 12.

Mielőtt megszületett a lányom, direkt utánajártam, melyik törlőkendő lenne a legjobb. Végül ebből táraztam be, és jól tettem, már több csomaggal elhasználtunk. Csak a "nagydologhoz" használjuk, egyébként vízzel törlöm át, de így nagyon bevált. Ami még tetszik benne, hogy ha kihúzok egy kendőt, nem jön vele másik három is, mint ahogy sajnos több másik törlőkendőnél igen.

Lisa Simpson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Mmaminti

2016. november 7.

Csak ezt használjuk a babánknak (az összetétel miatt választottuk és megszerettük)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Mmaminti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin