KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Babydream

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Új összetevőkkel, még puhább törlőkendő

• Aloe verával és alantoinnal
  • Garantáltan nem tartalmaz parfümöt, szinezőanyagot, paraffinolajat, alkoholt és polietilén glikolt
  • Gyengéden és alaposan tisztít
  • Bőrsemleges Ph

Krémmánia Kedvencek a -ben
Nikita0828

2016. szeptember 21.

Nekünk is bevált. Babapopira használom :)

Nikita0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Nekünk is bevált. Babapopira használom :)

Donna

2016. szeptember 19.

A legjobb popsitörlő amit valaha használtam. Nem ragadnak össze a kendők és jól lehet vele tisztítani.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. szeptember 15.

Az előjövő ekcéma miatt kutakodtam itt a lehető legbőrkímélőbb kencék után. A dm-es (fehér) babatörlőt használtam nyáron, főleg az utcán is használt naptejek és napkrémek letörlésére a végtagjaimról, dekoltázsról. De, talán épp az abban lévő propylene glycolra sokallt be a bőröm egy nagy pollen kombóval együtt. Ez a kendő, amit pár napja használok, felüdülés, és sokkal jobb, mint amit korábban használtam. Maga a kendő is puhább, lágyabb, amennyire át van itatva, az pont a kellően nedves; kellemes érzet, semmi ragacsosság nincs benne és utána. Már tudom, mit használjak ezentúl. Nagyon jó.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

vszandraa

2016. szeptember 13.

Ez a kendő nálam univerzális szerepet tölt be. Roppant gazdaságos, nem szakad, nedvességre is jó.Ára verhetetlen, főleg, hogy 80 darab van benne. Kéztisztításra használom legfőképp, és smink eltávolításra szerettem volna, de tegnap nem kaptam sajnos, a kéket vettem meg belőle, de ahogy látok ilyet cserélem is le. Tetszik nagyon az összetevője, nincs benne semmi irritáló.

vszandraa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Hilarie

2016. szeptember 12.

Nagyon jó kis törlőkendő, nálam veri a márkás társait. Kellően nagyok a kendők, de nem óriásiak. Az illata kellemes, s kellően nedves, de nem ázik. Első gyereknél még sokat variáltam a popsitörlőkkel, a másodiknál már csak ezért adok pénzt. És ha épp nincs más, nekem is jó sminklemosásra.

Hilarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

dorkana

2016. augusztus 26.

Ár-érték arányban tökéletes, mindig tartok belőle otthon. Sokoldalúan felhasználható.

dorkana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Timo21

2016. augusztus 25.

Nagyon jó, bevált. Elég nedves, ára jó, újravesszük!!

Timo21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Nagyon jó, bevált. Elég nedves, ára jó, újravesszük!!

ficuskinky30

2016. július 29.

A díványon volt egy elemzés a popsitörlőkről (http://divany.hu/shopaholic/2012/09/04/popsitorlok/), ezért ezt választottam, és szerintem tök jó. Imádom, hogy nincs benne illatanyag!

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
ficuskinky30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bibus

2016. július 27.

Pampershez képest elég vékony és szinte száraz. De ezek ellenére sem rossz, sőt! Ár érték arányban elég jó. Amikor akciós akkor tuti venni fogok továbbra is. Én is rendeltetés szerűen használom, kisfiamnál.

Bibus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Chrissy

2016. július 23.

Kiváló ár-érték arány, jó minőségű termék. Arra használjuk, amire való: babapopsi törlésre. Nincs benne piros pöttyös összetevő, kellemes tisztaság illata van, kellően nedves. Nem irritáló.
Nagyon elégedettek vagyunk vele és csak ezt vesszük.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Nagyon elégedettek vagyunk vele és csak ezt vesszük.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin