KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. július 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Védi a bőrt a kiszáradástól és a káros környezeti hatásoktól.

lovecreams

2018. április 4.

Nem tudom, miért nem használtam régebben. Az ajkaimra használom, és azóta nem nyúltam más ajakkencéhez. Ezzel szerintem mindent elmondtam.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Makk Zsuzsó

2018. március 1.

Minden háztartásba kell ebből is, csakúgy, mint a sebbenzinből, vagy a lázcsillapítóból. Univerzális szer, teszi, amit kell, semmi nagy meglepetés. Bőrpuhító, bőrvédő, nem allergizál. A parfüm illatának tartósabbá tételénél még tesztelem, jó lenne, ha arra is működne.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

doroty9898

2018. február 25.

Tökéletes a száraz könyökre és sarokra. Én szempillaspirál-lemosónak is használom, arra is tökéletes. Hideg időben a számra is ezt kenem, nagyon jól hidratál.

doroty9898
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Soly77

2018. február 15.

Mennyi xart megvettem már körömágyra és sarokra... el nem tudom mondani, ez a kis csodaszer pedig csak kivárta a sorát és mindenkit maga mögé utasított. Olcsó, nagyon hatékony, sokáig elég. Mi kell még! Ezt használjátok ne mást :)

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

kneva

2017. november 30.

Mindig csodálkoztam, amikor a drogériákban vazelint láttam, h vajon miért nem a gyógyszertárban veszik meg az emberek? aztán rájöttem a válaszra: ennek a tégelye igényesebb, jobban visszazárható és ennek a műanyagnak a felülete kevésbé porózus, szóval le lehet törölni és nem ragad, nem csúszik.
Személy szerint jó dolognak tartom a vazelint, mert az alkalmazása biztonságon. Nem allergizál, nem irritál. Gyógyszerkönyvi alapanyag.
Télen a kézfejemre szoktam egy picit kenni a kézkrém használata után. Otthoni hajfestéskor is hasznos, bekenem a homlokomnál a hajtőhöz közel illetve a füleimet.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

writa

2017. november 29.

Két dologra használom, a könyököm kiszáradt bőrére, amivel csodákat tesz és erre semmi más nem képes, pedig sokmindent próbáltam már. A másik, ajakápolóként is szoktam használni, főleg hideg szeles időben, jóval kevésbé viseli meg az ajkamat így az időjárás, bár e mellé használok ajakápolót is.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

jirka

2017. november 10.

"Sebtapasz"-nak hívom. Vagyis a vazelint magát úgy értelmezem, mint egy "sebtapaszt". Állagából kifolyólag egy csúszós réteget képez a bőrön, ami nyilván nem bír extra hidratáló hatással, nem ez a dolga, viszont lezáróval igen (vízzáró és víztaszító), valójában szerintem ebben van az ereje.
Náthás időszakomban, mikor az orromról a bőr cafatokban málik, ez az egyetlen dolog, ami kívűl-belül megvédi az orromat a további száradástól és dörzsöléstől. A munkahelyemen és az utcán viccesen festenék, fehér gyógykrémmel az orromon (éjszakára használom), ami egy fújjásig marad fent. Ezzel szemben a vazelin több orrfújjást is kibír, csökkenti a kellemetlen dörzsölés tüneteit, és csökkenti a rémes látványt is, amit nyújtok. A belül kisebesedett orromat is szinten tartja, nem bántja, és mentesít a seb okozta feszülő érzéstől.
Ha bizonytalanok vagytok a vazelinben, mert esetleg károsnak vélitek, olvassatok utána, rengetegen írtak róla (jót, rosszat), kár ezt a szert démonizálni.
Kis kiszerelésbe teszem át, így mindig van a táskámban vész esetére, első segély nyújtásra nálam tökéletes, a gyógyítást hosszabb távon másra bízom.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 10.

Mollyerdelyi

2017. szeptember 30.

Én szemöldök szedéshez használom. Kevésbé fájdalmas és jobban be tudom állítani a formát :)

Mollyerdelyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Csirip74

2017. augusztus 14.

Jó pár hónapja a hajszínezéshez vettem, azért, hogy ne fogja be a fülemet és a homlokomat. Múltkor elfogytak a körömolajaim, gondoltam kipróbálom. Fél lencsényit elmorzsoltam a két ujjam között, bekentem a körömágyamat mindegyik ujjamon. Esküszöm jobb mint a körömolaj és nincs körbelengedező műillat. Sőt, azóta a sarkamra is próbáltam a rossmann-os elemes sarokreszelő használata után. Derékmasszázshoz is kiváló nagyon pici mennyiségben, azért hogy kellően csússzon a kéz a masszírozandó felületen. Csúcsszuper!

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

RekaDora

2017. április 13.

nagyon szeretem, rengeteg mindenre lehet használni. esténként a számat szoktam vele bekenni, reggelre nagyon jól beszívja és puha lesz, de a bármilyen kiszáradt területnek jót tesz

RekaDora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Emolliensek: Petrolatum