KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. július 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Védi a bőrt a kiszáradástól és a káros környezeti hatásoktól.

Mollyerdelyi

2017. szeptember 30.

Én szemöldök szedéshez használom. Kevésbé fájdalmas és jobban be tudom állítani a formát :)

Mollyerdelyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

kneva

2017. szeptember 19.

Mindig csodálkoztam, amikor a drogériákban vazelint láttam, h vajon miért nem a gyógyszertárban veszik meg az emberek? aztán rájöttem a válaszra: ennek a tégelye igényesebb, jobban visszazárható és ennek a műanyagnak a felülete kevésbé porózus, szóval le lehet törölni és nem ragad, nem csúszik.
Személy szerint jó dolognak tartom a vazelint, mert az alkalmazása biztonságon. Nem allergizál, nem irritál. Gyógyszerkönyvi alapanyag.
Télen a kézfejemre szoktam egy picit kenni a kézkrém használata előtt. Otthoni hajfestéskor is hasznos, bekenem a homlokomnál a hajtőhöz közel illetve a füleimet.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Csirip74

2017. augusztus 14.

Jó pár hónapja a hajszínezéshez vettem, azért, hogy ne fogja be a fülemet és a homlokomat. Múltkor elfogytak a körömolajaim, gondoltam kipróbálom. Fél lencsényit elmorzsoltam a két ujjam között, bekentem a körömágyamat mindegyik ujjamon. Esküszöm jobb mint a körömolaj és nincs körbelengedező műillat. Sőt, azóta a sarkamra is próbáltam a rossmann-os elemes sarokreszelő használata után. Derékmasszázshoz is kiváló nagyon pici mennyiségben, azért hogy kellően csússzon a kéz a masszírozandó felületen. Csúcsszuper!

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

RekaDora

2017. április 13.

nagyon szeretem, rengeteg mindenre lehet használni. esténként a számat szoktam vele bekenni, reggelre nagyon jól beszívja és puha lesz, de a bármilyen kiszáradt területnek jót tesz

RekaDora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

Veronika8614

2017. március 31.

Ú ez nekem is nagyon bevált <3
Hát igen, úgy tudom nem hidratál, csak bezárja a nedvességet, úgyhogy én éjszakára használom, a lábfejemre, kézre, illetve az arcomon az ekcémás részekre, a szám körül, ja persze plusz száj. Néha a szemem köré is. Pihe puha lesz reggelre a bőröm, az arcomról persze reggel lemosom.
Úgy a legjobb a hatás, ha alá egy kis hidratálót kenek, de magában is jó.
Én nagyon örülök, hogy az itteni vélemények hatására rátaláltam, magamtól biztos, hogy eszembe se jutott volna kipróbálni!

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Ú ez nekem is nagyon bevált <3
Úgy a legjobb a hatás, ha alá egy kis hidratálót kenek, de magában is jó.

rnikolett

2017. március 31.

Nagyon szeretem.Több éve használom, főként ajakápolónak.De minden egyéb száraz területre kiváló.És nagyon sokáig elég.

rnikolett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

little.shana

2017. február 27.

Ugyanolyan vazelin, mint a többi, tetszik, hogy nagy a kiszerelése.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Ugyanolyan vazelin, mint a többi, tetszik, hogy nagy a kiszerelése.

mbettina

2017. január 16.

"Csupa" zöld, nagyon hatékony, nagyon gazdaságos és rengeteg módon szépít ^^. Semmi kifogásolni valót nem találok benne.

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

btinus

2017. január 11.

CSODASZEREIM EGYKE! Mindig velem van a táskámba, hiszen ez aztán tényleg mindenre jó. Főként ajakápolásra használom, mert ennél jobbat erre a célra még nem találtam. De a térdemen, könyökömön és sarkamon, ahol egy felső-kategóriás testápoló nem segít, ott is remekül megállja a helyét. Emellett, miután lemosom a szemfestéket, a szemöldökömet és szempilláimat is bekenem vele, azóta dúsabb és nem törik illetve hullik ki a sok sminkeléstől és macerától. Bár most lehet kifogom próbálni a patikai verziót, mert árban kedvezőbb lenne, hiszen nálam ez igencsak fogyócikk(már nem is számolom hányszor vettem újra)!:)

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

lovi9407

2017. január 6.

Nincs ennél jobb bőrápoló. Sarkamra szoktam esténként, rá a zokni és reggelre sehol egy repedezés. Próbáltam a patikásat is de a Dm-es visz mindent!

lovi9407
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Emolliensek: Petrolatum