KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. július 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Védi a bőrt a kiszáradástól és a káros környezeti hatásoktól.

RekaDora

2017. április 13.

nagyon szeretem, rengeteg mindenre lehet használni. esténként a számat szoktam vele bekenni, reggelre nagyon jól beszívja és puha lesz, de a bármilyen kiszáradt területnek jót tesz

RekaDora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

Veronika8614

2017. március 31.

Ú ez nekem is nagyon bevált <3
Hát igen, úgy tudom nem hidratál, csak bezárja a nedvességet, úgyhogy én éjszakára használom, a lábfejemre, kézre, illetve az arcomon az ekcémás részekre, a szám körül, ja persze plusz száj. Néha a szemem köré is. Pihe puha lesz reggelre a bőröm, az arcomról persze reggel lemosom.
Úgy a legjobb a hatás, ha alá egy kis hidratálót kenek, de magában is jó.
Én nagyon örülök, hogy az itteni vélemények hatására rátaláltam, magamtól biztos, hogy eszembe se jutott volna kipróbálni!

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 31.

Ú ez nekem is nagyon bevált <3
Úgy a legjobb a hatás, ha alá egy kis hidratálót kenek, de magában is jó.

rnikolett

2017. március 31.

Nagyon szeretem.Több éve használom, főként ajakápolónak.De minden egyéb száraz területre kiváló.És nagyon sokáig elég.

rnikolett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

little.shana

2017. február 27.

Ugyanolyan vazelin, mint a többi, tetszik, hogy nagy a kiszerelése.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Ugyanolyan vazelin, mint a többi, tetszik, hogy nagy a kiszerelése.

mbettina

2017. január 16.

"Csupa" zöld, nagyon hatékony, nagyon gazdaságos és rengeteg módon szépít ^^. Semmi kifogásolni valót nem találok benne.

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

btinus

2017. január 11.

CSODASZEREIM EGYKE! Mindig velem van a táskámba, hiszen ez aztán tényleg mindenre jó. Főként ajakápolásra használom, mert ennél jobbat erre a célra még nem találtam. De a térdemen, könyökömön és sarkamon, ahol egy felső-kategóriás testápoló nem segít, ott is remekül megállja a helyét. Emellett, miután lemosom a szemfestéket, a szemöldökömet és szempilláimat is bekenem vele, azóta dúsabb és nem törik illetve hullik ki a sok sminkeléstől és macerától. Bár most lehet kifogom próbálni a patikai verziót, mert árban kedvezőbb lenne, hiszen nálam ez igencsak fogyócikk(már nem is számolom hányszor vettem újra)!:)

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

lovi9407

2017. január 6.

Nincs ennél jobb bőrápoló. Sarkamra szoktam esténként, rá a zokni és reggelre sehol egy repedezés. Próbáltam a patikásat is de a Dm-es visz mindent!

lovi9407
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

wdorika

2017. január 5.

Hideg időben igazi jollyjoker! Kézkrémhez és testápolóhoz szoktam keverni esténként, de a kislányom szárazságra hajlamos ajkait is kitűnően ápolja. Kissé zsíros az állaga, ezért jobban szeretem este használni, illetve akkor több idő is rendelkezésére áll, hogy a hatását kifejtse. Az illata nem különösebben jó, de ez nem is elvárás tőle. Minden száraz foltra (könyök, sarok, stb) igazi csodaszer. Klassz és könnyen kezelhető a doboza is.

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

anitram

2016. november 21.

A legjobb ajakápoló, főleg azért, mert semmilyen más összetevőt nem tartalmaz, így irritációt sem okoz. Hatalmas doboz, szerintem soha nem fogy el!

Egy kisebb dobozva kiszedve igazán kényelmes mindenhova magunkkal vinni és még nem is ciki azt előszedni társaságban. (Sajnos a tudatlanok csak egy dologra tudnak gondolni, ha a "vazelin" feliratot látják, így megelőzhetjük a kellemetlen pillanatokat...)

anitram
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

HardCandy092

2016. november 14.

Valójában eredetileg természetesebb alternatívát kerestem a párommal az együttlétekhez (annak egyébként remekül beválik, kicsit nehéz lemosni utána, de annyi baj legyen), ezért esett a választásom a vazelinra és csak utána olvastam utána, hogy még mi mindenre lehet jó :D
Ajakra szerintem jól működik, tényleg puha lesz tőle a szám. Kézre, lábra testre nem nagyon használtam, ha már ennyire zsíros dolgot használok az shea vaj vagy valamilyen vaskosabb krémet.
Hajra kipróbáltam, szerintem csak optikailag javít a törött hajvégeken valójában nem ápol és ez a bajom ezzel a termékkel, hogy összességében olyan mű érzetem van tőle, mondjuk egy krémhez, olajhoz (shea vajhoz) képest és ezt nem szeretem benne, ezért a -1 csillag.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Emolliensek: Petrolatum