KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. július 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Védi a bőrt a kiszáradástól és a káros környezeti hatásoktól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kneva

2017. november 30.

Mindig csodálkoztam, amikor a drogériákban vazelint láttam, h vajon miért nem a gyógyszertárban veszik meg az emberek? aztán rájöttem a válaszra: ennek a tégelye igényesebb, jobban visszazárható és ennek a műanyagnak a felülete kevésbé porózus, szóval le lehet törölni és nem ragad, nem csúszik.
Személy szerint jó dolognak tartom a vazelint, mert az alkalmazása biztonságon. Nem allergizál, nem irritál. Gyógyszerkönyvi alapanyag.
Télen a kézfejemre szoktam egy picit kenni a kézkrém használata után. Otthoni hajfestéskor is hasznos, bekenem a homlokomnál a hajtőhöz közel illetve a füleimet.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

writa

2017. november 29.

Két dologra használom, a könyököm kiszáradt bőrére, amivel csodákat tesz és erre semmi más nem képes, pedig sokmindent próbáltam már. A másik, ajakápolóként is szoktam használni, főleg hideg szeles időben, jóval kevésbé viseli meg az ajkamat így az időjárás, bár e mellé használok ajakápolót is.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

jirka

2017. november 10.

"Sebtapasz"-nak hívom. Vagyis a vazelint magát úgy értelmezem, mint egy "sebtapaszt". Állagából kifolyólag egy csúszós réteget képez a bőrön, ami nyilván nem bír extra hidratáló hatással, nem ez a dolga, viszont lezáróval igen (vízzáró és víztaszító), valójában szerintem ebben van az ereje.
Náthás időszakomban, mikor az orromról a bőr cafatokban málik, ez az egyetlen dolog, ami kívűl-belül megvédi az orromat a további száradástól és dörzsöléstől. A munkahelyemen és az utcán viccesen festenék, fehér gyógykrémmel az orromon (éjszakára használom), ami egy fújjásig marad fent. Ezzel szemben a vazelin több orrfújjást is kibír, csökkenti a kellemetlen dörzsölés tüneteit, és csökkenti a rémes látványt is, amit nyújtok. A belül kisebesedett orromat is szinten tartja, nem bántja, és mentesít a seb okozta feszülő érzéstől.
Ha bizonytalanok vagytok a vazelinben, mert esetleg károsnak vélitek, olvassatok utána, rengetegen írtak róla (jót, rosszat), kár ezt a szert démonizálni.
Kis kiszerelésbe teszem át, így mindig van a táskámban vész esetére, első segély nyújtásra nálam tökéletes, a gyógyítást hosszabb távon másra bízom.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Mollyerdelyi

2017. szeptember 30.

Én szemöldök szedéshez használom. Kevésbé fájdalmas és jobban be tudom állítani a formát :)

Mollyerdelyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Csirip74

2017. augusztus 14.

Jó pár hónapja a hajszínezéshez vettem, azért, hogy ne fogja be a fülemet és a homlokomat. Múltkor elfogytak a körömolajaim, gondoltam kipróbálom. Fél lencsényit elmorzsoltam a két ujjam között, bekentem a körömágyamat mindegyik ujjamon. Esküszöm jobb mint a körömolaj és nincs körbelengedező műillat. Sőt, azóta a sarkamra is próbáltam a rossmann-os elemes sarokreszelő használata után. Derékmasszázshoz is kiváló nagyon pici mennyiségben, azért hogy kellően csússzon a kéz a masszírozandó felületen. Csúcsszuper!

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

RekaDora

2017. április 13.

nagyon szeretem, rengeteg mindenre lehet használni. esténként a számat szoktam vele bekenni, reggelre nagyon jól beszívja és puha lesz, de a bármilyen kiszáradt területnek jót tesz

RekaDora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

Veronika8614

2017. március 31.

Ú ez nekem is nagyon bevált <3
Hát igen, úgy tudom nem hidratál, csak bezárja a nedvességet, úgyhogy én éjszakára használom, a lábfejemre, kézre, illetve az arcomon az ekcémás részekre, a szám körül, ja persze plusz száj. Néha a szemem köré is. Pihe puha lesz reggelre a bőröm, az arcomról persze reggel lemosom.
Úgy a legjobb a hatás, ha alá egy kis hidratálót kenek, de magában is jó.
Én nagyon örülök, hogy az itteni vélemények hatására rátaláltam, magamtól biztos, hogy eszembe se jutott volna kipróbálni!

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Ú ez nekem is nagyon bevált <3
Úgy a legjobb a hatás, ha alá egy kis hidratálót kenek, de magában is jó.

rnikolett

2017. március 31.

Nagyon szeretem.Több éve használom, főként ajakápolónak.De minden egyéb száraz területre kiváló.És nagyon sokáig elég.

rnikolett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

little.shana

2017. február 27.

Ugyanolyan vazelin, mint a többi, tetszik, hogy nagy a kiszerelése.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Ugyanolyan vazelin, mint a többi, tetszik, hogy nagy a kiszerelése.

mbettina

2017. január 16.

"Csupa" zöld, nagyon hatékony, nagyon gazdaságos és rengeteg módon szépít ^^. Semmi kifogásolni valót nem találok benne.

mbettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Emolliensek: Petrolatum