KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Dezodorok

A Balea Med ph-bőrsemleges pumpás dezodort kifejezetten az érzékeny bőr ápolására fejllesztették ki.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ildi98

2017. szeptember 28.

Engem az vett rá a vásárlásra, hogy alumínium mentes, mostanában próbálok csak ilyet használni. Az első pár napban nagyon meg voltam elégedve vele, az illata is tetszik, de de kicsit később már annyit ért, mint halottnak a csók. Egyáltalán nem csökkentette a testszagokat, talán még rosszabbított is rajta. Napi 3 pólót használok már el, muszáj cserélni őket. Azokat is, amikkel korábban sosem történt hasonló dolog. Óriásit csalódtam a termékben. A 2* az illatára jár.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szityike

2017. szeptember 12.

Imádom az illatát: az igazi kellemes, krémes, tiszta illatot testesíti meg számomra.
Tényleg nem hosszú távú, de szuperül elfér a táskémban és bármikor felfrissíthetem magam vele, akár bőőre, akár a ruhámra, hajamra fújva!
Mindenkinek jó szívvel ajánlom, már csak a szuper illata hanem az összetevői miatt is legalább egy kipróbálásra. :)
Én már a sokadik üveggel hanszálom belőle!!

Szityike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Én már a sokadik üveggel hanszálom belőle!!

nagyvica

2017. augusztus 13.

Az illata kiváló, de a hosszú távú hatása nekem nem a legjobb. Mivel alu mentes, ezért adok rá 5 csillagot.

nagyvica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Hugee93

2017. augusztus 10.

Az illata kellemes, dezodorként annyira nem funkcionál, és csípi is a bőröm. Nem veszem újra, de egynek elment.

Hugee93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Testpermetnek használom. Nincs nagy illata, de jól felfrissít! :)

Lujzimadar1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Testpermetnek használom. Nincs nagy illata, de jól felfrissít! :)

napraforgo23

2017. március 17.

Hosszú kísérletezgetés után az első alu mentes dezodor, ami soha nem hagyott cserben. Évek óta használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Alkoholos "tisztaságillata" van, de szerencsére csak közvetlenül a fújás után érzem magamon, utána egyáltalán nem érezhető.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

kdviki

2017. január 23.

Eddig csak ősszel-télen használtam, nekem bevált. Egyből vettem hozzá levendula illóolajat is, hogy kellemes illata legyen. Az izzadást nem akadályozza meg, de legalább nem leszek izzadságszagú.

kdviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

AkInImOd

2016. november 3.

Váltó szezon van, ősztől télig valamiért nem olyan szuper a Nivea golyós dezodorom, ilyenkor szoktam új termékeket kipróbálni. Most erre került sor: alaposan be kell vele fújnom a hónom alját, ez elég hűsítő érzést kelt a bevont bőrfelületen. Gyorsan szárad, nem hagy nyomot maga után. Egy darabig kellemes illata van, de hamar elillan. A dolgát megteszi, ezen felül nem irritál, és egyelőre izzadságfoltom sem volt, amióta ezt alkalmazom.

Update: A legutóbbi 2-3 alkalmazás során nem használt semmit, pedig nem változtattam a körülményeken. Olyan észveszejtően büdös lettem ezen alkalmakkor, hogy teljesen elkapott az undor és szégyelltem magam, hazaérve bevetődtem a zuhany alá és megváltás volt a friss, szappanos illat. Akármennyire jól indult, többet nem használom, inkább újra a Dove termékek közül nézek egy váltó dezodort.
Az üveget viszont megtartom, a termék eltávolítása után kiváló lesz a növényeim vízpermetezésére.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

lildiko

2016. október 28.

Imádooom az illatát. Fogalmam sincs miért. De nagyon imádom. Viszont a többiről, háát nem tudom. Nem sok mindent csinál, pedig annyira szerettem volna szeretni, úgy szurkoltam neki. Mert alumíniummentes, és nem aeroszolos, ezeket mikor megláttam, rettentően megörültem. De számomra ez semmit nem ér. Próbálgatni fogom még, mert nagyon nem akarom elengedni, de egyelőre ez kevés sajnos. :(
(Nyilván ha semmit nem csinálok egész nap, csak egyik előadásról megyek a másikra, akkor jó, de ha csinálok is valamit, ugyanúgy izzadok vele, mintha semmi sem lenne rajtam.)

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Lory

2016. október 22.

Nem vagyok elájulva tőle.Nyárra vettem,nem is vagyok extrém izzadós és mégsem muzsikált valami jól.Igaz büdös nem voltam de folyt a lötty az oldalamon a melegben amit nem is tudtam hova tenni,mivel felöltözéskor már úgy éreztem,hogy "beszívta a bőröm".Ráadásul kifújáskor elég "sörszagú" is,igaz 10 perc alatt elpárolog.Dicséretes az alumínium mentessége de kánikulában nem állja meg a helyét,max. őszre-tavaszra tudom elképzelni.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.