KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Dezodorok

A Balea Med ph-bőrsemleges pumpás dezodort kifejezetten az érzékeny bőr ápolására fejllesztették ki.

Kmetyek

2018. április 28.

Nekem meggátolja az izzadást és közvetlenül szőrtelenítés után se csíp. Van egy enyhén alkholos illata, de ez engem nem zavar, kellemesnek tartom. Kb fél nap mire elmúlik a hatása még úgy is, hogy melegem van. A nagy nyári melegben azért még kíváncsi vagyok, hogy teljesít.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

kristinafarkas93

2018. április 3.

A deo nagyon jó, úgy másfél hónapja álltam át az alumentes megoldásra. Nekem bevált ez a kis deo, igaz izzadós sem vagyok. Az illata egész kellemes, több spriccelést viszek fel reggelente, nekem nem kell újrafújni napközben. A nyárra azért kíváncsi leszek, de számomra jó alternatíva, nem csíp, olcsó, könnyen beszerezhető, és pumpás, nem hajtógázas. Megérdemli az 5 csillagot, újraveszem!

kristinafarkas93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

fantzi

2018. március 6.

Ez nekem nem ért semmit. Nem is ragozom tovább. Izzadást nem gátol, szagokat sem semlegesít. Így télen vagy itthoni használatra elfújkálom, de a továbbiakban messziről elkerülöm.

fantzi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Luckuska

2018. január 11.

Dezodornak csapnivaló. Olcsó wc illatosító szaga van, teljesen unkonfort érzést okoz számomra ha magamra fújom. Izzadásgátlást egyértelműen nem kell tőle várni, nem is arra van kifejlesztve, viszont az alkohol tartalma miatt remek fertőtlenítő és seb összehúzó hatású, így én epilálás után a szőrtelenített felületet fújom be vele. Remekül bevált módszer ez számomra a szőrtüszőgyulladások elkerülésére. Amióta a szőrtelenítés után rendszeresen ezt használom (valamint rendszeresen habkővel átmaszírozom a felületet) szinte eltűntek az ocsmány gyulladások, és befordulások a lábamon, a következő epilálásig is sima marad a bőröm. Ha dezodorként kell értékelnem egyértelműen 1 csillag, de a fen említett okokból megkapja a 4 csillagot.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

ildi98

2017. szeptember 28.

Engem az vett rá a vásárlásra, hogy alumínium mentes, mostanában próbálok csak ilyet használni. Az első pár napban nagyon meg voltam elégedve vele, az illata is tetszik, de de kicsit később már annyit ért, mint halottnak a csók. Egyáltalán nem csökkentette a testszagokat, talán még rosszabbított is rajta. Napi 3 pólót használok már el, muszáj cserélni őket. Azokat is, amikkel korábban sosem történt hasonló dolog. Óriásit csalódtam a termékben. A 2* az illatára jár.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szityike

2017. szeptember 12.

Imádom az illatát: az igazi kellemes, krémes, tiszta illatot testesíti meg számomra.
Tényleg nem hosszú távú, de szuperül elfér a táskémban és bármikor felfrissíthetem magam vele, akár bőőre, akár a ruhámra, hajamra fújva!
Mindenkinek jó szívvel ajánlom, már csak a szuper illata hanem az összetevői miatt is legalább egy kipróbálásra. :)
Én már a sokadik üveggel hanszálom belőle!!

Szityike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Én már a sokadik üveggel hanszálom belőle!!

nagyvica

2017. augusztus 13.

Az illata kiváló, de a hosszú távú hatása nekem nem a legjobb. Mivel alu mentes, ezért adok rá 5 csillagot.

nagyvica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Hugee93

2017. augusztus 10.

Az illata kellemes, dezodorként annyira nem funkcionál, és csípi is a bőröm. Nem veszem újra, de egynek elment.

Hugee93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Testpermetnek használom. Nincs nagy illata, de jól felfrissít! :)

Lujzimadar1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Testpermetnek használom. Nincs nagy illata, de jól felfrissít! :)

napraforgo23

2017. március 17.

Hosszú kísérletezgetés után az első alu mentes dezodor, ami soha nem hagyott cserben. Évek óta használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Alkoholos "tisztaságillata" van, de szerencsére csak közvetlenül a fújás után érzem magamon, utána egyáltalán nem érezhető.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Lactic Acid, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.