Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

Zsuzska79

2018. augusztus 27.

Semmi extra, viszont egyenesen marja a szemem, ha belekerül. Alig várom, hogy elhasználjam. Nem veszek többet ilyet. Sajnálom.

Zsuzska79
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Catyx

2018. augusztus 22.

2 hete használom, reggel/este. Az alverde micellását egy hét után tovább adtam a tesómnak, mert nem akartam kidobni. Hááát, szépen ledzedi az alverde cc krémét. Nem húzódik utána a bőröm, és nem is érzem azt "valami rátapadt az arcomra" hatást, de még ez is ragacsos. Nem tudom, h ez mennyire normális. Meg ugye utána úgy is jön az arctisztítós arcmosás.... Mndent egybevetve, szépen leszedi a színezett krémet (szempillaspirált nem teljesen), nem okoz irritációt, pattanást. Nem drága, könnyen beszerezhető, szépek az összetevők. Nem csalódtam, de nem is ájultam el.

Catyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Adrienn7

2018. augusztus 9.

Nagyon nem vált be! Ragacsos érzést hagy maga után, nem is szedi le teljesen a sminket.

Adrienn7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. július 29.

Pozitívan csalódtam! Hát őszintén én eddig garnier micellás víz párti voltam és nemnagyon probaltam ki semmi mást. Egy idelye elhataroztam hogy probalok átállni az olyan termékekre amiknél nem végeznek állatkísérletetet. Mivel a garnier állatkísérletezik kerestem egy micellás vizet ami felválthatná a garniereset.A dm sajátmárkás termékeknél nincsenek ilyen kísérletek, ezért esett a választásos a baleára. Plussz pont hogy alkohol és parfümmentes. A sminket ugyanolyan jol leszedi mint a garnier és ami a kedvencem hogy lehelletfinoman tényleg érzem benne a narancsvíz illatát

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 29.

ptagi

2018. július 19.

Egy prémium márkás micellás víz után próbáltam ki ezt a 'fapadosat', és nagyon kellemes csalódás volt!
Egyáltalán nem irritálta a szememet sem, könnyeden tisztította le még az erős sminket is. Nem éreztem ragacsosnak az arcomat utána.
Árban meg nyilván verhetetlen.

ptagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Árban meg nyilván verhetetlen.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Megéri az árát, akinek bejön. Nekem sajnos nem vált be. Ragadt az arcom és a sminket sem távolította el megfelelően. Inkább a Garnier micellás vizei után nyúlok szívesebben.
Lehet egyszer adok még neki egy esélyt.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Lehet egyszer adok még neki egy esélyt.

Nicole88

2018. május 27.

Húha, elolvasva néhány véleményt nem értem, hogy nálam hogy lehet telitalálat... Garniert használtam ezelőtt valamint Niveát, de a előbbi az ára miatt, utóbbi a hatása miatt nem vált be egyáltalán. A Balea túlteljesíti mindkettőt. Nekem is néha csípi a szememet, de csak akkor, ha túl sok kerül a vattakorongra, viszont nálam ez nem von le az értékéből. Nem szárítja a bőrömet, mint a Nivea, de természetesen nem árt lemosni utána az arcot, mert csak úgy lesz az arctisztítás 100%-os.

Lányok figyelem! A micellás vizet nem dörzsölni kell, hanem hagyni hatni. Pár másodpercig finoman rá kell tenni a szemre, hagyni, hogy dolgozzon a víz, utána lehet finoman áttörölni vele a szemet. Szükség esetén ismételhető.

Nicole88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

pinupdollstella

2018. május 22.

adtam neki pár próbát de továbbadtam, minimálisan szedi le a sminket, sokáig kell azt is dörgölni és kellemetlen az illata (legalábbis nekem).

pinupdollstella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

AppleMaple

2018. május 18.

Egészen jól eltávolitja a sminket, ha nem venném újra, az csakis a kisérletezős mivoltomnak tudható be, mert amúgy meg voltam elégedve. Azt hozzátenném, hogy szerintem jobb utána leöbliteni az arcot egy kis vizzel, különben picit ragacsos érzetet hagy maga után, bár én amúgy is a vizes öblitések hive vagyok.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

guppi666

2018. május 16.

Én is olcsó alternatívát kerestem, de sajnos nem ez lesz az. Nekem is csípi a szemem, (mit csíp, egyenesen szétmarja a szemeim). Nem tudom hogy ha ez így mar, akkor a nem érzékeny bőrre való milyen?! Mivel csak sminklemosásra használom, ezért mindig lemosom, egy alkalom kivételével. Hát meg is jártam rendesen, mert borzalmas pattanásokat okozott és tuti ez a bűnös, mert mindent úgy csináltam ahogy szoktam, azt kivéve hogy nem azonnal mostam ezt le, hanem pá órával később.
Egy jó van benne hogy leszed mindent (alapozó, szempillaspirál), de a szemeim védelmében nem veszem újra, kb locsolom magamra hogy fogyjon el (egyébként meglepően gyorsan fogy akkor is ha nem locsolom).
Soha többet!

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Soha többet!

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin