KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

Nicole88

2018. május 27.

Húha, elolvasva néhány véleményt nem értem, hogy nálam hogy lehet telitalálat... Garniert használtam ezelőtt valamint Niveát, de a előbbi az ára miatt, utóbbi a hatása miatt nem vált be egyáltalán. A Balea túlteljesíti mindkettőt. Nekem is néha csípi a szememet, de csak akkor, ha túl sok kerül a vattakorongra, viszont nálam ez nem von le az értékéből. Nem szárítja a bőrömet, mint a Nivea, de természetesen nem árt lemosni utána az arcot, mert csak úgy lesz az arctisztítás 100%-os.

Lányok figyelem! A micellás vizet nem dörzsölni kell, hanem hagyni hatni. Pár másodpercig finoman rá kell tenni a szemre, hagyni, hogy dolgozzon a víz, utána lehet finoman áttörölni vele a szemet. Szükség esetén ismételhető.

Nicole88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

pinupdollstella

2018. május 22.

adtam neki pár próbát de továbbadtam, minimálisan szedi le a sminket, sokáig kell azt is dörgölni és kellemetlen az illata (legalábbis nekem).

pinupdollstella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

AppleMaple

2018. május 18.

Egészen jól eltávolitja a sminket, ha nem venném újra, az csakis a kisérletezős mivoltomnak tudható be, mert amúgy meg voltam elégedve. Azt hozzátenném, hogy szerintem jobb utána leöbliteni az arcot egy kis vizzel, különben picit ragacsos érzetet hagy maga után, bár én amúgy is a vizes öblitések hive vagyok.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

guppi666

2018. május 16.

Én is olcsó alternatívát kerestem, de sajnos nem ez lesz az. Nekem is csípi a szemem, (mit csíp, egyenesen szétmarja a szemeim). Nem tudom hogy ha ez így mar, akkor a nem érzékeny bőrre való milyen?! Mivel csak sminklemosásra használom, ezért mindig lemosom, egy alkalom kivételével. Hát meg is jártam rendesen, mert borzalmas pattanásokat okozott és tuti ez a bűnös, mert mindent úgy csináltam ahogy szoktam, azt kivéve hogy nem azonnal mostam ezt le, hanem pá órával később.
Egy jó van benne hogy leszed mindent (alapozó, szempillaspirál), de a szemeim védelmében nem veszem újra, kb locsolom magamra hogy fogyjon el (egyébként meglepően gyorsan fogy akkor is ha nem locsolom).
Soha többet!

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Soha többet!

esztike98

2018. május 16.

Pár hónapja vettem ezt a terméket, de még mindig nem sikerült elhasználni.. egyáltalán nem teljesíti azt, amit ígér; a 'gyengéd sminkeltávolítás' és a 'védelem a kiszáradás' elől elmaradt, a 'táplálásról' már ne is beszéljünk. A bőrömet kiszárítja, pedig állítólag az én bőrtípusomnak megfelelő, valamint csípi a szemem. A szemcsípés nem csak nálam jelentkezett, egy barátnőm is ezt tapasztalta aki használta. Egyetlen pozitívum, hogy alaposan eltávolítja a sminket, viszont a szemem környékére már nem merem használni. Nagy csalódás volt, pedig a balea termékei be szoktak jönni. Hát ez most nem.. nagyon nem.

esztike98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

marcsi1233

2018. május 15.

600-700 forinttal kevesebbe kerül a Garnier termékénél, így erős késztetést éreztem, hogy ugyanazt a hatást egy olcsóbb termékben is keressem. Kicsit tényleg felhabzik, ami nem baj, azonban csípi a szememet, ha belemegy, ami hátrány, de eddig ugyanolyan jól teljesített normál smink eltávolításában, mint a drágább társa. én mindkettőt lemosom az arcomról! Erősebb smink után még a sokat dicsért Balea med arclemosó gélt is használom.
Még tesztelgetem, eddig tetszik.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Még tesztelgetem, eddig tetszik.

sfreku

2018. április 28.

A legnagyobb lendülettel emeltem le a dm polcairól, az árát és a mennyiséget tekintve, gondoltam minek a garnier, a balea általában nagyon tud!!:))
Nos ez sajnos a micellás víz terén nincs így.. Nagyon fura érzetet hagy maga után, nekem a sminket sem szedte le teljesen, én abszolút kiábrándultam ..:((
Szép kis kitekintés volt , de ha valami beválik nem szabad el engedni szerintem ha az arcbőrünkről van szó, kínai kis boltokban egész normál áron hozzá lehet jutni a garnier-es termékekhez is, a dm szerintem néha nagyon is túl van árazva...

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Vicus

2018. március 29.

Nagy reményeket fűztem hozzá, hogy kiválthatom vele a Garnier micellás vízét, amit eddig használtam, főleg az ára miatt. A sminket jól leszedi, viszont kicsit fura érzetet hagy a szememen, és eleinte mintha irritált is volna kicsit, bár ezt mostanában már nem veszem észre, valamint ez nem teljesen illatmentes, mondjuk ez engem nem zavar. Ezt a változatot is lemosom vízzel, nem használnám tonik helyett.
Update: Sajnos nem váltotta ki nálam a Garnier micellását, maradok annál.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Update: Sajnos nem váltotta ki nálam a Garnier micellását, maradok annál.

valkayszaszi

2018. március 28.

Ár-érték arányban teljesen megfelel. Nagyon sokáig elég, arckrém előtti tisztításhoz és sminklemosáshoz is jól használható. Ha többet teszek a pamacsra habzik, de nem zavaró. A kék verzióját viszont nem bírja a bőröm...

valkayszaszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Bianka2211

2018. március 24.

Nem szerettem, csípte a szememet és nagyon erős illata volt.

Bianka2211
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Nem szerettem, csípte a szememet és nagyon erős illata volt.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin