KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2016. december 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

Ár: 600 , Eladó: NadjaBlue
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel Szegeden vagy postával, Foxposttal tudom küldeni. fizetés banki utalással.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

xfxff349

2017. december 1.

Sajnos nagyon irritálta a bőrömet, nálam is habzott és nekem is csúnyán ragacsos volt utána a bőröm. Nálam a sminket egyáltalán nem szedte le, alapozót talán egy picit, de a szemem környékére se mertem vinni, mert ha a közelében volt, akkor már rögtön égett és könnyezett a szemem tőle.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Bonjourbeauty

2017. november 17.

Ez valami borzalom, semmiképp ne vegyétek meg. Lehozza a smink nagy részét, de konkrétan habzik a vattakorongon és a szememet úgy kicsípte hogy órákig fájt utána 😥

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Tatinta

2017. november 13.

Elcsábított az ára, és a tény, hogy a baleás termékek eddig mindig beváltak.
Nos ez nem. Acetonszaga van. És otthon néztem meg az összetevőlistát, hogy alkoholt tartalmaz. A szememre nem mertem használni.
Ki nem dobom, de csupán ecsetek mosására használom.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Elcsábított az ára, és a tény, hogy a baleás termékek eddig mindig beváltak.
Ki nem dobom, de csupán ecsetek mosására használom.

pont

2017. október 20.

óó miért nem olvastam el előtte a véleményeket?! ár-érték arányban általában nem tartom rossznak a balea cuccokat, szóval gondoltam, teszek egy próbát: kár volt. röviden: csíp, ragad és nem elég hatékony, ennek következtében jó gyorsan is fogy. a biodermát simán tudtam smink korrigálására is használni pl. tusvonalnál vagy rúzsnál, ezzel esélytelen a dolog, mert olyan undorító érzetet hagy maga után, hogy azon csak a teljes arcmosás segít.
nem tudom, mi jót mondahatnék róla, végülis a funkcióját ellátja, csak nagyon szerencsétlenül és egyáltalán nem jó érzés használni.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

csicserke

2017. október 16.

Habzik és ragad, úgyhogy semmiképpen nem hagynám rajta az arcomon, mindig lemosom vízzel. Alkalmanként talán még fogom használni, de az a gyanúm, hogy szárítja a bőrömet. Milyen lehet akkor a normál bőrűeknek való változat??? A megszokott hidratálóim is teljesen máshogy viselkednek, ha rákenem a micellás lemosás után közvetlenül. Olyan, mintha nem szívná be a bőröm, csak úgy tocsog. Pedig ha ugyanezt a krémet arctejes (Balea Med) tisztítás után alkalmazom, azonnal beissza a bőröm és szép bársonyos lesz.
Viszont a minap olvastam valahol, hogy a tornacipő fehér talpát lehet vele tisztítani és tényleg:))) Egész jól kifehéríti. Úgyhogy ezt az alkalmazási módot bátran merem ajánlani mindenkinek.

csicserke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

tric

2017. október 10.

Hát, én ezt még tapasztalgatom, de eddig azon a véleményen vagyok, hogy normálisan leszedi a sminket és viszonylag tisztít is, ha megmosom utána az arcom teljesen okés. A pattanásaimmal valami más csodát kéne kezdeni, szóval azok eltüntetését nem is várom el tőle. :-D Négyes azt hiszem.

Update: egy éve használom, de nem tudom, mi az istenért. A sminket leszedi, amúgy meg tökre használhatatlan, olcsóbb és jó sminklemosót könnyebben tudok venni, és veszek is, ha ez elfogy.

tric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

stenonis

2017. október 7.

Tökéletesen ellátja a feladatát, sminklemosásra és javítgatásra is megfelel, se habzást, se ragacsos érzetet nem tapasztaltam, és ár-érték arányban is nagyszerű lenne, de néha eléggé tudja csípni a szemet.

stenonis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

breku

2017. október 3.

Már a felét kb elhasználtam. A sminket nekem leszedi, de valóban kicsit ragacsos lesz utána a bőr, ami nem a legkellemesebb (még akkor sem, hogyha utána rögtön vízzel is lemosom), és néha csípi is a szememet. Szerintem nem veszem újra, inkább kipróbálom a Garnier micellás vízét

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

NemesViki

2017. szeptember 29.

Alig várom, hogy elfogyjon végre. A sminket nem leszedi csak maszatolja, veszettül csíp, és furcsán, ragacsosan habzik. Ha ez való az érzékeny bőrre, nem akarom tudni a normál változata milyen lehet. :D

NemesViki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

reginagalambos

2017. szeptember 22.

A sminket lehozza, de a szememet csípi. Használat közben habzik. Talán kissé ragacsos érzetet is hagy maga után. Várom, hogy elfogyjon, újra nem fogom venni.

reginagalambos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin