KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2016. december 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

Ár: 600 , Eladó: NadjaBlue
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel Szegeden vagy postával, Foxposttal tudom küldeni. fizetés banki utalással.

kolozsievelyn

2018. február 18.

Szeretem a Balea termékeit, olcsóak és minőségiek, de nekem ez a micellás víz nem nyerte el a tetszésem. Nagyon habzik az arcomon, és borzasztó ragacsos érzetet hagy a bőrömön, ami száradás után még viszketni is kezd. A sminklemosó hatása sem a legjobb, nem szedi le könnyen, és a szememet is csípte.

kolozsievelyn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Cat21

2018. január 16.

Olcsó, kiadós, célnak megfelel. Kicsit habzik, kicsit csíp, vigyàzni kell hogy ne menjen a szembe.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

merleghinta

2018. január 16.

A rózsaszínt használom belőle, szeretem, bár egy picit néha felkenés után ragad tőle a bőröm, de egy két perc alatt elmúlik.

merleghinta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

Naochi

2018. január 3.

Szerintem a balea termékkel még nem csalódtam, de ez fertelmes .Felkenve zavaróan ragacsos, és 10 percen belül kipattogtam tőle. Nagyon nem ajánlom. egyetlen pozitívuma hogy Cruelty free termék.ecsetmosásra megpróbálom elhasználni.

Naochi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

greti27

2017. december 29.

Valoban csipi a szememet, de az osszes tobbi is csipte amivel probalkoztam, nem szabad hagyni hogy nagyobb adag keruljon bele. Habzik is, de mivel arcmosas kozben/elott/utan hasznalja az ember, ez sem zavaro. Utana pedig arckremet hasznalok, vagyis az sem zavaro, hogy ragacsos marad. A celnak megfelel, olcso es sokaig eleg.

greti27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

FooZoGo

Korcsoport: < 18
2017. december 26.

Nem túl jók itt az értékelések, pedig célnak megfelel. Nekem bevált, pedig mindig erős sminkem van (smink közben, javításra is tökéletes). Szemet tényleg csípi, némi habzás is van, de nem érzem annyira zavarónak, hogy úgy lepontozzam. Azt, hogy ragad-e, ragacsos lesz-e utána a bőr, nem tudom, mert én mindig leöblítem az arcom utána. Ár-érték arányban is teljesen rendben van és sokáig elég. Többedik üveggel veszem.

/A másik, Kombinált és Érzékeny bőrre valóról is ez a véleményem./

FooZoGo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 26.

/A másik, Kombinált és Érzékeny bőrre valóról is ez a véleményem./

Fruzsi

2017. december 17.

Használtam már Garnier és Bioderma micellás vizet is, de én nem érzékeltem nagy különbséget. De én vízzel mindig leöblítem, hisz semmi nincs benne, amit szeretnék, hogy az arcomon maradjon. Sminklemosásra használom egyébként esténként és utána habzó lemosózok is. Nekem tökéletesen megfelel.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

xfxff349

2017. december 1.

Sajnos nagyon irritálta a bőrömet, nálam is habzott és nekem is csúnyán ragacsos volt utána a bőröm. Nálam a sminket egyáltalán nem szedte le, alapozót talán egy picit, de a szemem környékére se mertem vinni, mert ha a közelében volt, akkor már rögtön égett és könnyezett a szemem tőle.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Bonjourbeauty

2017. november 17.

Ez valami borzalom, semmiképp ne vegyétek meg. Lehozza a smink nagy részét, de konkrétan habzik a vattakorongon és a szememet úgy kicsípte hogy órákig fájt utána 😥

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Tatinta

2017. november 13.

Elcsábított az ára, és a tény, hogy a baleás termékek eddig mindig beváltak.
Nos ez nem. Acetonszaga van. És otthon néztem meg az összetevőlistát, hogy alkoholt tartalmaz. A szememre nem mertem használni.
Ki nem dobom, de csupán ecsetek mosására használom.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Elcsábított az ára, és a tény, hogy a baleás termékek eddig mindig beváltak.
Ki nem dobom, de csupán ecsetek mosására használom.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin