Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

abicicaaa

2019. február 16.

Pattanasaim lettek mar az elso hasznalat utan, es ugy egett a borom mint a fene. Tobbet nem mertem hasznalni.
A narancsviragvizre tippelek. Nem tudom, mi mastol lehetne.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

A narancsviragvizre tippelek. Nem tudom, mi mastol lehetne.

emitaylor23

2019. január 28.

Igaz, hogy kizárólag tonikként használom, miután arctejjel lemosom a sminket, de nagyon szép lesz tőle a bőröm, nekem nem hagy ragacsos érzetet, csak tiszta érzést, ajánlom!

emitaylor23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Ancsulitisz

2019. január 28.

Leszedi a sminket és árban és kiszerelásben gazdaságosnak mondanám. Ennek ellenére nem ajánlom és nem veszek többé ilyet. Nagyon bántja a szememet, kellemetlenül habzik a vattakorongon és ragadós érzetet kelt. Le kell mosnom hideg vízzel az arcom a használata után. Nem tudom, hogy mit kezdjek vele! Nagyon bánom a nagy kiszerelést is, mert nem tudnám nyugodt lelkiismerettel kidobni. Nagy csalódás!

Ancsulitisz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Kitsyke

2019. január 24.

A szemet tenyleg csipi, dorzsolni kell az arcot hogy lejojjon az alapozo..hd catricet hasznalok, sokkal nehezebb lemosni mint mas alapozokat.. Nem fogom ujra venni, mar a flakon vegenel tartok vegre...nekem ragacsos erzest ad..

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Eszterajoz

2019. január 4.

Csak első használat után ugyan, de nekem tetszik. A vízálló erős sminket is leszedi, amit előző sminklemosóm nem volt képes. Elég soknak tűnik, az ára pedig ehhez képest korrekt. :)

Eszterajoz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

nlauraaa25

2018. november 27.

Sajnos nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá (a többi drogériás micellás víz után)..:( Nekem egyáltalán nincs meg tőle az az érzetem, hogy húúú de tiszta az arcom, emellett apróbb kiütéseket is okozott.

nlauraaa25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

pommegrenade

2018. november 27.

Elégedett vagyok vele. A sminket tökéletesen maradék nélkül el lehet vele távolítani. Elhasználtam már belőle egy egész üveggel,most éppen másikat használok,de lehet hogy később újraveszem. Sminkecseteket, szivacsokat is tökéletesen tisztítja.

pommegrenade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

nezili

2018. november 24.

Gyulolom. Iszonyatosan csipi a szemem ha belekerul, es persze hogy belekerul mert mire hasznalna az ember a micivizet ha nem sminklemosasra... budos is. Az az egy szerencseje volt eddig, hogy a baratomnal tartom es mindig elfelejtem lecserelni, igy meguszta eddig a kidobast, de ami kesik nem mulik. Akinek erzekeny a szeme, kerulje el jo messzirol mert en utana konnyezni szoktam es alig birom kinyitni a szemem. Huh, telleg kifejezetten utalom ezt a csori termeket, semmire nem jo de legalabb sz*r.

nezili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

SzJDalma

2018. november 22.

Minden nap használom reggel/este. A sminket kellő képpen leszedi, nyilván nem egy törlésre, de nem húzódik tőle a bőröm, nem szárítja. Az ára is szuper, és szerintem ez egy teljesen jó termék.

SzJDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

writa

2018. november 10.

Nagyon sok kell belőle, így gyorsan fogy és a bőröm sem szereti, apró pattanásaim lesznek tőle.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin