KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2016. december 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Narancsvirágvizet és glicerint tartalmaz; alkohol- és illatmentes.

Ár: 600 , Eladó: NadjaBlue
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel Szegeden vagy postával, Foxposttal tudom küldeni. fizetés banki utalással.

csicserke

2017. október 16.

Habzik és ragad, úgyhogy semmiképpen nem hagynám rajta az arcomon, mindig lemosom vízzel. Alkalmanként talán még fogom használni, de az a gyanúm, hogy szárítja a bőrömet. Milyen lehet akkor a normál bőrűeknek való változat??? A megszokott hidratálóim is teljesen máshogy viselkednek, ha rákenem a micellás lemosás után közvetlenül. Olyan, mintha nem szívná be a bőröm, csak úgy tocsog. Pedig ha ugyanezt a krémet arctejes (Balea Med) tisztítás után alkalmazom, azonnal beissza a bőröm és szép bársonyos lesz.
Viszont a minap olvastam valahol, hogy a tornacipő fehér talpát lehet vele tisztítani és tényleg:))) Egész jól kifehéríti. Úgyhogy ezt az alkalmazási módot bátran merem ajánlani mindenkinek.

csicserke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

tric

2017. október 10.

Hát, én ezt még tapasztalgatom, de eddig azon a véleményen vagyok, hogy normálisan leszedi a sminket és viszonylag tisztít is, ha megmosom utána az arcom teljesen okés. A pattanásaimmal valami más csodát kéne kezdeni, szóval azok eltüntetését nem is várom el tőle. :-D Négyes azt hiszem.

Update: egy éve használom, de nem tudom, mi az istenért. A sminket leszedi, amúgy meg tökre használhatatlan, olcsóbb és jó sminklemosót könnyebben tudok venni, és veszek is, ha ez elfogy.

tric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

stenonis

2017. október 7.

Tökéletesen ellátja a feladatát, sminklemosásra és javítgatásra is megfelel, se habzást, se ragacsos érzetet nem tapasztaltam, és ár-érték arányban is nagyszerű lenne, de néha eléggé tudja csípni a szemet.

stenonis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

breku

2017. október 3.

Már a felét kb elhasználtam. A sminket nekem leszedi, de valóban kicsit ragacsos lesz utána a bőr, ami nem a legkellemesebb (még akkor sem, hogyha utána rögtön vízzel is lemosom), és néha csípi is a szememet. Szerintem nem veszem újra, inkább kipróbálom a Garnier micellás vízét

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

NemesViki

2017. szeptember 29.

Alig várom, hogy elfogyjon végre. A sminket nem leszedi csak maszatolja, veszettül csíp, és furcsán, ragacsosan habzik. Ha ez való az érzékeny bőrre, nem akarom tudni a normál változata milyen lehet. :D

NemesViki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

reginagalambos

2017. szeptember 22.

A sminket lehozza, de a szememet csípi. Használat közben habzik. Talán kissé ragacsos érzetet is hagy maga után. Várom, hogy elfogyjon, újra nem fogom venni.

reginagalambos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

caramelcukk

2017. szeptember 21.

Olyan boldogan kezdtem használni, de sajnos nagyon nem vált be!
A sminket csak minimálisan szedi le,a szemem csípi, és habzik az arcomon! :(
Utána még egyszer vízzel le kell mosnom...
Csalódás a számomra, pedig a DM-es termékek általában nagyon jók szoktak lenni!
Csak két csillagot kap tőlem!

caramelcukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Olyan boldogan kezdtem használni, de sajnos nagyon nem vált be!
A sminket csak minimálisan szedi le,a szemem csípi, és habzik az arcomon! :(
Utána még egyszer vízzel le kell mosnom...
Csalódás a számomra, pedig a DM-es termékek általában nagyon jók szoktak lenni!
Csak két csillagot kap tőlem!

feketerigo00

2017. szeptember 13.

Nem igazán vált be.
A sminket úgy-ahogy könnyen leszedi, de nekem kicsit csípte a szemem, utána pedig mindig le kellett mosnom vízzel, mert egy fura, olajos réteget hagy maga után.

feketerigo00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nem igazán vált be.

scene14

2017. szeptember 13.

Nekem is csípte a szemem,habzott,ha sminklemosóként használtam,nem szedte le teljesen a sminket,max toniknak jó,de úgy meg ragacsos..mindenképp le kell mosni..

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

dorabodon

2017. szeptember 3.

Pár napja vettem meg ezt a terméket, mert elfogyott az eddig használt Garnier micellás vizem, gondoltam kipróbálom ezt, mert a Balea termékei általában tetszenek. Sajnos csalódnom kellett.. :( Eléggé csípi a szememet, ezáltal be is vörösödik, illetve a sminket sem szedi le 100%-ban, dörzsölni kell hozzá.
Visszatérek a Garnierhez.

dorabodon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Visszatérek a Garnierhez.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin