KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   565 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Samponok

A korábbi Trend It Up szárazsampon új kiadása.

Frissítő hatású. Egy szempillantás alatt, bárhol, bármikor. Frissítsd fel a frizurádat! Parti után, vagy akár máskor is, másodpercek alatt, egy gombnyomással, a praktikus száraz sampon spray segítségével. Még víz sem kell hozzá. Hajad ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz. Hatékony a zsíros hajtövek ellen. Könnyű kifésülni.

v.alexandra27

2017. október 12.

Nekem nagyon tetszik, kellemes vaníliás illata van, jól felszívja a zsírosságot, egy napot biztos nyerek vele a hajmosással, és az ára is rendben van :)

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

gyemi88

2017. szeptember 26.

Semmire se jó.. használat után ugyanúgy zsíros marad a hajam... nagyot csalódtam.

gyemi88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Gabriella1992

2017. szeptember 24.

A Batiste helyett kerestem egy olcsóbb szárazsampont. Nekem semmilyen szempontból nem vált be, a szagától mindig rosszul lettem, zavart, hogy gagyi vaníliás autóillatosító szagú a fejem egész álló nap. A zsírt alig tüntette el a hajamról és nagyon "poros" maradt utána a hajam. A fújókája elromlott, így a flakon 3/4-ét nem is tudtam elhasználni. De nem is bánom. Egy elegáns mozdulattal a kukába vágtam. Maradok a Batiste-nál. Igaz, hogy 2x drágább, de 2x jobb is ennél.

Gabriella1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

hivettivy

2017. szeptember 13.

Nekem elég, hiszen sose használok sokat egy szárazsamponból. A dolgát elvégzi, a vanília illata pedig pozitívum :)

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Beya93

2017. szeptember 4.

Borzaszto. Semmit nem hasznal,zsirosabb lesz tole a hajam mint elotte, plusz iszonyatosan viszket is tole a fejem. Feher mint a legtobb szarazsampon, de ezt meg kidorzsolni se tudom, marad egy poros reteg a hajamon mintha egy dohos raktarban lettem volna egesznap. Egyeduli pozitivum az illata es az ara, de ez sajnos nem eleg.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

vivienlovesit

2017. augusztus 27.

Nem is tudom... Az illata, mint egy nagy adag vanília puding! :) Textúrájában jobb, mint a Balea szőke hajra való száraz samponja (korábbi kedvencem), ez kevésbé "tapad össze" a hajon. Viszont - én vaddisznósörte hajkefével fésülködöm - nagyon nehezen távolítható el a hajból, legalábbis én ezt tapasztaltam! :O Kb. 3-4x fésülöm át a hajam, de a hajkefémen még mindig ott a fehér por. - 1* Ettől függetlenül, nem egy rossz termék! ♡ Sokszor megmentett már a rohanós reggeleken! :D

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Izabel

2017. augusztus 2.

A Balea "egyszer fent, egyszer lent" minőségének köszönhetően ez a vásárlás egy lutri volt. A reggeli rohanásban gyorsan kellett egy szárazsampon, és mivel más nem volt, erre esett a választásom. A hatása harmatgyenge. A felfújás pillanatában megcsillan a remény, de néhány perc elteltével ugyanolyan zsíros (ha nem még zsírosabb) lesz a hajam :/ Maradok a Batiste-nál. Ezt tuti nem veszem újra, és nem is ajánlom.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Troublemaker

2017. július 16.

Sötétbarna a hajam de szeretem használni, bár este fújtam a hajamra és reggel fésültem ki, így nem maradt fehér a hajam de tökéletesen kitolja a hajmosást 1 nappal.

Troublemaker
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Mesito

2017. július 15.

Hasonló a hatása, mint a drágább társainak. 1 napot lehet nyerni a hajmosással, főleg a nyári időszakban lehet hasznos, de azért a frissen mosott haj érzetétől távol áll. Fakó lesz tőle a haj, az illata erős, fújás közben fojtó. Időigényes az alkalmazása, a fehér foltos területek dörzsölése a közel derékig érő hajam miatt nehézkes. Az oszlató tornát követően én mindig összekötöm a hajamat, úgy kevésbé vészes estére, mert akkorra azért újra zsírosodik a haj. Használatát követően üdítő a hajmosás..

Mesito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

panka987

2017. június 13.

Nagyon szeretem, ezerszer jobb, mint drágább társai. A fehér port törölközővel szoktam kidörzsölni, megfésülködöm, és még másnap is elviselhető a hajam, de azért akkor már meg kell mosni.

panka987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride