KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

Kinleyni

2018. október 15.

Visszajöttem pontot levonni.
3 hónap használat után, nem elhamarkodottan megállapítottam, hogy a flakon fele után már csak hajtógáz jön belőle. Több flakonnal is jártam így. Mind nem lehet hibás...

Három hete használom rendszeresen. Mivel elég sokat használok a zsírosodó hajamra a drágább társait kivégzem gyakran kevesebb mint két hét alatt.
Sokkal tovább elég, mint drága márkatestvérei, és nem tud kevesebbet. Néha megszalad a fehér felhő, de teljesen jól eldolgozható, illata elhanyagolható, szinte nincs is.
Biztos, hogy évekig jóban leszünk. Abszolút elégedett vagyok azzal amit nyújt ezért az árért.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Visszajöttem pontot levonni.

zorica85

2018. október 13.

Kifogyott a uccsó tropical, amit betáraztam és már annyira untam az illatát, hogy gondoltam kipróbálom ezt. Az illata legalább nem fullasztó, persze jó fehér lett tőle az amúgy hennázott, vörös hajam. :D De kifésültem, átdörzsöltem törülközővel és így tök jó lett. Persze nem frissen mosott hatás, de összefogva elmegy kategória. Még lehet kipróbálok másikat is legközelebb, de ez is rendben van ennyi pénzért.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

dez

2018. október 11.

Amikor vettem még szőke voltam, most sötétszőke/világosbarna között valahol. Érdekes módon most jobban bevált, lehet mert nem szárítom a hajam a szőkítéssel. Alaposan befújom mindenhol a töveknél, az se gond ha fehér lesz, utána kicsit hagyom száradni, majd kézzel eldolgozom. Még két napig kibírja a hajam, amit egyébként kétnaponta mosok. Nem használom folyamatosan, mert problémás a fejbőröm és mindentől viszket, de ez nem a termék hibája. Arra tökéletesen jó, hogy havonta egyszer-kétszer elhúzzam az időt két hajmosás között. Ja és dúsabb is lesz tőle a hajam és másnap se lapul a fejemre.

dez
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

kata93

2018. október 7.

Nem is tudom mit írjak. Legalább egy éve használtam már és ár érték arányban a legjobbnak találtam. Csak az illatával nem voltam kibékülve de mondom ennyi még belefér. Aztán úgy két hónapja azt vettem észre hogy kb a flakon felénél olyan mintha semmi hatása nem lenne. Ugyan úgy felrázom. Érzem is hogy van benne és semmi hatás. Tök fura és elég idegesítő. Szóval vissza tértem a batiste száraz samponjához.

kata93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

TheGirl

2018. október 5.

Jó árban van, és tényleg segít, ha egy picikét zsíros a haj, és gyors segítségre van szükség.

TheGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Pudlipollipotty

2018. szeptember 30.

Ár/érték arányban ez a legjobb amit próbáltam.

Pudlipollipotty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Ár/érték arányban ez a legjobb amit próbáltam.

casa17

2018. szeptember 16.

Az egyik legolcsóbb drogériás szárazsampon. Teszi a dolgát, de vigyázni kell, fehér lehet a haj tőle ha nem rázod fel rendesen.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Panni21

2018. szeptember 15.

Eddig nagyon meg vagyok elégedve, nem tapasztalok jelentős különbséget közte és a drágább kategóriás társai között (bár huzamosabb ideig csak az Aussie-t és a Batiste-t használtam). Szőke a hajam, de azért nem az a nagyon világos, így ha konkrétan fehér poros hatás nem is fenyeget, de sokszor előfordult korábban, hogy megszaladt kicsit, vagy már rosszabb állapotban volt a hajam, és olyan matt lett. Ennél egyelőre nem tapasztaltam hasonlót.
Nagyon finom barackos-púderes illata van, inkább visszafogott, bár lehetne tartósabb kicsit, szívesen lennék ilyen illatú.
Nem teszi szárazzá a hajam végeit/hosszát, és ad némi tartást is, nyugodtan tudom kibontva hordani még egy napot.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

cseri88

2018. augusztus 28.

Legjobb CF szárazsampon, amit próbáltam. KIfésülöm, felrázom a flakkont, 20 cm-ről ráfújom és kézzel feldörzsölöm, így a fehér port, amit, ha béna vagyok és úgy adja ki, azt szépen el lehet dolgozni. Ami nekem nem probléma, mert amíg nem volt szárazsampon mizéria, addig én sima hintőporral játszottam el a szárazsampon hatást. Az sem szárította ki a hajam, viszont, ha két napig azt csináltam, akkor fejbőrömre rárakódott. Szárazsamponnál nincs ilyen porblémám. Örülök, hogy találtam egy jó áron egy jó terméket erre a megoldásra :)

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

gothy

2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem, már sokat elhasználtam belőle. A szőke hajamra pont megfelel a színe is. Kicsit megemeli a hajtövemet, beszívja a zsírosságot. Olcsó, és más szárazsamponokhoz képest meglepően sokáig elég.
Most kb. 4 hónapja barnára van festve a hajam, ezért megvásároltam a sötétebb hajra való társát.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride