KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

Sipor

2018. július 21.

Nagyon gyorsan zsírosodó hajam van. Előfordult, hogy már a mosás után a 2. nap reggelén gusztustalanul bezsírosodott, pedig zsíros hajra való samponnal mosom (natúrkozmetikum), és lehetőleg kevés balzsamot teszek rá, azt se a hajtövekre.
Ezzel a szárazsamponnal akár 4 napig is kibírom hagyományos hajmosás nélkül, ami nálam rengeteg idő. A "kibírom" pedig nem azt jelenti, hogy egész tűrhető a hajam és félhomályban talán nem látszik, hogy mosni kellene, hanem teljesen frissen mosott hatása van! :)
Mielőtt megvettem jópár véleményt, és szárazsampon összehasonlítást megnéztem/elolvastam, hogy ne kövessek el még több impulzusvásárlást, és ez a Balea győzött meg. Sokak szerint ennek volt az egyik legjobb hatása, olcsó, plusz a DM nem teszteli a saját márkás termékeit állatokon.
Ennek én semmilyen illatát nem éreztem egyébként.
Számomra csodaszer.

Sipor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Ennek én semmilyen illatát nem éreztem egyébként.
Számomra csodaszer.

sziszo

2018. július 18.

Eddig ez a legjobb száraz sampon. Volt amelyiktől hullott a hajam, vagy nem ért semmit. De ezzel semmi probléma nincsen. Nagyon szeretem, már csak ezt veszem.

sziszo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

kingh

2018. július 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg először életem első száraz samponjaként. Mindig újraveszem, jó barátok lettünk! Sokszor megmentett már, ha vállalhatatlan volt a hajam, vagy ha lusta voltam megmosni. Zsírosodásra hajlamos, 2. nap estéjén ill. 3. nap már necces a töve, de vele plusz 2 nappal is ki tudom tolni a mosást, és szépen megemeli, felfrissíti. Néha kicsit jobban meglátszik miután ráfújtam, ilyenkor átfésülöm a hajam, és kész is.

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

cation

2018. július 6.

Életem első száraz samponja volt, nagyon sokszor újravettem már. Mást fajtát nem is próbáltam, mert minek, ha itt van ez, tök jó áron, amit fújkodhatok kedvemre. Nagyon gyorsan zsírosodó hajam van, ha előző nap mostam meg este, és másnap este valami programom van, akkor vagy megmosom, vagy használom őt, egyébként vállalhatatlanul nézek ki. Ha minden nap dolgom van, akkor minden nap hajat is mosok, viszont vele volt már, hogy +2 napot rá tudtam húzni, úgy, hogy közben nem volt kellemetlen, mosatlan haj érzésem. A frufrumra indulás előtt szoktam fújni, a zsírosodás megelőzéseként. Imádom!

cation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

birokitti

2018. július 4.

Olcsó alternatívát kerestem a Batiste száraz samponokra, de ezt sajnos nem sikerült megszeretnem. Használom ugyan már egy fél éve viszonylag rendszeresen, de nincs olyan eget rengető hatása, ráadásul az illatával sem vagyok kibékülve, nekem túl erős, parfümös, nem friss. Használata után kissé viszket tőle a fejbőröm, alig várom már, hogy megmossam a hajam rendesen.

birokitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

lildiko

2018. július 2.

Egy jó ideje már ezt használtam, és nem is akartam cserélni, mert szeretem. Viszont mivel nem tudtam beszerezni, ezért az Isana ugyanilyen világos hajra valóját vettem meg, ami jobban bevált. Nincs ezzel sem semmi bajom, jól funkcionál, nem fulladok meg tőle, viszont ez jobban meglátszik a hajamon, ha ráfújom, és az Isana jobban, és tartósabban képes megemelni a hajtöveimet, és tartósabb a hatása. Ezért négy csillagot adok neki.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

pigglypig

2018. július 2.

Az itteni vélemények alapján vettem, rézvörös hajra. Szuperül működik, én szeretem az illatát, a hatását nézve pedig minden alkalommal meglepődöm, hogy ez ilyen jól működik. Kifújva félelmetes fehér hófergeteg, ezt egy pár percig hagyom, hadd szívja fel a zsírt, aztán egy (fehér!) törcsivel letörlöm, átfésülöm a hajam egy sűrűfogú fésűvel, és tádámm, mintha max. egy napja mostam volna meg a hajam. Nem hagy fehéres nyomot, ha jól le van törölve, ami nekem hatalmas plusz. Ami viszont negatívum, hogy szerintem elég undin összeragasztja a hajat, rossz hozzáérni ilyenkor.
Ettől függetlenül ár/érték arány figyelembe vételével azért 5 csillag.

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Ettől függetlenül ár/érték arány figyelembe vételével azért 5 csillag.

Erjenna

2018. július 2.

Alapvetően Batiste szárazsampont használok, de annyi jót olvastam erről a termékről, gondoltam adok neki egy esélyt, hiszen fele annyiba sem kerül. Fújkáltam, elhasználtam, végül is elmegy, de túlságosan nem nyűgözött le. Most megint a Batiste-ot használom, és meg kellett állapítanom, ég és föld a különbség, a drágábbik javára. Azzal még a második napon is teljesen vállalható a hajam, a Baleassal pedig már aznap este látszik, hogy én bizony elblicceltem a hajmosást. Erős közepes, ennél sokkal jobb termékek is vannak.

Erjenna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

balazskrisztii

2018. június 12.

Elképesztő. Ezt használva úgy néz ki a hajam, mintha frissen mosott lenne. Két oldalon 3-3 réteget különítek el és egyenletesen befújom. Szerintem ezzel heti 1 hajmosást is tudnék tartani. Nem tudom, hogy tudtam nélküle élni ....:))

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

zsazsa

2018. június 7.

Nekem a Schauma szárazsampon volt a kedvencem, de ez még annál is jobb. Fele annyiba kerül, és talán kétszer tovább is tart, a Schaumát azért cseréltem le, mert azt éreztem nagyon hamar elfogy, és mintha már nem is úgy tette volna a dolgát. Na de a Balea egyelőre bevált, pedig nekem sötét barna hajam van, és ez a szőke verzió is nagyon jó rá. Az illata kicsit fullasztó tényleg, de jól teszi a dolgát, könnyű eldolgozni, nem hagy fehér foltot a hajban.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride