KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

micsmics

2018. január 12.

Pocsék egy hajam van. Kevés, az is vékony szálú, de nem átlagosan vékony szálú, hanem mintha nem is lenne. De ez a kevés kis valami is lelapul, zsírosodik, szóval szívás az egész. Kipróbáltam egy halom szárazsampont (Batiste, Lee stafford, Syoss), de ez meglepően jól teljesít. Nekem illat ok, a hajam tapintása ok, szemben a Batiste xxl volume cuccával, ami vattacukorrá változtatta a hajamat.....Az eddigi heti 2-3 hajmosást sikerült leredukálni heti egyre, ami esetemben óriási dolog! Így összeségében jó kis termék, ár-érték aránya csillagos ötös!

micsmics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

burdokk

2018. január 4.

Gyorsan zsírosodó a fejbőröm, és sokféle száraz samponnal próbáltam már kibekkelni két hajmosás közti időt. Nekem ez maximálisan bevált, nem viszket tőle a fejbőröm. Csak vigyázni kell a felfújással, könnyen túl lehet tolni.

burdokk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Kodi

2018. január 4.

Teszi a dolgát, 1 napot ki lehet vele húzni, ennyi pénzért egész jónak mondanám, ha nem viszketett volna tőle a fejem. Azt nem tudja, mint a Batiste, hogy az idő elteltével még javul a helyzet, másnap talán még jobb, mint felfújás után, ha véletlenül mégse mosnék hajat. Esküszöm erre a jelenségre, nem tudom hogy csinálja a Batiste, de tényleg így van. Érdemes azt venni, főleg, ha akciós.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Amadea

2018. január 4.

Az edzés/futás miatt sokkal hamarabb zsírosodik a hajam (ha nem mozognék, egy hétig kibírná...), azért vettem, hogy ne kelljen két naponta hajat mosnom. Először csodát vártam, aztán az első flakon vége felé megbarátkoztunk, annyira, hogy másodjára is őt választottam (sajnálom a Batiste-ra a pénzt, talán majd legközelebb). Akkor hasznos, ha még nem reménytelen a helyzet, mert azon csak a jó öreg víz + sampon kombó segít. Nekem is egy nappal tolja ki a hajmosást, olyan, mint egy SOS-smink a zombiküllemű arcnak: konszolidálja annyira a helyzetet, hogy kimehessek az utcára.:D

Update: Lejjebb kell pontozzam, nekem a Batiste sokkal jobban bevált - igen, sokkal drágább, de az tényleg friss haj-érzetet varázsol (az eléggé zsíros hajból is), míg a Balea csak olyan "a mai napot még kihúzom valahogy"-félét. Örülök, hogy rászántam magam arra, hogy háromszor annyit adjak ki egy szárazsamponra.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

pEni

2018. január 3.

Nagyon szuper!
Anno itteni vélemények miatt vettem meg,de csak mostanság kezdtem el használni, mert volt fentbontva másik, a Batiste.
Utólag már bánom, hogy a 3x ennyibe kerülő Batiste-t vettem újra többször,nem pedig ezt próbáltam ki. Szerintem még jobb is,mint a híres Batiste. Nem viszket tőle a fejem, és az eredmény pedig fantasztikus!
Ezentúl csakis ezt fogom használni!

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Nagyon szuper!
Ezentúl csakis ezt fogom használni!

vmolnar

2018. január 1.

Szuper termék. rendszeresen használom, ha kiszeretném tolni a hajmosást egy nappal. Rendszeresen újraveszem.

vmolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

csigverus

2017. december 29.

Teszi a dolgat , bar eleg keves van benne es hamar kifogy. Elotte a batiste original volt meg nekem, attol nagyon viszketett a fejbőrom. Ettol viszont nem. Így azt sem banom ha surubben kell ujra venni mert ar-ertek aranyban nekem jobban megfelel. Az illata jellegzetes de hamar elillan.

csigverus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

buzavirag

2017. december 29.

Másodjára vettem újra, egész sokáig bírta az első. Hetente 1-2 alkalommal használom, nagyon extrém esetben 3szor.

Sötétebb szőke hajam van, nem látszik meg rajta, csak ha egy területre sokat fújok belőle. Ezt könnyen tudom korrigálni fésűvel, ha ez se segít, törölközővel.

Kb. 3-4 naponta kell hajat mossak, ezt 1-2nappal ki tudom tolni ezzel a spray-vel. Volt hogy 5 napig nem kellett megmondom a hajam. Idő hiányában tökéletes ez a szer, azonban ha lehet inkább a hajmosást választom. A fejőrömet nem irritálja, pedig bizonyos időszakokban kijön rajta az ekcema.

Ár/érték arányban kiváló szerintem, venni fogok még belőle. Az illata számomra semleges, hamar elillan.

A szórófejét néha átmosom langyos vízben, hogy nehogy elduguljon. Minden használat előtt alaposan felrázom.
Még amit észrevettem, hogy a hajam veszít egy kicsit a fényéből, miután ezzel befújtam a töveket, bár ez gondolom a benne lévő hintőpor szerusegnek tudható be.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Timtim95

2017. december 26.

Ennyi pénzért egy csoda! Sokszor feljavította már a fizimiskámat! :D

Timtim95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Ennyi pénzért egy csoda! Sokszor feljavította már a fizimiskámat! :D

Smurfette26

2017. december 19.

Szívem szerint inkább legyen erősebb hatása a samponnak, még ha hagy is foltot. Rohangálós reggelekre viszont jó, elrontani nem nagyon lehet. Az illatával sincs bajom. Ennyi pénzért napi fújkálásra okés.

Smurfette26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride