KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hannicsku

2018. április 19.

14 éves lányom használja, nagyon szereti, már többször kérte, hogy vegyem újra.

Hannicsku
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

14 éves lányom használja, nagyon szereti, már többször kérte, hogy vegyem újra.

enuciii

2018. április 19.

Nem voltam tőle elájulva! Foltot nekem nem hagyott, de rengeteget kellett fujnom belőle ahhoz hogy kellően hasson, az illatát egyenesen imádtam, de nem fogom újra venni, mert összeségében nálam nem tette a dolgát

enuciii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

BeaTris

2018. április 17.

Egyáltalán nem vagyok megelégedve vele. Rettentő nehezen jön ki a termék. Nagyon sok rázás és fújás után csak. A szaga is fullasztó. Nehezen lehet beledolgozni a terméket a hajba.

BeaTris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Liza29

2018. április 9.

Nem használom rendszeresen, csak ha váratlanul kell elmennem valahova és nincs időm hajat mosni. Erre a pár órára teljesen megfelelő, nagyobb adagban se hagy fehét foltot a hajtöveken.

Liza29
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

ChrystalDiva

2018. április 7.

Évek óta T&G-t használtam, szuper jó, csak gondoltam hátha olcsóbban is találok hasonlót. De ez katasztrófa! Többször is nekifutottam, de kuka lett belőle. Fullasztó, büdös, foltokat fúj, 10 percig fésültem, hogy eloszlassam úgy ahogy, szétszárított és mintha korpás lenne a fejem tőle. Borzalom. Vissza a beválthoz...

ChrystalDiva
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 7.

kittiboglarka

2018. március 21.

Régebben Batist szárazsamponokat használtam. Sokkal olcsóbb és semmivel sem jobb. Nagyon fullaszto tud lenni néha. Mikor kezd zsírosodni a hajam fújom át vele, majd jó erősen át fesulgetem. Így nyerek egy napot :)

kittiboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

vitezjulia

2018. március 19.

A Batiste szárazsamponjait használtam, azt hittem sosem váltok, de valamiért bedobtam ezt a kosaramba. Semmivel sem rosszabb a Batiste-nál, teszi a dolgát, az ára viszont a töredéke az elődjének. Nagyon szeretem, gyakran használom.

vitezjulia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Alverya

2018. március 14.

Inkább maradok a Batiste-nál. Szerintem borzasztó. Az egész fürdő porban úszik utána, fullasztó, és a hatásával sem vagyok elégedett. Azért a semminél jobb, de nem venném újra.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

jampiangel

2018. március 8.

Frissen mosott haj hatást ne várjon senki, de felfrissültet igen. Azért hagyni kell 5-10 percet hatni, de aztán frissebb és dúsabb hajat eredményez, ezzel egy napot nyerhetünk a hajmosásig. Olcsó, jó, én szeretem.

jampiangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

MissSybil

2018. március 8.

Ma vettem egy flakonnal és meg vagyok elégedve. Persze nem egyenlő a frissen mosott haj érzetével, de sokat segített. Összeragadt, zsíros hajat száraz és friss tapintásúvá varázsol. Pont erre volt szükségem. Használata pofon egyszerű, nem tapasztaltam semmi elváltozást.

MissSybil
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride