KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mokuscafat, Módosítva: 2016. május 1.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Batistes hajtisztító száraz sampon hozzáadott térfogatnővelővel

Hozz létre vele egy elegáns frizurát, miközben tisztítja és friss illatot ad hajadnak a mosások között. A hajad dúsabb, könnyebb stílusú lesz.

szazsani

2017. december 2.

Kócolódik tőle a haj, ahogy többen is írták, azonban kárpótol érte az xxl volumen hatás, amit imádok (L) :D sikerül vele kitolni a hajmosást akár 2 nappal is. Szeretem. Néha azt csinálom hogy kevesebbet fújok belőle mint amennyire igényem van és egy kis hintőporral egészítem ki. így kifésülhető marad a hajm, de volument kap, és a hintőpor is segít h ne legyen annyira tocsogós. Fekete hajam van.

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Bocika

2017. október 16.

Elég jó kinézetet biztosít a hajamnak (eltünteti a zsíros csillogást, homogénebb lesz a tincsekbe összetapadt, vékony szálú, zsíros hajam, és nem látszik a fehér bevonat sem különösebben), viszont a tapintása ragadós, "egybeállt" lesz. Pozitívum a semleges, nem tolakodó illat.

Bocika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 16.

Krivikuli

2017. október 13.

A barna száraz sampon mellett ezt is kipróbáltam, nem volt annyira rossz, amennyiben utána nem akartam fésülködni 2 napig, mivel miután ráfújtam szinte lehetetlen volt kifésülni. A zsírt felszívta, viszont sötét haj lévén látszott, de emellett a volume amit ígér azt abszolút lehet hozni vele.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Burgonyacska

2017. augusztus 10.

A Batiste barna száraz sampon mellé vettem kipróbálásra.
Sajnos háromszori próbálkozás után feladtam... Kócos, kezelhetetlen, ragacsos haj lett mindháromszor az eredmény.

Burgonyacska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

A Batiste barna száraz sampon mellé vettem kipróbálásra.

Minerva123

2017. augusztus 5.

A régi termékkel nagyon megvoltam elégedve, többször is újravettem, mert annyira szép dús lett tőle a hajam, hogy jobban nézett ki, mintha megmostam volna. Ezzel szemben az újabb fajta összetapasztotta a hajamat, alig tudtam fésülni, csomós lett, ragacsos, nagyon kellemetlen volt, és moshattam is meg a hajamat. Többször is próbáltam, ugyanez lett az eredmény, szóval már nem is nagyon merek kísérletezni vele...

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

PKitty

2017. augusztus 5.

Én az új terméket próbáltam és nem volt vele problémám. Tényleg dúsított és megszűntette a zsíros részeket. Valamennyire szárítja a hajat, de szerintem nem vészes. Szívesen újravenném.

PKitty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

snori

2017. július 27.

Nagyon szeretem a Batiste szárazsamponokat, többet is használtam már, mindegyik 5*, ezért is gondoltam, hogy ezzel sem lesz baj. Kiváncsi voltam az XXL hatásra, sajnos... Teljesen "összekócolta" a hajam nagyon rossz volt kifésülni, emellett pedig olyan száraz lett, mint még soha. Tapintásra is szörnyű volt, látványra meg pláne. Bármennyire is szeretem ezt a márkát, egy használat után kb. 2 hét volt helyrehozni a hajam, soha többet nem veszem ezt a típust, visszatérek a jól bevált cseresznyéshez.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Lilcii

2017. július 18.

A régi verzió a létező legjobb szárazsampon! Az újjal még nem találkoztam, de sajnálom, hogy megszüntették az eredeti terméket..

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

cherry19

2017. július 10.

Nagyon szerettem a régi verziót, viszont az új csúfosan összecsomósítja a hajam. Nem tudom mit változtattak rajta, de nem kellett volna. Az hogy hófehér..már megszoktam a batiste-tól, de hogy konkrétan összetapasztja, fésülhetetlenné és csontszárazzá "varázsolja" a hajam kicsit kiverte a biztosítékot. XXL hatás pedig egyáltalán nincs, felrázom a hajam fújás után ugyanolyan lapos, mint használat előtt. Nem fizettem volna ennyi pénzt érte ment volna a kukába. Ha nagynehezen elfogy visszatérek a cherryhez, kedvenc illatom és nem lesz tőle kezelhetetlen a loboncom.
(nameg illataismijen)

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

(nameg illataismijen)

Dourou

2017. május 25.

Nagyon szeretem, ahogy a többi batiste szárazsampont is. Többitől eltérően ez viszont tényleg ad egy tartást a hajnak. Sokszor újravettem már:) főleg vészhelyzetekre tartogatom.

Dourou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride