KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Batiste

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mokuscafat, Módosítva: 2016. május 1.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Samponok

Batistes hajtisztító száraz sampon hozzáadott térfogatnővelővel

Hozz létre vele egy elegáns frizurát, miközben tisztítja és friss illatot ad hajadnak a mosások között. A hajad dúsabb, könnyebb stílusú lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubucim

2018. május 20.

Még szerencse, hogy nem adtam érte pénzt. Egy lánnyal sikerült cserélnem. A hajam ragadt tőle, mint valami ócska hajlakktól. Ez minden volt, csak nem szárazsampon és volume hatás.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

viola10

2018. május 14.

Csak Batiste terméket használok a száraz samponok közül, pedig tényleg rengeteg terméket kipróbáltam. Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, a Batiste előtt naponta mostam hajat, mióta használom, ki tudtam tolni 3 napra. Ennek ráadásul tényleg van volumen növelő hatása, szépen megemeli a töveket. Egyetlen negatívuma, hogy kicsit összetapad tőle a hajam, de ennyit megér a sok pozitívum mellett.

viola10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

nikusz092

2018. március 25.

Nagyon jól teszi a dolgát. Nem hagy foltot a hajon, nem szárít. Egy hajmosást ki lehet vele tolni, ráadásul ár érték arányban is jó. :)

nikusz092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Vanília

2018. március 12.

A legjobb száraz sampon, amit valaha használtam. Nem csak frissíti a hajat, hanem sörényt varázsol a vékonyszálú fürtökből is. Hihetetlen a hatása. Néha úgy érzem, hogy a hajmosás után közvetlenül sem nagyok olyan elégedett a frizurámmal, mint amikor a következő mosás előtt egyszer (vagy akár kétszer;)) bevetem ezt a portékát. További előnye nálam, hogy szőke hajra fújva valahogy hamvasítja a színt, ami nekem nagyon tetszik. Egy hátránya van, ami miatt nem vonok le csillagot, mert nem tőlem származik a kritika: a férjem szerint brutál irritáló a szaga.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 12.

prettyfruity

2018. február 26.

Nálam abszolút nyerő és életmentő ez a száraz sampon. A márkán belül és kívül is ez az egyetlen, ami bevált és ráadásul megemeli a hajtövem és dúsít is.

prettyfruity
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

candus

2017. december 29.

Csalódás, olyan, mintha hajlakkal fújkálnám a hajam... Szárít, kócol, hamar fogy. Az eredetit imádom, de ez nem az igazi :(

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Asbenka

2017. december 21.

Abszolút csalódás volt számomra ez a termék. A hajam ragacsos, kifésülhetetlen lett tőle. 2 csillagot is csak azért kap, mert a volumennövelő hatást hozza és ez copfhoz jól jön.

Asbenka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

szazsani

2017. december 2.

Kócolódik tőle a haj, ahogy többen is írták, azonban kárpótol érte az xxl volumen hatás, amit imádok (L) :D sikerül vele kitolni a hajmosást akár 2 nappal is. Szeretem. Néha azt csinálom hogy kevesebbet fújok belőle mint amennyire igényem van és egy kis hintőporral egészítem ki. így kifésülhető marad a hajm, de volument kap, és a hintőpor is segít h ne legyen annyira tocsogós. Fekete hajam van.

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Bocika

2017. október 16.

Elég jó kinézetet biztosít a hajamnak (eltünteti a zsíros csillogást, homogénebb lesz a tincsekbe összetapadt, vékony szálú, zsíros hajam, és nem látszik a fehér bevonat sem különösebben), viszont a tapintása ragadós, "egybeállt" lesz. Pozitívum a semleges, nem tolakodó illat.

Bocika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 16.

Krivikuli

2017. október 13.

A barna száraz sampon mellett ezt is kipróbáltam, nem volt annyira rossz, amennyiben utána nem akartam fésülködni 2 napig, mivel miután ráfújtam szinte lehetetlen volt kifésülni. A zsírt felszívta, viszont sötét haj lévén látszott, de emellett a volume amit ígér azt abszolút lehet hozni vele.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride