KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BE Creative Make Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. december 20.

Kiszerelés:   3 x 0,8 g
Lelőhely:   Marionnaud

3 egymásal jól keverhető, tartós hatású színt tartalmazó szemöldökformázó paletta, mely tökéletesen passzol bármilyen hajszínhez.

skin

2017. június 17.

Nagyon szép és nagyon tartós ês tényleg igény szerint keverhető termék. Kedves Wishes örülök ,hogy feltetted. Ez szuper és évekre elegendő lesz.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.