KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bershka

Ár:   2595 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bershka üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 14.

Lelőhely:   Bershka üzletek

Egy pirosító, mely selymes hatást kölcsönöz arcodnak. Wet & dry formulájának köszönhetően egyazon termékkel két különböző hatást érhetsz el.

5 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: kami_ll
Állapot: új, Helyszín: Budapest,Kaposvár, fizetés: a megjelölt két helyen átvehető, máshova posta

kami_ll

2017. július 10.

a papaya paradise-t vettem meg mert olyan szép ránézésre legalábbis nekem olyan rószaszín és barack közti árnyalatnak tűnt (kicsit rosegold feeling). Lehet én használom rosszul, viszont arcon ebből semmi nem jön vissza. csak egy sima rózsaszínes szín, eddig kétszer próbáltam igaz alapozó nélkül, lehet majd azzal is újra próbálom, de eddig semmi extra pedig nagy reményeket fűztem a színhez :/

kami_ll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 10.