KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3041 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3041 Ft

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Ár: 3041 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire - 500 ml
Ár: 4000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Vevep92

2018. január 23.

Imádom!! A legjobb arclemosó, amit eddig próbáltam. Szörnyen zsíros a bőröm, de ő megbírkózik vele és ami a legjobb, nincs utána az a nagyon száraz ,,majd szét reped a pofám" érzés. A legpozitívabb viszont, hogy ez az egyetlen ilyen lemosó, amivel a szemem körül is nyugodt szívvel át tudom törölni. <3

Vevep92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

nikolett

2018. január 17.

Up3: Évek óta hű társam. Ugyanolyan jó, mint az elején és semmi mással nem pótolható.

Up2: tettem egy kiterot, de nem volt erdemes. 250 ml erejeig hutlen lettem hozza, de mar 2-3 vattapamacs utan bebizonyitotta, h. hibaztam.

UP: azóta már a második üveggel használom. Nem szabad ettől eltérnem, Ő a No.1. <3

Nekem most épp a rózsaszín van, de ha elfogy, megint ezt fogom megvenni, a rózsaszín mellett pattanásos vagyok. :(
Ez viszont anno (múlt év közepéig) is verhetetlen volt, ez az egy az, amiben már bízok.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

posagi

2018. január 11.

Az egyetlen sminklemosó, amit ha beledörzsölnék a szemembe sem csípné azt...Soha nem fogom lecserélni, annyira szeretem. Érzem, hogy nem kemikáliát kenek a fejemre, hanem minőséget... Dupla csomagban veszem, (2*500 ml), ami ugyan drága, de visszaosztva éppen hogy valamennyivel drágább, mint a Garnier és társai...Hosszú távon kell nézni a Bioderma árát, mert általában nagyobb kiszerelést arányaiban elfogadható áron szokott ajánlani...

posagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Lolychan

2018. január 9.

UPDATE: Na jó, jár az 5*, megszoktam az illatot. :D

Ez is van olyan jó, mint a Sensibio, csak egyedül az illata nem annyira bejövős, pedig az uborkára emlékeztet. :D

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

UPDATE: Na jó, jár az 5*, megszoktam az illatot. :D

youdith

2018. január 9.

A legjobb arcápoló a világon, a fürdőszoba alapkelléke. A sminket makulátlanul leszedi és tonizál is. Szemre is használom sminkeltávolításra, nem irritálja. A bőr zsírosodását kontrollálja, anélkül, hogy teljesen kiszárítaná a bőröm. A sensibio és hydrabio változata sem olyan jó, mint ez, pedig a bőrtípusom alapján a másik kettőt kellene használnom.

youdith
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

rinike

2017. december 12.

Nagy csalódás!!!!! Elsőre jónak tünt,de hamar rosszra fordult a dolog... nagyon zsíros lett tőle a bőröm 😏

rinike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Pircs

2017. november 26.

Szerintem NINCS jobb micellás lemosó mint a Bioderma. Ennyi. Sensibio is jó a problémás bőrömre a Sebium a legjobb. Inkább csak este használom reggel csak ritkàn. Télire vettem egy kicsi Hydrabio-t is. Kíváncsi vagyok rá!

Pircs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

senskin

2017. november 14.

Valamiért a kombinált bőrömre a sensibio jobb. De azt is lemosom. Ebben van valami összetevő amit nem szeretek, sem az illatát. Tévhit, hogy nem szabad lemosni. Egy zsiros bort, csak micellával nem lehet lemosni. Arlclemosot használok, vagy La roche posay lipikart.:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Györgyusz

2017. november 14.

Tettem egy próbát a 100 ml-s kiszereléssel, de nekem nem annyira jó mint a legtöbbeknek. Ragad az arcom utána. A Sensibiotól nem...

Györgyusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

nikfekete

2017. november 10.

a legjobb micellás víz, szépen leszedi a szemfestéket. kicsit drágának találtam emiatt nem vettem újra, de a többi a nyomába se ér, így újra fogom venni.

nikfekete
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.