KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3041 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3041 Ft

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Ár: 3041 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire - 500 ml
Ár: 4000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

senskin

2017. november 14.

Valamiért a kombinált bőrömre a sensibio jobb. De azt is lemosom. Ebben van valami összetevő amit nem szeretek, sem az illatát. Tévhit, hogy nem szabad lemosni. Egy zsiros bort, csak micellával nem lehet lemosni. Arlclemosot használok, vagy La roche posay lipikart.:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Györgyusz

2017. november 14.

Tettem egy próbát a 100 ml-s kiszereléssel, de nekem nem annyira jó mint a legtöbbeknek. Ragad az arcom utána. A Sensibiotól nem...

Györgyusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

nikfekete

2017. november 10.

a legjobb micellás víz, szépen leszedi a szemfestéket. kicsit drágának találtam emiatt nem vettem újra, de a többi a nyomába se ér, így újra fogom venni.

nikfekete
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

drTSz

2017. október 30.

Egyszerűen csodaszer! Csodásan tisztít, és a számomra évek óta mumus dolgot oldotta meg, a miteszereim eltűntek.

drTSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

jujo

2017. október 24.

IMÁDOM!! nagyon jól tisztít, matt lesz utána a bőröm, de nem húzódik, nem csípi/irritálja a szemem sem, az illata is jó. A napi arctisztítási rutinom része. A termékcsalád többi tagjával együtt sokkal jobb az összhatás. 5*

jujo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

ecsi85

2017. október 23.

A zsíros bőrömmel nem tett jót. Talán még jobban zsírosodik és fénylik. Szemem kipirosodik tőle. Azert 3* mert tényleg jól tisztít.

ecsi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

bugeyes

2017. október 23.

A 250 ml-es kiszerelést vásároltam meg az itteni pozitív vélemények miatt, de nálam is elmaradt a hűha érzés. Semmi extra, az én nézőpontomból a hozzáadott illatanyag is inkább elvesz az értékéből. Ő is irritàlta a szemeimet, illetve nem lett kevésbé zsíros a bőröm, a pórusaim sem lettek kisebbek. Tisztító hatását tekintve is átlagos termék, nekem kicsit csalódást okozott.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Annavictoria84

2017. október 22.

Nagyon jól tisztit, csak ilyet veszek mindig, ha nem változtatnak az összetevőkön akkor nem hagyom el soha:)

Annavictoria84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

agica7

2017. október 15.

Kb 4 évvel ezelőtt használtam a Garnier rózsaszín micellás vizét, ami szörnyen kiszárította az arcomat, kiemelte a kipirosodott, aknés, sebes arcom hibáit. Berögzült a micellás víz az agyamba, mint valami rossz démon.
Aztán 3 hete a bőrgyógyász ajánlotta nekem ezt az arclemosót. Semmi rosszat nem tudok róla mondani. Szépen leviszi a sminket mindenhonnan (bár a szememnél kicsit csípett). A felesleges faggyút is eltávolítja. Szebb lett az arcom, de még mindig messze vagyok a vágyott arcbőrtől (de nem is ezt kínálja a termék)
Összességében nekem az első micella ,,katasztrófa'' után nagy meglepetés ez a termék.

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

ditta2016

2017. október 11.

Nincs róla negatív véleményem, minden hónapban veszek egy kis 1 deciset, mert edzeni járok és jó az a kicsi hordozásra. Előtte garniert használtam. igazából ez csak azért jobb mert tudom h egészségesebbek az összetevők vagy mert direkt zsíros bőrre való. de a "Hűű" elmaradt mert ígyis jönnek pattanásaim, ahogy eddig is. de az valószínűleg hormonális. Havi 1000 forintot végülis megér

ditta2016
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.