KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2700-5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2015. január 14.

Ár:   2700-5800 Ft
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire - 500 ml
Ár: 4000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

elizabetorban

2017. szeptember 21.

A bőröm arclemosó előtti tisztításához tökéletes. De egyébként semmi extra, nagyon nem változtatott eddig a bőröm minőségén.

elizabetorban
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

kristinakroes

2017. szeptember 21.

Egy nagy, 500 ml-es üveget használtam el belőle. Nem egészen értem ennek a terméknek a funkcióját. Ez egy micellás víz. Az én rutinomban ezt víz és lemosó követné, akkor meg tök felesleges a fluidactiv bele, mert úgyis a lefolyóban landol. Ha meg arctisztítás után használnám, mint egy tonikot vagy esszenciát, akkor meg több vitamin meg antioxidáns kellene bele.Én próbáltam mindkét lépésként használni, nem vált be. A Sensebio jobban leszedi a sminket, ez ráadásul nagyon szárította is a normál, zsíros kombináltba hajló bőröm.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Pindusz

2017. szeptember 16.

Nálam a tonikot helyettesíti, nagyon jól tisztít. Számomra elsődleges szempont,hogy gyengéden hozza le a még ott maradt szennyeződést. (Nem csíp, nem szárít és nem ragad.) Használata után a bőr felfrissül, hidratált érzetű lesz. A bőrképemen is javított némileg, illetve szépen tartja ezt az állapotot. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, örülök, hogy rátaláltam erre a termékre.

Pindusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Norszy

2017. július 28.

A pozitív vélemények hatására vettem meg, 3 hónap használat után sajnos továbbra sincs semmilyen plusz hatása a pattanásos bőrömre, mint bármelyik másik jóval olcsóbb sminklemosónak. Elhasználom, de nem venném újra.

Norszy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Lilcii

2017. július 17.

Zsíros a bőröm, így számomra ez a lemosó teli találat. Az ára kicsit húzós, de nagyon szépen mattítja a bőrömet, illetve magasan veri a többi micellás vizet amiket próbáltam tisztítás terén. Ez az egyetlen, ami leszedi még a Kylie rúzsokat is a számról, pedig azok aztán lerobbanthatatlanok!

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

dodessz

2017. július 4.

eddig a bioderma rózsaszín változatát használtam, de most áttértem erre. nekem nagyon tetszik a finom illata, és mintha jobban is tisztítana a rózsaszín társához képest. eddig nagyon bejövős:)

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

csudex

2017. július 3.

Nagyon szeretem mint lemoso, de tonikkent is szivesen hasznalom. Nem multak el tole a pattanasaim, de szebb lett a borkepem.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

LSTE

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Iszonyatosan csípi a szemem. Amit a Garnieres változatnál nem tapasztaltam, de itt igen. Nem rossz, lemossa a sminket, de kellemetlen...

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

Lina1105

2017. június 29.

Jó kis termék, a legtöbb sminket teljesen lehozza hosszabb dörzsölgetés nélkül, frissít, tonizál. Az ára kicsit húzós, de sokáig elég és nagyon jót tett a bőrömnek, mintha kevésbé zsírosodott volna, míg ezt használtam. Zsíros, pattanásos bőrre alap termék.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

pd199288

2017. június 22.

A tökéletes micellás víz, sminklemosó. Korábban a garnier micellás vizét is használtam több, más mellett, azzal is meg voltam elégedve, addig, amíg ezt nem vettem meg. Micellafesztiválkor szoktam megvenni, lassabban is fogy, mint a többi micellás víz, a bőröm állapota is javult mióta ezt használom. Kevésbé zsírosodik tőle a bőröm, persze egy jó maszk, hidratáló is kell mellé, és nem fog egy csapásra minden bőrhibát megoldani, de szuper. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy, az árát sem sajnálom érte!

pd199288
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.