KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2700-5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2015. január 14.

Ár:   2700-5800 Ft
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Ár: 2000 , Eladó: zolyomik
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Bioderma Sébium csomag
Ár: 1500ft , Eladó: monika1966
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postán maradó ajánlott levél 500ft , foxpost 400ft
Edinacsek

2017. január 4.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít, igaz a szememen nem akarom használni mert azt eléggé irritálja, de a bőrömet szépen tisztítja. Legjobb micellás víz a piacon és segít a pattanásokon is, azonban az ára elég borsos ezért érdemes nézni az akciókat, mert olyankor viszont nagyon megéri.

Edinacsek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Butterfly1

2017. január 3.

Nagyon szeretem, hatékonyan tisztít, s puhává varázsolja a bőröm.
Eddig csak ez a micellás víz vált be.

Butterfly1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Nagyon szeretem, hatékonyan tisztít, s puhává varázsolja a bőröm.
Eddig csak ez a micellás víz vált be.

drotling

2016. december 28.

Finom az illata, nem marad semmilyen fura réteg az arcomon utána, nem zsíros, nem szárít, nem húzódik tőle a böröm. Kevés sminket használok néha, és azt tökéletesen lehozza, nem csípi a szemem környékét sem. Fantasztikus!

drotling
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Kingácska0807

2016. december 8.

CSODA! Olyan szépen eltávolítja a sminket, mint még semmi. Nagyon üde és puha arcbőrt eredményez. Fincsi,zöld illata van. Nem zsírosít,nem szárít,pedig egyébként nem mondható kombináltnak a bőröm, inkább a normál és érzékeny kategóriába sorolnám.Gyakran akciós, és tényleg minden fillért megér.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Regi84

2016. december 1.

Eddig a Garnier micellását használtam, nem is akartam kipróbálni ezt mert feleslegesen drágának tartottam. Kaptam egy 100mles kiszerelést ajándékba és függő lettem.. nekem soha többet nem kell más, szerintem örökké együtt leszünk ;) szépen leszedi az EL DW alapozómat is, nem kell sok, nem hagy ragacsos érzetet és szebb a bőröm.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Rovett

2016. november 3.

Tisztaság érzetet nyújt. A miteszereimet minimalizálta. Gyorsan leviszi a gyulladást a bőrről. Én már a kezdetektől tonikként, vagy másodlagos arctisztítóként használom, aminek fenomenális.
Valószínűleg legközelebb a rózsaszín kupakos kiszerelést veszem meg. Sajnos ez a zöld nem teljesen passzol a bőrtípusomhoz. De ettől függetlenül teljesen megérte az árát! Egy szuperjó termék, nem véletlenül örvend ilyen nagy népszerűségnek.

Rovett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

lumen

2016. október 27.

Nekem sajnos a vegyes bőrömet zsírosítja. Szépen leszedi a sminket, de sajnos kipattogzok tőle. Drágának tartom és az összetevői sem szépek.

lumen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

monikafleischer87

2016. október 26.

Második flakont kezdem. Nagyon jó. Nem csíp a szemem, nem úgy tisztítja meg az arcom, hogy utána szét szárítja a fejem, hanem kellemes érzet van utána. Kedvenc lemosóm. Tuti, hogy öribarik maradunk :)

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

vszandraa

2016. október 10.

Utazó méretben vettem, hogy kipróbálhassam, mert a Sensibió testvérét használom, és az nem volt a patikában. El is döntöttem, hogy ezt az arcomra használom a sminklemosás után, hogy a maradék szennyeződés is eltűnjön, és nagyon tetszik a hatása. Minden szennyeződést leszed, makulátlan a bőröm tőle. Szememre marad a Sensibio, így legalább spórolok is. Tiszta zöld illata van, engem nem zavar benne az enyhe parfüm, szépek az összetevői is nagyon. Újra fogom venni mindenképp, mert gazdaságos, nem használok sokat sem belőle.

vszandraa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Ariel001

2016. augusztus 25.

100 ml-es kiszerelést találtam a gyógyszertárba akciósan, és biztos hogy a legközelebbi kiszerelés nagy lesz amit veszek mert nagyon bevált! Szépen leszedi a sminket, reggel is ezzel törölgetem át a zsíros arcomat, igaz hogy gyorsan is fogy így, de mintha kevesebb mitesszerem lenne és összehúzta kicsit a tág pórusokat az arcomon!

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Egy a természetben előforduló dezoxicukor.  Krém összetevőként vízmegkötő, hidratáló és maszkoló (masking, nem szükséges anyagok semlegesítése) tulajdonsága van

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen