Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Psychotical

2019. február 5.

Kombinált, zsíros bőrömre a legjobb, amit eddig próbáltam! Nincs az a fura érzés, hogy mintha még lemosás után is lenne valami az arcomon. A sminket is tökéletesen eltávolítja. Puha, tiszta érzés marad használat után.

Psychotical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

alexandra091

2019. január 15.

Akciósan vettem a glamour napokon. Jól tisztít, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Viszont szembe kerülve picit csíp. Kiprobalom a rózsaszín változatot Érzékeny bőrre. :)

alexandra091
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

KozmaNikolett2001

2019. január 11.

Legjobb arclemoso egy hatranya van csak hogy picit draga . A legerzekenyebb borre is tokeletes:)

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

nadett1217

2019. január 6.

Kicsit szárít . Nem mindennap használom , kifogom próbálni majd a Sensibio H2O testvérkéjét :)

nadett1217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

PETRA820718

2018. december 29.

TÖKÉLETES!
Teszi a dolgát maximálisan.
A legjobb dolog ami történhetett a kombinàlt zsíros bőrömmel, ami a homlokomon nagyon fénylett az utóbbi időben és a T vonalban is voltak problémák.
Probléma megoldódott, nincs fénylő fej, csak tiszta, egészséges bőr.
Jól tisztít, hidratál, a sminkel is megbirkózik, szépen leszedi.
Irritációt nem okoz, megrendelve a következő!
Legjobb micella oldat! ❤

PETRA820718
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

TÖKÉLETES!
Teszi a dolgát maximálisan.
Probléma megoldódott, nincs fénylő fej, csak tiszta, egészséges bőr.
Jól tisztít, hidratál, a sminkel is megbirkózik, szépen leszedi.
Irritációt nem okoz, megrendelve a következő!
Legjobb micella oldat! ❤

Erina

2018. december 13.

Zsírosodásra hajlamos bőröm miatt vettem meg, és nem okozott csalódást. Remekül tisztít, szépen eltávolítja a sminket, az illata pedig kellemes, olyan "zöld" :)

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Sweetl

2018. december 3.

Imádom! Mostanában nagyon sokat segít a zsíros,pattanásokra igencsak hajlamos bőrömön. A géles lemosója is megvan, kb. áldás a bőrömnek.

Sweetl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

cukorpaszta

2018. november 15.

Szépen tisztít, nagyon szereti a bőröm. Kíváncsiságból próbáltam ki, és pár hét után úgy rászoktam h két éve az esti rituálém része.
Nem szeretem h van illata ( teszem hozzá kellemes illata van) de amúgy nem árt. Kiegyensúlyozottabb a bőröm, délutánra sem fénylik, nekem ez óriási pozitívum!
Webshopban vásárolva, az ára is kibírható.

cukorpaszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Webshopban vásárolva, az ára is kibírható.

ozeniki

2018. november 15.

A kedvenc micellás vizem. Nincs olyan smink - akármilyen vastag, tartós, vízálló - amit ne tudna kíméletesen eltakarítani az arcomról.
Hogy a pattanások kialakulására is hatna, azt eddig nem tapasztaltam. De jár az 5 csillag, mert nem is ezt várom egy micellás víztől.

ozeniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Fayette

2018. november 12.

A vélemények alapján elég nagy elvárásokkal ruháztam be rá. Hormonális problémák miatt nem tudok szabadulni a pattanásoktól, és én tényleg nagyon szerettem volna, ha ez a micellás víz működik és segít... De nem így lett, semmi különbséget nem tapasztaltam e között és pl a garnieres 3in1 között.
Való és igaz, hogy szépen eltávolít minden szennyeződést, és nem hagy kényelmetlen érzést maga után, ezért kapja a csillagokat, de nekem nem vált be, ezt egy olcsóbb változat is tudja.

Fayette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.