KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3041 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3041 Ft

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Ár: 3041 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csaksara

2018. április 10.

Én nagyon szeretem, végre egy micelláris víz, ami rendesen leszedi az alapozót és nem szárítja ki a bőrt!

Az ára egy kicsit borsos, de szerintem megéri és néha remek akciókat is ki lehet fogni. Itt mindig fent vannak az aktuális akciók: https://www.kuponbanya.hu/kupon-kategoria/szepseg-drogeria/ . :)

csaksara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

natasa

2018. március 29.

Akkor vettem egy utazókiszerelést, amikor valamitől lett egy tucat pattanásom, ami amúgy nem jellemző. Nem irritálta a bőröm, tisztított is szépen. Amikor már egész jól rendbejött, akkor kicsit már soknak éreztem. A legvégét ecsettisztításra használtam el, nagyon szuper volt arra is.
Zsírosabb bőrre el tudom képzelni, hogy nagyon jó választás!

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Zsírosabb bőrre el tudom képzelni, hogy nagyon jó választás!

nori93

2018. március 20.

Miután kipróbáltam, akkor értettem meg , hogy mi a különbség micellás víz és micellás víz között :) zsíros pattanásos bőröm van, amire ez egy áldás..mióta használom a zsírosság az arcomon csökkent és nagyon jó érzés miután áttörlöm vele az arcom, minden szennyeződést leszed :) Egész nap azt várom mikor érek már haza és frissíthetem fel magam ezzel a termékkel :) :) Ajánlom mindenkinek akinek zsíros bőre van... :) Ja és csomószor van akcióba ez a termék, nemárt résen lenni :)

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Andzsella

2018. március 17.

Sminklemosás elengedhetetlen kelléke, főleg a szemkörnyék körül. Szépen leviszi a szemhéjpúdert, szemhéjalapot, korrektort, a tust is, bár én mostanában csak a Douglas folyékony tusát használom, ami tartós, de könnyen "lekaparható", az Ofra tégelyes tusa kicsit makacsabb.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

dorci993

2018. február 24.

Az eddigi legjobb micellásom, de azért távolról sem vagyok 100%ig elégedett vele. Kicsit szárít, és mindennapos (akár többszöri) használat mellett sem segít mindig a pattanásokon (még úgy sem, hogy több más, ilyen célú kencével is próbálok segíteni a dolgon). Tény, hogy kellemes érzés ezzel áttörölgetni a bőröm, még ha húzódik is utána, és nem marad ragacsos az arcom, mint sok más micivíz után, de rendesen meg is kérik az árát. Tovább keresgélek Az arclemosó után (persze lehet a végén visszajutok ide:)
Viszont: a macskám egyszerűen megőrül ezért a löttyért :D valahogy messziről megérzi mindig mikor használom, és utána követ a lakásban, próbál az arcomra mászni, hogy onnan nyalogathassa le a maradékot, ezért igen veszélyes lefekvés előtt használnom, sajnos ébredtem már arra hogy csupa macskanyál az arcom :DDD nem tudom,más tapasztalt-e ilyet, de vigyázzatok h ne járjatok úgy mint én:)

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Karina94

2018. február 24.

Hihetetlen mit véghezvitt a bőrömön!!
Nem győzők gyönyörködni és ámuldozni ,hogy az arcomon a gyulladást és a pattanásokat körülbelül 2 hét használat után hogy eltüntette.
Régóta folytatok velük küzdelmet, ezért ez most hatalmas siker.
Hát az ára nem túl baráti, tény, de ilyen hatásért cserébe megkockáztatom kijelenteni, hogy megfelelő az ár-érték arány.

Karina94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Hihetetlen mit véghezvitt a bőrömön!!
Régóta folytatok velük küzdelmet, ezért ez most hatalmas siker.

vivko89

2018. február 22.

Én teljesen meg vagyok elégedve vele. Nagyon jól tisztít,sokáig elég. Rendszeres használatával a pattanásos arcbőr mérséklődik. Azért 4 csillag mert szerintem nagyon drága.

vivko89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Miharu

2018. február 19.

Kombinált bőrtípusom van, azért választottam a sébium micellás vizet. Nagyon szépen leszedi a sminket, nem hagy ragacsos érzést.

Miharu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Bubucim

2018. február 3.

Nagyon.nagyon szeretem. :) Előtte Garnier micellás vizet használtam. Gondoltam, az is teszi a dolgát, csak olcsóbban. Hát nem. Amíg ezt ki nem próbáltam, nem is gondoltam volna, hogy létezik ennyire tökéletes micellás víz. Az árát bőven megéri, főleg, ha akciós. 7000 Ft-ért, dupla csomagolásban 1 liter micellás vizet kap az ember lánya. :) Ha egyszer visszakapom a száraz bőröm, biztosan ki fogom próbálni a rózsaszín társát is.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Vevep92

2018. január 23.

Imádom!! A legjobb arclemosó, amit eddig próbáltam. Szörnyen zsíros a bőröm, de ő megbírkózik vele és ami a legjobb, nincs utána az a nagyon száraz ,,majd szét reped a pofám" érzés. A legpozitívabb viszont, hogy ez az egyetlen ilyen lemosó, amivel a szemem körül is nyugodt szívvel át tudom törölni. <3

Vevep92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.