KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2700-5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2015. január 14.

Ár:   2700-5800 Ft
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Ár: 2000 , Eladó: zolyomik
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
DDorina90

2017. február 1.

Még termékminta csomagban lehetett kapni a patikákban, de ebből teljes méretű terméket raktak bele. Most egy másik lemosót használok, ha elfogy újraveszem. Sokáig elég volt, sminklemosónak használtam. Utazáshoz viszont nem jó, mert szivárog. Lehet, hogy ezen azóta változtattak.

DDorina90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

ggretus

2017. január 30.

Csak 3*-ot adok,nem nagyon vettem észre hogy javított volna valamit is a bőrömön...vártam hogy valamit kezd a pattanásaimmal...
viszont,nagyon gyorsan és egyszerűen leszedi a sminket ami plusz pont és jó az illata!!!!De nem fogom újra venni,a rózsaszín változatát próbálom majd ki.

ggretus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 30.

FrankB

2017. január 26.

1-2 éve használom, számomra csodaszer. Nem szárít, minden sminkmaradektól megszabadít nagyon könnyen. Minden pénzt megér! :)

FrankB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

s_kitty

2017. január 22.

Kíméletesen és alaposan tisztít, nem szárít, nem húzódik utána a bőr. Én a habzó arclemosója után használom így a sminklemosó részéről nem tudok nyilatkozni, de a maradék sminket szépen leszedi amit a lemosó nem.
Ami még szuper benne az adagoló fej, aminek ránézésre semmi extra tulajdonságát nem tudnám megmondani, de szuperül adagol. Mindig annyit tudok önteni amennyi kell és nem lötykölődik ki feleslegesen, mint azt sok más lemosónál tapasztaltam. Szuper. :)

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Edinacsek

2017. január 4.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít, igaz a szememen nem akarom használni mert azt eléggé irritálja, de a bőrömet szépen tisztítja. Legjobb micellás víz a piacon és segít a pattanásokon is, azonban az ára elég borsos ezért érdemes nézni az akciókat, mert olyankor viszont nagyon megéri.

Edinacsek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Butterfly1

2017. január 3.

Nagyon szeretem, hatékonyan tisztít, s puhává varázsolja a bőröm.
Eddig csak ez a micellás víz vált be.

Butterfly1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Nagyon szeretem, hatékonyan tisztít, s puhává varázsolja a bőröm.
Eddig csak ez a micellás víz vált be.

drotling

2016. december 28.

Finom az illata, nem marad semmilyen fura réteg az arcomon utána, nem zsíros, nem szárít, nem húzódik tőle a böröm. Kevés sminket használok néha, és azt tökéletesen lehozza, nem csípi a szemem környékét sem. Fantasztikus!

drotling
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Kingácska0807

2016. december 8.

CSODA! Olyan szépen eltávolítja a sminket, mint még semmi. Nagyon üde és puha arcbőrt eredményez. Fincsi,zöld illata van. Nem zsírosít,nem szárít,pedig egyébként nem mondható kombináltnak a bőröm, inkább a normál és érzékeny kategóriába sorolnám.Gyakran akciós, és tényleg minden fillért megér.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Regi84

2016. december 1.

Eddig a Garnier micellását használtam, nem is akartam kipróbálni ezt mert feleslegesen drágának tartottam. Kaptam egy 100mles kiszerelést ajándékba és függő lettem.. nekem soha többet nem kell más, szerintem örökké együtt leszünk ;) szépen leszedi az EL DW alapozómat is, nem kell sok, nem hagy ragacsos érzetet és szebb a bőröm.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Rovett

2016. november 3.

Tisztaság érzetet nyújt. A miteszereimet minimalizálta. Gyorsan leviszi a gyulladást a bőrről. Én már a kezdetektől tonikként, vagy másodlagos arctisztítóként használom, aminek fenomenális.
Valószínűleg legközelebb a rózsaszín kupakos kiszerelést veszem meg. Sajnos ez a zöld nem teljesen passzol a bőrtípusomhoz. De ettől függetlenül teljesen megérte az árát! Egy szuperjó termék, nem véletlenül örvend ilyen nagy népszerűségnek.

Rovett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Egy a természetben előforduló dezoxicukor.  Krém összetevőként vízmegkötő, hidratáló és maszkoló (masking, nem szükséges anyagok semlegesítése) tulajdonsága van

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen