KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3041 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3041 Ft

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Ár: 3041 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

tipografus

2018. július 9.

Ajándékba kaptam egy másik termék mellé. Nem használom sminklemosásra, az arctisztító hatásával viszont elégedett vagyok. Két okból kap csak 4 csillagot: használat után nekem olajos érzetet hagy a bőrömön, ami nagyon zavaró, de egy idő után elmúlik. Továbbá, én abszolút immunis vagyok a kozmetikumok illatára, engem az sem zavar, amit mások büdösnek találnak, de szerintem ennek kicsit kellemetlen az illata.

tipografus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Ziza

2018. július 3.

Nagyon szeretem, a habzó arclemosó mellé vettem, mert az önmagában kevés volt. Ez az első micellás víz, amiről tényleg azt látom és érzem, hogy tisztít. Sokat javított a bőröm összképén, teljes mértékben megéri az árát.

Ziza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

IzaNagy12

2018. június 23.

Nekem ez a Micellasviz :) nagyon jo,bar ez nem meglepo,meg a Biodermaban nem csalodtam!jo az illata,keves kell belolle es nagyon jol tisztit,egyik este attoroltem az arcom a megszokott garnier vizzel aztan atmentem rajta ezzel....hat nem hittem volna,mi mindent leszedett meg az arcomrol!Nekem nagyon bevalt,nem is kerdes hogy ujra veszem vagy sem :)

IzaNagy12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

pokornyneemese

2018. június 16.

Imádom. Nagyon problémás bőröm van, tele volt aknéval, rengeteg terméket kipróbáltam már, de egyik sem javított a helyzeten. Mindig újabb és újabb pattanások jöttek, majd a kozmetikusom ajánlotta, hogy próbáljam ki a Bioderma termékeket. Meg is rendeltem a zsíros bőrömhöz passzoló Bioderma Sébium micellás vizet, és kb. egy hete használom, és jelentősen csökkent a pattanásaim száma, sokkal tisztább a bőröm. Azóta megvettem a Sébium alapozót is, amivel még hatékonyabb eredményt értem el.

pokornyneemese
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

ditta2016

2018. június 14.

Nincs róla negatív véleményem, minden hónapban veszek egy kis 1 deciset, mert edzeni járok és jó az a kicsi hordozásra. Előtte garniert használtam. igazából ez csak azért jobb mert tudom h egészségesebbek az összetevők vagy mert direkt zsíros bőrre való. de a "Hűű" elmaradt mert ígyis jönnek pattanásaim, ahogy eddig is. de az valószínűleg hormonális. Havi 1000 forintot végülis megér

Update: Megint megvettem pár hónap után, de semmi újat nem mutatott úgy értem, hogy más olcsóbb is megteszi. Pattanásosabb mostanában a bőröm, de nem lett tőle jobb. Most Mixát használok a mattító micellás vizét és nem rosszabb ennél, így ez drága.

ditta2016
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Remiii

2018. június 8.

Szuper termék, jól tisztít, anélkül, hogy kiszárítaná az alapból elég száraz bőrömet. Nekem a pattanásokon is segített. Gyógyszertárban ajánlották, először kicsit sokalltam az árát, de szerintem megéri.

Remiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Erci

2018. június 2.

Szuper! Előadáson kaptam ajándékba, nem hittem, hogy tényleg ilyen jó termék, de csoda. Az illatát is szeretem, a hatásáról nem is beszélve! 5*

Erci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Lithviel

2018. május 29.

Este a sminklemosó után használom, és meglepően sok mindent szed még le az arcomról. Kissé szárítja az arcomat így a hidratálást semmiféleképpen nem szabad elfelejtem.

Lithviel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Zsolt8912

2018. május 27.

Az árától féltem én is sokáig, de egy akció keretében jutottam hozzá két darabhoz, egy áron! Illatra nekem kicsit erős, az eddigi micellás lemosókhoz képest ez furcsa benne. De a hatását nagyon szeretem. Este szoktam használni és napközben egyáltalán nem zsíros a bőröm, főleg ugye a T zónában tesz csodát. Megelőző hatását is szeretem, mert mióta használom, pattanás vagy csúnya akné egyáltalán nincs az arcomon.

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

oznob64

2018. május 24.

Arctisztításra számomra nem ideális, mert zsíros filmréteget képez a bőrömön.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Arctisztításra számomra nem ideális, mert zsíros filmréteget képez a bőrömön.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.