KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Sweetl

2018. december 3.

Imádom! Mostanában nagyon sokat segít a zsíros,pattanásokra igencsak hajlamos bőrömön. A géles lemosója is megvan, kb. áldás a bőrömnek.

Sweetl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

cukorpaszta

2018. november 15.

Szépen tisztít, nagyon szereti a bőröm. Kíváncsiságból próbáltam ki, és pár hét után úgy rászoktam h két éve az esti rituálém része.
Nem szeretem h van illata ( teszem hozzá kellemes illata van) de amúgy nem árt. Kiegyensúlyozottabb a bőröm, délutánra sem fénylik, nekem ez óriási pozitívum!
Webshopban vásárolva, az ára is kibírható.

cukorpaszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Webshopban vásárolva, az ára is kibírható.

ozeniki

2018. november 15.

A kedvenc micellás vizem. Nincs olyan smink - akármilyen vastag, tartós, vízálló - amit ne tudna kíméletesen eltakarítani az arcomról.
Hogy a pattanások kialakulására is hatna, azt eddig nem tapasztaltam. De jár az 5 csillag, mert nem is ezt várom egy micellás víztől.

ozeniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Fayette

2018. november 12.

A vélemények alapján elég nagy elvárásokkal ruháztam be rá. Hormonális problémák miatt nem tudok szabadulni a pattanásoktól, és én tényleg nagyon szerettem volna, ha ez a micellás víz működik és segít... De nem így lett, semmi különbséget nem tapasztaltam e között és pl a garnieres 3in1 között.
Való és igaz, hogy szépen eltávolít minden szennyeződést, és nem hagy kényelmetlen érzést maga után, ezért kapja a csillagokat, de nekem nem vált be, ezt egy olcsóbb változat is tudja.

Fayette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

RoxanaHorvath

2018. november 4.

szuper! könnyedén eltávolítja a sminket és egyátalán nem irritálja a bőrömet. 1 csillag mínusz a viszonylag borsos ára miatt :)

RoxanaHorvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2018. november 1.

A legjobb tonikos lemosó amit valaha próbáltam Mindent maradéktalanul lehoz mondjuk egy szem sminket vízálló spirált stb..
Drágább mint a garnieres de nekem még is hatékonyabb

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 1.

Drágább mint a garnieres de nekem még is hatékonyabb

Verdure

2018. október 30.

Még nem döntöttem el, hogy a micellás vizek maradandó tagjai lesznek-e a rutinomnak. Ez a második márka amit próbálok, egyszer újravettem. Nem szárít, nem képez kellemetlen száraz hatású filmréteget a bőrőmön, mint a Garnier (más meg azt imádja, tudom, hát próbálkozni kell a kencékkel :)). Nem érzem, hogy komolyan hozzáadna a rutinomhoz, inkább csak "lelkiismereti okokból" használom, még keresem a tökéletes tonizálást...
3 csillag, mert nem irritál, nem zsírosít, és a nap közepén használva kellemes frissítő érzetet ad, de nem is köteleződtem el mellette.

Verdure
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Nashuaaa

2018. október 20.

Csak azért 4 csillag, mert a sensibio verzióját jobban szeretem. Azt évek óta rendszeresen használom, ebből egyszer vettem egy mini (100 ml) verziót, hogy kipróbáljam az enyhén zsíros T-zónámra. Hagyott egy kis fura ragacsos réteget, amit nem szerettem, és a sensibio nem hagy semmi ilyet, úgyhogy elhasználtam és visszatértem ahhoz. Ezen kívül nem volt vele gondom, de ez engem eléggé zavar ahhoz, hogy ne vegyek többet ilyet.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

g0809

2018. október 19.

Rendben tartja a kombinált -picit zsírosabb- bőrömet.:)

g0809
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Rendben tartja a kombinált -picit zsírosabb- bőrömet.:)

Lailany

2018. október 18.

Megvettem, és szeretem. Tisztán és őszintén :) Póruskarbantartásban és tisztításban is csillagos ötös.

Lailany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.