KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2700-5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2015. január 14.

Ár:   2700-5800 Ft
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire - 500 ml
Ár: 4000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
senskin

2017. április 25.

Maradéktalanul tisztit. A kombinált borom javitotta. Mattabb, napkozben is látszik, nem csillogok. Nekem hidratálás kotelezo mellette,, ugy vettem észre, hogy hajlamos huzni a borom, csak estere használom. Lemosom utána, mert érzem, hogy rajtam van. Ki fogok probálni másik vizet is toluk. Felváltva.:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Womanetina

2017. április 23.

Jaj, nagyon szeretem! "Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz" - szó szerint.

Womanetina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 23.

Ayase

2017. április 19.

A márkától ez az egyetlen micellás víz amit használtam, pedig a rózsaszínűt szerettem volna elsőnek kipróbáltam, de ez jobban passzol a bőrtípusomhoz. Korábban több márka micellás vizét kipróbáltam, ez valamivel tényleg többet tud. Maradéktalanul leszedte a sminket az arcomról és a szememről is. Az én extra érzékeny szememet sem bántotta, a vízálló spirállal is megbirkózott. Relatív tovább volt elég, mint más márkáktól azonos mennyiség. 2 db 250 ml kiszerelés használtam el, és bár az árát sokallom, nagyon meg voltam vele elégedve.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

viktoriass

2017. március 26.

Nagyon gazdaságos, sokáig elég egy 250 ml-es üveg, akkor gondolhatjátok az 500 ml meddig elég :D Bár nekem nem ez volt a legjobb, de a szennyeződést jól lehozza, bár a pattanásaimmal nem kezdett semmit, ugyanúgy kijöttek emellett is.

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

szaszkoj

2017. március 13.

Az egyetlen micellás víz, amit használtam eddig, de szerintem nem is fogok mást keresni, mert nagyon bevált. Nem tudom, hogy mennyit használtam eddig el belőle, néhány litert biztosan, én ezt használom reggel, délben, este, inni is ezt innám, ha nem lenne olyan drága :D Nem tudom pontosan, hogy hogyan működnek a micellás vizek, de ez szépen lehozza a szennyeződést és zsírt az arcomról, és utána friss és üde a bőröm :) A sminket én nem ezzel mosom le, mert elég sok sminket használok, és sok kéne belőle, hogy teljesen lehozza, de az olajs lemosó után ezt szoktam használni, plusz reggel az arckrém+sminkelés előtt is áttörlöm vele az arcomat (meg kb. mindig, amikor eszembe jut és otthon vagyok :D )

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

DDorina90

2017. február 1.

Még termékminta csomagban lehetett kapni a patikákban, de ebből teljes méretű terméket raktak bele. Most egy másik lemosót használok, ha elfogy újraveszem. Sokáig elég volt, sminklemosónak használtam. Utazáshoz viszont nem jó, mert szivárog. Lehet, hogy ezen azóta változtattak.

DDorina90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

ggretus

2017. január 30.

Csak 3*-ot adok,nem nagyon vettem észre hogy javított volna valamit is a bőrömön...vártam hogy valamit kezd a pattanásaimmal...
viszont,nagyon gyorsan és egyszerűen leszedi a sminket ami plusz pont és jó az illata!!!!De nem fogom újra venni,a rózsaszín változatát próbálom majd ki.

ggretus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 30.

FrankB

2017. január 26.

1-2 éve használom, számomra csodaszer. Nem szárít, minden sminkmaradektól megszabadít nagyon könnyen. Minden pénzt megér! :)

FrankB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

s_kitty

2017. január 22.

Kíméletesen és alaposan tisztít, nem szárít, nem húzódik utána a bőr. Én a habzó arclemosója után használom így a sminklemosó részéről nem tudok nyilatkozni, de a maradék sminket szépen leszedi amit a lemosó nem.
Ami még szuper benne az adagoló fej, aminek ránézésre semmi extra tulajdonságát nem tudnám megmondani, de szuperül adagol. Mindig annyit tudok önteni amennyi kell és nem lötykölődik ki feleslegesen, mint azt sok más lemosónál tapasztaltam. Szuper. :)

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Edinacsek

2017. január 4.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít, igaz a szememen nem akarom használni mert azt eléggé irritálja, de a bőrömet szépen tisztítja. Legjobb micellás víz a piacon és segít a pattanásokon is, azonban az ára elég borsos ezért érdemes nézni az akciókat, mert olyankor viszont nagyon megéri.

Edinacsek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!