KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2700-5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2015. január 14.

Ár:   2700-5800 Ft
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire - 500 ml
Ár: 4000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 1900 Ft , Eladó: rayeri
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest 13. ker v. 20. ker, fizetés: Foxpost, Webox, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lilcii

2017. július 17.

Zsíros a bőröm, így számomra ez a lemosó teli találat. Az ára kicsit húzós, de nagyon szépen mattítja a bőrömet, illetve magasan veri a többi micellás vizet amiket próbáltam tisztítás terén. Ez az egyetlen, ami leszedi még a Kylie rúzsokat is a számról, pedig azok aztán lerobbanthatatlanok!

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

dodessz

2017. július 4.

eddig a bioderma rózsaszín változatát használtam, de most áttértem erre. nekem nagyon tetszik a finom illata, és mintha jobban is tisztítana a rózsaszín társához képest. eddig nagyon bejövős:)

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

csudex

2017. július 3.

Nagyon szeretem mint lemoso, de tonikkent is szivesen hasznalom. Nem multak el tole a pattanasaim, de szebb lett a borkepem.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

LSTE

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Iszonyatosan csípi a szemem. Amit a Garnieres változatnál nem tapasztaltam, de itt igen. Nem rossz, lemossa a sminket, de kellemetlen...

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

Lina1105

2017. június 29.

Jó kis termék, a legtöbb sminket teljesen lehozza hosszabb dörzsölgetés nélkül, frissít, tonizál. Az ára kicsit húzós, de sokáig elég és nagyon jót tett a bőrömnek, mintha kevésbé zsírosodott volna, míg ezt használtam. Zsíros, pattanásos bőrre alap termék.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

pd199288

2017. június 22.

A tökéletes micellás víz, sminklemosó. Korábban a garnier micellás vizét is használtam több, más mellett, azzal is meg voltam elégedve, addig, amíg ezt nem vettem meg. Micellafesztiválkor szoktam megvenni, lassabban is fogy, mint a többi micellás víz, a bőröm állapota is javult mióta ezt használom. Kevésbé zsírosodik tőle a bőröm, persze egy jó maszk, hidratáló is kell mellé, és nem fog egy csapásra minden bőrhibát megoldani, de szuper. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy, az árát sem sajnálom érte!

pd199288
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

GaBrIeLLa08

2017. június 6.

Adnék szívesen rá 5 csillagot is de sajnos nekem a smikmet annyira nem képes leszedni viszont amire akartam szántam az igen is tudja!!! Előtte használtam L'Orealt Garnier micellas Neutrogen the bodyshopbol termeket és meg egy rose micellas vizet de sajnos az egyik szárított a másiktól csak rosszabb lett
Ezt a terméket egy blogger lány segítségével találtam ezzel együtt használom az arclemosót is és láthatóan javult az arcbőröm nem zsírosodik a bőröm kevesebb a pattanásom és mivel nem zsíros a bőröm nincs annyi pattanásom ezért mitesszerem sincs már sok ! Az egyszer biztos hogy ha ez a Flakonon elfogyott akkor jöhet a következő 😏😉💆🏻

GaBrIeLLa08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

Eszterdobronte1992

2017. május 7.

Úgy gondolom, nem véletlenül kapja meg a micellás vizek körében az első helyezettet. Több fajtát kipróbáltam már, de a legjobban ez tisztított.mégsem szárított. Szeretem nagyon :)

Eszterdobronte1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

AnnaTamara910725

2017. május 5.

Pár hete vettem meg a terméket, elég húzós az ára, de azt kell, hogy mondjam egyértelműen megéri. Erősen pattanásos az arcom, mióta használom láthatóan csökkent a pattanások száma. Reggel és este használom neutrogena arctisztító előtt, utána pedig hidratáló krémet használok. Imádom!

AnnaTamara910725
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

senskin

2017. április 25.

Maradéktalanul tisztit. A kombinált borom javitotta. Mattabb, napkozben is látszik, nem csillogok. Arclemosot használok utána, majd hidratálok éjszakára ill. hámlasztok. Nekem bevált. Ki fogok probálni másik vizet is toluk. Felváltva.:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!