KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szterke, Módosítva: 2018. január 18.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft, 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító hatású arclemosó hypoallergén micella oldat kombinált-zsíros bőrre

• Másodlagos szárítóhatás nélkül tökéletesen leoldja az arcon lévő szennyeződést legyen az smink vagy kosz.
  • Mérsékli a faggyútermelést és megtisztítja a bőrt a fölösleges faggyútól.
  • Használat után lemosást nem igényel.
  • Napközben többszöri használatra alkalmas.
  • A szabadalmaztatott Fluidactiv® komplex tartalma szabályozza a bőr faggyú-összetételét, ezáltal megelőzi a pórusok eltömődését és a mitesszerek, pattanások kialakulását.

g0809

2018. október 19.

Rendben tartja a kombinált -picit zsírosabb- bőrömet.:)

g0809
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Rendben tartja a kombinált -picit zsírosabb- bőrömet.:)

Lailany

2018. október 18.

Megvettem, és szeretem. Tisztán és őszintén :) Póruskarbantartásban és tisztításban is csillagos ötös.

Lailany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

SoLy

2018. október 18.

Kombinált bőrömnek ez nem volt egy kiemelkedő választás, valamiért a Sensibio és a Hydra változat jobban bejött. Elhasználtam 2 üveggel, ami a packba volt, de nem veszem újra. A szemem is csípte, ha belement és nem vettem észre, hogy hatással lett volna patik kialakulásának elkerülésében.

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 18.

Rebeka020

2018. október 1.

Megtaláltam az IGAZI micellás tisztítót! Imádom!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

Megtaláltam az IGAZI micellás tisztítót! Imádom!

senskin

2018. szeptember 23.

Valamiért a kombinált bőrömre a sensibio jobb. De azt is lemosom. Ebben van valami összetevő amit nem szeretek, sem az illatát. Tévhit, hogy nem szabad lemosni. Egy zsiros bort, csak micellával nem lehet lemosni. Arclemosot használok, vagy La roche posay lipikart.:) Nagyon zavar ez a termék,pedig a többi sebium bevált!

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Micoka

2018. szeptember 22.

Hipoallergénnek hazudott micellás víz, ami csípi a szemet... No comment!

Micoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Hipoallergénnek hazudott micellás víz, ami csípi a szemet... No comment!

anneshirley

2018. szeptember 9.

Az egyik szemem sír, a másik nevet. Ugyanannyira könnyedén leszedi a sminket és a szennyeződéseket, mint a Sensibio, de ahhoz képest még összahúzza a pórusokat is, illetve mattít, mindezt anélkül, hogy szárítana. Ez alapján ő lehetne a tökéletes micellás vizem, azonban a belepakolt - engem édeskés, rothadó uborkára emlékeztető - illatanyag irritálja, égeti a bőrömet, és veszettül csípi a szememet. Az INCI-t a Sensibio-éval összevetve (ami soha nem okozott irritációt), 99%-ig biztos vagyok benne, hogy a parfüm a bűnös. Ha a Bioderma egyszer úgy dönt, hogy eltávolítja ezt a teljesen felesleges összetevőt, biztos, hogy újraveszem majd, de addig is sajnos kuka.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

dandy93

2018. szeptember 9.

Akcióban 990 Ft-ért egy kis 100ml-es üveghez jutottam, amit becsülettel el is használtam, de az égvilágon semmit nem rontott vagy javított a zsíros pattanásos bőrömön, kb ugyannyit tud mint bármelyik micellás víz. Teljes áron nem venném meg.

dandy93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

RarityRose

2018. szeptember 5.

Semmi különöset nem tapasztaltam! 2x vettem újra, de semmi különös. Olyan mint egy hagyományos micellás víz. Az összetevői sem valami nagyon jók. Túl van árazva!

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

krisztinakasza91

2018. augusztus 28.

Nagyon jól tisztít és úgy érzem hogy utána kevésbé zsírosodik a bőröm. Kicsit csökkenti a faggyútermelést, tovább marad matt a bőröm mint más micellás vizektől (pl Garnier, Balea, Nivea). Az illata tényleg nem olyan kellemes de micellás víznél én ezt nem tartom fontosnak. Az ára miatt kap 4 csillagot.

krisztinakasza91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.