KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 2537 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2018. március 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 2537 Ft

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Ár: 2537 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 2999 , Eladó: Heli
Állapot: 2x használtam, Helyszín: Szekszárd, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Szekszárdon lehetséges
Ár: 1500 , Eladó: Dodicsenko
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Foxpost

psliza

2018. június 19.

Egy évig használtam, de a reggeli használatkor fellépő kis bőrpír nem engedett. Aztán kipróbáltam a bioderma sensibio ugyanilyen csak rózsaszín habzó géljét és teljes a szerelem. Ez is tisztít, csak az allergiás bőrömnek a másik jobb.

psliza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Katoka99

2018. május 23.

Pár napja használom a nagyon zsíros, kicsit pattis bőrömre. Nem vártam tőle sokat, de engem már meggyőzött. Újra fogom venni, az fix.
Ui.: nem tudtam mire hasonlít az illata, aztán rájöttem, hogy olyan mint a mosóporé, talán ez az egyetlen negatívum

Katoka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

kata93

2018. május 21.

A La Roche Posay Effaclar arctisztito helyett vettem, mert az éppen nem volt. Nekem az volt eddig AZ ARCTISZTITÓ viszont ez ugyan abban az árban ugyan azt tudja. Egy ponttal többet, mert ez nem szatír az effaclar azért hajlamos ra. Egyértelműen csodaszer kategória mind a kettő.

kata93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

tinyblackpaw

2018. május 20.

Nem tudom eddig miért nem figyeltem fel rá, pedig nagyon jól jött volna korábban. Alapjáraton már megkedveltem a Bioderma termékeit de ez a lemosó hiányzott eddig az életemből :D Meglepett, hogy egyáltalán nem szárít és nagyon kellemes használni. Frissít, tisztít de nem húzódik és feszül utána a bőröm. Amióta használom kevesebb probléma van a bőrömmel (persze más termékek használatának köszönhetően is). Az illatát imádom - mint ahogy a többi Bioderma terméknek is - és elég sokáig elég is lesz. Ár-érték arányban messze az egyik legjobb arctisztító gél pattanásos/zsíros bőrre.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Lestine

2018. május 17.

Imádom!! Azonnal habzik, az arcomnak nagyon kellemes érzés. Nem szárít, nem irritál, nem okoz pattanásokat. És a kategóriájában az egyetlen, amivel a szememet is nyugodtan lemoshatom, ugyanis egyáltalán nem irritálja!

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Emiii

2018. május 1.

Lelkesen olvastam a hozzászólásokat és vártam én is az elégedettséget, de már az első használatkor összevesztünk. Nem habzik, ami még nem is lenne gond, de úgy éreztem, hogy réteget hagy a bőrön. Két használat után inkább tusfürdőnek fogtam be, de még úgy is kényelmetlen alkalmazni. Hatalmas csalódás. Maradok a koreai cuccoknál.

Emiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Lithviel

2018. április 23.

Én nagyon szeretem! Reggel és este is használom. Kombinált bőröm van, de nem csillog használat után. Kombinálom a többi Sébium termékkel, így együttesen meg vagyok velük elégedve (micellás víz, arcradír, pórus összehúzó, hidratáló krém). Nem gyulladnak be olyan sűrűn a mitesszereim, tisztábbnak érzem a bőröm tőle. Az hogy segít-e csökkenteni a mitesszereket... Hát erről annyit tudok mondani, hogy nekem arctisztítás után kb 1,5-2 hétre már teli van az orrom a kis barna pöttyökkel, viszont az államon én kevesebbnek látom ami újra kijön. Újra vevős :)

Lithviel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

KKDDNor

2018. április 7.

Sajnos nekem nem vált be, kombinált bőrömön csak csak ideig-óráig segít, ha reggel használom, délre már csillog a T-vonalam, a mitesszereken pedig abszolút semmit sem segített.

KKDDNor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Andzsella

2018. március 17.

Jól tisztít, a sminket is rendesen leszedi, bár a folyékony matt rúzsokat már nem képes lehozni. Mindennap ezzel mosom az arcom és a Krisna-völgyében vásárolt szilárd szappanommal.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

szanett2

2018. február 23.

Mindig visszatérek hozzá, eddigi kedven arctisztítóm. Nagyon alaposan, mégis gyengéden tisztít, nem szárítja a bőröm. Kellemes a használata.

szanett2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.