KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 2537 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2018. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 2537 Ft

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Ár: 2537 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 2999 , Eladó: Heli
Állapot: 2x használtam, Helyszín: Szekszárd, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Szekszárdon lehetséges
Ár: 1900-Ft. , Eladó: Mukifej
Állapot: Kb. Ötször használt, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Fizetés banki utalással, utána postával küldöm, vagy személyes átvétel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorogiagi

2018. február 11.

Nekem nem lett sem jobb, sem rosszabb a bőröm tőle. Kevesebb pattanásom sem lett tőle. Lassan elfogy, de nem fogom újra venni.

dorogiagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

csokiskalacs

2018. január 15.

Sokáig használtam és kezdetben szerettem is, azóta viszont találtam sokkal jobb alternatívát (La Roche-Posay). A kapcsolatunk vége felé már inkább okozta a mitesszereket, nem pedig eltüntette őket...

csokiskalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

LathatatlanOzike

2018. január 15.

A mindennapjaim elengedhetetlen kelléke, az esti rutinom része. Nagyon jól tisztítja az arcom, puha lesz a bőröm, minimalizálja a pattanásaim számát. Érdemes vele egy próbát tenni. Én nem bántam meg, sőt már be is szereztem az utánpótlást. Nem szeretnék nélküle elköszönni a naptól. :)

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

hvera

2018. január 12.

Eredetileg a férjemnek vettem a zsírosabb bőrére, de kipróbáltam, mert kombinált a bőröm és óriási pozitív csalódás volt. Nagyon szépen egyensúlyba hozta a száraz és a kicsit zsírosabb részeket. Smink lemosás után használom, arctisztító kefével, a végeredmény tiszta, puha arcbőr.

hvera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

andi1216

2018. január 12.

Jól tisztít, a sminket nem ezzel mosom le, hanem micellás vízzel, de a szennyeződéseket jól eltávolítja az arcomról. Sosem tapasztaltam húzódó, kellemetlen érzést a használata után, és pattanásokat sem okoz. Nem olcsó, de a nagy kiszerelés iszonyú sokáig elég.

andi1216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

bnorah

2017. december 10.

Egyik kedvenc termékem a lemosók között.

bnorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Egyik kedvenc termékem a lemosók között.

Agi0819

2017. november 30.

Különösebb változást nem vettem észre a használata során.

Agi0819
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Különösebb változást nem vettem észre a használata során.

Bubucim

2017. október 28.

Nem csak őt használtam, hanem mellé gyógyszertári krémet, amit bőrgyógyász írt fel, de észrevehetően szebb a bőröm. A drogériás arctisztítóknál sokkal jobb. Ami nagyon tetszik benne, hogy nem kell arra figyelnem, hogy a szememet kerüljem tisztításkor. Sőt, sminkeltávolítás után imádom ezzel átmosni a szemem, ill. környékét. Az ára húzós, de akciósan megéri. :) Szerintem egyik termék sem hoz javulást, ha a pattanásoknak belső oka van. Én a belső kezelés kiegészítéseként választottam.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

pjudit0208

2017. október 18.

Pattanásos bőröm tisztítására vettem. Hatalmas csalódás számomra. Teljesen kiszárította az arcomat és még több pattanás jött ki rajta, annak ellenére, hogy hidratáló krémet is használtam a tisztítás után. Elajándékoztam. Vízzel megmosom az arcomat és Ilcsi Almás-citromos lemosót használok és Efflacar H krémet. Azóta feltűnően javult a bőröm állapota és eltűntek a pattanásaim a vörös foltok és a csomók a bőröm alól. 30 éves vagyok és mindig is sok probléma volt a bőrömmel, számtalan bőrgyógyásznál jártam. Roaccutan kúrát, ha jól emlékszem 3szor csináltam. Azt gondolom, hogy sokan esünk abba a hibába, hogy túltisztítjuk a bőrünket, ami ahelyett, hogy segítene éppen az ellenkezőjét váltja ki. Én ennyi év után azt gondolom, hogy ott rontottam el mindig, hogy túl "sokat" tisztítottam a bőrömet (pedig általában csak este szoktam használni ezeket a géleket).És azt se felejtsük el, hogy mára már mindent tartalmaznak ezek a krémek és tisztítók, amik irritálják a bőrünket.
Nekem ami bevált (bőrgyógyász javaslatára): csalántea,élesztős pakolás, szoli,La Roche-Posay és Ilcsi termékek.

pjudit0208
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Norih

2017. október 13.

Kicsit csalódott voltam az első használatokkor. Nekem nem habzott eléggé,amit én elvárnék egy arctisztítótól. Nekem az illata sem igazán tetszett, és a szememet is nagyon irritálta, ha esetleg a szemfestékemet akartam vele lemosni. De alapvetően a sminket nagyon jól eltávolítja, és kordában tartotta a pattanásaimat és a bőrömet is jól ápolta. Újra nem venném a terméket, nem érte meg számomra az árát. Volt már jobb arctisztítom is. 2 csillag.

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Xylitol, Fructooligosaccharides, Mannitol, Rhamnose, Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.