KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 2537 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 2537 Ft

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Ár: 2537 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Bioderma Sébium Habzó Gél
Ár: 3200 , Eladó: kbeata87
Állapot: ÚJ, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 2999 , Eladó: Heli
Állapot: 2x használtam, Helyszín: Szekszárd, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Szekszárdon lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubucim

2017. október 28.

Nem csak őt használtam, hanem mellé gyógyszertári krémet, amit bőrgyógyász írt fel, de észrevehetően szebb a bőröm. A drogériás arctisztítóknál sokkal jobb. Ami nagyon tetszik benne, hogy nem kell arra figyelnem, hogy a szememet kerüljem tisztításkor. Sőt, sminkeltávolítás után imádom ezzel átmosni a szemem, ill. környékét. Az ára húzós, de akciósan megéri. :) Szerintem egyik termék sem hoz javulást, ha a pattanásoknak belső oka van. Én a belső kezelés kiegészítéseként választottam.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

pjudit0208

2017. október 18.

Pattanásos bőröm tisztítására vettem. Hatalmas csalódás számomra. Teljesen kiszárította az arcomat és még több pattanás jött ki rajta, annak ellenére, hogy hidratáló krémet is használtam a tisztítás után. Elajándékoztam. Vízzel megmosom az arcomat és Ilcsi Almás-citromos lemosót használok és Efflacar H krémet. Azóta feltűnően javult a bőröm állapota és eltűntek a pattanásaim a vörös foltok és a csomók a bőröm alól. 30 éves vagyok és mindig is sok probléma volt a bőrömmel, számtalan bőrgyógyásznál jártam. Roaccutan kúrát, ha jól emlékszem 3szor csináltam. Azt gondolom, hogy sokan esünk abba a hibába, hogy túltisztítjuk a bőrünket, ami ahelyett, hogy segítene éppen az ellenkezőjét váltja ki. Én ennyi év után azt gondolom, hogy ott rontottam el mindig, hogy túl "sokat" tisztítottam a bőrömet (pedig általában csak este szoktam használni ezeket a géleket).És azt se felejtsük el, hogy mára már mindent tartalmaznak ezek a krémek és tisztítók, amik irritálják a bőrünket.
Nekem ami bevált (bőrgyógyász javaslatára): csalántea,élesztős pakolás, szoli,La Roche-Posay és Ilcsi termékek.

pjudit0208
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Norih

2017. október 13.

Kicsit csalódott voltam az első használatokkor. Nekem nem habzott eléggé,amit én elvárnék egy arctisztítótól. Nekem az illata sem igazán tetszett, és a szememet is nagyon irritálta, ha esetleg a szemfestékemet akartam vele lemosni. De alapvetően a sminket nagyon jól eltávolítja, és kordában tartotta a pattanásaimat és a bőrömet is jól ápolta. Újra nem venném a terméket, nem érte meg számomra az árát. Volt már jobb arctisztítom is. 2 csillag.

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

brodyka

2017. szeptember 27.

Jól tisztít, nem szárít. Az árát is megéri, általában 3-4 hónapig elég. Önmagában persze nem helyettesíti az egyéb pattanásos bőrre szükséges kencéket.

brodyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Rossetini

2017. szeptember 26.

Mar lassan 2 eve hasznalom ezt a termeket, arcra es testre is es imadom. Kombinalt borom van. Nagyon jol tisztit es nem szarit. A legnagyobb aldasa a hatamon van. Bar mar lassan 40 eves vagyok, a hatam minden nyaron egy remalom volt, nagyon gyakran volt 1-2 csunya pattanas rajta es semmi sem segitett. Ez volt a masodik nyar, amikor gyakorlatilag egy pattanasom se jott ki a hatamon. A legjobb mosakodo, amit valaha hasznaltam, ha lehetne, akkor 6 csillagot adnek neki.

Rossetini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

LittleSpark

2017. szeptember 21.

Az arclemosó géleket régóta kerülöm mert nem szerettem, hogy mindegyik csak kiszárította a bőrömet és nem is tisztítottak rendesen. Nos sokat hallottam erről a termékről és bár nem olcsó gondoltam hátha nekem is segíteni fog. És nagyon pozitívan csalódtam. Napi 2x használom, leszámítva akkor amikor heti 1-2x arcradírt használok. Szerencsére nem pattogok ki tőle, szépen tisztít nem szárít és szerintem szebb lett a bőröm. Kellemes az illata is. Szerintem újravevős lesz :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Glória Kedves

2017. szeptember 13.

Régóta használom, vegyes bőrre. Nem találtam jobbat. Minden este használom, gyakorlatilag arcradír helyett, arckefével. Nincs illat, habzik, de nem nagyon és jól kordában tartja gyulladásra hajlamos bőrömet. Állandó darab. (micellással együtt)

Glória Kedves
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Rka

2017. szeptember 12.

Ugyan nem használom régóta, de úgy érzem, ezzel sikerült megtalálnom azt a valóban tisztító és nem szárító arctisztítót amit kerestem. A kombinált arcbőröm miatt nagyon fontos számomra, hogy a zsírosabb területeket alapos tisztítással "kontrollba tartsam", viszont véletlenül se szárítsa ki a normál, de hűvösebb időben már kifejezetten száraz, hámló bőrömet. Ez az arctisztító pedig mintha egyensúlyba hozná a végleteket a nap végére, így reggel is sokkal szebb arcbőrrel kelek fel. :)

Sajnos azonban van egy nagyon (számomra) tolakodó parfümös illata, amivel nem számoltam, de a végeredmény mindenért kárpótol.
Az ára is természetesen magasabb, mint a drogériás társaié, de mivel én tényleg csak arc tisztítására és nem smink lemosására használom (ráadásul csak este ) ezért sokáig elég lesz.

Rka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Dorina003

2017. szeptember 12.

Megéri az árát nagyon jól tisztít és nem szárít!

Dorina003
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Megéri az árát nagyon jól tisztít és nem szárít!

Defelejcs

2017. szeptember 12.

Nem olcsó, de jó tapasztalatom van vele. Jól tisztít, nem szárít, észrevehető a hatása, a lányom is szereti.

Defelejcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Xylitol, Fructooligosaccharides, Mannitol, Rhamnose, Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.