KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító habzó gél zsíros és problémás bőr mindennapi ápolására.

• Gyengéden tisztítja a bőrt a nem-irritatív összetevőknek köszönhetően
  • Csökkenti a faggyú-termelést, szabályozza a bőr faggyú-összetételét, és tisztítja az epidermiszt a szabadalmaztatott Fluidactiv komplex segítségével.
  • Szappanmentes összetétele óvja bőre hidrolipid védőköpenyét  és kiváló szemkörnyéki toleranciát biztosít.
  • Nem komedóképző.

Bioderma Sébium Habzó Gél
Ár: 3200 , Eladó: kbeata87
Állapot: ÚJ, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 2999 , Eladó: Heli
Állapot: 2x használtam, Helyszín: Szekszárd, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Szekszárdon lehetséges

LittleSpark

2017. szeptember 21.

Az arclemosó géleket régóta kerülöm mert nem szerettem, hogy mindegyik csak kiszárította a bőrömet és nem is tisztítottak rendesen. Nos sokat hallottam erről a termékről és bár nem olcsó gondoltam hátha nekem is segíteni fog. És nagyon pozitívan csalódtam. Napi 2x használom, leszámítva akkor amikor heti 1-2x arcradírt használok. Szerencsére nem pattogok ki tőle, szépen tisztít nem szárít és szerintem szebb lett a bőröm. Kellemes az illata is. Szerintem újravevős lesz :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Glória Kedves

2017. szeptember 13.

Régóta használom, vegyes bőrre. Nem találtam jobbat. Minden este használom, gyakorlatilag arcradír helyett, arckefével. Nincs illat, habzik, de nem nagyon és jól kordában tartja gyulladásra hajlamos bőrömet. Állandó darab. (micellással együtt)

Glória Kedves
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Rka

2017. szeptember 12.

Ugyan nem használom régóta, de úgy érzem, ezzel sikerült megtalálnom azt a valóban tisztító és nem szárító arctisztítót amit kerestem. A kombinált arcbőröm miatt nagyon fontos számomra, hogy a zsírosabb területeket alapos tisztítással "kontrollba tartsam", viszont véletlenül se szárítsa ki a normál, de hűvösebb időben már kifejezetten száraz, hámló bőrömet. Ez az arctisztító pedig mintha egyensúlyba hozná a végleteket a nap végére, így reggel is sokkal szebb arcbőrrel kelek fel. :)

Sajnos azonban van egy nagyon (számomra) tolakodó parfümös illata, amivel nem számoltam, de a végeredmény mindenért kárpótol.
Az ára is természetesen magasabb, mint a drogériás társaié, de mivel én tényleg csak arc tisztítására és nem smink lemosására használom (ráadásul csak este ) ezért sokáig elég lesz.

Rka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Dorina003

2017. szeptember 12.

Megéri az árát nagyon jól tisztít és nem szárít!

Dorina003
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Megéri az árát nagyon jól tisztít és nem szárít!

Defelejcs

2017. szeptember 12.

Nem olcsó, de jó tapasztalatom van vele. Jól tisztít, nem szárít, észrevehető a hatása, a lányom is szereti.

Defelejcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Lia82

2017. szeptember 6.

Nagy kiszerelést választottam. Nekem sajnos nem vált be. Napi 2x használat mellett sem láttam javulást :(

Lia82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

orsssi

2017. szeptember 4.

Nagy kiszerelésben (napi használat mellett) majdnem egy évig elég volt. Jól tisztít, meg voltam vele elégedve. De a nagy "csodaszer" hatást nem hozza. Sima arclemosónak tökéletes, de a tág pórusaimmal semmit nem tudott kezdeni.

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

jujo

2017. szeptember 1.

Bőrgyógyász javaslatára kezdtem el használni. Én napi 2x használom, reggel és este. Nagyon jól tisztít, szeretem, hogy tusolás közben is tudom használni, jól habzik, olyan tiszta patika illata van nekem. Nap végére sem fénylik az arcom, 5*

jujo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Piko888

2017. augusztus 3.

Körülbelül egy hete használom napi 2-3 alkalommal, de már most ígéretesnek tűnik. Szebb a bőröm, eltünedeznek a bőrhibák és kevésbé zsírosodik napközben. Eddig nem tapasztaltam szárító hatást szerencsére. Kevés kell belőle, így szerintem az ára is elfogadható. Az illatával nem sikerült még megbarátkoznom, nagyon szappanos jellegű, valamint kevésbé habzik mint vártam. A sminket nehezen hozza le, ezért arra nem is használom, csak a már relatíve tiszta bőr ápolására.
A hatásával eddig nagyon elégedett vagyok és remélem ez hosszú távon csak fokozódni fog, úgyhogy megelőlegezem az 5*-t.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Lilcii

2017. július 17.

Zsíros bőrömre az első 2-3 hónapban tökéletesen bevált. Most viszont nem tudom mi történt, talán hozzászokott az arcom, de sajnos ugyanúgy kifénylik, mintha nem is használnám. Átváltottam fekete szappanra, az jelenleg sokkal jobban teljesít, de remélem egy kis pihentetés után a maradékot is el tudom használni :)

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Xylitol, Fructooligosaccharides, Mannitol, Rhamnose, Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.