KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2700-5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 14.

Ár:   2700-5800 Ft
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fanfarsang

2017. szeptember 21.

Ennél nincs jobb a piacon!

Fanfarsang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Ennél nincs jobb a piacon!

Kingácska0807

2017. szeptember 21.

A MICELLÁS VÍZ!. Hiába próbáltam olcsóbb árkategóriást, vagy szárítottak, vagy ragacsos érzetet hagytak. Szépen leszed minden szennyeződést, nem irritál,gyakran akciózzák. Nekem főnyeremény!

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

kristinakroes

2017. szeptember 21.

A legjobb micellás víz. Ár-érték arányban iszoont a garnier jobban megéri nekem.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Glória Kedves

2017. szeptember 13.

Szerintem mindent leírtak előttem, szuper cucc. Teljesen irritációmentes, minden spirált leszed, és soha de soha nem csípte a szememet. Nem olcsó, akciósan szoktam a duót venni.

Glória Kedves
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

BellAnna

2017. szeptember 13.

Szuper ez a lemosó, annyira finom a bőröm utána, szépen tisztít, nem kell sokat használni .Biodermas sminklemosó tej után használ mindig, csodás arcot varázsol. Nem olcsó, de abszolút megéri.

BellAnna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

TRLinda

2017. augusztus 26.

Egy éve ezt használom,szemre is tökéletes.

TRLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Egy éve ezt használom,szemre is tökéletes.

Zsusci

2017. augusztus 24.

Mit mondhatnék még ennyi szuper vélemény után. Imádom. A legjobb mici víz, pár hónapja váltottam rá. BABYDREAM Extra Sensitive Fürdetővel szoktam lemosni az arcom, utána micivel törlöm át, ami marad szennyeződés lehozza. Nem irritál, nem szárít, nincs ragacsos érzés, csak friss orcák.

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Claire125

2017. augusztus 23.

Kedvenc termékem! Nagyon jól tisztít, eltünteti az egész napos "szennyeződéseket" az arcomról. Nem szárítja a bőrt. Olyan mintha fellélegezne utána a bőröm. *.* Nem találtam nálla jobb Micellás lemosót.

Claire125
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Nayame

2017. augusztus 22.

Magasan az egyik kedvenc kozmetikumom, évek óta használom. Érzékeny az arcbőröm, de ezt a lemosót remekül viseli. Nem ragad, szépen tisztít. Elég gyakran akciós, általában olyankor szerzem be, így az ára nem olyan vészes, és nekem nagyon sokáig elég, mert kevés kell belőle.

Nayame
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

zagnes89

2017. augusztus 19.

Próbáltam, de a garnieré jobban ár-érték arányban. Mindig sminklemosó után használtam ,az esetleges maradék smink eltávolítására, illetve reggelente. Egyébként nem irritál, de nem veszem többet újra. Az ára miatt vonok le csillagot.

zagnes89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.