KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2700-5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 14.

Ár:   2700-5800 Ft
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó 500ml
Ár: 3700 , Eladó: Timmon
Állapot: 500ml/leírás szerint, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Ár: 2500 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom vagy személyes átvétel az M2 vonalán, illetve az Apor Vilmos téren
Krémmánia Kedvencek a -től
norciiiii

2017. május 28.

Lassan 3 éve használom már ezt a terméket. Annak idején még a bőrgyógyászom ajánlotta. Érzékeny bőrű,kipirosodásra hajlamosként nagyon oda kell figyelnem,hogy milyen arclemosót és milyen krémeket használok. Ez előtt használtam olyan arclemosót ami szintén érzékeny bőrre való volt,és mégis arclemosás után kipirosodott tőle a bőröm. Semmi pénzért nem cserélném le. Bátran merem ajánlani mindenkinek,aki érzékeny bőrű,vagy allergiás a szinte összes arclemosóban megtalálható parfümre. Az én bőrömet egyáltalán nem szárítja. Nagyon jó termék!!

norciiiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

ditke838

2017. május 25.

Amikor először kipróbáltam, nem is gondoltam, hogy sminklemosás és zselés arcmosás után még bármilyen kosz maradhat az arcomon, és de. Ezt pedig a micellás víz össze is szedi szépen. Minimálisan szárít, sokkal kevésbé mint a drogériás tonikok, de azért nem sokáig váratom utána a hidratálást.

Bónusz megjegyzés: "víz" tehát nem beton sminket kell vele vakarni, hanem utolsó arctisztítási fázisban áttörölni vele az arcot, hogy a maradványokat leszedje.

ditke838
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Fru92

2017. május 22.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom, nem szárít, nem irritál és nem hagy maga után zsíros érzetet.

Fru92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Szlilla19

2017. május 20.

Bárki bármit mond, ez a legjobb micellás víz, nem irritálja a bőröm, és nem csípi a szemem.

Szlilla19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Lindi

2017. április 30.

Mit mondjak még a 738 előttem íróhoz.Mikor már semmi más nem tud szennyeződést levinni az arcomról,mert állítólag már nincs mit levinni,ez a készítmény tud!Azonkívül a 2.széria után a micellásak elkezdtek szárítani,ez a 4. után sem.

Lindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

szandra5

2017. április 30.

3.micellás víz amit kipróbáltam és ez viszi a pálmát. Nem hagy ragacsos érzetet és lerobbant minden felesleges koszt az arcomról. Semmi negatívot nem tudok róla mondani. Legeslegjobb!!

szandra5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Closet

2017. április 24.

Első micellás vizemnek választottam ezt a klasszikus Biodermát. Kipróbáltam arcon, és a test más részén, ahol pattanásaim vannak néha. Sajnos úgy érzem, hogy az arcomat túlzottan szárítja, bár abszolút jól és kíméletesen tisztít. Tehát az arcomon nem használom, oda most mást tesztelek, de ilyen tisztítóereje eddig másik próbált micellás víznek sincs. Így van belőle egy üvegcse, ha valami olyat távolítok el az arcomról, ami másiknak nem megy, illetve a pattanásaimra is jó, mert abszolút szárítja őket.

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

KeroChan

2017. április 24.

Nekem tökéletes. Bánom, hogy most legutóbb a Glamour kupon miatt a Garnier micellás vizét vettem meg, mert ezt sokkal jobban szeretem. Ezt fogom újra venni most már mindig. Kíméletes, jól tisztít és úgy vettem észre, hogy nyugtatja is a bőrömet.

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

myvettsoprano

2017. április 17.

Nagyon szeretem, tökéletesen eltávolítja a sminket és nem irritálja a bőrömet. Most a limitált kiadásban vettem, ahol a pumpás adagolás miatt még praktikusabb. Remek ötlet ez is.

myvettsoprano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Timcsoki

2017. április 11.

Régóta ezt használom sminkleszedésre, az érzékeny szememet egyáltalán nem csípi és maradéktalanul eltünteti a legdurvább sminket is! Nagyon kevés is elég belőle az alapos tisztításhoz!

Timcsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!