KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó (250 ml)
Ár: 2900 Ft , Eladó: Bloom
Állapot: 2 alkalommal használt, Helyszín: Budapest/Salgótarján, fizetés: Szállítás: postával küldöm/személyes átvétel, Fizetés: banki utalással/készpénzben
Ár: 5000 ft postával , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás ajánlott csomagként

brieb

2018. október 14.

Az eddig próbált micellás lemosók közül ez az egyetlen, ami nálam hibátlanul működik. Minden sminket leszed, nem irritálja a bőrömet és a szememet sem. Már a második 500 ml-es végénél tartok, de mindenképp újraveszem.

brieb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

adi99

2018. október 12.

Nagyon szeretem, viszont elég drága:)

adi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Nagyon szeretem, viszont elég drága:)

Luna1024

2018. október 3.

Bőrápolással foglalkozó blogokat, Youtube csatornákat egyszerűen nem nézegethet úgy az ember, hogy legalább egyszer bele ne fusson egy dicsérő véleménybe. :) 921. véleményezőként valószínűleg semmi újat nem tudok elmondani, ezért rövid leszek: TÖKÉLETES. Nagyon kíméletes a hiperérzékeny bőrömhöz, nem szárít, nem irritál, de mégis leszed minden szennyeződést, ami az arclemosó után még esetlegesen a bőrömön maradt. Egyáltalán nem ragad, nem hagy maga után fura réteget. A szemsminket (legyen az vízálló vagy sem) tökéletesen leszedi, ez szintén szuper, mert nem kell erre a célra külön terméket tartanom. :) Minimál, szép összetevőlistával rendelkezik. A közepes mennyiség van meg, nem volt olcsó, de jobbnak érzem az előtte használt Garnier-nél (mondjuk azzal se voltak túl nagy problémáim), illetve lassan fogy, ezért 100 %, hogy újraveszem. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

mihrek

2018. szeptember 30.

Én is nagyon szeretem :) Most épp elfogyott, de újra fogom vásárolni :) Főleg nyáron kellemes a használata, és praktikus is! :)

Update: Imádom, még mindig a kedvenc micellás vizem érzékeny bőrre :)

mihrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Update: Imádom, még mindig a kedvenc micellás vizem érzékeny bőrre :)

zsazsa

2018. szeptember 22.

Nekem elég vegyes ezzel a micellás vízzel kapcsolatban a véleményem. A sminket valóban szépen leszedni. De szerintem ezt csak szemsmink lemosásra érdemes használni. Legalábbis nekem az arcomról nemcsak a felesleges zsírokat szedte le, hanem azt is amit védte a bőrömet a különböző külső hátásoktól, ezért el kezdett pattanásosodni és egyre csúnyább lett a bőröm, a tapintása sem tetszett, és jobban is zsírosodott. Óvatosan kell használni, mert visszaüthet.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

pannafuresz

2018. szeptember 11.

Nagyon szerettem ezt az arclemosót, könnyen eltávolította a sminket az arcomról és a bőröm nagyon puha és selymes volt utána. Egyáltalán nem irritálta a szemeimet sem. Elhasználtam egy 500 ml-es flakonnal, most mást használok és érezhető a különbség. Szeretném újravenni bár kicsit drágának találom.

pannafuresz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Zorica

Korcsoport: >54
2018. szeptember 11.

Kb. egy éve váltottam erre más egyéb micellás vizek után. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Maradéktalanul leszed az arcomról minden oda nem illőt. Nem húzódik használata után a bőröm, nem irritálja a szemem, Amíg tehetem, kitartok mellette.

Zorica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

farkaskitcso

2018. szeptember 10.

Sikerült megszeretnem. Egy db 250 ml-s terméket szerettem volna vásárolni, de a patikában a hölgy mondta, hogy van összecsomagolva két darab, ami így nyilván jóval kedvezőbb volt. Nem bántam meg egyébként a megvásárlást. Jól tisztít, nem irritál, nem csípi a szememet.
De talán amit a legjobban szeretek benne, hogy nem kell használat után lemosni az arcról - ez egy hosszú, fárasztó nap után igazi megváltás, hiszen csak lemosom a napi kosz/smink adagot, hidratáló és eshetek is be az ágyba.

farkaskitcso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Nikk89

2018. szeptember 5.

Tudom, rengetegen szeretik, így én is most ezt használom, mert kíváncsi voltam. Már majdnem elfogyott az 500 ml-es flakon, és azt kell mondjam, hogy semmivel sem jobb, és nem is rosszabb persze, mint bármelyik másik micellás víz. (eddig garniert, biotaniqe-t, és loreált próbáltam)
Szerintem túl van magasztalva ez a termék. Pedig az én bőröm nagyon érzékeny, és sok minden miatt "nyűglődik".
Talán, ami különbséget én tapasztalok,hogy nem szárít annyira, mint a többi, amit használtam eddig.

Nikk89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

hzs

2018. augusztus 28.

Mint ahogy sokan mások, én is a Garnier rózsaszín micellás vizét használtam évekig. Aztán az utóbbi időben úgy tűnt, hogy több lett tőle a pattanásom. Amúgy már egy ideje nem is szerettem, mert elegem lett abból, hogy tök zsíros és csillogó utána az arcom, nem kellemes, utána mindig le kellett mosnom vízzel is. Szóval mivel úgy vettem észre, hogy több lett miatta a pattanásom, végre rászántam magam egy 100 ml-es Bioderma micellás vízre, mert annyi jót hallottam róla. Ugyan még csak egy hete vettem, de már az első használat teljesen más volt, mint a Garniernél: nem volt fényes, nem ragadt az arcom! Elég kevés oldat jön ki a tetején, ez plusz jó, mert egyrészt takarékos, másrészt nem használ túl sokat az ember az arcára. Illata sincs szinte. Szóval nagyon pozitív volt elsőre. Most abbahagytam egy ideig, mert azt mondták, hogy problémás bőrre nem jó a micellás víz, és addig a Bioderma Sébium Moussant tisztító géljét használom (a zsíros bőrre valót), megnézem az hogy hat az arcomra (egyelőre az is tökjól). Aztán valszeg visszatérek ehhez.

hzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.