KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2700-5800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 14.

Ár:   2700-5800 Ft
Kiszerelés:   100, 250 vagy 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó 500ml
Ár: 3700 , Eladó: Timmon
Állapot: 500ml/leírás szerint, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Ár: 4000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

knojnoj

2017. július 23.

Ég és föld a különbség a Garnier és a Bioderma micellás víze között. Ez valóban nyugtat és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet.

knojnoj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Nicolett022

2017. július 21.

Már nagyon régóta keresek egy jó sminklemosót, és eddig ez a legjobb, amit kipróbáltam. Nem szárít, nem irritálja az arcom, nem olajos, nem érzem úgy, hogy a használata után le kéne mosnom (jártam már így többel is, amit képtelen voltam elviselni magamon). A vízálló sminkemmel kicsit meggyűlt a baja, de elég jól tisztít. Kicsit sokallom az árát, de amíg nem találok másikat, ami legalább ennyire jó, maradok ennél.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

viragi

2017. július 14.

Akciósan vettem 2 db 500 ml-est. Az egyik -felbontott- palackban egy idő után elkezdtek fehér "foszlányok" úszni. A palackból csak a vattakorongra öntöm a lemosót, nem tudom mitől keletkezett. A hatása nem változott, viszont elég furcsa. Amikor megkaptam nem volt ilyen gond vele és a másik zárt üvegű is teljesen tiszta. Ha a számra kerül, akkor keserű íze van, ez nem annyira tetszik. Mivel sminket nem távolítok el vele, csak a koszt és a krémeket, azt nagyon jól eltávolítja, nem is szárítja a bőrömet. Tetszik, de eredeti áron megvásárolva arany áron van.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

niki123

2017. július 14.

Olajos sminklemosó helyett kerestem valamit, gondoltam a pozitív vélemények alapján adok neki egy esélyt. Azt észrevettem, hogy a Nivea micellás vizénél sokkal jobb, de nem vagyok vele teljesen megelégedve. Legfőképpen a tisztító hatását kifogásolom. Nem szedi le a szempillaspirált rendesen (pedig nem vízállót hazsnálok), többször át kell a koronggal dörzsölnöm a szemem, ami kimondottan zavar. Egyrészt korongból is kell alaphangon 2 darab, másrészt a szempillám, szemkörnyékemet sem szeretem túl erős mechanikai hatásoknak kitenni. Kipróbáltam már azt is, hogy a korongot a szememem hagyom, hogy "hasson" a micellás víz, de ez sem segített túl sokat. Biztos, hogy nem fogom újravenni, annak ellenére, hogy nem okoz irritációt és nem szárít ki, de ez egy olyan dolog, amit alapvetően elvárok bármilyen tisztító terméktől. Maradok az olajos lemosónál.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Minocska

2017. július 13.

A rengeteg pozitív komment hatására vettem meg először, és sok-sok palack elhasználása után azt hiszem most már nagyjából megfogalmazódott a véleményem! :)

A sminket szépen leszedi, a szemfesték kapcsán, különösen, ha vízálló, egy kicsit trükközni kell vele: egy kettészedett vattakorong mindkét felét alaposan átnedvesítem a Biodermával majd finoman rányomkodom a szemhéjamra, egyfajta áztatás képpen. Így elkerülhető az érzékeny szem körüli bőr felesleges dörzsölése, és a festék is szépen lejön.

Nyaranta egeszen jó barátságban voltunk, a hidegebb időben viszont már zavaróvá vált a szárító hatása az egyébként is száraz bőrömön.

Ilyen módon én végül lecseréltem a két koreai lemosóra ( olaj és víz bázisúra), azóta rendben vagyunk.
Hugom kombinált bőrén egyébként remekül teljesít, ó továbra is ezt használja.

Minocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Hugom kombinált bőrén egyébként remekül teljesít, ó továbra is ezt használja.

lunabunny

2017. július 10.

Évek óta csak ezt használom,a legjobb micellás víz,amit valaha próbáltam. Kipróbáltam a zöld változatot is,de az csípte a szemem,a Garnier nem szed le mindent,ez viszont tökéletes! Már nem is kísérletezek mással.

lunabunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

KeroChan

2017. július 9.

UPDATE - Még mindig csak ezt használom, igaz, ami igaz a tartós szemfestékemet elég sokáig kell macerálnom vele, de szépek az összetevők, nulla irritáció és a bőrpirosságot is lehúzza
Nekem tökéletes. Bánom, hogy most legutóbb a Glamour kupon miatt a Garnier micellás vizét vettem meg, mert ezt sokkal jobban szeretem. Ezt fogom újra venni most már mindig. Kíméletes, jól tisztít és úgy vettem észre, hogy nyugtatja is a bőrömet.

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Tisza0814

2017. július 7.

Nekem egyáltalán nem jött be, csak felesleges pénzkidobás volt, alig vártam hogy elfogyjon és visszatérjek a jól bevált garnier micellás vizéhez.

Tisza0814
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

Jotunderkeresztanyu

2017. július 5.

Az ikon. Kár, hogy ilyen drága, hasonlóan jól teljesítő terméket lehet kapni sokkal olcsóbban is. Mindenféle nem vízálló sminktől alaposan megtisztítja a bőrt.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

piperepozitív

2017. július 3.

Szerintem ő a tökéletes micellás víz. Egyáltalán nem irritálja a szemet sem, és jól tisztít.
Eddig ez az egyetlen, ami után nem érzem feltétlen szükségét a vízzel való leöblítésnek.
Csak puha bőrt hagy maga után, nincs semmilyen ragacsos érzés.
Illata nincs, de nem is hiányzik.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Csak puha bőrt hagy maga után, nincs semmilyen ragacsos érzés.
Illata nincs, de nem is hiányzik.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!