KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3244 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3244 Ft

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Ár: 3244 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 3800 Ft , Eladó: Redpanda
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Foxpost, posta (nincs az árban)
Új,bontatlan Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó 500 ml
Ár: 3000 Ft , Eladó: missdyke
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Csak személyes átvétel: Budapesten Corvin negyed január 20.-án vagy Kecskeméten ( lakhely)

adambfanni

2018. január 17.

Egyszerűen minden letisztít, csodaszer!

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Egyszerűen minden letisztít, csodaszer!

Zafina

2018. január 15.

Nagyon sok micellás vizet próbáltam ki és ez a legjobb!!!! Erre is számítottam, mivel vannak biodermás termékeim és maximálisan meg vagyok elégedve mindegyikkel! Ez a micellás víz tökéletesen és könnyedén leszedi a sminket és nem hagy ragacsos érzetet maga után egyáltalán. Amiket előtte használtam, azok mind hagytak ragacsos érzetet maguk után. Most már csak ezt fogom venni, csakúgy, mint a krémjeit.

Zafina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

fenyes

2018. január 14.

Legkedvencebb kozmetikai termékem! A sminket gyönyörűen lemossa, és érzem ahogy gyengéden tisztítja az arcom. Sokáig elég és sokkal szebb és egészségesebb a bőröm mióta használom, már sokszor újravettem. Abszolút 5 csillag!!

fenyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

thewildone

2018. január 3.

Bevált a bőrömre, szépen tisztít és nem kell belőle sok. Megéri az árát, mert tényleg kevés kell belőle.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Konszuelita

2018. január 1.

1-2 vattakorong és szépen leoldja a sminket. Szempillaspirál nehezebben jön le, de legalább nem irritál. Nem kell leöblíteni, nincs ragacsos fura érzés használata után. Ajándékba kaptam egy kisebb verziót,(ami sajna elég hamar el fog fogyni). Az ára borsos, így nem hiszem, hogy megveszem, talán ha akciós lesz :) Az ára miatt vonok csak csillagot.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

nreka

2017. december 29.

Én gyógyszertárban vettem glamour napokon így talán lehet vele egy kicsit spórolni, mert elég drága. Szemsmink leszedésére használom és az eddigi micellás vizeimmel ellentétben, nem hagy fura érzetet a bőrön. A sminket is teljesen leoldja. Önmagában viszont nem elég alapozó lemosására, ott használok mellette még egy olajat is, utána törlöm át micellás vízzel az arcom. Elégedett vagyok vele nagyon, viszont ha elfogy az ára miatt a Mixa micellás vizét fogom kipróbálni, és ha hozza ezt a szintet, akkor váltok.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Fruzsi

2017. december 17.

Túlárazott. Tökéletes lemosó, de nekem az összes micellás víz hozta ezt a szintet.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2017. december 16.

Könnyed micellás víz, szépen tisztít, nem ragadok utána, de nem is látom, hogy kulönösebben ápolna.

Ancsahajnal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 16.

tara95

2017. december 14.

Nem bírtam magammal, így megvettem a kicsit. De minek...még az az 1500 is kár volt érte. Már a Garnier sen jött be, de akkora a hype, hogy kipróbáltam. Nos, ez is ugyanolyan büdös, ehhez is legalább két vattakorong kell (fényvédő, bb, korrektor, púder, pír, szemöldökpor és zselé, szemsmink semmi!!), tehát szennyezem tovább a környezetet és még túl is van árazva. Sajnálom, de a közelébe sincs a koreai, vagy akár az avon sminklemosó olajához...

Up: na jó, végül nem tudtam eladni, hát akkor csak elhasználom. Két vattakoronggal a szemsminkkel együtt lehoz mindent. Előnye, hogy a spirált és a tartós rúzst is leoldja némi áztatás és finom dörzsölés után. Ha elfogyott, meglátjuk, mennyire volt jó az arcomnak, ha másra nem is, szemre tökéletes.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Bobobubble23

2017. december 13.

Más sminklemosó használata után is képes még sminkmaradványt lehozni a bőrröl. Semmilyen utóérzetet nem ad és nem irritál. A tökéletes micellás lemosó számomra.

Bobobubble23
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 13.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.