KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 3244 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 3244 Ft

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Ár: 3244 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 4000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Livius87

2017. november 18.

Rendszeresen használom. Jól tisztít, a bőröm ápolt és hidratált a használat után.

Livius87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

viko01

2017. november 17.

Nem tudtam eldönteni, hogy mennyi csillagot adjak neki.. Nem rossz termék, de nem is kiemelkedően jó. Szerintem ugyan annyit tud mint a Garnier micellás vize annyi különbséggel, hogy ár/érték arányban a Garnier jobban megéri. A szemsminkemet ez is leszedi rendesen, meg az is. De ízlések és pofonok :)

viko01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Annavictoria84

2017. november 16.

Szerintem ez a legjobb micellás víz, már többször újravettem.

Annavictoria84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Szerintem ez a legjobb micellás víz, már többször újravettem.

bardo

2017. november 11.

Legjobb sminklemosó. Kíméletesen de alaposan megtisztítja az arcbőrt a sminktől, nem kell a fél flakont magamra borítanom, hogy leszedjen mindent. Puha és selymes bőr marad utána, nem irritál. Reggel simább, kipihentebb arc fogadott. Csillagos ötös:)

bardo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

whitemerci

2017. november 9.

Én csak arcra és nyakra használom, szemkörnyékre nem. Meg vagyok vele elégedve, de bevallom én nem ezzel szedem le a sminkemet, hanem csak meggyőződök róla, hogy valóban minden nemkívánatos kemikália eltávolodott az arcomról, azaz a sminkeltávolító rutinom részét képezi.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

GNóri

2017. november 8.

Ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre van, és nincs benne illatanyag, az én bőröm nem bírja. A használata után a szemem alatt, és a szám körül kivörösödött, viszketett az arcom. Ezen felül oké, hogy a sminket leszedi, de nem tapasztalom egyéb pozitív hatását, így számomra vannak hatásosabb, és ár-érték arányban korrektebb micellás vizek/lemosók.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

horgi

2017. november 8.

Teljes imádat! :) Örülök hogy megtaláltam! A sminket szépen leszedi, soha nem csípte a szememet, nem szárít, és az incije is szép, semmi alkohol, parfüm stb. Úgy tökéletes ahogy van!!!!!!

horgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Anyezz

2017. november 7.

Jó kis termék, de nem tapasztaltam, hogy bármivel jobb lenne, mint a Garnier lemosói, sőt..ellenben drága.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

szabodalma

2017. november 7.

Én nagyon szeretem. Minden bőrtípusra és még az érzékeny bőrre is tökéletesen működik. Maximum szem környékre szoktam olajosat használni, ha nagyon erős sminket készítettem. :) De az ritka, mindent lehoz. Csúcs. :) Érdemes nézni az akciókat. Van amikor kicsit több mint egy áráért lehet megvenni kettőt. :)

szabodalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

szerka

2017. november 2.

Nincs jobb nála. Imádom a Bioderma termékeket. A legjobb.

szerka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 2.

Nincs jobb nála. Imádom a Bioderma termékeket. A legjobb.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.