KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó (250 ml)
Ár: 2900 Ft , Eladó: Bloom
Állapot: 2 alkalommal használt, Helyszín: Budapest/Salgótarján, fizetés: Szállítás: postával küldöm/személyes átvétel, Fizetés: banki utalással/készpénzben
Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó 250ml-es - új
Ár: 2500 Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom

Erina

2018. december 13.

Nagyon szuper, én imádom! Tökéletesen tisztít, leszedi a sminket, nincs túl parfümözve, tökéletes!

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

gretik246

2018. december 13.

Túlzás nélkül írom, hogy a legjobb micellás lemosó, amit életemben használtam! Többször is újravettem és nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de nagyon szép volt az bőröm, amikor ezzel tisztítottam. Mindig igyekeztem akciósan venni, mert elég drága, viszont sokáig elég. Viszont hormonprobléma miatt elég csúnya lett a bőröm, ezért mást kezdtem használni rá, és amióta helyrejött még nem volt alkalmam újravenni, de ha találok jó árban mindenképp megveszem :).

gretik246
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

AkInImOd

2018. december 12.

Olyan régóta szemeztem vele, és tudtam, hogy a tesómnak bejött és rajtam is használták már forgatáson, onnan tudtam, hogy ez nekem jó lesz. Sajnos az utóbbi időben az arcőböm nincsen a legjobb állapotban, úgyhogy a 250 ml-es változat jött is velem. Szappanos arcmosás után használtam, ahogyan a Garniert szoktam - de ezt azzal ellentétben nem kellett lemosnom, azonnal jól érezte magát az arcom tőle. Szedett is le sminkmaradékot még, amin meglepődtem. Igyekszem ésszel használni, nem akarom, hogy hamar elfogyjon, de most karácsonyig bevezetem a napi rutinba.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

AppleMaple

2018. december 10.

Egyszer kipróbáltam a 100 ml kiszerelést és tökéletesen elégedett voltam vele, egyedül azért nem venném meg a nagyot, mert kevesebb pénzért is lehet hasonlóan jót találni.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

djsolya86

2018. december 9.

Minden sminket alaposan eltávolít, és a bőröm is szereti. Zsíros/kombinált bőrre használom, a zöld kupakos testvére nem jött be.

djsolya86
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

ostra

2018. december 9.

Talán (ha nem) a legjobb micellás lemosó a piacon. Évek óta csak ezt használom. Neten szoktam megvenni 2 x 500 ml-es kiszerelésben, úgy az ára is kedvezőbb.

ostra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

garicskata

2018. december 9.

Szuper lemosó! Kíméletesen tisztít, tökéletesen leszedi a sminkemet. Régebben több más márka micellás lemosóját kipróbáltam, egyik sem ért a közelébe sem, mindig visszatértem, és már a kísérletezéssel is felhagytam. Utazó kiszerelésben is kapható, így bárhová magammal vihetem :)

garicskata

pjennii

2018. december 6.

Tavaly beruháztam egy 250ml-es darabra, akkor nem éreztem különbséget a Garnier micellás vize és e között, leszámítva az árukat.
Eltelt egy kis idő, a bőröm sokkal szárazabb és érzékenyebb lett. Újra vissza szerettem volna térni a micellás vizekhez, így a boltban a már jól bevált Garnierhez nyúltam, ám de hiba volt, valami oknál fogva már nem viseli el a bőröm.
Valószínű visszatérek a Biodermához, teszek még egy próbát.

pjennii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Valószínű visszatérek a Biodermához, teszek még egy próbát.

szgabi

2018. december 5.

Mindent leírtatok már, nekem is 5 csillag. Dec. 10-ig 20% kedvezmény van rá a Benu patikákban. 😉

szgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Csajszibarack87

2018. december 5.

Nagyon jó. Tényleg nem ragacsos,jól leszedi a sminket,nem csípi a szemem,kicsit furi szaga van,mivel illatmentes. Teljes áron drága,de figyelni kell az akciókat.Kedvencem

Csajszibarack87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.