Bioderma

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2795 Ft, 3668 Ft és 5909 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású arclemosó micella oldat, érzékeny bőrre. Alaposan tisztítja, de nem irritálja az arcbőrt. Az uborkakivonatnak köszönhetően nyugtatja a bőrt. Kiválóan alkalmazható a szem környékén is. Használat után nem igényel lemosást.

Hipoallergén

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó (250 ml)
Ár: 2900 Ft , Eladó: Bloom
Állapot: 2 alkalommal használt, Helyszín: Budapest/Salgótarján, fizetés: Szállítás: postával küldöm/személyes átvétel, Fizetés: banki utalással/készpénzben
Ár: 2600 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel,esetleg foxpost
spavanilly

2019. február 21.

2015.11.23.
Szépen le lehet vele tisztítani a bőrt, letörölni a sminket. Nagyon jó, hogy nem csíp és nem szárít. Akciósan jó áron lehet hozzájutni, egy próbát mindenképp megér!

Upd.: 2019.02.21.
Az eltelt évek alatt több márka micellás vizét is kipróbáltam de azt kell mondjam, nekem ez lett az etalon.
Ugye, próbálkozik az ember, hogy esetleg olcsóbban egy jobb ár- érték arányú terméket találjon esetleg...
Most Karácsony táján beszereztem a patikában egy 2 db-os 2x250 ml-s összecsomagolt darabot, amit nagyon kedvező áron kínáltak.
A2x 500 ml még jobb ml-es árra jött ki, de nálam nagyon sokára fogyna el 1 l mic. víz.
Azt javaslom ha van egy barátnőd, aki ezt használja, vagy ki szeretné próbálni, ruházzatok be közösen egy ilyen dupla kiszerelésre, és akkor egyáltalán nem drágább a középkategóriás (Garnier, L' Oreal) termékekhez képest.
/ A Balea- val nyílván nem versenyezhet, a dm gondoskodik a szuper árakról, hogy az ilyen kíváncsi csajszik, ( mint pl. én) minél több sajátmárkás terméket kipróbálhassunk🙄/

Hiszek benne, hogy a bőr meghálálja a gondos ápolást- az ápolás pedig a tisztítással kezdődik.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

2015.11.23.

Upd.: 2019.02.21.

picitina

2019. február 19.

Próbáltam az ára miatt nagyon messzire kerülni, és más olcsóbb kategóriájú lemosókban megtalálni a nagyŐt.
Nem szeretem az olajosabb lemosókat, most, hogy már műszempillám van, eleve azokat nem használhatom.
Aztán megpróbáltam a Garnier ezen koppintását használni, de nagyon tré, sminkkel semmit nem tudott kezdeni.
Aztán nem bírtam tovább magammal...megvettem...most meg őrjöngök, hogy miért nem tettem korábban, mikor már rég tudtam, hogy ennél jobb nincsen jelenleg a piacon...:D
Sose volt ilyen tiszta érzetem a bőrömön, nem irritálja a szemet, pattanás sehol, és remekül leszedi a sminket.
Egyedül az ízét nem szeretem, keserű és ahogy az államat dörzsölöm meg a szám környékét, mindig sikerül lenyalintani a számra rákerült adagot...hát nem kóstolgatásra találták ki.
Csillagos 5-s! Ennél többet el se tudom képzelni mit várhatnánk el egy micellás víztől, de minden ami normális kereteken belül elvárható, az ebben tuti megvan!:)

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

napraforgo23

2019. február 17.

Időről időre kísérletezem olcsóbb micellás vizekkel, de eddig semmi más nem jött be. Amint elkezdek mást használni, alig várom, hogy elfogyjon, és visszatérjek ehhez a lemosóhoz. Számomra az egyetlen micellás víz, ami könnyen leszedi a legerősebb sminket is, és nem irritálja a szemem környékét sem.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Banszky

2019. január 26.

Nem értettem a nagy hype-ot körülötte míg meg nem vettem. Valójában nem érdemelne kitüntetést mert csak egyszerűen azt teszi amit minden micellás víznek tennie kéne márkától függetlenül. Könnyedén lemossa a sminket,nem kell dörzsölni,nem szárít,nem hagy maga után kellemetlen érzést,nem csíp. Érzékeny bőrre csak ezt ajánlanám!!

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

mazsolka

2019. január 26.

Valamiért csak most vettem rá magam hogy kipróbáljam, de többet nem is akarok mást használni. Szuper :)

mazsolka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

StSophie

2019. január 24.

Legjobb lemosó, nem csípi a szemem, szépen tisztít, puha lesz utána a bőröm. Néha néha elcsábulok és veszek egy olcsóbb micellás vizet, de mindig rá kell jönnöm, hogy ez a legjobb.

StSophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

RekaYogagirl

2019. január 22.

Nagyon érzékeny a bőröm a szemem környékén, de ezt nagyon jól bírja. Évek óta csak ezt használom, nagyon elégedett vagyok vele.

RekaYogagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

visiblydifferent

2019. január 22.

Nagyon hatékonyan tisztít, szépen leszedi a sminket is, egyáltalán nem irritálja a bőrömet. Használat után tiszta és friss érzetet hagy, nem ragad, nem kell leöblíteni. Kategóriájában szerintem verhetelen :)

visiblydifferent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Cseniko

2019. január 18.

Valahogy ez a termék nekem kb egy évvel ezelőttig kimaradt a sorból...kísérletezgetek, aztán úgyis az Algologi-hoz térünk vissza..🙂
Sajnos ebből megvettem a legnagyobb kiszerelést, amikor a vattakorong-rányomós fejjel lehetett kapni. (Nem szeretem a köröm letörős-nyitogatós micellás vizeket, így eddig ez pluszpont.)
Első tapasztalatom egy olyan negatívum ami soha tonik/micellás víznél nem fordult elő...borzalmas íze van😅...higyjétek el rendeltetésszerűen használom, de ha egy szájfény miatt az ember lánya áttörli a szájat, valahogy óhatatlanul, ha percekkel később is, de “megízleli” és borzalmasan intenzív..😅
Amennyi sminket én használok azt tökéletesen eltávolítja, teljesen tiszta érzésem van a használata után, viszont 2 hónapra félre tettem egyéb termék tesztelése okán és most újra használva brutál kipirosítja a bőröm, tisztítás-krémezés után fél órával múlik csak el!

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

kincsö

2019. január 16.

Sokáig a Garnier micellás vizét használtam .Aztán egyszer valahol online láttam akciòban 2×500 ml 20 € körül volt ,hát megrendeltem.Bevallom nem hittem az itt olvasott véleményeknek de kellemesen csalòdtam .A nyomába semm ér a Garniernek 😃 Mindent leszed ,de nem csak ez a lényeg hanem kellemes ,tiszta érzés a bőrömnek .Nem hagy ragacsos érzést sem ami ugye a Garnier-nél alap hiba ,legalábbis nálam. Azt hiszem nagy kedvencem marad mèg egy jó ideig 😊

kincsö
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.