KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioeel

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szárító, gyulladás ellenni készítmény. Kiváló ellenszere a zsíros, pattanásos arcbőrnek. Szúnyogcsípés, csalángöb és karcolt, horzsolt sebek tüneteit is gyorsan megszünteti.

Csak természetes anyagokat tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

adab

2017. szeptember 22.

Átlagban ahova használom ott így is száraz a bőröm igy még jobban kiszárítja,néha hat néha nem,mindjárt elfogy az első doboz de nem újra vevős..

adab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hernike23

2017. szeptember 21.

Nagyon sokat segített a bőrproblémáimon. Közvetlenül a pattanásokra teszek 1-1 pöttyöt, és hagyom rászáradni. Nem mosom le, csak ha sminkelni akarok. Szépen leszárítja a patikat. Ha érzem, hogy kialakulóban van egy új pati akkor is azonnal ráteszem, néha kicsit rá is nyomom a terméket az ujjammal vagy fülpiszkáló segítségével. Több mint egy éve használom. Most fogyott el, újravettem. Viszont azt vettem észre, hogy valami megváltozott, és mintha kicsit hígabb lenne az állaga, és kevésbé intenzív a hatása. Emiatt levonok 1 csillagot.

Hernike23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

bubilany

2017. szeptember 13.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be, egész jó pattanások ellen, de hosszú távon ez a brutális bőrszárítása és a kicsit sem barátságos INCI-je nagyon megviselte a bőrömet.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

p1th0n

2017. szeptember 9.

Nagyon jól lehúzza a kisebb-nagyobb pattanásokat 1 éjszaka alatt! Az egyik legjobb SOS termék!

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Zsofffii

2017. szeptember 5.

Nélküle már sehová nem megyek!
Tökéletes kezdődő - kifejlett - kinyomott pattanásra, sebekre, herpeszre, csípésre! Mindenre!
Tavaly nyáron vettem, sokat használtam de szinte még mindig tele van!
Imádom!

Zsofffii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Nélküle már sehová nem megyek!
Tavaly nyáron vettem, sokat használtam de szinte még mindig tele van!
Imádom!

Andii17

2017. augusztus 20.

Nagyon nagyon jó kis termék! A pattanásokat, kikapart pattanások helyeit is tökélesen eltünteti 1-2 használat után.

Andii17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Juliette88

2017. augusztus 19.

Egyetértek az előttem leírt pozitív véleményekkel, ez tényleg életmentő tud lenni. Egy éjszaka alatt sokat javít a bőrön, a gyulladásokat hatékonyan csökkenti. Re ndszeres használattal nekem hámlaszt, de szépen gyógyítja a sebeket és hegeket. Mindig van itthon. Ilyen jó szárító kevetékkel még nem találkoztam.

Juliette88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

v1blanka

2017. augusztus 19.

Ez az egyetlen igazán hatásos termék, amit az évek alatt próbáltam. Összehúzza a pórusokat, szárít és remek gyulladáscsökkentő.

v1blanka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Adri994

2017. augusztus 19.

Nálam sajnos még mindig dúlnak a hormonok, rendszeresen kapok új pattikat az arcom legváltozatosabb pontjaira, de nem az apróbb pötyi formából sajnos...a teafás ecsetelés, és ez a hűsítő csodaszer segít, hogy mihamarabb távozzanak :) Lehet, hogy van aki erősnek találja a kámfor illatot, de én külön imádom :D

Adri994

kataaaa01

2017. július 26.

A kis piros pattanásokat egy éjszaka alatt varázsütésre eltünteti, a nagyobbakkal kicsit több idő alatt de nyom nélkül megbirkózik. Ez a legjobb készítmény amit valaha használtam.

kataaaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.