KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioeel

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szárító, gyulladás ellenni készítmény. Kiváló ellenszere a zsíros, pattanásos arcbőrnek. Szúnyogcsípés, csalángöb és karcolt, horzsolt sebek tüneteit is gyorsan megszünteti.

Csak természetes anyagokat tartalmaz.

rekusk87

2018. február 13.

Sziasztok! Pattanást reggelre lehúzza, szárítja, és ha heges lesz a pattanás gyorsabban gyógyul tőle. Nagyon hasznos termék, első plakonom van belőle, kb. 1 éve van meg, ha használnom kell előveszem és ha elfogy, újra fogom venni.

rekusk87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

kismadár

2018. február 10.

Itteni vélemények miatt vettem meg. Szerencsére nincs non-stop pattanásom, csak menstruáció előtt jönnek ki, akkor viszont mindenféle. Mélyen ülő hormonálisak is, és sima kicsi pattanások is. Mindenre jó. A kicsiket akár egy éjszaka alatt is le tudja vinni. A makacsabb, hormonális pattanásokra pedig már első pillanattól kezdve kenni kell, amikor még nem is látszanak, csak már érződik, hogy valami ki akar majd jönni. Naponta kétszer, reggel este bekenem vele és nem is engedi, hogy nagy, gyulladt pattanások legyenek belőlük. Nekem így nagyon bevált, szeretem. Olcsó és hatásos.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

timcho03

2018. január 1.

Az itteni és a máshol olvasott vélemények miatt vettem meg 1-2 évvel ezelőtt. Ekkor még nem olvasgattam az összetevőket, illetve azok hatásait. De mióta ezt teszem, ez volt a pattanásos, zsíros bőrömet tekintve életem egyik legrosszabb döntése...mégpedig az alkohol miatt. Nem is igazán tudom, hogy ennél rosszabbat még mi tehet az ilyen típusú bőrrel, de szerintem semmi. Igen, szárít, amit rövid távon még tolerál a bőr, de hosszabb távon már nem. Egy kezdeti javulást hoz, mert kicsit visszahúzódnak a gyulladások, bár az is inkább a cinktartalomnak tudható be. Később aztán úgy kiszárad a bőr tőle, hogy kb. 3x annyi zsírt fog termelni, mint a termék használata előtt, aztán csak többet használ belőle az ember, mert ugye "kiváló ellenszere a zsíros, pattanásos arcbőrnek." Hát nem. Ez egy ördögi kör. Valahol még egy kozmetikus is ajánlotta...nem tudom, egy szakember hogyan ajánlhat egy olyan terméket, aminek a második helyén az alkohol áll?! Szóval kedves még Vermixet nem vásároló, csak azon gondolkozó krémmániások, ne vegyetek alkoholt tartalmazó termékeket, ha zsíros, pattanásos bőrötök van, mert csak átmeneti jobbulást fog eredményezni. Olvassátok az összetevőket a termékeken, és olvassatok utána, hogy melyik mire jó. Kezdőknek sorolok fel néhányat, ami hatásos lehet, mert nekem tudom, nagyon jól jött volna akkor, amikor végső elkeseredettségemben ehhez fordultam vagy amikor sok-sok órát töltöttem az utánaolvasgatással, szóval: niacinamide, azelainsav (azelaic acid), szalicilsav (salicylic acid) = BHA, tejsav(lactic acid), glikolsav (glycolic acid), tiszta C-vitamin (ascorbic acid), utóbbiak AHA savak, aloe vera, cink stb. Nekem a bőröm egyébként a The Ordinary ezen hatóanyagokat tartalmazó termékei tették szinte teljesen rendbe, úgyhogy mindenféle promóciós cél nélkül nagyon tudom őket ajánlani.

timcho03
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Bettii98

2017. december 23.

Borzalmas! Hálistennek,hogy elfogyott annyira rossz volt. Semmit nem használ. A szaga brutálisan égette a szemem.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Matyiofficial

2017. december 22.

Nagyon pattanásos szokott lenni a bőröm ézért megvettem ezt. 1 hete használom, ez egy csodaszer! Napi 2x használom fél óráig rajtahagyom majd tonikkal lemosom.

Matyiofficial
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

zsozso29

2017. december 4.

Nekem nagyon bevált, szerintem az egyik legjobb termék! Már másnapra meglátszik az eredmény, tényleg leszárítja a pattanásokat és segít eltüntetni a pirosságot egy-egy nyomkodás után is... :-D Sajnos nekem is eléggé szárítja a bőröm, ezért semmiképp nem ajánlom mindennapos használatra, inkább csak alkalmanként vagy kúraszerűen vissza-visszatérve a termékhez.

zsozso29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

kovacsbia

2017. november 22.

Az alap probléma nálam az volt, hogy fogamzásgátló szedése mellett is állandó jelleggel gyulladt göbök jelentek meg az arcomon, leginkább a homlok és áll tájékán. Kinyomni nem lehetett őket, de én természetesen mindig megpróbálkoztam vele... :D Végső kétségbeesésemben esett a választásom erre a termékre, mivel itt is nagyon sok jót olvastam róla, gondoltam ennyien csak nem tévedhettek, egy próbát megér. Megrendeltem, és vártam, mint a messiást, de tévedésből a Vermix arctisztító tonikot kaptam meg, majd később nyilvánvalóan utána küldték ezt is, így azóta a kettőt együtt használom. Mindegyik termék leírásában utalást tesznek a másik termékre is, hogy együtt használva hatásosabb, így én is leginkább ezt javaslom mindenkinek.
A tonikkal akár naponta többször is átkenem az arcom, és csak estére használom ezt a szárító keveréket, de csak a problémás területeken. Mindkettőt használva kijelenthetem, hogy az én problémámon segített, a szétszadizott pattanásokon is, a gyulladást egy éjszaka alatt enyhíti, és szerintem meggátolja újabb pattik megjelenését is, szóval nagyon örülök, hogy rátaláltam ezekre a termékekre :)
Megadom az 5 csillagot, mert nekem nagyon bevált, tutira újraveszem, ha elfogy, de remélem addigra már nem kell küzdenem ilyen jellegű problémákkal.

kovacsbia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

nicorosie

2017. november 20.

Vattakoronggal szoktam felvinni, rettentő egyszerű, és hatásos.

nicorosie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Vattakoronggal szoktam felvinni, rettentő egyszerű, és hatásos.

dorah

2017. október 15.

A hátamra kerestem egy hatásos pattanás elleni kencét. Már 2 hét után már látszott az eredmény, egy hónap után szinte el is múlt a problémám. Szerencsére nekem nem szárította a bőröm.

dorah
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

agica7

2017. október 15.

Életmentő krém!
Csak a pattanásra kenem, mert rettentően szárít. Eltünteti a pirosságot, és segít a gyógyulásban egy-egy eszeveszett nyomkodás után.
Nekem a nagyon gyulladt pattikat nem viszi le sajnos, de ettől függetlenül imádom :)

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Életmentő krém!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Zinc Oxide

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.