Clinique

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. június 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Clinique Clarifying Lotion 2 (60 ml)
Ár: 2000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
Clinique szett 2-es bőrtípusra új!
Ár: 3600Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki átutalással, postázás postán maradó küldeményként

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Számomra arra volt jó ez a termék, hogy megtanítson a hámlasztás fontosságára, azóta már megtaláltam hatékonyabb, olcsóbb, szebb összetevőjű alternatíváját. Két üveg elhasználása után az a tapasztalatom, hogy tényleg rutinszerűen és lelkiismeretesen érdemes használni ahhoz, hogy hosszabb távon látványos legyen az eredmény. Ősz elejétől tavasz elejéig használtam, sokat javított ez alatt a bőröm állapotán, de mivel tudatosabban és más márka termékével szeretnék hámlasztani, nem fogom újravenni.

bagolylilith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Gergelybr

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, majd mindennap használom is. Amint elfogy megyek és újra és újra megveszem.

Gergelybr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

cslllzr

2018. július 25.

Tényleg szuperül tisztít, de ár-érték arányban nem a legjobb. Az alkohol miatt pedig nekem is brutálisan szárította a bőröm.

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Nagyon szuper termék, amikor azt hinné az ember, hogy már tökéletesen megtisztult az arca, ezt a terméket használva realizálhatja, hogy még volt ott smink és egyéb. 1 hónapja építettem a bőrápolási rutinomba és látványosan szebb a bőrkép!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

topsminkotti

2018. február 26.

Ahogy olvasom a véleményeket, megerősödik bennem, hogy mindenkinek más a bőre és talán az eladóknak nincs akkora tudásuk, hogy a megfelelő terméket ajánlják. A Clinique termékeivel kapcsolatban (külföldi blogokban is) gyakran olvastam, hogy valakinek tönkretette a bőrét, de azt is, hogy csodát tett. Nekem száraz bőröm van és egy időben használtam ezt a 2-es tonikot. ( A három lépés többi részét nem használtam rendszeresen csak kipróbáltam). Azóta már lecseréltem almaecetes természetes tonikra.
Az biztos, hogy a homlokomon, orromon lévő hámló részeket teljesen eltüntette, szépen rendbe tette és sokan kérdezték, hogy mit használok a bőrömre, mert látható volt a különbség. A pórusokat is nagyon szépen minimalizálta. Viszont az igaz, hogy az arc részeire egyáltalán nem használtam.
Az is megdöbbentő volt, hogy mivel elmosó után használtam, ennél a toniknál milyen szürke lett a vattapamacs. Tehát még mennyi koszocska marad még az arcon. Az tény, hogy akkor éreztem a legtisztábbnak a bőrömet.
Ettől függetlenül kicsit túlárazottnak tartom, mert azért elég gyorsan fogy.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

Ettől függetlenül kicsit túlárazottnak tartom, mert azért elég gyorsan fogy.

Nikolaj

2017. december 29.

A pattanásokkal való küzdelem nagy harcosaként kaptam meg. Tiszta alkohol az egész, melynek hála kiszáradt a nyáron pattanásos, zsíros bőröm. Utáltam, de talán segített a pattanásokkal szemben.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

kristinakroes

2017. december 18.

Kombinált bőrre ezt ajánlják. Hát borzalmas, a teljes 3 lépés programjukat használtam, teljesen tönkretette a bőröm. Ennyi alkoholra nincs bocsánat. a szappan szárít, ez szárít, a krém meg túl zsíros és csak megül a bőrön, nem szívódik be. Csak tovább fokozza, a vízhiányos, pattanásos tünetek megjelenését.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

agnescz

Korcsoport: >54
2017. október 3.

Nekem nem jött be. Valószínű az alkohol a hibás, más tonikban sem bírom. Olyan lettem tőle mint a szottyadt alma.

agnescz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 3.

glamcsiga

2017. május 30.

Kicsit hosszabb lélegzetvételű történet következik, akinek nincs ideje, görgessen tovább.
Éveken keresztül abban a boldog tudatban tengettem mindennapjaimat, hogy a bőröm kombinált, kicsit érzékeny. Kozmetikusom azonban nemrég felvilágosított, hogy ennél egy árnyalattal bonyolultabb a helyzet, mivel korpás-szeborreás (nagy vonalakban, míg a kombinált ugye helyenként változik, hogy zsíros, vagy száraz, pl. száraz arc, zsíros T vonal, addig a korpás-szeborrea rétegenként változik. A bőr alsó rétege zsíros, míg a felső vízhiányos.) Kidobtam tehát minden jól bevált dolgomat, és beballagtam egy jó nevű, márkás boltba, hogy ott majd megtalálok mindent, ami a kis bőrömnek kell. Ott kezdhetett volna gyanús lenni a dolog, mikor elmondtam a bőröm típusát a hölgy kijavított, hogy nem, nem, a kettő ugyan az, (mármint a kombinált, és a szeborreás), akkor vigyem haza a 3 lépés szettet (enyhén száraz bőrre). Az első dolog, ami nem tetszett (már a boltban) az a tonik öszetétele. A második helyen szerepel az alkohol, ami (amúgy mindenkinek) az én bőrömnek pláne tiltólistás. Mire a hölgy ismét kijavított: ez az alkohol nem az az alkohol, ez elpárolog. (Fizikai ismereteim nem túl szerteágazóak, azt azonban még én is tudom, hogy az összes alkoholnak van ez a misztikus tulajdonsága, miszerint: elpárolog.) Rábólintottam. Megvettem tehát a 3 lépéses szettet, ami a hölgy szerint 2 hónapig is bőven elég. A krém része nagyjából 3/4-ig volt, és olyan ütemben fogyott, hogyha teljesen elhasználom, 3 hétig sem lett volna elég, úgyhogy 1 héttel később beruháztam még egy krémre, a zselés állagúra (most nem keresem ki a nevét), mivel a bőrömnek szintén nem tesznek jól a zsírosabb állagú készítmények. Így zakk und pakk nagyjából 20 ezret hagytam ott náluk. Az eredmény? 2 hét használat után a bőröm olyan szinten tönkrement, hogy egy hónap munkája sem tudta még teljesen rendbehozni. A homlokom (amin 14 éves korom óta egyetlen egy pattanás nem volt) olyan mértékben ragyázott ki, hogy a kamasz húgom csak röhögött rajtam, mert még neki sem volt ilyen rossz. Felváltva miteszerek, bőr alatti pattanások, az államon ujjbegynyi, gennyes "kelések" (elnézést, szebben nem tudom megfogalmazni). A kozmetikusom falsápadtan szemlélte kálváriámat, majd azt mondta, biztos érzékeny vagyok egy összetevőre, hanyagoljam inkább a tonikot. Utólag kiderült, nem csak az, mivel a szappant tovább ajándékoztam (lévén, hogy én többet az életben nem nyúlok hozzá), és szerencsétlen barátnőm is most ugyanezt szenvedi végig, mint én.
Lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen pechesek, bőven benne van a pakliban, de az tény, hogy az eladó nem volt tájékozott, rossz készítményt javasolt, az pedig szétszedte a bőrömet.
Lehet, hogy milliók zengenek hálaimát ezért a márkáért (én is eddig csak jókat hallottam), váljék egészségükre, én részemről soha, senkinek nem tudom jó szívvel ajánlani ezután.
(a kis történetem pedig beillesztem minden általam már használt termékük alá. csak, hogy lássanak az emberek ilyen véleményt is).

glamcsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

peggi1

2017. május 25.

Csodát tett a bőrömmel, nagyon sokat változott , napról napra szebb. Az Uriage Hyséac habzó arctisztítójával, valamint Uriage hyséac 30-as fényvédővel, és a La Roche Posay Serozinccal elég ütős négyest alkotnak számomra.

peggi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.