KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. június 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Clinique szett 2-es bőrtípusra új!
Ár: 3565 Ft postával. , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként
Clinique Clarifying Lotion 2 utazókiszerelés új!
Ár: 900Ft , Eladó: Montelino
Állapot: Új!, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként +450Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pacsirszkyh

2018. május 26.

Nagyon szuper termék, amikor azt hinné az ember, hogy már tökéletesen megtisztult az arca, ezt a terméket használva realizálhatja, hogy még volt ott smink és egyéb. 1 hónapja építettem a bőrápolási rutinomba és látványosan szebb a bőrkép!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

topsminkotti

2018. február 26.

Ahogy olvasom a véleményeket, megerősödik bennem, hogy mindenkinek más a bőre és talán az eladóknak nincs akkora tudásuk, hogy a megfelelő terméket ajánlják. A Clinique termékeivel kapcsolatban (külföldi blogokban is) gyakran olvastam, hogy valakinek tönkretette a bőrét, de azt is, hogy csodát tett. Nekem száraz bőröm van és egy időben használtam ezt a 2-es tonikot. ( A három lépés többi részét nem használtam rendszeresen csak kipróbáltam). Azóta már lecseréltem almaecetes természetes tonikra.
Az biztos, hogy a homlokomon, orromon lévő hámló részeket teljesen eltüntette, szépen rendbe tette és sokan kérdezték, hogy mit használok a bőrömre, mert látható volt a különbség. A pórusokat is nagyon szépen minimalizálta. Viszont az igaz, hogy az arc részeire egyáltalán nem használtam.
Az is megdöbbentő volt, hogy mivel elmosó után használtam, ennél a toniknál milyen szürke lett a vattapamacs. Tehát még mennyi koszocska marad még az arcon. Az tény, hogy akkor éreztem a legtisztábbnak a bőrömet.
Ettől függetlenül kicsit túlárazottnak tartom, mert azért elég gyorsan fogy.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

Ettől függetlenül kicsit túlárazottnak tartom, mert azért elég gyorsan fogy.

Nikolaj

2017. december 29.

A pattanásokkal való küzdelem nagy harcosaként kaptam meg. Tiszta alkohol az egész, melynek hála kiszáradt a nyáron pattanásos, zsíros bőröm. Utáltam, de talán segített a pattanásokkal szemben.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

kristinakroes

2017. december 18.

Kombinált bőrre ezt ajánlják. Hát borzalmas, a teljes 3 lépés programjukat használtam, teljesen tönkretette a bőröm. Ennyi alkoholra nincs bocsánat. a szappan szárít, ez szárít, a krém meg túl zsíros és csak megül a bőrön, nem szívódik be. Csak tovább fokozza, a vízhiányos, pattanásos tünetek megjelenését.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

agnescz

Korcsoport: >54
2017. október 3.

Nekem nem jött be. Valószínű az alkohol a hibás, más tonikban sem bírom. Olyan lettem tőle mint a szottyadt alma.

agnescz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 3.

glamcsiga

2017. május 30.

Kicsit hosszabb lélegzetvételű történet következik, akinek nincs ideje, görgessen tovább.
Éveken keresztül abban a boldog tudatban tengettem mindennapjaimat, hogy a bőröm kombinált, kicsit érzékeny. Kozmetikusom azonban nemrég felvilágosított, hogy ennél egy árnyalattal bonyolultabb a helyzet, mivel korpás-szeborreás (nagy vonalakban, míg a kombinált ugye helyenként változik, hogy zsíros, vagy száraz, pl. száraz arc, zsíros T vonal, addig a korpás-szeborrea rétegenként változik. A bőr alsó rétege zsíros, míg a felső vízhiányos.) Kidobtam tehát minden jól bevált dolgomat, és beballagtam egy jó nevű, márkás boltba, hogy ott majd megtalálok mindent, ami a kis bőrömnek kell. Ott kezdhetett volna gyanús lenni a dolog, mikor elmondtam a bőröm típusát a hölgy kijavított, hogy nem, nem, a kettő ugyan az, (mármint a kombinált, és a szeborreás), akkor vigyem haza a 3 lépés szettet (enyhén száraz bőrre). Az első dolog, ami nem tetszett (már a boltban) az a tonik öszetétele. A második helyen szerepel az alkohol, ami (amúgy mindenkinek) az én bőrömnek pláne tiltólistás. Mire a hölgy ismét kijavított: ez az alkohol nem az az alkohol, ez elpárolog. (Fizikai ismereteim nem túl szerteágazóak, azt azonban még én is tudom, hogy az összes alkoholnak van ez a misztikus tulajdonsága, miszerint: elpárolog.) Rábólintottam. Megvettem tehát a 3 lépéses szettet, ami a hölgy szerint 2 hónapig is bőven elég. A krém része nagyjából 3/4-ig volt, és olyan ütemben fogyott, hogyha teljesen elhasználom, 3 hétig sem lett volna elég, úgyhogy 1 héttel később beruháztam még egy krémre, a zselés állagúra (most nem keresem ki a nevét), mivel a bőrömnek szintén nem tesznek jól a zsírosabb állagú készítmények. Így zakk und pakk nagyjából 20 ezret hagytam ott náluk. Az eredmény? 2 hét használat után a bőröm olyan szinten tönkrement, hogy egy hónap munkája sem tudta még teljesen rendbehozni. A homlokom (amin 14 éves korom óta egyetlen egy pattanás nem volt) olyan mértékben ragyázott ki, hogy a kamasz húgom csak röhögött rajtam, mert még neki sem volt ilyen rossz. Felváltva miteszerek, bőr alatti pattanások, az államon ujjbegynyi, gennyes "kelések" (elnézést, szebben nem tudom megfogalmazni). A kozmetikusom falsápadtan szemlélte kálváriámat, majd azt mondta, biztos érzékeny vagyok egy összetevőre, hanyagoljam inkább a tonikot. Utólag kiderült, nem csak az, mivel a szappant tovább ajándékoztam (lévén, hogy én többet az életben nem nyúlok hozzá), és szerencsétlen barátnőm is most ugyanezt szenvedi végig, mint én.
Lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen pechesek, bőven benne van a pakliban, de az tény, hogy az eladó nem volt tájékozott, rossz készítményt javasolt, az pedig szétszedte a bőrömet.
Lehet, hogy milliók zengenek hálaimát ezért a márkáért (én is eddig csak jókat hallottam), váljék egészségükre, én részemről soha, senkinek nem tudom jó szívvel ajánlani ezután.
(a kis történetem pedig beillesztem minden általam már használt termékük alá. csak, hogy lássanak az emberek ilyen véleményt is).

glamcsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

peggi1

2017. május 25.

Csodát tett a bőrömmel, nagyon sokat változott , napról napra szebb. Az Uriage Hyséac habzó arctisztítójával, valamint Uriage hyséac 30-as fényvédővel, és a La Roche Posay Serozinccal elég ütős négyest alkotnak számomra.

peggi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

BlindedByLipstick

2017. április 28.

A három lépéses szett részeként vettem meg, és nagy a valószínűsége annak, hogy a teljes kiszerelést is megveszem majd. Először megijesztett az erős alkoholos illat (még Anya is megjegyezte, hogy mennyire érződik, ahogyan elmentem mellette), és szinte fájdalmasan bizsergette a bőrömet, de ez csak az első használatkor jelentkezett, azóta csak a frissítő hatását érzem. Az orcáimat picit szárítja, de a T-vonalamat és a pórusaimat nagyon szépen rendben tartja.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Regi84

2017. április 22.

Fura, hogy ennyire alkoholos, miután használom sokáig érzem a bőrömön, ami nem feltétlenül jó... Különben nem okoz irritációt, de sok különbséget pozitív irányba se látok a bőrömön... Még tesztelgetem kicsit, de eddig egy négyest kap.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

0bikbik0

2017. március 10.

Nem néztem az összetevőit, csak a három lépéses utazó csomagban volt, hát megvettem és használtam.
Ahogy kinyitottam az üvegcsét, megcsapott az elképesztően erős illata. Nagyon irritáló számomra, pedig nem szokott zavarni az illatanyag általában, de ez...A mentol minden használatkor könnyet csalt a szemembe, az alkohol és a mentol együtt meg szinte csikorgósra szárított a bőrömet, piros, hámló foltokat okozva.
Lehet, hogy a pórusokat összehúzza (bár ebben nem hiszek...) de nem tudtam annyi ideig használni, hogy az esetleges pozitív hatásait is kifejthesse. Mivel utána még használtam hidratálót, ami a kellemetlen hatást tompította, így végülis használgattam, de a jövőben messzire kerülöm.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.