KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. június 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Clinique szett 2-es bőrtípusra új!
Ár: 3600Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki átutalással, postázás postán maradó küldeményként
Clinique Clarifying Lotion 2 szettben
Ár: 6500 , Eladó: korinszka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest

Jane

2018. december 8.

A 3 lépcsős arctisztítási rutin 2. lépéseként használom. Nagyon érdekes tonikról van szó, mert a mentol tartalmának köszönhetően meglepő, felfrissülés érzést tapasztalhatunk a használatánál. Kevés elég belőle és csak épp áttörölni szabad vele a bőrt, nem szabad dörzsölgetni, pacsmagolni, mivel önmagában is nagyon hatékony. Szépen összehúzza a pórusaimat és előkészíti a további lépésekre.

Jane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

bellah

2018. november 27.

Sajnos nekem nem vált be. Nagyon szárítja a bőrömet, pedig hatalmas kiszerelés járt a csomaghoz (400 ml), de alig használtam belőle, mert éreztem, hogy nekem nem tesz jót. Ha esetleg valaki megvenné, szívesen eladom, annak, aki szereti ezt a tonikot. Tisztítani jól tisztít, kár, hogy ennyire szárít.

bellah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Számomra arra volt jó ez a termék, hogy megtanítson a hámlasztás fontosságára, azóta már megtaláltam hatékonyabb, olcsóbb, szebb összetevőjű alternatíváját. Két üveg elhasználása után az a tapasztalatom, hogy tényleg rutinszerűen és lelkiismeretesen érdemes használni ahhoz, hogy hosszabb távon látványos legyen az eredmény. Ősz elejétől tavasz elejéig használtam, sokat javított ez alatt a bőröm állapotán, de mivel tudatosabban és más márka termékével szeretnék hámlasztani, nem fogom újravenni.

bagolylilith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Gergelybr

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, majd mindennap használom is. Amint elfogy megyek és újra és újra megveszem.

Gergelybr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

cslllzr

2018. július 25.

Tényleg szuperül tisztít, de ár-érték arányban nem a legjobb. Az alkohol miatt pedig nekem is brutálisan szárította a bőröm.

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Nagyon szuper termék, amikor azt hinné az ember, hogy már tökéletesen megtisztult az arca, ezt a terméket használva realizálhatja, hogy még volt ott smink és egyéb. 1 hónapja építettem a bőrápolási rutinomba és látványosan szebb a bőrkép!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

topsminkotti

2018. február 26.

Ahogy olvasom a véleményeket, megerősödik bennem, hogy mindenkinek más a bőre és talán az eladóknak nincs akkora tudásuk, hogy a megfelelő terméket ajánlják. A Clinique termékeivel kapcsolatban (külföldi blogokban is) gyakran olvastam, hogy valakinek tönkretette a bőrét, de azt is, hogy csodát tett. Nekem száraz bőröm van és egy időben használtam ezt a 2-es tonikot. ( A három lépés többi részét nem használtam rendszeresen csak kipróbáltam). Azóta már lecseréltem almaecetes természetes tonikra.
Az biztos, hogy a homlokomon, orromon lévő hámló részeket teljesen eltüntette, szépen rendbe tette és sokan kérdezték, hogy mit használok a bőrömre, mert látható volt a különbség. A pórusokat is nagyon szépen minimalizálta. Viszont az igaz, hogy az arc részeire egyáltalán nem használtam.
Az is megdöbbentő volt, hogy mivel elmosó után használtam, ennél a toniknál milyen szürke lett a vattapamacs. Tehát még mennyi koszocska marad még az arcon. Az tény, hogy akkor éreztem a legtisztábbnak a bőrömet.
Ettől függetlenül kicsit túlárazottnak tartom, mert azért elég gyorsan fogy.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

Ettől függetlenül kicsit túlárazottnak tartom, mert azért elég gyorsan fogy.

Nikolaj

2017. december 29.

A pattanásokkal való küzdelem nagy harcosaként kaptam meg. Tiszta alkohol az egész, melynek hála kiszáradt a nyáron pattanásos, zsíros bőröm. Utáltam, de talán segített a pattanásokkal szemben.

Nikolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

kristinakroes

2017. december 18.

Kombinált bőrre ezt ajánlják. Hát borzalmas, a teljes 3 lépés programjukat használtam, teljesen tönkretette a bőröm. Ennyi alkoholra nincs bocsánat. a szappan szárít, ez szárít, a krém meg túl zsíros és csak megül a bőrön, nem szívódik be. Csak tovább fokozza, a vízhiányos, pattanásos tünetek megjelenését.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

agnescz

Korcsoport: >54
2017. október 3.

Nekem nem jött be. Valószínű az alkohol a hibás, más tonikban sem bírom. Olyan lettem tőle mint a szottyadt alma.

agnescz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 3.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.