KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lozmor, Módosítva: 2013. július 17.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AKiss

2017. október 20.

Kitapasztaltam, hogy nekem úgy működik a legjobban, ha arctisztítás után csak a patti tetejére egyszer teszek belőle egy pici pöttynyit, és utána lecsökkenti a pirosságot, másod- vagy harmadnapra pedig leszárítja, hámlasztja, majd elmúlik. Szigorúan egyszer és nem sokat, különben bepirosodik, amit pont nem akarok. Nagyobbacskákra szoktam csak használni, amik gyulladtak és vagy ez vagy a macerásabb kamillatea-főzés jöhet szóba gyógyírként. Ez időtakarékosabb :) Egyszer vettem eddig, nem tudom, hogy újravenném-e, ha elfogy. Ára borsos, úgy olvastam van jó készítmény ennek az árnak a töredékéért.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

TimyeK

2017. január 29.

Évekkel ezelőtt vásároltam ilyet, természetesen borsos áron... Hát mit ne mondjak, semmit sem tett a pattanásaimmal, csak viszketősre szárította a bőröm Nagyon fájt a csalódás.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Joaninha

2016. december 14.

2-3 három éve vettem egy ilyet arra az esetre, ha előjönne 1-2 ronda gyulladt pattanás. Szerencsére csak ritkán van ilyen problémám, de a nehéz napok előtt előfordul. Nekem bevált, mert nagyon szépen visszahúzódik a gyulladás és pár nap alatt elmúlasztja teljesen a pattanást. Tény és való, hogy szárít, de pont azt a célt szolgálja, hogy leszárítsa a pattanásokat. Az egyedüli dolog, amit nem szeretek benne, az az állaga. Ez a fóliás réteg elég bénán néz ki smink alatt vagy felett, ezért én is csak éjszakára szoktam felkenni. Újabban egyébként sima teafaolajat szoktam fülpiszkáló segítségével kenni a pattanásokra és nekem bevált, bár igaz van egy erőteljes bukéja. :)

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

barbwire

2016. október 22.

Általában éjszakára használom, akkor fejti ki legjobban a hatását. Este alapos arctisztítás után teszem a pattanásra és az esetek többségében az reggelre szépen visszahúzódik. Még egy este és a pattinak csak az emléke marad meg. Nappalra viszont én sem ajánlom, egy filmréteget hagy a bőrön, és nagyon csúnya ha az ember alapozót vagy korrektort tesz rá.

barbwire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

grund

2016. szeptember 5.

Régen volt ilyenem, a kéthavonta egyszer előjövő pattanásaim kezelésére. Nagyon utáltam, konkrétan lyukat égetett a bőrömbe. A mostanában megvadult bőrömre az antiblemish háromlépéses csomag sokkal sokkal jobbnak bizonyult.

grund
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

szoszigabi

2016. január 9.

1-2 nap alatt eltünteti a pattanásokat, nagyon szeretem. Éjszakára szoktam használni, mert a sminket nem szereti.

szoszigabi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 9.

Sminkakademia

2015. november 16.

Teljesen kiszárította a bőröm 1 hetes használat után. Lehet más bőrtípusra beválik, nekem sajnos nem. A szalicil sav alapból kiszárítja a bőröm, ezért maradok annál, hogy szalicil savas korrektort teszek estére a patikra, bőven elég - most tudatosult bennem. Az egész arcomat továbbra sem jó megoldás savazni (ezzel a termékkel legalábbis), csak célirányosan a szükséges helyre. Lehet úgy fogom csak használni, hogy a pattanásra teszek, de az egész arcomra nem. Egyelőre nem vettem észre, hogy a kinyomhatatlan pattanásaimat kezelné. Még mindig jobban beválnak a zöld színű szalicil savas korrektorok. De ez ne vegye el senki kedvét, mert lehet másnak nagyon beválik, ahogy ez itt is olvasható. A bőrpírt enyhén halványítja, lehúzza, de erre is jobb egyelőre a zöld színű szalicilos korrektorom, mert sokkal látványosabban lehúzza a pirosságot.

Sminkakademia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

mudpach

Korcsoport: < 18
2015. november 5.

Mindig van itthon! Az egyik legjobb pattanásleszárító "cucc". Nekem nagyon bevált. Az én bőrömet nem szárította, és én éjszakára használom, reggel pedig lemosom, így nem zavar az állaga.

mudpach
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. november 5.

luluka92

2015. június 2.

Tényleg kiváló a pattanások ellen, ha pirosodik a bőröm, érzem, hogy készül egy patti, rárakom éjszakára és reggelre nem lesz belőle pattanás. A már kialakultakat is leszárítja, nagyon jól dolgozik.

DE!
Ha többször is felteszem ugyanarra a pontra, szétégeti a sav a bőrt, és hámlani kezd. Rettenet vele szenvedni, egyre nagyobb átmérőben hámlik utána, akkor is, ha már oda többet nem teszek. A másik meg, hogy hogyan lehet leszedni???? Nem krém, hanem gél, nem szívódik be, hanem mintegy fóliát, le lehet húzni a bőrről, ami fájdalmas, és a bőrnek sem tesz jót. Semmi nem oldja le, úgyhogy le kell húznom, mert rásminkelni nem lehet, furán látszik az alapozó alatt, még korrektorral is. Ha meg túl vékonyan raktam rá, akkor meg lehúzni sem lehet, jön a lekapargatás.... fincsi érzés. Nagyon gondolkodtam, hogy újravegyem-e, végül megvettem megint, mert ha sokat kenek, akkor lehúzható, és a dolgát meg teszi rendesen. Egy tubus egyébként 2 évig elég volt nekem. Szóval, aki tudja, hogy lehet leszedni, milyen lemosó vagy tonik oldja?
Nem is tudom, hány csillagot adjak.... mert nagyon hatékony, de nagy nyűg. Na jó, 4.

luluka92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

DE!

illesjulia

2015. március 11.

Valóban hasznos, ha az ember idöben észreveszi a pattikat, ha nem, akkor a gyógyulásban segít. Nekem az állaga öszintén szólva nem jött be - ha csak egy pöttyöt teszek a problémás területre, másnap reggel le tudom húzni, mint valami maszkot, ami nekem fura... Bár a reggeli arctisztítás ezt mindenképp megoldja. Csak emiatt venném inkább most helyette a Shiseido Pureness Blemish Targeting Gel-t. Ha valakit ez nem zavar, nyugodtan leteheti e verzió mellett is a voksát :)

illesjulia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Salicylic Acid, Sea Whip Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Felületaktív anyag és tartósítószer.