KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, tápláló szájfényfény. Magasfényű ragyogásának köszönhetően ajka teltebbnek, egészségesebbnek és puhábbnak tűnik.

Bőrgyógyászok által tesztelt, 100% illatanyagmentes.

8 árnyalatban kapható

Ár: 4000 , Eladó: kukkancs
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Hajdúdorog, fizetés: Fizetés banki utalással, postán maradóként

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CRD

2018. április 19.

Nos,van jobb is... a reptéren vettem egyet, mert ki akartam próbálni. Közepesen fed, fényesít és némileg valóban duzzaszt. Nem ragacsos, de sajnos nem is túl tartós. Dior Addicthez nem mérhető, bár igazság szerint jóval olcsóbb is nála.
A reptéren én leárazva vettem kb 4.000 Ft-ért, annyit megér, de teljes áron nem biztos hogy megvenném.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

kukkancs

2017. július 1.

A powehause punch árnyalatát vásároltam meg. Féltem hogy nem fog látszani de kellemesen meglepődtem hogy gyönyörű élénk színe van. És tenyleg teltebb a száj ahogy igeri. Az ivast meglepően jól bírja.
Ecsettel jobban terül és jobbab érvénysül a színe, mint ha ecset nélkül vinnénk fel.

kukkancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.