KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, tápláló szájfényfény. Magasfényű ragyogásának köszönhetően ajka teltebbnek, egészségesebbnek és puhábbnak tűnik.

Bőrgyógyászok által tesztelt, 100% illatanyagmentes.

8 árnyalatban kapható

kukkancs

2017. július 1.

A powehause punch árnyalatát vásároltam meg. Féltem hogy nem fog látszani de kellemesen meglepődtem hogy gyönyörű élénk színe van. És tenyleg teltebb a száj ahogy igeri. Az ivast meglepően jól bírja.
Ecsettel jobban terül és jobbab érvénysül a színe, mint ha ecset nélkül vinnénk fel.

kukkancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.