KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szigorúan válogatott, természetes eredetű összetevőkből a bőrbarát összetételért és bőr tökéletes védelméért. Akár nagyon érzékeny bőrre is. Miközben tonizál, gyengéden távolítja el a smink maradványait és az egyéb szennyeződéseket. A bőr puha, friss és kellemes érzetű, nincs ragadós utóérzet.

Cinti94

2016. december 1.

Par eve hasznaltam mikor meg kaphato volt a Rossmannban, es egyszeruen imadtam, az illatat a teljesitmenyet, hogy nem ragadtam tole, illetve a pumpas kiszereles is nagyon jo csak meg kell tanulni hasznalni :) azota sem talalok mar sehol pedig nagyon szeretnem😔💗

Cinti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

Éna Bellatrix

2016. január 1.

egy hete vettem auchanban az átlátszó üveges 500 ml-eset kb. ezerötért, és meg vagyok vele elégedve. szemfestéklemosásra és arctisztítás utáni ill. smink előtti reggeli áttörlésre használom és kiválóan teljesít. érezhetően javult a bőröm állapota tőle, hidratáltabb, puhább, ahhoz képest amikor tonikot használtam. kontaktlencsés szemem se bánja. ami nem tetszik benne: erős gyümölcsös-savas illata van, ami száradás után is sok ideig érezhető, engem zavarni szokott. és a pumpás adagoló sem ideális, általában több kerül a vattakorongra, mint szeretném.

update: újravettem. a szagát megszoktam, sőt megszerettem. ez sokmindent elmond. (viszont felment az ára, most 1900 volt, ósanban)
UPDATE2: Auchan sajátmárkásként fut tovább ("micelláris víz" néven). ugyanezzel az összetevőlistával.

Éna Bellatrix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

nikolett

2015. március 9.

Ezt anno semmibe nem néztem, pedig visszagondolva nem volt rossz! Egyedül az adagolóját nem szerettem benne, de azt nagyon nem, mert a ruhámra / kezemre több jutott belőle, mint a vattára. Ezért négy csillag.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Ria13

2015. február 28.

Átlátszó flakonos az új design, én is olyat vettem és jelentem:nagyon jó kis micellás lemosó😄A Bioderma Sensibio, bármilyen furán hangzik, kiszárította bőrömet, a Marionnaud-ét meguntam ( sokáig nem lehetett kapni ), a Garnier-ről lebeszéltek, de nem szaporítom tovább a szót: ez bevált.A vízálló szempillaspirállal még küzd, de megveszem a márka szemfestéklemosóját...Nekem maximálisan 5 csillag: hidratáltabb a bőröm, mintha a pórusokat is összehúzná kicsit, finom az illata és szépek az összetevői.

Ria13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

angelcare

2014. december 18.

Korrekt kis mici,az ára is rendben van.Szépen tisztít,nem hagy semmilyen réteget maga után.A pumpás kiszerelés jó pont bár meg kell tanulni kezelni hogy ne menjen túl sok mellé. :) Egyetlen kifogásom a csomagolás.Nekem már új csomagolású van,a régit nem láttam.Viszont nekem meglehetősen gagyi.Tudom hogy a belbecs a lényeg de akkor is.... :)

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

horsy

2014. november 18.

Már másodszorra veszem az 500 ml kiszerelést.IMÁDOM!!!!Az illata szuper,számomra nem tolakodó és hamar elillan,a pumpás kiszerelés tökéletes megoldás.Arctisztitás után törlöm át vele az arcomat,szememet.Allergia,kiütés csipő érzés nincs(mint más micellás lemosónál),csak pihe puha tiszta bőr!

horsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

lujzi

2014. október 9.

ugyanazt tudja, mint a többi, amiket eddig próbáltam (bioderma, paese, garnier, l'oreal), csak épp ez éri meg a legjobban.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 9.

miklospetra9528

2014. október 5.

Ezt a kiszerelést én már nem találtam sehol, úgyhogy beruháztam az 500 milisre. Nem bántam meg, nagyon jó friss érzetet hagy maga után, és tényleg jól tisztít. Szemfesték eltávolítására olajos lemosót használok, ezzel pedig az olajat és az arcom többi részét tisztítom. Tényleg nagyon sokáig elég, mert nem kell sok belőle. Én a kisebb kiszerelést majd egy évig használtam, úgyhogy most egy ideig elég lesz ez a nagy :) Az pedig csak hab a tortán hogy 97%-ban természetes összetevőkből van.

miklospetra9528
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 5.

mrs.criss

2014. február 22.

én vettem (az új csomagolású) 500 ml-esből, kb 2000 ft volt.amikor csak ezt használtam tonikként,vhogy ragacsosabbnak éreztem a bőröm.összehasonlítottam a korábbi 200 ml-ssel az összetevőket és ugyanazok,ugyanabban a sorrendben.úgyhogy nem értem a dolgot.ettől függetlenül nagyon jó termék,szép összetevőkkel,jó áron!!és lehet bármilyen ragacsos a használata után a bőröm, én ezután használom a lemosót és utána krémezek.(tudom általában előbb lemosó,aztán tonik, de nekem vhogy így vált be)

mrs.criss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

gwendolen

2014. február 16.

Tervezem az újravételt, viszonylag gyengéd lemosó. Kombinálva használom az Eveline micellással és így elégedett vagyok a napvégi sminklemosás teljesítménnyel. Önmagában ő is kevés lenne, ketten már jók. Úgy fair, hogy azonos pontszámmal értékeljem a kettőt, bár az talán fontos, hogy együtt használom őket.

gwendolen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!