KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Decléor

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2015. január 6.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• Szabályozza a faggyúmirigy váladékozást
  • Eltávolítja a szennyeződéseket
  • Visszaállítja a bőr fényességét és ragyogását

szakszil

2017. január 25.

kozmetikusom ajánlotta nyáron még mivel nagyon pattanásos voltam (33 évesen...) főként a stressz miatt /hormon problémáim voltak, de ez az olaj nagyon sokat segített és karácsonykor fogyott csak el az anti pollution krémmel együtt használtam nappal az olaj fölé krém estére meg csak az olaj. illata számomra csodás!!! sokáig elég és nagyszerű mindenkinek érdeme kipróbálni aki felnőtt korában is küzd a pattanásoktól..tudom fura olajjal menni a ragyákra..de tényleg működik:)

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Nem tudom, mennyire szabályozta a faggyútermelést, de az arctisztító tonikot nem helyettesíti. Attól, hogy olaj, nem zsírosít jobban, ellenben élettel telibb arcbőrt eredményez. Ugyanolyan jó, mint a többi Decléor olaj - egy időben annyira a hatásuk alá kerültem, hogy betáraztam az összesből, amikor akció és hűségcsekkem volt a Marionnaud-ba. :-)

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Vikcike

2016. január 2.

Engem is elért az arcolaj-láz. Mit volt mit tenni, beszereztem ezt a terméket. A leírása alapján - miszerint szabályozza a faggyútermelést - esett őrá a választásom. Mitesszerekkel, olykor - olykor pattanásokkal küzdök, éjjelre maradt az akneroxid, de nappal nem akartam azzal gyilkolni a bőrömet, plusz így télen a kombinált bőröm átvált extrém szárazra, úgyhogy több hidratálásra van szükségem, mint általában, ezért az olaj! És milyen jól döntöttem! (vállveregetés :D ) Mint azt már mondottam, reggel használom tonik után, krém előtt. A hatása már így 3 nap után is kézzel tapintható, szemmel látható, a bőröm simább, élettel telibb, visszahúzódnak a pici pattik. Tényleg egy csepp elég az egész arcra, úgyhogy jó darabig elég lesz ez a kis fiola. Imádom, 100 csillag!!!

Vikcike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

grund

2014. január 2.

Nem nélkülözhetetlen, de nagyon jó használni. Aromaterápia, masszázs, zen :)

grund
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

Nem nélkülözhetetlen, de nagyon jó használni. Aromaterápia, masszázs, zen :)

umpalumpa

2013. december 6.

Na ez igazi csodaszer! Zsíros bőrre kitűnő. Ifjabb éveimben az egész arcomon használtam. Később csak a T-zónában. Nagyon hamar felszívódik, persze csak az ujjaid hegyére kell tenni 1-2 cseppet és bemasszírozni. utána még mehet a bőrnek megfelelő hidratáló ha kell. Gyönyörű, sima, nyugodt bőrt eredményez néhány használat után. Csökken a faggyútermelés, de rugalmas marad a bőr. Eleinte felszínre segíti a pattanásokat, később mérsékli a kitörésüket. Sajnos most nincs belőle itthon, de tavaszra mindenképp be kell szereznem. Imádom!

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

Illatanyagok: Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol, Isoeugenol, Citral, Limonene

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.