KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Chen Patika

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mstindigo, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Hair Revall kapszula (500 mg × 40 db)

Ragyogó bőr, rugalmas haj, erős köröm

A Hair Revall kapszulában található hatóanyagok: kéntartalmú aminosavak (metionin, cisztin), cink, B1-, B6-vitamin, C-vitamin, biotin, ginsenggyökér-kivonat hozzájárulnak az egészséges bőr, a szép haj és az ép köröm megőrzéséhez. Magas hatóanyagtartalmú készítmény, ideális a napi szükségletek kielégítéséhez. A biotin hozzájárul a haj, a bőr és a nyálkahártya egészségéhez, a B-vitaminok az idegrendszer normális működéséhez, a C-vitamin a bőr egészségéhez. A kéntartalmú aminosavak a bőrt felépítő fehérjék összetevői, a cink hozzájárul a bőr egészséges szerkezetének fenntartásához. A nem kiegyensúlyozott idegállapot azonnal meglátszik bőrünk és hajunk állapotán.

Ajánlott adagolás: a TÖBBSZÖRÖS HATÓANYAG-TARTALOM miatt napi 1 kapszula elegendő!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Noemi93

2017. november 20.

Nem éreztem különsebb változást két hónap szedés után

Noemi93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Nem éreztem különsebb változást két hónap szedés után

Martu0508

2017. október 4.

Nagyon szerettem ezt a termèket, amìg szedtem, èrezhető volt a hatása, kevesebb hajam hullott. Az illata mellett èn a mellèkìze miatt hagytam abba, mert nem tudok gyorsan kapszulát lenyelni, ès az ìze is elèggè "szènaszerű" volt.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Xanacska

2017. augusztus 11.

Hajtöredezés és hajszerkezet erősítés végett vettem meg. Ellenben egy teljesen más mellékhatást váltott ki nálam. A második héttől kezdve el kezdtem minden étkezés után wc-re járni...amit megettem rögtön át is ért. Mindenre gyanakodtam, de erre a vitaminra nem. Így történt, hogy egy hónap alatt 3kilót leadtam...de nem volt kellemes fogyás. Végül megszakítottam a kúrát (valóban volt hatása egy hónapos időtartam alatt: kevesebb töredezés), rendeződött a gyomrom is, s a kilók sem jöttek vissza.
Mindig érdemes tesztelni 1 hétig az új vitaminokat, hogy a szervezet hogy reagál rá. Nem kívánom senkinek azt az időszakot, amit én akkor úton, útfélen átéltem.
Hatása végett 4 csillagot érdemel, de a kiváltott mellékhatás miatt 3-at adok.

Xanacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Hatása végett 4 csillagot érdemel, de a kiváltott mellékhatás miatt 3-at adok.

Anubis

2017. augusztus 2.

Nekem még nem fogyott el az első doboz, de a körmeimen már most észrevettem, hogy láthatóan erősebbek, mint a kapszula szedése előtt. (eddig könnyen letört puha volt, és lehetetlennek tűnt hosszabbra megnöveszteni), szóval mindenképp megérdemli a csillagot!

Anubis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

FeketePiroska

2017. július 30.

Nem biztos hogy ennek tudható be(mert szedek + ginsenget is) , de kevésbé zsíros a haja, 2 nap helyett 4 napig húzza a hajam , kb. 2 hónap használat után.
Eszeveszett hajnövekedést nem vettem észre.

FeketePiroska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

Eszeveszett hajnövekedést nem vettem észre.

meowlya

2017. július 15.

Két dobozzal szedtem el, a hajam dúsabb, fényesebb, könnyebben kezelhető és nőtt is. A festések ellenére is javult az állapota, aminek nagyon örülök, viszont a kapszula szaga és íze borzalmas. Emiatt csak 4*. :( Lehet később kúraszerűen még visszatérek hozzá.

meowlya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

szaboalexa99

Korcsoport: < 18
2017. július 5.

3hónapig szedtem a teával együtt a hajfestésem előtt, ez idő közben semmi változást nem vettem észre szinte. Viszont mostmár látszik a hatása, egy hónapos lenövésem jóval több mint 1cm. A szedés után nem tapasztaltam semmiféle gyomor fájást vagy bármilyen más mellékhatást. Az egyetlen negatívuma, hogy szörnyű a szaga is és az íze is, de megszokható. Összességében szuper, én nem vártam csodákat tőle mert így is hosszú hajam van, de azért jól jött. Biztosan lesz még, hogy újraveszem😊

szaboalexa99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 5.

kisenikoke

2017. március 23.

Most vagyok tul az elso dobozon. 3 dobozzal tervezem beszedni mert ugy gondolom annyi idő kell hogy kifejtse a hatasat azonban attol tobb idi esetén meg hozzaszokhat a szervezet.
Meg egyenlőre kulonosebb hatasat nem tapasztaltam.
Stresszes idoszak miatt kezdtem el szedni.
Hosszú, szoke festett hajam van igy mindenféle jótékony hatasanak örülök. Célom egy meghosszabb es meg egeszsegesebb hajkorona igy ha a hajszarazsagra vagy növekedésre hat mar boldoggá tesz 😊
Az elso egy hétben kettesevel szedtem mert nagyon rám fert a plusz energia.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Meg egyenlőre kulonosebb hatasat nem tapasztaltam.
Stresszes idoszak miatt kezdtem el szedni.
Az elso egy hétben kettesevel szedtem mert nagyon rám fert a plusz energia.

szabinka90

2017. március 18.

Második doboz felénél járok, egyértelműen nőtt a hajam tőle és egészségesebbnek is tűnik, pedig már sokféle vitaminnal próbálkoztam, hiába. Szerintem a kapszulának nem zavaró a szaga, hiszen 2 mp alatt beveszed és kész...viszont a teája valami borzalmas, úgyhogy abból egyelőre egy filtert sikerült leküzdenem :D együtt gondolom még hatásosabb lenne, de mint mondtam, nekem magában a kapszula is bevált :)

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

shining

2017. március 3.

Mar a masodik doboz felenel tartok igy hat ugy velem ideje velemenyeznem. A hajam sajnos ugyanugy hullik:(( de viszont nottek baby hajaim is ami pozitiv :) mintha egeszsegesebbnek is latszana tole a hajam. Viszont a szaga az borzaszto. En egy picit csalodott vagyok mert tobbet vartam de lehet hogy csak turelmesebbnek kell lennem :) nem rossz nem rossz de ha a masodik dobozom is elkopik leallok vele. Mivel kuraszeruen kell alkalmazni ez szerintem eleg ido volt mig szedtem

shining
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.