KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nagy.linalina, az összetevőket feltöltötte: lilla_molnar, Módosítva: 2011. szeptember 20.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 2490 Ft

Az egyedülálló bioaktív levendula különösen gazdag hajtápláló és dúsító összetevőkben. Ez az illatos illóolaj, válogatott növényi kivonatokkal kombinálva erőssé és könnyen kezelhetővé teszi a hajat.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 2490 Ft, Eladó: Okokucko.hu
További Dr. Organic termékeket találsz az Ökokuckó webshopban
Dr. Organic Bio Samponok
Ár: 1900 , Eladó: eibao
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Postával küldhetem, személyes átvétel Budapesten lehetséges, fizetés utánvéttel vevő terhére vagy személyesen készpénzben illetve előre utalással.
demeve

2016. december 11.

A kismillió (bio, nem bio) sampon közül hosszú távon nálam egyedül ez maradt fenn a rostán, egyszerűen imádom! Zsíros fejbőröm és száraz hajam van, 4-5 naponta kell mosni, balzsam nélkül is használtam már, és az előző véleményekkel ellentétben sose tapasztaltam, hogy szárazabb lenne a hajam a szokásosnál, különben lecseréltem volna - bár nyilván jobb kondival használni. Előtte a kókuszost használtam, de ezzel ezerszer könnyebb a kifésülés, és olyan csillogó az amúgy száraz-matt hajam, hogy folyton dobálom... :D

demeve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Ragini

2016. november 7.

Évek óta használom ezt a sampont, nagyon megszerettem. Finom az illata és nem korpásodom tőle! Balzsam nélkül kicsit sprőddé teszi a hajat, de elviselhető, kezelhető.

Ragini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

hajniy

2014. október 24.

Szerettem ezt a terméket, mert nagyon puha hajat varázsolt és használata után pár héttel a hajam se töredezett többé (előtte nem használtam organikus samponokat). Levendula mániásként az illatát soha nem untam meg, de végül azért váltottam a rózsás dr. Organic samponra, mert ez semmi tartást nem adott.

hajniy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

ercsike76

2014. október 8.

Vékonyszálú, szögegyenes, félhosszú hajam van ami gyorsan zsírosodik ezért 2-3 naponta kell mosnom. Egy ideje hullik is és korpásodik, gondoltam kipróbálok egy bio cuccoskát (2100.- körül van már az ára)
2x kell megmosnom a hajam vele, hogy rendesen tisztítson, addig csak maszatol, fel sem habzik. De a második mosás és öblítés után nyikorgós lesz a hajam tőle és egy nagy kóc az egész. Kizárólag balzsammal tudom használni. Úgy vettem észre, hogy mintha szárítana is de balzsammal jó.
Ezek ellenére nem viszket a fejbőröm, nem korpásodik és tartása is van mióta ezt használom. Ha elfogy az egész flakonnal akkor update-elek, hogy bevált-e de eddig 4*

Update: azóta már a 2. flakonnal használom és nagyon szeretem. Ott tartok, h a minden másnap megmosandó hajam (és fejbőröm) 4-5 napig bírja!!!! A hajvégeket szerintem szárítja, kell a balzsam és pakolás mellé de nekem ennyit megér. Igazából a használata nem változott, elsőre nem habzik csak a második mosás után lesz tiszta a hajam tőle. Szárítás után nagyon légies érzés marad.
Megkapja tőlem a maximálisat, szerintem csodaszer :-)

ercsike76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Megkapja tőlem a maximálisat, szerintem csodaszer :-)

galagonyanya

2014. augusztus 2.

Nyolc napja használom, örültem, hogy találok egy levendulás biosampont - a Garnier termékek nekem nagyon nem jönnek be - és semmi rosszat nem tudok mondani róla. Nem zsírosít jobban, mint egy átlag (gyógynövényes vagy bio) sampon, jól habzik, kellemes az illata. Ami a száradás-szárítás utáni állapotot illeti, én kifejezetten szeretem a tupíros fílinget, ezért ebből a szempontból nagyon egymásra találtunk. Rövid és félhosszú között van a hajam, és ki nem állhatom, ha "le van nyalva". Hát ezzel a samponnal ettől nem kell félni. Nem csodaszer, és mivel kicsit húzós az ára, nem lesz állandó társ, de érdemes kipróbálni.

Ud.: Bő egy hónappal később: Rémes. Úgy látszik, amiben Aloe B. lé van, az zsírosít. Valami réteget képez a hajamon, lelapul, abbahagytam. Hosszú távon nem vált be.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

crazy cat lady

2014. július 3.

jól tisztít, nem viszketett tőle a fejbőröm, viszont csak a kondícionálójával működik, nélküle kócolódott a hajam, ezért -1 csillag.

crazy cat lady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

umpalumpa

2013. november 27.

Nekem nagyon bejött. Mielőtt ezt használtam korpásodott és nagyon zsírosodott a fejbőröm. Sok terméket próbáltam különböző árban, minőségben. A korpásodáson segített a detergens sulfuratum (kénes sampon), de oltári fénytelen, szénaboglya lett a hajzatom a balzsam és hajpakolás ellenére.
Ennek a terméknek kellet egy kis idő, míg megmutatta a képességeit. Jól tisztít, az én sprőd hajamat érdekes módon nem szárítja. Nem zsírosodik a fejbőröm, nem viszket, nem korpásodik. Az illata csodás, hajmosás után sokáig illatozik a fürdőszoba! Természetesen balzsamot és pakolást mindig használok a hajamon, amit mintha jobban elnyelne, mióta ezzel mosom. Örülök, hogy rátaláltam, nagy kedvenc! (Ja, én már 2000 Ft feletti áron vettem.)

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Essie

2012. augusztus 13.

Nekem se jött be a sampon, szerintem is lelapul tőle a haj, és hamar zsírosodik is. 2 csillagot adok, mert mégiscsak natúr termék, de az árát nem éri meg.

Essie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

vyvy04

2012. július 24.

Számomra nagy csalódás volt ez a sampon.A hajam elnehezült és lelapult, hamar zsírossá vált tőle.

vyvy04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

nagy.linalina

2011. április 17.

Nemrég használom a Dr. Organic levendulás samponját és hozzátartozó balzsamát és nagyon meg vagyok vele elégedve.Vékonyszálú hajam van és nagyon szépen megemeli mindenféle szárítás nélkül, nekem az illata is nagyon tetszik, persze eleve szeretem a levendula illatát:)

nagy.linalina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract