KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Novartis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macsekable, az összetevőket feltöltötte: Aldrovanda, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hatóanyaga az antihisztaminoknak nevezett gyógyszerek csoportjába tartozik.
A Fenistil gél a különböző bőrreakciókat (pl. bőrkiütések, csalánkiütés, rovarcsípés, napégés és felületes égési sérülés) kísérő viszketés enyhítésére alkalmazható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kremcica

2017. augusztus 14.

Mindig van itthon, a hűtőben tartjuk hogy még hűsítőbb legyen. Maga a hatása nem egy nagy durranás, a rovarcsípést max hűsíti viszont a napallergiámra és a meleg kiütésekre nagyon jó. Ennél sokkal hatásosabb az aloe Vera gél.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Csirip74

2017. augusztus 14.

Szúnyogok és kullancsok engem nem szeretnek, de a darazsak és a pókok sajnos igen, sokat szenvedek a csípésüktől. Ez a kence csak nagyon rövid ideig használ, sokszor kell újra kenni, hogy legalább a viszketés elmúljon. Különösen a pókcsípés fog ki rajta, a darázscsípésnél kicsit enyhít. A gyógyszertári rázókeverék sokkal jobb. Indokolatlanul drága ez a gél, annyit nem ér sajnos.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Banszky

2017. augusztus 8.

Gyerekkoromban használtuk mindig szúnyogcsípésre. Kellemes emlékeim vannak róla,tényleg használt a piros,forró kis dudorokon amiket enyhített és hűsített is.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Anheszenamon

2017. augusztus 3.

Nagyon szeretem. Napégésre ritkán használom szerencsére, de rovarcsípésre is kiváló. Mindig van itthon belőle.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

widowmaker

2017. augusztus 2.

1 pontot se adnék,ha lehetne...nekem nem ért semmit se napgégésre, se szúnyogcsípésre.

widowmaker
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

larka95

2017. július 2.

Nagyon szeretem, nekem rovarcsípésre, csak ez hasznàl... egyszerűen imádom :)

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Nagyon szeretem, nekem rovarcsípésre, csak ez hasznàl... egyszerűen imádom :)

nncsrny

2017. június 6.

Szúnyogcsípésre tényleg hatástalan, viszont pollen okozta ekcémára egész jó. Sokszor kell bekenni és ugye napra nem lehet menni vele, de megéri.

nncsrny
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Ennie86

2017. május 1.

Sose értettem, hogy valójában mire is való ez a krém?!
Csípésekre nem vált be, napégésre szintén nem. Próbálkoztam vele pedig elég sokáig, de kb ez placebo csak.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Sose értettem, hogy valójában mire is való ez a krém?!

eperturmix

2016. október 15.

A hűtőben van nálam is,most kentem be magam épp,a lábamon a sarkam környékén vannak valami csípések,hűsítette,de nem szüntette meg,borzasztó idegesítő,levakaron mindjart a bőrt is.régebb mintha hatásosabb lett volna.Így viszont még drága is.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

borb.biaa

2016. augusztus 9.

Én is szúnyogcsípésre használom, és mi is a hűtőben tároljuk. A viszketést nekem egy kicsit enyhíti, de közel sem szünteti meg, ennél a teafaolaj (ami olcsóbb is) sokkal jobban bevált, szóval már felhagytam a használatával.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.