KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mllelondres

2018. július 17.

A legjobb fogkrém, sosem cserélném le.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

A legjobb fogkrém, sosem cserélném le.

dundicat

2018. június 22.

Szerintem förtelmes íze van. Lehet, hogy jó, de annyira émelygek az ízétől, hogy egy használat után elpasszoltam a barátnőmnek. Még a fura sós Paradontax is ezerszer jobb, mint ez.:/

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

fodoranett7

2018. május 31.

Eddig ez a legjobb fogkrém, amit használtam. Ajánlani tudom, aki fogszuvasodással küzd.

fodoranett7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

LReni91

2018. május 28.

Sokat kísérleteztem de mindig visszatérek hozzá.

LReni91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Sokat kísérleteztem de mindig visszatérek hozzá.

Yummy

2018. május 15.

Imádom

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Imádom

Nymphea

2018. április 30.

Fogorvos barátnőm javaslatára vettem meg, alig volt olyan márka és típus a palettán amit ne próbáltam volna, és sajnos mindegyiktől hámlott a szájnyálkahártyám belülről. Mondanom sem kell, eléggé meg tudja keseríteni az ember napjait ez a jelenség. Elmexet még sosem próbáltam eddig, és részben már fel is adtam a reményt, ami a hámlással kapcsolatos, így csak kipróbáltam, és én döbbentem meg a legjobban, amikor végre megtaláltam A fogkrémet, aminek az állaga kellemes, az íze remek, frissítő, és ami a legfontosabb, semmi hámlást nem tapasztalok a használatával. Újravevős nálam.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Violacska

2018. április 30.

Egy klinikàn dolgozom és ott a paciensek 80% ezt a fogkrémet hasznàlja.Gondoltam mi is kiprobaljuk.Nem bántuk meg.Azota ez az ujravevös fogkrémünk

Violacska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

lakzso

2018. április 29.

Évek óta használom. A fogaim szuvasodásra hajlamosak, de amióta ezzel mosom, sokkal jobb az állapotuk.

lakzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

anettenetta

2018. március 21.

Hatását sajnos nem tapasztaltam különösen. Íze, illata, állaga viszont nagyon jó többször is újravettem!

anettenetta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Lorina

2018. március 11.

Legjobb fogkrém a piacon!A szuvasodással felveszi a harcot,kellemes az íze,frissít!Több éve csak ezt használja a család!

Lorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1