KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

anniiee

2017. december 22.

Antibiotikumokon nőttem fel a 90'es években. A sok idióta orvosnak hála. Műtét helyett, ezekkel etettek-meg is lett az ára. Még anno, szlovák fogorvos mondta, hogy ezen a fogkrémen kell majd "élnem", a géllel párosítva, ha nem akarom a fogaimat elveszíteni. Már mióta létezik a márka ezt használom, és hála istennek nem volt gond a fogaimmal, azonban ha elhagyom, jönnek a gondok.

anniiee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

mogyorocska

2017. december 19.

Fogorvosom ajánlásával használom, elégedett vagyok vele bár nem olcsó!

mogyorocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 19.

Fogorvosom ajánlásával használom, elégedett vagyok vele bár nem olcsó!

Judee

2017. november 28.

Mindenkinek ezt a fogkrémet ajánlom! Egy rossz periódusomban "sikerült" ledörzsölnöm 2 fogamról is a zománcot. A fejemet vertem a falba. Csak és kizárólag elmex fogkrémet használtam (napi háromszor) és kb.olyan 2 hét múlva nem hittem a szememnek. Visszaépült a zománc, eltűnt az a 2 lyuk! Mintha meg sem történt volna. Kirohantam az erkélyre, a természetes fényre, hogy biztosan jól látom-e. Hihetetlen, de semmi nyoma nem maradt a "vandalizmusomnak". Azt a boldogságot. Megmentett a fogorvostól.

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

ildiko9898

2017. november 22.

Nekem a fogorvosom ajánlotta és meg is vagyok vele elégedve :)

ildiko9898
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Nekem a fogorvosom ajánlotta és meg is vagyok vele elégedve :)

simihifi

2017. november 8.

semmi mást...

simihifi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

semmi mást...

balazskrisztii

2017. október 26.

Nagyon szeretem, évek óta használom a lila és zöld testvéreivel együtt :)

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Nagyon szeretem, évek óta használom a lila és zöld testvéreivel együtt :)

Jaslindore

2017. szeptember 13.

Gyerekkorom óta ezt használom, még anno fogorvos ajánlotta. Mint az alma, a fogorvost távol tartja :)) Kellemesen mentolos, míg kapható addig mindig lesz otthon.

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

eiola

2017. augusztus 15.

Legjobb fogkrém, fehérebbek lesznek tőle a fogaim es az íze is kellemes nem az az erős, csípős mentolos. Csak azt sajnalom, hogy az ára kicsit húzós :/

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

pisonce

2017. augusztus 13.

Sajnos úgy adódott az életemben, hogy nem tudtam fogorvoshoz eljutni. Viszont a fogkeféket gyakran cseréltem, öblítettem a szám sima vízzel és rágóztam minden étkezés után. Alkalmanként ezzel mostam fogat. Nos az eredmény magáért beszél: ugyan voltak szuvas fogaim, ám egyik se jutott el a gyökérkezelésig vagy foghullásig! Igazi csodafogkrém!! Érdemes erre költeni, mert a fogaid meghálálják.

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

KataMayaNagy

2017. augusztus 5.

Nagyon jó fogkrém, nemrég visszatértem rá, és már nem is akarok más termékcsaláddal próbálkozni.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1