KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: lysithe12, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Fogkrém a fogak alapos tisztítására étkezések után. Aminofluorid egy speciális hatóanyag, mely kiemelkedő védelmet nyújt a fogszuvasodás ellen. Védi a fogakat és visszaépíti azok elveszett ásványi anyag tartalmát.

Svájci kutatók által kifejleszett készítmény.

1400 ppmF Olafluort tartalmaz.

Ár: 1 200 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

eiola

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

Legjobb fogkrém, fehérebbek lesznek tőle a fogaim es az íze is kellemes nem az az erős, csípős mentolos. Csak azt sajnalom, hogy az ára kicsit húzós :/

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

pisonce

2017. augusztus 13.

Sajnos úgy adódott az életemben, hogy nem tudtam fogorvoshoz eljutni. Viszont a fogkeféket gyakran cseréltem, öblítettem a szám sima vízzel és rágóztam minden étkezés után. Alkalmanként ezzel mostam fogat. Nos az eredmény magáért beszél: ugyan voltak szuvas fogaim, ám egyik se jutott el a gyökérkezelésig vagy foghullásig! Igazi csodafogkrém!! Érdemes erre költeni, mert a fogaid meghálálják.

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

KataMayaNagy

2017. augusztus 5.

Nagyon jó fogkrém, nemrég visszatértem rá, és már nem is akarok más termékcsaláddal próbálkozni.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Örök kedvenc mindig vissza terek hozzá

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Örök kedvenc mindig vissza terek hozzá

Aprilla

2017. július 30.

A kedvenc fogkrémem. Friss,kellemes leheletet ad és tetszik,hogy a szervezetre nem ártalmas összetevői vannak.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

drozsi

2017. június 28.

Megszunteti a kis erzekenyseget, nekem sose volt olyan erzekeny. jol tisztit, habzik, "finom". De szerintem fuggoseget okoz :D ha valamilyen oknal fogva nem ezzel mosom a fogam par napig fogmosas kozben erzekeny es utana is..

drozsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Ladybugx

2017. június 6.

Annak idején egy másik márka fogfehérítő fogkrémjétől rettentő érzékenyek (bár valóban fehérek) lettek a fogaim ami egyre csak rosszabbodott.. Egy almát is csak felkockázva tudtam megenni, mert minden harapás egy kín volt. Muszáj volt valami alternatívát keresnem,így kipróbáltam ezt a fogkrémet és csodákat tett a fogaimmal. Nagyon szépen tisztít, friss lehelletet ad és ami a legfontosabb, hogy teljesen elmulasztotta az érzékenységet.. Már a negyedik tubussal használom és biztosan újraveszem.

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Amelia

2017. június 4.

Évek óta használom, fogorvosom ajánlotta. Nem csalódtam benne, szépen tisztít és még az íze se az a maró mentolos. :D

Amelia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

larka95

2017. május 31.

Gyermekkorom óta használom mindennap. Nem cserélném le
Semmi pénzért :)

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Gyermekkorom óta használom mindennap. Nem cserélném le
Semmi pénzért :)

anettina

2017. május 16.

Összességében meg vagyok elégedve, már vagy 3x újravettem. Azt nem tudom valóban eredményes-e. Az egyetlen dolgot amit nem szeretek az a tubus, hogy a végét már nagyon nehéz kinyomni belőle, nem az a tipik felcsavarós tubus, és nehéz visszarakni a kupakot.

anettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1