KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timcyykee, Módosítva: 2014. július 10.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aminfluoriddal tartós védőréteget képez az érzékeny fogakon, így hatékony védelmet biztosít a fájdalmas ingerekkel és a fognyaki szuvasodással szemben.

Speciális összetétele gyengéden és hatékonyan távolítja el az elszíneződéseket, segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét.

Ár: 700 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyesen

Timicat

2018. január 5.

Ez a fogkrém tenyleg ér is valamit!
Sokat segített a fog érzékenységemen.
Nagyon jól habzik, és nem túl erős mentolos íze van. Fehérítő hatását annyira nem tudom megítélni.

Timicat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Ez a fogkrém tenyleg ér is valamit!
Sokat segített a fog érzékenységemen.

whitemerci

2017. december 31.

Kellemes ízű és illatú fogkrém. Érzékenységre nekem egy másik fogkrém vált be 100%-an, de ezt is ki szerettem volna próbálni, meg néha azért szeretek váltani, újat is kipróbálni :). A fehérítés terén nálam sok mindent nem csinált, vagyis inkább én nem látok változást, de nem lettek érzékenyek a fogaim továbbra sem, így arra viszont bevált. Nem jobb, mint a korábban használt verziók, semmivel nem tud többet nyújtani, egy kiruccanás erejéig jó volt, de nem veszem újra.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

mandyy

2017. december 7.

Imádom, nagyon érzékeny az ínyem, de ezzel semmi problémám nem volt. Fehérítő hatása szerintem hosszú távon érezhető, de azért nem drámai. Íze kellemes. Picit drága, akciókor, kuponnapokon szoktam betárazni fél évre vele.

mandyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Fifi13

2017. december 5.

Nagyon érzékenyek a fogaim és sokáig kerestem azt a terméket, ami ezen segíthet. A piros testvére ugyan nekem nem vált be de ez nagyon is! Már az első használat után elmúlt a fogérzékenység, ihatok, ehetek hideget, meleget. Az igaz, hogy rendszeresen kell használni, mert ha reggel és napközben ezzel mosok fogat, viszont este valami mást használok (mondjuk a pirossal) akkor másnap reggel ugyanolyan érzékenyek a fogaim. De ez nyilván nem nagy probléma hiszen már csakis ezt használom. A fehérítő hatásából viszont nem észlelek semmit, de ez nálam teljesen lényegtelen egy fogkrém esetében. Erre vannak más módok.

Fifi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

rtunde

2017. november 20.

Kedvenc reggeli fogkrémem.Amit ígér mindent tud, íze rendkívül kellemes, a védőréteg tartós a fogaimon. A red elmexszel együtt ideális fogápolást tesz lehetővé.Ha lehetne 6 csillagot is adnék.

rtunde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 20.

saaaallii

2017. november 16.

Sokszor volt, hogy vérzett az ínyem, és érzékenyek voltak a fogaim ha hideg üdítőt ittam, vagy ettem valami hideget. Az itteni vélemények alapján vettem meg, már haszálom egy hete, napi 2x-3x, nagyon megéri a pénzét, az én fogaimmal csodát tett.

saaaallii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Traveler5

2017. november 8.

Nekem ez a tökéletes fogkrém. Mintha fehérítene is kicsit. Finom az íze, nem túl erős, pont kellemes, nem marja szét a számat a mentol íze. Olyan igazi tisztaság érzetet ad fogmosás után. Szeretem.:)

Traveler5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

balazskrisztii

2017. október 26.

Nem vettem észre a fehérítő hatását, de az érzékenységen segít.

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Nem vettem észre a fehérítő hatását, de az érzékenységen segít.

kismadár

2017. október 25.

Fehérítő hatását sajnos nem nagyon vettem észre. Egyébként átlagos fogkrém, jól tisztít. Nagyon szeretem az Elmex fogkrémeket, szerintem messze a legjobbak, de a narancssárga Elmex nekem valamiért jobban bejött. Ott talán jobban érzem, hogy ápolja és védi a fogaimat.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Hydro

2017. június 24.

Kétszer is próbát tettem vele nagyjából fél év különbséggel, de sajnos ugyanazt tapasztaltam: fehérítő hatás (vagy annak fenntartása) semmi és a "tiszta" érzés is hiányzott a számból fogmosás után. Akciósan vettem, de még így is drága volt. Semmivel sem tud többet, mint bármelyik harmadannyiba kerülő, kevésbé nagy nevű társa. Bár az íze egész kellemes volt, biztosan nem veszem újra.

Hydro
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!