KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timcyykee, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aminfluoriddal tartós védőréteget képez az érzékeny fogakon, így hatékony védelmet biztosít a fájdalmas ingerekkel és a fognyaki szuvasodással szemben.

Speciális összetétele gyengéden és hatékonyan távolítja el az elszíneződéseket, segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét.

Zsofii88

2018. október 28.

Röviden és tömören: használ. Érzékeny fogamra tökéletes volt, fehéríteni viszont nem vettem észre hogy bármit fehérített volna,ha már ráírják(ígérik) hogy fehérít is akkor kellene is na de mellékes. :)

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Andy88

2018. szeptember 4.

Ez a jelenlegi kedvenc fogkrémem, bár csodát sajnos ez sem művelt a fogaimmal. Sajnos fognyaki kopással küzdök évek óta, és a Sensodyne Repair&Protect mellett ezt a fogkrémet javasolták nekem, mely megállítja a további romlást és erősíti a fogzománcot. Nos, a fogaim (mióta használom a fogkrémet és a hozzá való fogkefét), lassabb ütemben ugyan, de tovább romlanak. Az érzékenységet és fájdalmat viszont jelentősen enyhíti, és természetesen fehéríti a fogaimat. Nem csodaszer a problémámra, de talán a legjobb a fogkrémek között. Tovább fogom használni, legalábbis amíg jobbat nem találok.

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

kmisi94

2018. július 20.

Szuper termék ezentúl csak ezt választom. Végre egy fogkrém amibe nem raknak fél kiló mentholt és nem ég ki tőle a szám, kellemes laza frissítő íze van és nem több. Ugyan érzékeny fogakra van de nekem semmi bajom nem volt a fogaimmal, de teszi a dolgát. Ami a fehérítést illeti, nyilván nem ettől kell a csodát várni, de talán én azt mondom egy fokozatot tud javítani a fogon. Szóval ha nem vészes a fogad sárgasága icipicit korrigál rajta, nálam pont annyit javított hogy kulturált természetes színű lett a fogam.

kmisi94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

bernadettu

2018. július 4.

Az itteni értékelések miatt vettem meg de nekem valamiért nem csökkenti a fogaim érzékenységét a hideggel szemben. Az íze és állaga kellemes, de ennyi pénzért többet vártam volna...

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

kakonyiflora

2018. július 1.

Évek óta Elmexszel mosom a fogaimat. Nem érzékenyek és valóban fehérebbek a fogaim tőle. Frissességet és kellemes ízt ad. Ár érték arányban megállja a helyét.

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Laura

2018. június 12.

Három fogamon meg van sérülve a zománc, konkrétan előre féltem minden fogmosástól mert nem tudtam azokhoz a fogaimhoz hozzáérni. Két fogmosás után ez a fogkrém elfelejtette velem mennyire nyilalt bele a fájdalom a fogaimba...

Laura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Neubauter

2018. május 22.

Kedvenc fogkrem, evek ota hasznalom. Neha valtok a narancssargara, de ujra es ujra visszaterek. En latok egy enyhe, termeszetes feherito hatast is!

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Demonshadow

2018. május 3.

Eddig a sima sensitive változatát használtam, de ha már van fogfehérítős, miért ne próbálnám ki? Megjegyzem, hogy az érzékeny fogakra szánt fogkrémek előtt csak fogfehérítőset használtam, de a hideg-meleg miatti villámcsapásszerű fájdalom miatt muszáj volt váltanom. Ezt a problémát ez is tökéletesen kezeli, viszont én egyéb, fehérítő hatást nem tapasztaltam (itt jegyezném meg, hogy rendszeresen fogyasztok napi minimum egy kávét, lehet ezért nem működik a dolog). Az íze kellemesen mentolos, nem mű, könnyedén felhabzik, de nem nézek ki úgy fogmosás közben, mint egy veszett mosómedve. Azért plusz pont jár neki, hogy nem kell a fogkefe egész hosszában kinyomnom a csíkot, elég csak egy meggymagnyi, ami tökéletesen elegendő egy alapos fogmosáshoz.
Csillagot nem vonok le a fehérítő hatás hiánya miatt, mert mondom, lehet, hogy nálam a tea+kávé kombó miatt nem hatásos.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

domjandora11

2018. február 26.

Legjobb fogkrém! Megszünteti a fogérzékenységet azonnal, az íze és állaga nagyon jó, visszaállítja a fogak fehérségét is!😍 Mikor elfogyott, vettem egy fehérítő Colgate-ot, de újra hiperérzékenyek a fogaim minden hidegre melegre. Amint elfogy, visszapártolok az Elmexhez. Anyának ugyanez a problémája volt, ajánlottam neki ezt és minden problémája megszűnt, pedig fogorvoshoz akart menni.

domjandora11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

vivko89

2018. február 23.

Imádom. Pár éve kezdtem használni, most már az egész családom ezt használja:) az íze nem túl intenzív tömèny mentol szerintem ez is egy pizitívum. Én úgy vettem észre hogy tényleg fehéríti a fogakat. Egyáltalán nem fáj a fogam mióta ezt használom. Ha azt nézzük hogy nagyon jó fogkrém szerintem nem drága.

vivko89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1