KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Elmex

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timcyykee, Módosítva: 2014. július 10.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aminfluoriddal tartós védőréteget képez az érzékeny fogakon, így hatékony védelmet biztosít a fájdalmas ingerekkel és a fognyaki szuvasodással szemben.

Speciális összetétele gyengéden és hatékonyan távolítja el az elszíneződéseket, segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét.

Hydro

2017. június 24.

Kétszer is próbát tettem vele nagyjából fél év különbséggel, de sajnos ugyanazt tapasztaltam: fehérítő hatás (vagy annak fenntartása) semmi és a "tiszta" érzés is hiányzott a számból fogmosás után. Akciósan vettem, de még így is drága volt. Semmivel sem tud többet, mint bármelyik harmadannyiba kerülő, kevésbé nagy nevű társa. Bár az íze egész kellemes volt, biztosan nem veszem újra.

Hydro
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

Vivito

2017. május 10.

Imádom! Nekem nagyon bevált az érzékeny fogaimra és a fogínyvérzést is megszüntette. Valamint tényleg fehérített. Egy nyaralás alkalmával csak ezt használtam ( + a már megszokott szájvíz-fogselyem kombót ) és elképedtem az eredményen. Mindig is háklis voltam fogápolás/szájhigiénia terén, általában ez az a dolog amit elsőként megnézek az embereken. ( Feltéve ha még van az illetőnek foga. 😶 ) Így önmagam terén is ezt tartom a legfontosabbnak, hogy ne csak placebo legyen, hanem tényleg használjon a termék.

Vivito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Fabi95

2017. május 8.

A fogorvosom ajánlotta fognyakérzékenységre. Másik elmex fogkrémmel párhuzamosan használtam, de nem segített. 😔

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

DobribanDora

2017. január 13.

A kedvec fogkrémünk. Af ehérítő hatása tényleg nem kifejezett, de az íze a legjobb és az érzékeny fogamat nagyon jól megtámogatja.

DobribanDora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

mesikevagyok

2017. január 5.

Nincs fehérítő hatása, de sárgulni sem sárgul a fogam. A legjobb hatása pedig az, hogy nem lesz érzékeny tőle a fogam. Évekig próbálkoztam többféle fogkrémmel és komolyan mondom mindegyiktől fájt a fogam. Kivéve az Elmextől. A narancssárga sem rossz, de a zöldet jobban szeretem. A narancssárga hamarabb folyékony lesz a számban, ez tovább habos marad. Ha érzékeny lesz valamitől a fogam ez néhány nap alatt elmulasztja. Biztos, hogy ezt veszem újra.

mesikevagyok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Sipor

2016. december 24.

Ha fogápolás, akkor egyértelműen elmex! Régebben évekig a narancssárgát használtam, aztán a fehérítő hatása miatt áttértem erre. Sajnos annyira nem fehérít, de nem is sárgulnak mellette a fogaim. Azért maradok ennél (vagy esetleg váltogatom a lila elmexszel).

Sipor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

knoemi

2016. október 26.

Nagyon szeretem. Ha érzékenyek a fogaim, 2-3 fogmosás szinte teljesen megszünteti a kellemetlenséget. A fehérítő hatása minimális, mégis plusz pont. :) Az íze a "szokásos" Elmex íz.

knoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Iren11

2016. augusztus 30.

Sajnos 3 tubus után se érzem fehérítő hatását, de az íze nem olyan nagyon mentolos ezért a 3 csillag.

Iren11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

halasiedit78

2016. augusztus 29.

A narancssárgát régóta ismerem, ezt a fehérítő hatás miatt próbáltam ki. Nem látok túl nagy különbséget, de próbálkozom tovább vele. A tisztító hatással ugyan úgy meg vagyok elégedve, mint a régivel, a fehérítéstől pedig amúgy sem vártam sokat.

halasiedit78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

andrea91

2016. június 14.

Jaj én úgy féltem kipróbálni:) eddig a sima zöldet használtam, tényleg jól szuperál de az ízét annyira nem szeretem, olyan negros vagy nemtudom:) a többi elmex íze szerintem mind szörnyű, még olyan is van amelyik medvecukros:D szóval örültem hogy találtam egy olyat amelyik segít az érzékenységen, és az íze ha nem is jó, de legalább nem olyan borrányosan rossz mint a többinek. Szóval emiatt féltem ettol kicsit hogy mi van ennek is szörnyű íze lesz de nem! Sőt, még semlegesebb, mentásabb a sima zöldnél, nagy a boldogság:D
Egy tipp: a M-ben olcsobb, mint amugy minden fogkrém, érdemes megnézni, a masik kedvencem a colgate white expert akcio nelkul 8-900 M-ben, máshol 1599... :) ez ugy emlékszem szintén 8-900 körül van.
Egyébként nekem sose volt olyan rossz az erzéknység mint a sensodyne fogkrémtől, nem is értem, de sajnos barátom is ugyanezt tapasztalta.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!