Elmex

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timcyykee, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aminfluoriddal tartós védőréteget képez az érzékeny fogakon, így hatékony védelmet biztosít a fájdalmas ingerekkel és a fognyaki szuvasodással szemben.

Speciális összetétele gyengéden és hatékonyan távolítja el az elszíneződéseket, segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét.

katalinmester13

2019. február 7.

Zöld elmexes vagyok. Lágy, selymes fogkrém. Nem habzik fel túlságosan. Érzékeny fogaim szeretik. Fehérítő hatás? Olyan nincs neki. Ettől függetlenül egy nagyon jó fogkrém.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

csizi

2019. január 17.

Örülök, hogy kipróbáltam ezt a fogkrémet. Sokkal jobb, mint a Himalaya Herbals Sparkly White.

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

moreliaviridis

2019. január 7.

Nagyon szeretem, a kedvenc fogrémem. A fog érzékenységét teljesen eltűntette, viszont fehérítő hatást én nem tapasztaltam. Ettől függetlenül használom, mert semmilyen másik fogrém nem volt ennyire hatásos az érzékenységre.

moreliaviridis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Zsofii88

2018. október 28.

Röviden és tömören: használ. Érzékeny fogamra tökéletes volt, fehéríteni viszont nem vettem észre hogy bármit fehérített volna,ha már ráírják(ígérik) hogy fehérít is akkor kellene is na de mellékes. :)

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Andy88

2018. szeptember 4.

Ez a jelenlegi kedvenc fogkrémem, bár csodát sajnos ez sem művelt a fogaimmal. Sajnos fognyaki kopással küzdök évek óta, és a Sensodyne Repair&Protect mellett ezt a fogkrémet javasolták nekem, mely megállítja a további romlást és erősíti a fogzománcot. Nos, a fogaim (mióta használom a fogkrémet és a hozzá való fogkefét), lassabb ütemben ugyan, de tovább romlanak. Az érzékenységet és fájdalmat viszont jelentősen enyhíti, és természetesen fehéríti a fogaimat. Nem csodaszer a problémámra, de talán a legjobb a fogkrémek között. Tovább fogom használni, legalábbis amíg jobbat nem találok.

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

kmisi94

2018. július 20.

Szuper termék ezentúl csak ezt választom. Végre egy fogkrém amibe nem raknak fél kiló mentholt és nem ég ki tőle a szám, kellemes laza frissítő íze van és nem több. Ugyan érzékeny fogakra van de nekem semmi bajom nem volt a fogaimmal, de teszi a dolgát. Ami a fehérítést illeti, nyilván nem ettől kell a csodát várni, de talán én azt mondom egy fokozatot tud javítani a fogon. Szóval ha nem vészes a fogad sárgasága icipicit korrigál rajta, nálam pont annyit javított hogy kulturált természetes színű lett a fogam.

kmisi94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

bernadettu

2018. július 4.

Az itteni értékelések miatt vettem meg de nekem valamiért nem csökkenti a fogaim érzékenységét a hideggel szemben. Az íze és állaga kellemes, de ennyi pénzért többet vártam volna...

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

kakonyiflora

2018. július 1.

Évek óta Elmexszel mosom a fogaimat. Nem érzékenyek és valóban fehérebbek a fogaim tőle. Frissességet és kellemes ízt ad. Ár érték arányban megállja a helyét.

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Laura

2018. június 12.

Három fogamon meg van sérülve a zománc, konkrétan előre féltem minden fogmosástól mert nem tudtam azokhoz a fogaimhoz hozzáérni. Két fogmosás után ez a fogkrém elfelejtette velem mennyire nyilalt bele a fájdalom a fogaimba...

Laura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Neubauter

2018. május 22.

Kedvenc fogkrem, evek ota hasznalom. Neha valtok a narancssargara, de ujra es ujra visszaterek. En latok egy enyhe, termeszetes feherito hatast is!

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1