KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk fényt ad a körmöknek, és biztosítja a tökéletes zselés hatást.

citronella

2016. április 19.

A legjobb fedőlakk,amit próbáltam. Az állaga elég sűrű,és emiatt sajnos hamarabb használhatatlanná is válik,legalábbis nekem ez a tapasztalatom. De még így is nagyon megéri. Mindenféle lakk fölé ezt használom,és nagyon szép fényt ad,tartósabbá tesz és a száradást is gyorsítja. Próbáltam más márkák termékeit is amikor ez elfogyott és nem találtam a Rossmannban (Pl Rimmel),de a nyomába sem ér ennek egyik sem.

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Manna10

2016. március 29.

Sűrű az állaga, de nagyon szépen terül, így egyenletesen eloszlik. Gyönyörűen fényessé varázsolja az alatta lévő lakkot, tényleg hasonlít a géllakhoz. Az ára teljesen rendben van!

Manna10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

tfaannii

2016. március 29.

Akkor használd ha tuti van időd rá hogy megvárd mire megszárad. Ha ezt használtam valahogy mindig katasztrófa lett a vége a manikűrnek,mert hát énis az utolsó pillanatokban festek körmöt. Szép fényes az igaz,de nekem a gyors száradás a lényeg.

tfaannii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

2016. március 9.

Hát ez szuper! Évekig nem használtam fedőlakkot, pedig... irtó gyorsan szárad, és páncélként óvja meg a lakkot a párnanyomoktól, aminél kevés idegesítőbb dolog van.

szupiné
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

2016. március 9.

nemeth.anita

2016. március 4.

Úgy ismertem meg ezt a terméket, hogy az egyik volt kolléganőm, aki elképesztően igényes és mindig úgy néz ki, mintha skatulyából húzták volna ki, egyszer behozta az irodába nekem ezt a lakkot, és arra kért, hogy lakkozzam rá a sima lakkok tetejére. Nagyon dicsérte, ami tőle nagy szó, mert nagyon kritikus és mindenből csak a legjobbat használja. Teljesen megdöbbentem, amikor megláttam, hogy "csak" egy Essence termékről van szó, azt hittem, hogy a lányzó csak csilliárd dolláros high end termékeket használ. De nem. Szóval kipróbáltam ezt a fedőlakkot, aztán az unszolására vettem magamnak is. Nagyon, de nagyon megérte az árát. Nehéz szívvel szakítottam a zselés körmökkel, amikor babavárásra szántam el magam (meg anyagi okok plusz időhiány miatt), de ezzel a termékkel valóban otthon is szalon eredményt kapok. Kombináltam már a körömlakkok egész skálájával: Sally Hansen, Moyra, OPI, sőt, még Chanel lakkal is. Az eredmény minden esetben fantasztikus volt, lakkzselé finissel. Alapozó rétegnek Sally Hansen Diamond alapozólakkot használok, arra jön rá 2-3 réteg az aktuális színből, majd ez. Valóban gyorsabban szárad tőle a felső réteg, valamint a körömlakk tovább tart még az én gyenge, folyton töredező vékony körmeimen is. Tény, hogy a mennyiséget ki kell tapasztalni, elég folyós és valóban könnyebben sűrűsödik. Engem nem zavar a sötét csomagolás, gondolom amiatt tették ebbe, hogy a napfény miatt ne sűrűsödjön be, mint ahogy az Sally Hansen Double Duty alap+fedőlakkommal is történt, ami emiatt mehet a kukába. Már többször újravettem, illetve a számomra kedves embereknek ajándékba adtam. Remélem soha nem szüntetik meg.

nemeth.anita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

taurus82

2016. február 26.

Hirtelen felindulásból kezdtem el két kisgyerekem mellett újra körömlakkozni. Anyám körmös, kamaszkoromat lakkok és reszelők között töltöttem, de valahogy amig nagyon picik voltak a gyerekeim, nem tudtam rá időt szakitani.
Most sem, csak elszántabb vagyok:)
Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a fedőlakkot, mert elegem volt belőle, hogy az egy vagy fél napos lakkok vigan lepattogzanak meg egyben lejönnek a körmömről egy mosogatás vagy hajmosás után.
Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, átlagosan a 4. napon kezd el kopni a körmeim végéről a lakk. Szuper kis fedő, fényes és tartós. Biztos, hogy újra megveszem.

taurus82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

Most sem, csak elszántabb vagyok:)

katja

2016. február 23.

Mostanra csak ezt használom. Van, hogy elkalandozom másik fedőlakk felé, próbálgatom őket, de mindig visszatérek ehhez. Tényleg jól és fényesen tartja a lakkot hosszú ideig, nem pattog. Gyorsan szárad, valóban gél lakkos fénye van. Többször előfordult már, hogy megkérdezték, hogy gél lakkom van-e ennek a használatával - hát mi ez ha nem jó pont? :) Egy gondom van vele, hogy kb. háromnegyedig tudom csak elhasználni, mert addigra mindig nagyon besűrűsödik és használhatatlanná válik számomra. Szerencsére az ára miatt annyira nem sajnálom olyankor újra beszerezni. A Seche Vite-t simán lekörözi, pedig állítólag az a legjobb - nekem nem :)

katja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

gendur.berni

2016. február 4.

Olyan, mint a többi fedőlakk, de szeretem. Elég sűrű, szép fényes és tartós lesz tőle a körömlakk. Talán az egyetlen negatívuma, hogy kicsit lassan szárad.

gendur.berni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

anemon

2016. január 6.

Az egyetlen negatívuma a kissé vastag ecset, egyébként hihetetlenül tartóssá teszi a körömlakkot.

anemon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)