KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2015. január 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciális hatású fedőlakk.

Ár: 500 , Eladó: Ба́ба-Яга́
Essence Nail Art Special Effect Circus Confetti
Ár: 300 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 14.

A leggagyibb lakokat is gyönyörű csillámossá teszi. Tartós és feldobja a körömlakkokat. 1 negatívuma van, nehéz lemosni. 500 valahány forintért vettem, akciós volt, annyit bőven megér.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

zahraa

2017. április 15.

A sima essence-es lakkokat tartossa teszi, kulonbseg, hogy szerencsere gyorsabban szarad. Egy atlatszo fedolakk meginkabb megdobja a tartossagat. Lemosni nem tul konnyu, de legalabb olcso.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

Berrke

Korcsoport: >54
2017. március 19.

Szuper nekem nagyon tetszett jól fed, és szépek a csillagok is. Akciósan vettem így megérte.

Berrke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 19.

Ginnie01

2017. február 12.

Elég tartós,lemosni viszont mint általában a flitteres lakkokat nehéz.Nagyon szépen csillog,nekem kékben van meg.

Ginnie01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Vizililiom

2016. december 27.

Nagyon szuper, tartós, tavaly karácsonykor használtam, imádtam.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Nagyon szuper, tartós, tavaly karácsonykor használtam, imádtam.

lauuk

2016. december 10.

Kizarolag csak bulikba hasznalom, az egyszeru kis feketeim mindig feldobja, ezert nagyon szeretem. A lemosasa viszont eleg nehezkes es sajnos nekem nem is tul tartos.

lauuk
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

meguntam96

2016. november 16.

Nagyon szeretem! 350 ft volt az ára, ha jól emlékszem. Tavaly is karácsonykor használtam idén is majd akkor fogom a körmömre festeni!:)
Ja és nem utolsó szempont, hogy tényleg nagyon tartós!!

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Ja és nem utolsó szempont, hogy tényleg nagyon tartós!!

Divaldia

2016. május 19.

Jópár ilyen lakkom van. Szép színekben vannak és nagyon tartósak. Olyannyira tartós, hogy a csillámokat elég nehéz lemosni. Ennek ellenére 5 pont, mert a termékkel meg vagyok elégedve.

Divaldia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Fatyolfelho

2016. április 27.

A 21 Get the party started lakkot vettem meg háromnegyed éve. Eleinte szépek voltak benne a flitterek, de nehéz volt lemosni. Viszont mostanra a flitterekről lejött a csillogó arany és rózsaszín szín és ronda sötétkék flitterek lettek és a lakk zseléállagú. Ha nem tudjátok hamar felhasználni az egészet, ne vegyétek meg.

Fatyolfelho
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

csibike100

Korcsoport: < 18
2016. április 6.

Nekem a 02 circus confetti árnyalat van meg. Nagyon különleges hatást lehet vele elérni. Tartós és az ecsetét is szeretem, csak az a baj, hogy nagyon nehéz lemosni.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 6.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.