KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 400Ft , Eladó: valakiii
Állapot: 1-szer pròbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel,postazom is ha szukseges
Ár: 500Ft , Eladó: Underbelly
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, előre utalás esetén postázom is.

SZsuzsi

2017. szeptember 22.

Az ára passzol a minőségéhez.Nem a legtartósabb,picivel többet vártam.Gyorsan elkenődik,elkopik,kevés színárnyalat.

SZsuzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Abbie182

2017. szeptember 20.

Az első szemöldökceruzám, a blonde árnyalatot vettem meg. Az ára jó, sajnos nem a legtartósabb, valószínűleg majd kipróbálok mást is ezen a téren.

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

lanaisthequeen

2017. szeptember 19.

Mindennapi használatra tökéletes, bár nem sok árnyalat van belőle, ezért lehet, hogy valaki nem találja meg a számára megfelelőt. Én szerencsére találtam, egyszerű, de nagyszerű kis termék és az ára is nagyon jó.

lanaisthequeen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Wiwiien

2017. szeptember 16.

Mindennapi szemöldökceruzám, én nagyon szeretem :)

Wiwiien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Mindennapi szemöldökceruzám, én nagyon szeretem :)

Majida

2017. szeptember 13.

Én probáltam essence előtt catrices szemöldök port és ceruzát is de egyik sem ér fel ehhez a termékhez pedig jóval drágább mint az essence nekem ez a szemöldök ceruza nagyon bevált csak ezt használom könnyen eldolgozható remek kis termék ugyan nem sok színben van de nekem pont van olyan ami kell.

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Virag037

2017. szeptember 11.

Olcsó, nem annyira pigmentált, nagyon kevés árnyalata van.
Világosbarna/sötétszőke hajam van, a Blonde árnyalat sötét nekem egy picit. Hiányos részeket elfedni jó, egyébként másra nem ajánlom.

Virag037
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Olcsó, nem annyira pigmentált, nagyon kevés árnyalata van.

nemethtamara

2017. szeptember 10.

Én még kezdő vagyok, de szerintem ez az egyik legjobb drogériás szemöldökceruza. Olcsó, így bátran merem ajánlani fiataloknak és kezdőknek. Lassan fogy el és nagyon természetes, szép végeredményt lehet vele elérni. Szerintem elég tartós is. Nagyon könnyű dolgozni vele. Én megtaláltam a nekem való árnyalatot , de sokan panaszkodnak hogy ők nem. Plusz pont a kis fésűért/ecsetért. :)

nemethtamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

polyakklara

2017. szeptember 3.

Első szemöldöktermékem volt, és nagyon szerettem, nagyon könnyen lehet vele szép eredményt elérni. Ma már inkább szemöldöfixáló és por kombót használok, viszont ha visszafogottabb eredményre vágyok, visszatérek ehhez, mivel elég lassan fogy szerencsére :) Plusz pont a kis ecset miatt.

polyakklara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

beautyn16

2017. szeptember 2.

Az elso szemoldokre valo termekem volt. Evekig hasznaltam. Mara mar attertem a porokra, viszont ma termekhianyban a baratnom essence ceruzajat hasznaltam, ezert gondoltam irok egy velemenyt. Ugy gondolom meg mindig egy nagyon jo termek, eleg tartos, apro, finom mozdulatokkal gyonyoru vegeredmeny erheto el vele, barkinek tudnam meg most is nyugodt szivvel ajanlani, aki a ceruzakat jobban kedveli, es kezdoknek messze az egyik legtokeletesebb termek!! 5*** !!! :)

beautyn16
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

itsmedalma

2017. augusztus 29.

Évek óta használom, tökéletes!

itsmedalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Évek óta használom, tökéletes!

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!