KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400Ft , Eladó: valakiii
Állapot: 1-szer pròbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel,postazom is ha szukseges
Ár: 500Ft , Eladó: Underbelly
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, előre utalás esetén postázom is.

Csillamkecske

2018. február 18.

Nagyon jó szerintem tök jó szemöldököt csináltam!

Csillamkecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 18.

Nagyon jó szerintem tök jó szemöldököt csináltam!

DistressedMaszat

2018. február 12.

Szép szín. Többnyire tartó. Kicsi választék de ez mashol is. Lehet újra veszem egyszer.

DistressedMaszat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

findingdory

2018. február 11.

Olcsó és jól lehet vele a szemöldököt formázni. Nekem tartós is. Újra fogom venni.

findingdory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 11.

kerikatavirag

2018. február 7.

Ó, hát mekkora szerencsém volt ma nekem, hogy betévedtem a R-ba, és kiszúrtam egy vöröses ceruzát az Essence pultnál. Na mondom, ez micsoda? Szemöldökceruza? Vörösesbarna? Az hogy lehet. Nézzük a fantázianevét. Strawberry Blonde. Ó, anyám! Végre egy vöröses szemöldökceruza, nem horror áron! (Tudjátok milyen baromi nehéz vörös hajhoz rendes vöröses szemöldökcuccokat keríteni??? Amitől nem lesz narancssárga a homlokod? Áhh.) Gyors próba, tökéletes. Kicsit kemény a ceruza, de sebaj. Ismerem már ezt, a szőkét sokat használtam régen. Bár a kevéfel sem vagyok megelégedve, de a szemöldökzselé elég. Ja, és akciós volt. 269 Ft. Kettő landolt a kosaramban, gondolkodás nélkül. És most boldog vagyok!

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Dottus

2018. február 6.

Összességében szeretem, olcsó és passzol hozzám a színe, viszont lehetne egy kicsit tartósabb. Ha az ember nem fixálja le púderrel, és keni át mégegyszer a szemöldökért, akkor könnyen elkenődik. De mivel olcsó, ezért nem kell 100%-osnak lennie, így tőlem megkapja az 5 csillagot :)

Dottus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

pkittip

2018. február 6.

Olcsó és jó! Általában csak ezt használom (vagy SHE). Jók a színei is. Én teljesen jó szemöldököt tudok vele formázni, meg vagyok elégedve vele :)

pkittip
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Fredike

2018. február 4.

Könnyen eldolgozható,de a sötétbarna az túlságosan vöröses:(

Fredike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 4.

Könnyen eldolgozható,de a sötétbarna az túlságosan vöröses:(

hviktoria92

2018. január 28.

04-es árnyalat van meg, ami szinte teljesen megegyezik a sötétszőke hajszínemmel. Nem is tudom mióta használom, 2 éve már biztosan és nagyon szeretem, annak ellenére, hogy nem vagyok oda az Essence minőségű termékekért. Néha kipróbálok mást is (por,gél, stb.) de aztán mindig visszatérek ehhez. Könnyű használni, nem kenődik el, tartós is és ami a legfontosabb nekem, hogy nincs vöröses árnyalata. Maradok ennél továbbra is :)

hviktoria92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

rekaaida

2018. január 25.

Amióta rajzolom a szemöldököm, csak ilyen ceruzával teszem! Imádom!!

rekaaida
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Amióta rajzolom a szemöldököm, csak ilyen ceruzával teszem! Imádom!!

natasa

2018. január 21.

Nekem csak kis színezésre kell, arra meg nagyon is megfelel. Átlagos, de ár-érték arányban rendben van.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!