KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

majorcintia99

2018. június 20.

Nagyon kemény maga a ceruza, így nehezebb vele dolgozni. Szép vékony vonalakat húz, de a tartóssága nem az igazi. A színválaszték is lehetne kicsit szélesebb. Azonban ár-érték arányban jó kis termék!

majorcintia99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Esthertester

2018. június 17.

Sokszor használtam mert precízen lehet vele dolgozni, gyorsan készen van az ember lánya, és sitty-sutty javítani is lehet rajta nap közben. Tartóssága nem olyan jó, ha elfelejtem, hogy ezzel formáztam, akkor előfordul hogy elkenem, és akkor van az, hogy szólnak, hogy van valami kosz a homlokomon. A helyzet további elkerülése érdekében már pomádét használok helyette.

Esthertester
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Luca28

2018. június 17.

Kedvencem. Nem tudom már mennyiszer újravettem az évek során. A színe számomra tökéletes, sokáig fenn marad, nem maszatolódik. Kellemesen lehet vele dolgozni, precíz.

Luca28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

vitezviki

2018. június 15.

Vettem már barnát is és feketét is a szemöldökömre, kipróbáltam már mindkettőt. Ennyi pénzért egész jó, könnyű felvinni, csak néhány óra után kezd kenődni. A barna árnyalat viszont nekem túl vöröses beütésű, a fekete meg már túl sötét. Ha nem találok mást, továbbra is ezt fogom használni, de nem teljesen vagyok kibékülve a színével.

vitezviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Noemi24

Korcsoport: < 18
2018. június 15.

Ki szerettem volna próbálni egy olcsóbb szemöldökceruzát, amiről jókat hallottam, úgyhogy erre, a 05-ös Soft Blonde árnyalatra esett a választásom. Nem tudom, hogy ennél az árnyalatnál esetleg másnak is feltűnt-e, de nekem nagyon narancssárgásnak hat a színe. A ceruzát szinte minden alkalommal hegyezni kell.
Így, hogy már sokszor használtam, azt tudom mondani, hogy nem ajánlom a terméket, de pozitívum, hogy olcsó és egész tartós. (Ez akkor jó is lenne, ha a szín paszolna.)

Noemi24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 15.

Vicus

2018. június 14.

A kis kefét nem igazán tudom használni, mert mindig elfordul, de ennyi baj legyen. Kicsit nehezen fog, de cserébe tartós. Szerintem ár/érték arányban szuper.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

tyukanyo

2018. június 11.

Szép természetes szemöldököt tudok vele csinálni, könnyen és gyorsan. Ha sietek és nem akarok mérnöki pontosságú szemöldököt rajzolni mindig ehhez nyúlok.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

kecce2

2018. június 6.

Egy éve lassan, hogy használom.
Tökéletesen fed, könnyű a felvitele, nem mászik el estére sem.
Ára is megnyerő! Sokszor újravevős!! :)

kecce2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Egy éve lassan, hogy használom.
Tökéletesen fed, könnyű a felvitele, nem mászik el estére sem.
Ára is megnyerő! Sokszor újravevős!! :)

Fancica

2018. június 3.

Ez a legjobb szemoldokceruza amit eddig próbáltam.olcsó mégis nagyszerű.☺ ja és az összetevők is jók,nem károsak.

Fancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

lizso27

2018. május 28.

Többször megvettem már több árnyalatát is, mindegyikkel elégedett voltam. Szép szín, jól fel lehet vinni.

lizso27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!