KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Vanília

2018. október 20.

Szuper szemöldökceruza, a szőke árnyalat ideális világosabb szemöldökre, nálam teljesen természetes a hatás. Szépen ki lehet tölteni vele a hézagokat, lehet formázni a szemöldökvonalat és a tartóssága is rendben van. Újraveszem, ha elfogy.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

hedip

2018. október 8.

jó ár-érték arány :) a kis hézagokat szépen fedi, igazából amennyire kell, annyira nekem megfelel a célra, u.h. eddig 5

hedip
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Evelyn31

2018. október 2.

Én is úgy gondolom, hogy nagyon jó kis szemöldökceruza. Örülök,hogy kipróbáltam. Tulajdonképpen természetes hatású, és igencsak tartós termékről beszélünk. Kicsit hamar kivégzem (kb. 1 hónap), na de sebaj, az ára végül is nem vészes.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

nagynomy

2018. szeptember 29.

Alapvetően jól fed, én a keménységével voltam bajban. Tartja a színét ha sikerül szépen feltenni, nem folyik szét.

nagynomy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Semmi színt nem ad akkor sem, ha teljesen rányomom, pedig nincsenek nagy hézagok a szemöldökömben. Nem szeretem!

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

FanniV

2018. szeptember 20.

Bevált! :) Nagyon szép színe van és állaga

FanniV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Bevált! :) Nagyon szép színe van és állaga

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Nem rossz termék, de nekem inkább a por jobban tetszik. Utazáshoz használom ha korrigálni kell.

SallaiSzilvia87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

nyuszimo

2018. szeptember 2.

Évek óta ezt használom, és csak reménykedek, hogy nem vonják ki soha :) Nekem kellően krémes, nem csúszkál, tartós, elégedett vagyok vele. Többen megdicsérték már a szemöldököm színét, ez a 02-es barna árnyalat nálam nagyon bevált.

nyuszimo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Skaeszti

2018. augusztus 29.

Évek óta ezt használom !

Skaeszti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Évek óta ezt használom !

Jaderie

2018. augusztus 28.

Az Essence Make Me Brow géllel kiegészítve tökéletes páros. A hegye gyorsan kopik, mindig kihegyezve használom, hogy a lehető legszebb kontúrt kapjam. A legjobb benne, hogy természetes hatást kölcsönöz, még egy olyan embernek is, akinek a szemöldök vége erősen megkopott.

Jaderie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!