KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

eszti87

2018. augusztus 15.

Számomra érthetetlen, miért kapott ilyen mennyiségű jó értékelést.
Ez volt az első szemöldöktermékem - van szemöldököm, csak néhány hézagot kell kitölteni, ill. a végén 1-2 ceruzavonással korrigálni a szabálytalan véget; tehát nem is vártam sokat, vagy erőteljes hatást, csak egy icipici színt. Erővel kell rányomni a bőrre, hogy valami látszódjon, tök kemény, semennyire sem krémes, így nem is lehet vele precízen dolgozni... Egyetlen dologra volt jó: a szemöldököm végét tudtam vele igazítani.

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Számomra érthetetlen, miért kapott ilyen mennyiségű jó értékelést.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Nekem nem vált be. Alig fog valamit is. Nem venném újra

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nekem nem vált be. Alig fog valamit is. Nem venném újra

exhocmomento

2018. augusztus 12.

Évek óta használom. Tökéletes, olcsó, "soha-le-nem-cserélem" terméknek tartottam - egészen mostanáig. Ugyanis a funkcióját kiválóan betölti: az állaga pont megfelelő, a színe (én egy sötétbarnát használok: 02 Brown) kitűnő és jól pigmentált, természetes hatású, könnyen lehet hegyezni, sokáig kitart, nem mászkál el, nem kopik, jól satírozható. Az Essence ráadásul cruelty-free márka. Szóval - gondoltam idáig - ez a szemöldökceruza verhetetlen és mindent teljesít. Aztán jött a plot twist, amikor is felléptem ide, a termék krémmániás adatlapjára és *dobpergés* megláttam az összetevői között az 5-ös komedogén indexű Myristyl Myristate-ot. És bumm, végre megértettem mit keresnek mitesszerek közvetlenül a szemöldököm fölött, sőt, sokszor még alatta is, a szőrszálak között. Emiatt az összetevő miatt tolakodnak oda. Vagy ha enélkül is jönnének, jót semmiképp nem tesz nekik.
A meglévőt még elhasználom, de ha elfogy, újat keresek.
Szóval a funkciója 5*, a bőrömre gyakorolt hatása viszont 1*. Átlagolva 3*.
Nagyon jó kis termék, de ha valakinek annyira problémás, tág pórusú és mitesszerekre hajlamos az arcbőre, mint az enyém, akkor szerintem azért óvatosan vele. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

A meglévőt még elhasználom, de ha elfogy, újat keresek.
Szóval a funkciója 5*, a bőrömre gyakorolt hatása viszont 1*. Átlagolva 3*.

Melushka

2018. augusztus 12.

Sajnos nem nyújt hosszantartó eredményt és túl kemény a ceruza.Nagyon rá kell nyomnom a bőrömre hogy látszódjon valami.Nem újravevős cucc.

Melushka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Effi

2018. augusztus 10.

Évekig tévhitben éltem, miszerint nekem barna hajam van. 28 évesen homályosított fel egy fodrász, hogy bizony jó lesz az szőkének is. Ennek a tévképzetnek megfelelően mindig sokkal sötétebb színeket használtam a szemöldökömön, mint kéne. Az új ismereteim fényében megvettem ennek a terméknek a világosabb árnyalatát. Láss csodát, tökéletesen passzol. Könnyű vele dolgozni, megfelelően fixálva nem mászik el. Ismét egy kiváló ár-érték arányú Essence termék.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Eszti22

2018. augusztus 9.

Nem rossz termék, mert pigmentált, könnyen lehet vele dolgozni, viszont a nyári melegben viszonylag hamar maszatolódik. Ez egy picit levesz az értékéből, de tekintve hogy kb. 600 forintba kerül, talán ez elnézhető neki!

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

lena2611

2018. augusztus 8.

Legelső ceruzám volt, tartós és nem túl drága. De az amúgy is ritka szemöldököm még jobban megritkult a használatától..

lena2611
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

QueenOfDisaster

2018. augusztus 5.

Nekem így nyáron nagyon könnyen elkenődik egy idő után, ami a szemöldököm esetében nem vészes, mert csak egy-két helyen kell kipótolnom, így nem olyan feltűnő. Viszont az már ennél kellemetlenebb, ha nem veszem észre időben, mivel a fekete árnyalat a világos bőrömön eléggé feltűnő. Az év többi részében nincs vele különösebb problémám.

QueenOfDisaster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

stripedpanda

2018. augusztus 2.

Sokáig használtam, elég tartós, de nehéz szépen felvinni, illetve én a szőke hajamhoz nem is találtam megfelelő színt. A Blonde túl sötét, a Soft Blonde-ot használtam egy ideig, de aztán elég sokszor megjegyezték, hogy olyan szürkének/ősznek tűnik a szemöldököm, aminek túlságosan nem örültem :D Lecseréltem, sokkal jobbak vannak nála, még ugyanilyen árkategóriában is.

stripedpanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

pappveronika30

2018. augusztus 2.

Első szemöldökceruzám, azóta sokszor újravettem, nagyon szeretem, könnyen ellehet dolgozni,természetes hatása van és van hozzá kis kefe is a szemöldök rendezéshez, Akciósan meg még jobban megéri :)

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!