KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400Ft , Eladó: valakiii
Állapot: 1-szer pròbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel,postazom is ha szukseges
Ár: 500Ft , Eladó: Underbelly
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, előre utalás esetén postázom is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

AgnesCecilia

2018. április 16.

nem tud annyit, mint egy szemöldökpor, ez tuti. viszont ilyen táskába bedobós, SOS-sminkcuccnak, ha nem volt semmi kéznél, én teljesen elvoltam vele. kicsit minta túl puha meg olvadós lenne, de ez szerintem ár-érték arányban még mindig tök oké. a kis fésű meg na, azért vicces. :D

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Audrey91

2018. április 16.

Ezt használom minden nap az Avon szemöldökpúderével (02 Brown és Soft Brown). Tartós, egész nap fennmarad kenődés nélkül. Hátránya, hogy jobban rá kell nyomni és sűrűn kell hegyezni, de nekem vékony a szemöldököm és szépen lehet vele alakítani, hangsúlyozni.

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Mucika1999

2018. április 3.

Szerelem nem volt, de hirtelen megoldásnak vettem és jobb volt mint a semmi:) Az árnyalatok szépek, csak nekem nem volt valami tartós, pedig egyáltalán nem szoktam se dörzsölni se piszkálni.. De ennyi pénzért nem rossz

Mucika1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Vendy254

2018. április 3.

Szeretem ezt a szemöldökceruzát. Könnyű használni és tartósan fennt marad még ha kicsit zsírosodik a bőröm akkor is nehezen kenődik el. Csak az a bajom vele hogy a legvílágosabb is kicsit sötét nekem :/ ár érték arányban a legjobb termék.

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

mindapinkszent

2018. március 24.

Tartós, jó minőségű. Nagyon idegesítő, hogy az utóbb vásárolt példányok kupakja forog, utálatos használni.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

niki526

2018. március 20.

Jó az ára, színe passzolt és viszonylag tartós. Egyszerű szemöldökceruzának talán a legjobb választás.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Martu0508

2018. március 15.

Nekem teljesen bevált. Szèpen lehet vele dolgozni, nem kenődik, ès tartòs.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Nekem teljesen bevált. Szèpen lehet vele dolgozni, nem kenődik, ès tartòs.

klaura97

2018. március 14.

A Catrice szemöldökceruza mellett néha ezt a ceruzát is használom. Ezzel is szépen lehet dolgozni, a tartósságával sincs baj.

klaura97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

PinkAlien

2018. március 14.

Nagyon sok fajta szemöldökceruzát kipróbáltam már de ez maradt az végül amit rendszeresen újra veszek. Színben elég sok variációjuk van ami nagyon jó.
Nyári melegben ha nagyon krémes lesz az állaga akkor pár percre berakom a fagyasztóba és tökéletesen lehet utána használni.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Vivi0507

2018. március 3.

Nekem bevált de avége felé már nagyon nem akarta megszinezni a szemöldököm de azt azért elmondom hogy fél évig használtam :D szóval ezt abszolút meg lehetett érteni.

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!