KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 250 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
hebokbia

2019. január 16.

Több éve ezt használom. Egy sötétebb és egy világosabb szint. A sötétebb barnával kontúrozom a szemöldököm, a világosabbal pedig satírozom. Természetes hatást kelt, sokáig elég, filléres árkategória. Mi kell még? :)

hebokbia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Ffanny12

2019. január 13.

Ár-érték arányban tökéletes. Pont azt nyújtja, amit várok tőle. Számomra tökéletesek a szín lehetőségek. Könnyű vele dolgozni, strapabíró a csomagolása, valamint a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Ffanny12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

KozmaNikolett2001

2019. január 10.

Akinek nem hajlamos konnyen a bore miteszeredesre annak tokeletes arertek aranyban is megfelelo viszont nekem kipattogott a szemoldpkom korul tole:( ezert nalam csak 3csillag

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

anitah123

2019. január 9.

Nem rossz, de én annyira nem is szeretem használni. Valahogy nem elég intenzív a szín és nem tartós, viszont olcsó, szóval nem várok világmegváltó dolgokat.

anitah123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Norcsi0701

2019. január 3.

Nekem sajnos nem lett teljesen jó a szín, és ami még gondot jelent, hogy nagyon kopik nekem.

Norcsi0701
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

grd39

2019. január 2.

Könnyű használni, szinte lehetetlen elrontani vele a szemöldököm. Olcsó, viszont gyorsan is fogy, illetve a nap végére erősen kopik.

grd39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

BetterLori

2019. január 2.

elég jó, viszont nagyon kemény

BetterLori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

elég jó, viszont nagyon kemény

Bellaaa1999

2018. december 29.

Évek óta csak ezt használom, tökéletes a színe (04) az én szemöldökömhöz, könnyű dolgozni vele. És az ára is szuper :)

Bellaaa1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Csingiling0415

2018. december 11.

Nagyon, de nagyon szeretem ! :) Tartós, a több árnyalatának köszönhetően megtaláltam a tökéletes árnyalatot a szemöldökömhöz, amely természetes hatást kölcsönöz teljes mértékben. Egyszerű felvinni, nem kenődik.

Csingiling0415
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Floree

2018. december 7.

Az én szőke, ritkás szemöldökömre keresek már egy ideje valami jó szemöldökceruzát, ami nem sötétíti be túlságosan, de mégis ad valami szép világos színt. Kb. három hónapja vettem ezt, miután egy csomó mindent kipróbáltam már, és mondhatom, hogy jó minőségű. Nem kenődik, és nap végén is fennmarad, bár akkor már kicsit kikopik. Sajnos gyorsan fogy, nem győzöm hegyezni. De attól még szuper!

Floree
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!