KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400Ft , Eladó: valakiii
Állapot: 1-szer pròbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel,postazom is ha szukseges
Ár: 500Ft , Eladó: Underbelly
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, előre utalás esetén postázom is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

miklosjudit

2017. november 20.

Kicsit gyengén fog.De ha szépen kivan hegyezve akkor használhatóbb.

miklosjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Kicsit gyengén fog.De ha szépen kivan hegyezve akkor használhatóbb.

saaaallii

2017. november 16.

Valóban ki kell hegyezni ha szépen szeretnénk vele dolgozni, de én nagyon szeretem, van egy kis hiány a szemöldökömben, egyből lehet vele pótolni és a színválaszték is tökéletes. Természetes hatástú, nálam abszolút favorit, mást nem is használok a szemöldökömre, és az összetevői is rendben vannak.

saaaallii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

dodett

2017. november 14.

Nem rossz, de nem lett a kedvencem. Csak akkor lehet vele szépen dolgozni, ha ki van hegyezve.

dodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

zsolyomi.dora

2017. november 13.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Nagyon olcsó, közepesen tartós (ha nem dörzsöli, törölgeti az ember, akkor ott marad) és szép, természetes hatású öldököt eredményez. Akár aranyszőke akár hamvas épp a hajam, találok megfelelő árnyalatot, ami nagy pozitívum, mert eddig majdnem az összes szőkéknek szánt szemöldökformázó, amit próbáltam, kudarcot vallott vagy színprobléma, vagy tartósság miatt. Hiányos a szemöldököm, erre ez egészen jó megoldás ez a ceruza, de csak ha fixálom a márka szemöldökformázó szettjében található világosabb színnel. Önmagában nekem egyik sem hozza a kívánt hatást, de a kettő együtt működik, a probléma ezzel az, hogy a szemöldökömet kihúzni kb. annyi idő, mint az összes többi sminket felkenni.. És nagyon gyorsan fogy, mert csak akkor lehet vele szép eredményt elérni, ha teljesen ki van hegyezve, így szemöldökönként hegyezem is, ami szintén idő.. ☹️ Szóval keresek tovább.

zsolyomi.dora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Zsozs

2017. november 12.

Már vagy háromszor-négyszer tuti újra vettem és most ismét az a cél, remek termék. Szerintem nagyon jó, hogy sokkal több árnyalat van az átlagnál, és így természetes hatást tud vele elérni az ember. :)

Zsozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

boczetimea

2017. november 12.

Az árához képest nagyon jó kis termék. Több éve vettem először és azota is nagy kedvenc. :)

boczetimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

doratarr95

2017. november 8.

Mar nagyon regota ezt hasznalom, a fekete hajamhoz en a blonde szinarnyalatot hasznalom tobb eve, es meg vagyok elegedve vele. :)

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

nonosmink

2017. november 3.

Többször újravevős,a színe passzol,a kefe már csak egy plusz,ami miatt megéri

nonosmink
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

Többször újravevős,a színe passzol,a kefe már csak egy plusz,ami miatt megéri

nemethanna7

2017. november 2.

Évek óta használom, ár-érték arányban tökéletes. Szuperül bevált! :-)

nemethanna7
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Évek óta használom, ár-érték arányban tökéletes. Szuperül bevált! :-)

Eszti200101

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

A szemöldökömet pótolom ki vele egy picit, arra szerintem tökéletes. Ár/érték aránya is tökéletes!:) Újravevős

Eszti200101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!