KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő, tisztító hatású termék, amely eltávolít minden vízben oldódó sminket és szemfestéket. Használata gyors és kényelmes. A bőr tiszta, friss és ragyogó lesz.

Klinikai tesztekkel igazoltan használható érzékeny bőrre és a szem környékére is.

Eucerin DermatoClean Micelláris Tisztító Víz 20ml
Ár: 400 Ft , Eladó: Matilda
Állapot: új, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után postai úton

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

umpalumpa

2017. július 21.

Az én mici vizem a rózsaszín Garnier. Ahhoz hasonlítok minden mást. Ezt a lemosót a fényvédőmmel együtt vettem akciósan. Nehezebben jön lev le a smink, vagyis többet kell használjak belőle a jó eredményért. A szempillaspirállal alig bánt el, de gyengédnek nem mondanám, mert a szemkörnyékemet kissé égette, szóval gyorsan le kellett mosnom utána vízzel és csak azután jöhetett a habzó lemosó. Érdekes, mert nem csípett, amikor a szemembe ment, hanem a bőrt irritálta. Szóval nem lesz új kedvenc ezek miatt és a Garnierrel összehasonlítva árban sem jó.
Két rossz pontja van (nem hatékony és irritál), ezért csak közepes.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Két rossz pontja van (nem hatékony és irritál), ezért csak közepes.

M.toth.linda

2017. április 14.

Én egy nagy kiszerelést kaptam ajándékba, a sminket leszedi, viszont két vattakorong kell egy normál smink eltávolításához. A vízálló szempillaspirált nehezebben szedi le, de megbirkózik vele. Néha csípte a szememet, amit nem értek, mert nem szabadna az összetevők alapján. A bőröm viszont nem húzódott utána. Mivel Bioderma innováció volt a micellás víz, az eredetit ebből is megéri megvenni ha valaki ragaszkodik a micellás vízhez, csak az ára húzósabb.

M.toth.linda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

jibjab

2017. február 3.

Az összetételét tekintve és hatékonyságra is ez a legjobb a gyógyszertárban forgalmazott márkák közül. Ajándékba kaptam több kis mintát és egy teljes méretűt. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem irritál, nem marad ott az arcomon, alaposan tisztít, szépen oldja a vízálló spirált is. Hosszabb távon sem szárít és nem irritál, ahogy ezt egy másik népszerű, szintén gyógyszertárban forgalmazott micellás arctisztító esetében tapasztaltam. Nem olcsó, de nekem a hatékonysága miatt elég kiadósnak bizonyult.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

baba_girl_16

2017. január 12.

Az itteni jó vélemények hatására vásároltam meg. Nem csalódtam benne, nagyon jól eltávolítja a sminket, szennyeződéseket. Nem irritálja a bőröm, sőt szerintem pozitív hatással van rá. Sokáig elég, 3 hónapja használom és most fogyott el. Teljes áron kicsit drága, de akciósan lehet hogy újraveszem.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

naiva

2016. november 29.

Életem első micellás vize, amit hosszas keresgetés és inci bújás előzőtt meg.
Sajnos a legtöbben találtam kivetnivalót (alkohol vagy felesleges illatanyag), továbbá az is szempont volt a kiválasztásnál, hogy tudomásom szerint az Eucerinnél nem tesztelnek állatokon!
Egész pontosan 3185 forintért jutottam hozzá a patikában és pár heti használat mellett alig fogyott belőle. Reggel-este használom és nem szoktam spórolni vele, mégis egy-másfél ujjnyi, ha hiányzik a flakonból. Néhány hónapra biztosan elegendő lesz, így kifejezetten gazdaságosnak mondanám.
Semmiféle irritációt nem okozott, pedig szememre is használtam már, hogy az olajos-virágvizes lazítás után leszedjem a vízálló tus maradványait.
Szépen teszi a dolgát, nem ragad és nem szárít, egyáltalán nem húzódik a bőröm tőle, mint sok más korábbi toniktól. Szívből tudom ajánlani!

Update: májusban véleményeztem és most fogyott csak el, pedig rendszeresen használtam reggel-este. Igaz, az esti sminklemosást nem vele kezdtem, hanem a Balea med lemosójával. Ketten együtt zseniálisak. :-)

naiva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Életem első micellás vize, amit hosszas keresgetés és inci bújás előzőtt meg.

Sueann

2016. november 25.

Nekem valamiért bejönnek az Eucerin termékek, úgy látom. Mintha szeretné a bőröm őket. Eddig mindig a természetes kozmetikumot kerestem, de az Eucerin most jobbnak tűnik. Igaz, csak 3 féle termékét ismerem még. Az ureás fluidjával kezdtem, az volt az egyetlen, ami a csúnya dermatitiszem rendbe tette. Az idén nyáron az 50 faktoros CC krémjét is elkezdtem használni és most megvettem ezt a lemosót. A 3 együtt bababőrt csinál nekem és más nem is kell. A lemosó nem vizálló sminkhez készült, ott ne várjunk csodát tisztításban. Én nem sminkelek csak a CC krém, és így is mindig áttörlöm többször vele a bőrt és le is öblítem vizzel, mert hát az én fogalmaim szerint az a mosakodás, ha igazi tiszta víz is ér :) Egyelőre elégedett vagyok vele, velük. Hámló, érzékeny és kipattogásra hajlamos, dermatitiszes és még zsíros bőrre is merem őket ajánlani.

Update: még mindig fele meg van a szeptemberben vett első üvegnek és még mindig szeretem. Szóval ár-érték arányban is jó.

Sueann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 25.

Lierre

2016. augusztus 30.

Sajnos nem igazán vált be nekem. A nem vízálló sminket is hosszas dörzsölés árán szedi csak le, és mintha kissé csípné is a bőrömet. Utazó kiszerelésű terméket próbáltam, nem igazán győzött meg, hogy lecseréljem a Garniert.

Lierre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Agnessa

2016. augusztus 12.

Igen jó termék! Szépen lehozza a sminket és üde, tiszta bőrt varázsol! Nekem nagyon bejött!

Agnessa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

koalace

(!)
2016. július 16.

Nem szárít, nem csíp, szemsminket maradéktalanul eltávolítja. Mint minden micellás víz, ez is gyorsabban fogy. És igen, nem a legolcsóbb fajta. Akció keretében vettem, úgy most is újravenném.

koalace
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

barbyka01

2016. július 14.

Én is csak egy kis termékmintáról tudok nyilatkozni, de nagyon szerettem. Szinte felfrissült tőle a bőröm, nem szárította, nem csípte a szemem (mivel gyógyszertári kozmetikum ezt el is vártam), szépen leszedte a sminket is. Szerintem nagyon jó kis micellás víz.

barbyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.