KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő, tisztító hatású termék, amely eltávolít minden vízben oldódó sminket és szemfestéket. Használata gyors és kényelmes. A bőr tiszta, friss és ragyogó lesz.

Klinikai tesztekkel igazoltan használható érzékeny bőrre és a szem környékére is.

Eucerin DermatoClean Micelláris Tisztító Víz 20ml
Ár: 400 Ft , Eladó: Matilda
Állapot: új, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után postai úton

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

natasa

2017. október 22.

Többet vártam ettől a terméktől. Az összetevői és a sok pozitív értékelés miatt vettem meg. Igaz, kuponnal, de így is drága volt. Pláne, hogy nem igazán vált be.
Gyenge és mégis erős, hát ez remek. Gyengének tűnik, mert több vattakorongot is be kell vetni, mire lemosom a sminkem (natur smink, nem vízálló, szolid, nem színpadi smink). Mire ez kész, addigra érzem, hogy irritálja a bőröm. Az én vékony bőrömnek túl erős, egyszerűen nem szereti. Lemosom vízzel is, de másnapra kis kiütésféle pattanásokat tapasztaltam itt-ott.
Igaz, más új terméket is használtam. Mikor azt elhagytam, akkor is kijöttek ezek a kis valamik, tehát a micellás vízre gyanakszom.
Szemfesték, illetve szem alatti korrektor lemosására használgatom, egyelőre másra nem merem.
Később még teszek vele egy próbát a teljes arcra, de nem szívesen. Többnyire lágyabb arclemosókat használtam eddig, lehet az a baj. De korábban is próbáltam micellás vizeket, azokkal nem volt ilyen gond. (pl. Helia-D, Bioderma)

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

Alexa02

2017. október 7.

Az összetevőlistája nagyon szép, teszi a dolgát, elégedett vagyok vele, de nekem valamiért szárítja a bőröm és kicsit húzódik is. A rózsaszín kupakos Garniernél soha nem tapasztaltam ilyet. Igaz, mindig lemosom az arcom használat után arclemosóval, de azért nem tetszik ez a szárító hatása. Lehet, hogy legközelebb visszatérek a Garnier-hez mert sokkal sokkal olcsóbb, és nekem bevált.

Alexa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

umpalumpa

2017. július 21.

Az én mici vizem a rózsaszín Garnier. Ahhoz hasonlítok minden mást. Ezt a lemosót a fényvédőmmel együtt vettem akciósan. Nehezebben jön lev le a smink, vagyis többet kell használjak belőle a jó eredményért. A szempillaspirállal alig bánt el, de gyengédnek nem mondanám, mert a szemkörnyékemet kissé égette, szóval gyorsan le kellett mosnom utána vízzel és csak azután jöhetett a habzó lemosó. Érdekes, mert nem csípett, amikor a szemembe ment, hanem a bőrt irritálta. Szóval nem lesz új kedvenc ezek miatt és a Garnierrel összehasonlítva árban sem jó.
Két rossz pontja van (nem hatékony és irritál), ezért csak közepes.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Két rossz pontja van (nem hatékony és irritál), ezért csak közepes.

M.toth.linda

2017. április 14.

Én egy nagy kiszerelést kaptam ajándékba, a sminket leszedi, viszont két vattakorong kell egy normál smink eltávolításához. A vízálló szempillaspirált nehezebben szedi le, de megbirkózik vele. Néha csípte a szememet, amit nem értek, mert nem szabadna az összetevők alapján. A bőröm viszont nem húzódott utána. Mivel Bioderma innováció volt a micellás víz, az eredetit ebből is megéri megvenni ha valaki ragaszkodik a micellás vízhez, csak az ára húzósabb.

M.toth.linda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

jibjab

2017. február 3.

Az összetételét tekintve és hatékonyságra is ez a legjobb a gyógyszertárban forgalmazott márkák közül. Ajándékba kaptam több kis mintát és egy teljes méretűt. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem irritál, nem marad ott az arcomon, alaposan tisztít, szépen oldja a vízálló spirált is. Hosszabb távon sem szárít és nem irritál, ahogy ezt egy másik népszerű, szintén gyógyszertárban forgalmazott micellás arctisztító esetében tapasztaltam. Nem olcsó, de nekem a hatékonysága miatt elég kiadósnak bizonyult.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

baba_girl_16

2017. január 12.

Az itteni jó vélemények hatására vásároltam meg. Nem csalódtam benne, nagyon jól eltávolítja a sminket, szennyeződéseket. Nem irritálja a bőröm, sőt szerintem pozitív hatással van rá. Sokáig elég, 3 hónapja használom és most fogyott el. Teljes áron kicsit drága, de akciósan lehet hogy újraveszem.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

naiva

2016. november 29.

Életem első micellás vize, amit hosszas keresgetés és inci bújás előzőtt meg.
Sajnos a legtöbben találtam kivetnivalót (alkohol vagy felesleges illatanyag), továbbá az is szempont volt a kiválasztásnál, hogy tudomásom szerint az Eucerinnél nem tesztelnek állatokon!
Egész pontosan 3185 forintért jutottam hozzá a patikában és pár heti használat mellett alig fogyott belőle. Reggel-este használom és nem szoktam spórolni vele, mégis egy-másfél ujjnyi, ha hiányzik a flakonból. Néhány hónapra biztosan elegendő lesz, így kifejezetten gazdaságosnak mondanám.
Semmiféle irritációt nem okozott, pedig szememre is használtam már, hogy az olajos-virágvizes lazítás után leszedjem a vízálló tus maradványait.
Szépen teszi a dolgát, nem ragad és nem szárít, egyáltalán nem húzódik a bőröm tőle, mint sok más korábbi toniktól. Szívből tudom ajánlani!

Update: májusban véleményeztem és most fogyott csak el, pedig rendszeresen használtam reggel-este. Igaz, az esti sminklemosást nem vele kezdtem, hanem a Balea med lemosójával. Ketten együtt zseniálisak. :-)

naiva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Életem első micellás vize, amit hosszas keresgetés és inci bújás előzőtt meg.

Sueann

2016. november 25.

Nekem valamiért bejönnek az Eucerin termékek, úgy látom. Mintha szeretné a bőröm őket. Eddig mindig a természetes kozmetikumot kerestem, de az Eucerin most jobbnak tűnik. Igaz, csak 3 féle termékét ismerem még. Az ureás fluidjával kezdtem, az volt az egyetlen, ami a csúnya dermatitiszem rendbe tette. Az idén nyáron az 50 faktoros CC krémjét is elkezdtem használni és most megvettem ezt a lemosót. A 3 együtt bababőrt csinál nekem és más nem is kell. A lemosó nem vizálló sminkhez készült, ott ne várjunk csodát tisztításban. Én nem sminkelek csak a CC krém, és így is mindig áttörlöm többször vele a bőrt és le is öblítem vizzel, mert hát az én fogalmaim szerint az a mosakodás, ha igazi tiszta víz is ér :) Egyelőre elégedett vagyok vele, velük. Hámló, érzékeny és kipattogásra hajlamos, dermatitiszes és még zsíros bőrre is merem őket ajánlani.

Update: még mindig fele meg van a szeptemberben vett első üvegnek és még mindig szeretem. Szóval ár-érték arányban is jó.

Sueann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 25.

Lierre

2016. augusztus 30.

Sajnos nem igazán vált be nekem. A nem vízálló sminket is hosszas dörzsölés árán szedi csak le, és mintha kissé csípné is a bőrömet. Utazó kiszerelésű terméket próbáltam, nem igazán győzött meg, hogy lecseréljem a Garniert.

Lierre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Agnessa

2016. augusztus 12.

Igen jó termék! Szépen lehozza a sminket és üde, tiszta bőrt varázsol! Nekem nagyon bejött!

Agnessa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.