KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az aktív hatóanyagok különleges összetételének köszönhetően segít megszüntetni a korpásodást. Színezőanyag- és parabenmentes termék.

Lill22

2018. április 17.

Az itt olvasottak alapján vettem meg, és két alkalom után csodát tett a száraz fejbőrömmel!! Kondícionalo nélkül is puha a hajam,most már csak ezt használom ❤️

Lill22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Lanett

2018. április 15.

A kedvenc samponom, mindig visszatérek hozzá. Rendbe tette a fejbőrömet, amellett soha nem volt olyan puha és selymes a hajam egy sampontól sem. És az illatát is imádom.

Lanett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

csill87

2018. április 14.

Ud.: Alapdarab lett nálam, mindig kell itthon lennie. Már jóideje szép a hajam, amit ennek a samponnak köszönhetek. Általában egy másik samponnal mosom meg először a hajamat, ami jelenleg egy fructis sampon, , mivel ez úgy érzem nem tisztít annyira, ezzel pedig a második samponozást végzem. Így a hajam elég tiszta és korpamentes is lesz.

Már majdnem egy éve küzdöttem száraz koprával,amin a számtalan sampon közül egyik sem segített. Végül megvettem ezt. és szerencsére úgy tűnik, hogy megszüntette a problémát. Az ára valóban magas, de ha belenézek a szekrénybe és meglátom a sok félig, vagy alig használt sampont, amit megvettem, de nem használtam, mert nem volt jó, akkor egyből átértékelem az árhoz való viszonyom :)
Nagyon finom illatú a hajam tőle, talán annyi kritikám van, hogy néha úgy érzem, mintha nem tisztítana megfelelően, de nem tudok csillagot levonni, mert VÉGRE valami eltüntette a korpát.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

tonhalacska

2018. március 20.

A legjobb a többi hasonló samponhoz képest. Jol csillapítja a viszketést, a hámló fejbőrt viszonylag hamar rendezi és tartósan is megmarad az eredmény. Nagyon jól habzik, kevés kell belőle igy takarékos, és nagy a kiszerelése, az ára is barátságos.

tonhalacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

MrsInstapista

2018. január 24.

Soha nem volt korpás a fejbőröm korábban, mielőtt hazavágtam volna a szulfátmentes hajápolási rutinnal, élettel telibb hajszálakat remélve. Hajmosás után már fél nappal pergett a bőröm, és folyton viszketett. Ezt a sampont 4 hónapja használom és nagyon sokat javult a helyzet már 2 mosás után. A régi zéró korpa fejbőrömet még mindig nem kaptam vissza, de már csak 3 nap után jelenik meg egy kevés, az is csak ha megvakarom. Nem vettem észre gyakoribb zsírosodást, a heti 2 mosást tudom tartani vele.

Viszont ami nem várt, hatalmas plusz: életem legfényesebb, legpuhább haját adja, rejtélyes módon a hajvégek is egészen teltek 2-3 napig is (csak balzsamot használok, de az a termék ezelőtt a sampon előtt nem tett csodákat). És igaz, hogy viszonylag drága, de fél diónyi mennyiség elég, és nem érzem szükségét kétszer samponozni - szóval az első flakonomnak kb. a 2/3-a fogyott el úgy, hogy a párom is használja. Tipp: tényleg érdemes fent hagyni 2-3 percig, úgy vettem észre, hogy ha rögtön lemosom, másnap jön a korpa.

Megérdemli az 5 csillagot, nem is akarok lejönni erről a samponról, mert nekem jelen állás szerint mindent megad, amit egy sampontól várni lehet.

Update: 6 hónap után elfogyott az első flakon úgy, hogy ketten használjuk kb. heti kétszer. És teljesen eltűnt a korpa mindkettőnk életéből, télen :)

MrsInstapista
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

dorab95

2017. november 14.

Nekem bevált, viszont tartós eredményt nem hoz. Ahogy elkezdek használni egy másik sampont, rögtön visszatér a korpa a fejbőrömre. Valamint nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam. Régen elég volt hajat mosnom 4 naponta, mióta használom már szinte naponta moshatnám.

dorab95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Mano1234

2017. augusztus 8.

Régóta küzdök visszatérő korpával, eddig egyik sampon sem hozott igazán eredményt. Ez a termék végre használ! Igaz, elhasználtam kb. három flakonnal, mire lett valami eredmény, de évek óta először csak nagyon minimálisan korpás a fejbőröm. Azért csak négy csillag, mert 100%-osan nem szűnt meg a probléma, de jelentősen javult.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

nussera

2017. április 1.

Az én alapszituációm is hasonló, mint az előttem leírtak, vissza-vissza térő (szerencsére nem túl erőteljes) korpásodás. Idén télen valami történhetett, jelentősen romlott a helyzet, így gondoltam kipróbálok valamilyen hidratáló samponokat (Douglas sajátmárkás mangós, Aussie hidratáló), amik mintha segítettek volna, de hamar rájöttem, hogy ez csak halottnak a csók. Januárban nekiugrottam a krémmániának, mert elhatároztam, hogy ezzel tenni kell valamit. Átnyálaztam a gyógyszertári samponokat, majd erre esett a választásom.
A véleményem pedig, hogy számomra ez a sampon egyszerűen tökéletes. Nem csak a korpámat tüntette el teljesen kb. 3 hét alatt, emellett csodát művel a hajammal. Alapvetően erős, egész dús hajam van, de ilyen puhaságot ezelőtt semmivel nem tudtam elérni. Ha ezt a sampont használom, és mellé akármilyen olcsó, drogériás balzsamot, a hajam olyan selymes, hogy azt leírni sem tudom. Ráadásul nem zsírosodik gyorsabban a hajam, ugyanúgy hetente kétszer mosok hajat, mint előtte.
Megtaláltam a tökéletes sampont számomra, csupán az árával nem tudtam megbarátkozni, ezért valamelyik este gondoltam egyet, és ismét az Aussie hidratáló samponnal mostam hajat. A fejbőröm a hajszárítás után úgy nézett ki, mint a Szahara! És nem, sajnos ezt nem túloztam el. Innentől fogva amíg a hajam ennyire szereti ezt a terméket, csakis ezt fogom venni! Hamarosan elfogy az első flakon, de szerencsére jönnek a Glamour-napok. :)

nussera
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

petra072

2017. március 7.

Nálam időszakosan visszatérő probléma a korpásodás, az utóbbi hónapokban megint kicsit eldurvult a helyzet. Kipróbáltam ezt a sampont és bevált, azonban az ára miatt úgy gondoltam, hogy visszatérek a kicsit olcsóbb kategóriához. Sajnos kb. 1-2 hónapig vált be más, majd megint visszatért ugyanúgy a probléma, úgyhogy most újból meg fogom venni, más egyszerűen nem működik, így akinek meggyűlik a baja a korpával, annak megéri rászánni.

petra072
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

vulpemania

2017. január 23.

Már hónapok óta küzdök a korpával, aztán több sikertelen gyógyszertári sampon (pl: kénes sampon) tesztelgetés után bukkantam erre a drágára. Sajnálom szegény fejbőrömet, mire rájöttem, hogy nem is zsíros korpám van, hanem száraz... Utánaolvastam és megakadt a szemem azon, hogy attól hogy zsírosodik a hajad az nem zárja ki, hogy száraz korpád legyen. Aztán összeállt a kép,hogy miért rontottak a fejbőröm állapotán a korábbi samponok, amik zsíros korpára valók voltak. Viszkető, húzódó, helyenként erősen hámló foltok voltak a fejbőrömön, ami nagyon kellemetlen volt , de ezzel 3 használat után érezhető volt a változás. Nagyon szépen kíméli a fejbőrömet és nem mellesleg soha egyik samponnal sem volt ilyen puha a hajam mint ezzel. Hajmosáskor valahogy érzed a tapintásán, hogy nem kell egy kiló balzsam rá, hogy ne legyen szénakazal :) Aki hasonló problémákkal küzd, nagyon ajánlom! Életmentő.

UPDATE: Sajnos nem sikerült rendbe tennie a fejbőrömet, eleinte jónak tűnt, de hamar megszokta a hajam. Valószínűleg más hormonális dolog állhat a háttérben.

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.