KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az aktív hatóanyagok különleges összetételének köszönhetően segít megszüntetni a korpásodást. Színezőanyag- és parabenmentes termék.

Niphredil

2018. december 14.

Tavaly ősszel vettem egy ilyen sampont a patikában, a száraz, folyton viszkető, irritálódó fejbőrömre kértem és ezt ajánlották. Idén valahol a tavasszal értem a flakon végére, szóval sokáig elég volt mondhatni, kellemes illatú, jól habzó, enyhén hűsítő sampon, azonban a korpámat csak részben mosta ki, a fejbőröm maradt száraz, a viszketés csak addig enyhült, amíg a fejbőrömön volt, a hajam is száraz és élettelen maradt, sőt még gubancolódott is tőle. Pedig nem sokkal később a tinktúráját is megvettem mellé, hátha azzal hatásosabb lesz, de nem, azzal is ugyanez. Ehhez képest azért nagyon drága, így 3 csillagnál többet nem adhatok neki. Főleg, hogy vannak ennél sokkal jobb hatású és jóval olcsóbb samponok is. :)

Niphredil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

HunglerR

2018. december 12.

Kellemes az illata, jó krémes, jól habzik. Megnyugtatja a fejbőröm. Igaz nekem úgy hozott teljes változást, hogy hajmosás előtt fél órával bekentem a fejbőröm babaolajjal.
Ez a kombó nagyon bevált :)

HunglerR
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Ez a kombó nagyon bevált :)

adrii1223

2018. december 10.

Örök hála annak aki ezt a sampont kitalálta. Több hete, talán már egy hónapja is nagyon viszketett a fejbőröm, az utóbbi időben ez egyre elviselhetetlenebb volt. Sok mindent kipróbáltam rá, egy ideig egy gyógynövényes sampont használtam rá amit egy gyógyszerész ajánlott, de az egyáltalán nem segített. Majd jobban utánaolvastam és rátaláltam erre a samponra, a vélemények is jók voltak szóval minél előbb meg is vettem és már az első használat után is csillapította a gyulladást. Azóta már többször is használtam és szinte kezd teljesen elmúlni. Nagy segítség volt ez számomra.

adrii1223
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Andi94

2018. december 3.

Göndör, nagyon száraz hajam van. Több drogériás sampont is használtam már, de a fejbőr viszketést egyik sem szüntette meg. Először a Vichy samponját próbáltam, de az Eucerin terméke sokkal jobb számomra állagban, illatban és nyilván a problémámat is megszüntette már a második hajmosás után. Nem viszket a fejbőröm és a hajam sokkal puhább. Egy flakon nekem egy hónapra elég volt 🙂

Andi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Alexandramakarova

2018. augusztus 31.

Nekem csalódás...az itteni vélemények miatt vettem meg de kiszarítja a hajam szállós lesz semmi esése..és a korpat se tünteti el...nagyon drága volt ahhoz képest,hogy szerintem semmire nem jó.😞

Alexandramakarova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 31.

siposanni

2018. május 16.

Nekem teljesen rendbetettem a fejbőröm. Nagyon csúnya volt, sebes és iszonyatmód pergett is le. Mindent kipróbáltam előtte, semmi nem segített. A bőrgyógyász sem mondott semmit, kénes sampon se ért semmit. Ekkor elkezdtem ezt használni és azóta teljesen rendbejött a fejem. A hajam puha, nincs szükség balzsamra. A hajvégekre szoktam egy kis ápoló olajat tenni max. Mikor egyszer kénytelen voltam másik sampont használni, azonnal előjöttek a sebek. Megint kellett 2-3 hajmosás mire újra rendbetette. Soha többet másik sampon :)

siposanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Mamamacica

2018. május 7.

Ez az a márka, amit elvisel a fejbőröm. A korpásodást nem szüntette meg teljesen, de észrevehetően mérsékelte. Tisztaság illata van, puha hajkoronát eredményez, nem zsírosodik tőle hamarabb a hajam. Az ára magas, mennyiség ahhoz képest kevés.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Lill22

2018. április 17.

Az itt olvasottak alapján vettem meg, és két alkalom után csodát tett a száraz fejbőrömmel!! Kondícionalo nélkül is puha a hajam,most már csak ezt használom ❤️

Lill22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Lanett

2018. április 15.

A kedvenc samponom, mindig visszatérek hozzá. Rendbe tette a fejbőrömet, amellett soha nem volt olyan puha és selymes a hajam egy sampontól sem. És az illatát is imádom.

Lanett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

csill87

2018. április 14.

Ud.: Alapdarab lett nálam, mindig kell itthon lennie. Már jóideje szép a hajam, amit ennek a samponnak köszönhetek. Általában egy másik samponnal mosom meg először a hajamat, ami jelenleg egy fructis sampon, , mivel ez úgy érzem nem tisztít annyira, ezzel pedig a második samponozást végzem. Így a hajam elég tiszta és korpamentes is lesz.

Már majdnem egy éve küzdöttem száraz koprával,amin a számtalan sampon közül egyik sem segített. Végül megvettem ezt. és szerencsére úgy tűnik, hogy megszüntette a problémát. Az ára valóban magas, de ha belenézek a szekrénybe és meglátom a sok félig, vagy alig használt sampont, amit megvettem, de nem használtam, mert nem volt jó, akkor egyből átértékelem az árhoz való viszonyom :)
Nagyon finom illatú a hajam tőle, talán annyi kritikám van, hogy néha úgy érzem, mintha nem tisztítana megfelelően, de nem tudok csillagot levonni, mert VÉGRE valami eltüntette a korpát.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.