KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. július 20.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Forradalmi formula a Strong Nail aktív komplexummal behatol a körömlemez szerkezetébe , ennek révén hatásosan regenerálja a körömlemezt és javítja a körmöt. Tömítő hatású, maximálisan megkeményíti a körömlemezt és serkenti a növekedést. Védi a körmöt a felszakadás,törés, repedés és felhasadás ellen.
A készítménynek köszönhetően a tönkrement matt köröm visszanyeri a sima felületét és fényességét. Intenzív kúra műköröm eltávolítása utáni hatásos regenerálásra. Az eredmény már 10 napi használat után látható.

Körömlakk/körömápoló csomag 1990,-
Ár: 1990 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szmarti

2018. január 13.

Nagyon jó termék, megerősödtek a használata során a gyenge körmeim.
néha csak ezt viszem fel, és már ettől ápolt hatása van a körmeimnek
ha elfogy, biztos újra veszem

szmarti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Nagyon jó termék, megerősödtek a használata során a gyenge körmeim.
néha csak ezt viszem fel, és már ettől ápolt hatása van a körmeimnek
ha elfogy, biztos újra veszem

FPiro

2018. január 2.

3 hónapja használom, megmentette a körmeimet, újra meg tudtam növeszteni, és lakkozva hozdom, szép, ápolt lett.

Az elején 1-2 alkalomig vettem komolyan a használati utasításban írt procedúrát, de aztán csak felkentem 1 rétegben alapozó lakknak, rá két réteg színes, rá egy fedőlakk, és így is tökéletesen bevált.

Sajnos pajzsmirigy alultermelődés miatt reményletennek tűntek a körmeim ennek a felfedezése előtt, lemezesen törtek, repedeztek, a nagyobb igénybevételnek kitett ujjaimon majnem a köröm feléig vissza voltak a felső réteg lemezek töredezve, az elgyengült maradék pedig túl sérlékeny volt, kb. fél napig tartott, hiába lakkoztam bármi mással.

Ez tényleg egy csodaszer, azóta már ajándékba is vásárolgattam belőle hasonló cipőben járó családtagoknak, barátnőknek.

FPiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Luna1024

2017. december 28.

A legeslegjobb termék, amit valaha használtam a körmeimre! A Megmentőm, így is mondhatnám...
A körmeim sajnos nagyon rossz minőségűek: lemezesednek, állandóan betörnek, a körömágybőr rendszeresen beszakad... Kb. végső kétségbeesésemben, minimális utánajárást követően kaptam le ezt a terméket a polcról, és amint hazaértem, kentem is a körmeimre.
Az eredmény minden várakozásomat felülmúlta. Már első használatkor látszott, hogy rengeteget javult a helyzet: a körmeim egyetlen rétegtől sokkal "feszesebbek", kevésbé "ruganyosak"/hajlékonyak, ellenben sokkal szilárdabbak és erősebbek lettek.
Egy rétegben tükörfényű és teljesen átlátszó, inkább csak a körmök eredeti színét emeli ki, de ha minden nap rákenünk egy újabb réteget (mert eredetileg így kell használni, azt hiszem öt napig, majd újrakezdeni), akkor több rétegben létrehoz egyfajta szép, fehéres, francia manikűrhöz hasonló hatást, ami nagyon természetes, igényes és ápolt hatást kelt, ezért én szívesen viselem körömlakk helyett is, mert egyszerre ápol és kiemel. :) Már ezért megérte megvenni, de amit a körmeimmel csinál, az nálam tényleg csoda számba megy, mert erő, fény és egészség terén összehasonlíthatatlan a kezdeti állapot ahhoz képest, amit ennek a használatával érek el... A hatása szerencsére viszonylag hosszú távú is: miután lemosom, a körmeim napokig fényesek, erősek, nem töredeznek és nincs lemezesedés sem, ami egészen eddig elképzelhetetlen volt a számomra. :)
Újabban használom alaplakként is, és azt ugyan nem vettem észre, hogy a körömlakk tartósságát megnövelné (bár nem is ez a feladata), az biztos, hogy amikor ez van a lakk alatt, sose törik be a körmöm!

Egy szó, mint száz: ez a termék a legjobb dolog, ami mostanában a körmeimmel történt! Rendszeresen használom: egyik héten "színes lakkozok", másik héten csak ezt viselem napokig, rendszeres használatával a körmeim állapota sokkal jobb lett. Tervezem, hogy lassan beszerzek valami vitamint is, ami jó a körmökre, hogy belülről is erősítsem a hatását, de így önmagában használva is egy mentőöv a számomra... Biztos, hogy újraveszem, és jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki hozzám hasonlóan rossz minőségű, töredező körmökkel küzd! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

crazy724

2017. december 17.

Nem vált be. A használata előtt csak beszakadtak a körmeim, most lemezesen törik...hurrá.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

adriabiro

2017. december 13.

Talán már harmadik éve használom,anno eszméletlenül könnyen tört :) Most szép hosszú

adriabiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

FFlora1210

2017. november 25.

Én nagyon szeretem ezt a kis körömlakkot :) A gél lakk utáni töredezettséget, vékonyságot helyre hozta. Az egyik kedvencem, már egy hónapja ezt használom.

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

balazskrisztii

2017. november 22.

Az eddigi legjobb körömerősítőm. 1-2 hét alatt érezhető a változás, megéri az árát

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Kremcica

2017. november 17.

Szuper termék, hozzá amit ígér. A hosszában betöredező körmömet helyrehozta. Alaplakként és önmagában is jó, diszkrét réteget hagy a körmön.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

SoLy

2017. november 17.

Csodaszer, én alaplakknak használom.

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Csodaszer, én alaplakknak használom.

saraanna

2017. november 16.

A körmeim egyenesen, laposak, és letörnek. Ez a dolog valami csoda.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

A körmeim egyenesen, laposak, és letörnek. Ez a dolog valami csoda.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!