KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Forradalmi formula a Strong Nail aktív komplexummal behatol a körömlemez szerkezetébe , ennek révén hatásosan regenerálja a körömlemezt és javítja a körmöt. Tömítő hatású, maximálisan megkeményíti a körömlemezt és serkenti a növekedést. Védi a körmöt a felszakadás,törés, repedés és felhasadás ellen.
A készítménynek köszönhetően a tönkrement matt köröm visszanyeri a sima felületét és fényességét. Intenzív kúra műköröm eltávolítása utáni hatásos regenerálásra. Az eredmény már 10 napi használat után látható.

Körömlakk/körömápoló csomag 1990,-
Ár: 1990 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Krisztiina

2018. szeptember 10.

Több mint egy éve használom ezt a csodaszert :-) Azóta se voltam körmösnél és nem is megyek. Sőt, azóta is magam lakkozom a körmeimet, amik nagyon szépen nőnek, egészségesek és strapabíróak. Pár hónapja szepegtem kicsit, mert eltűnt a rossmann polcairól. Nagyon aggódtam, hogy mi lesz velem, ha kivonják a forgalomból... De csak új csomagolást kapott és a körömerősítő sem annyira opálos már, mint amilyen ezt megelőzően volt. Remélem, hogy a tudása maradt a régi :-).
~ * ~

Közel 4 év után váltam meg a műkörömtől az amúgy is harmatgyenge körmeimmel... Papírvékonyak lettek a körmeim és amúgy is lemezesen, hártyaszerűen szakad a körmöm. Úgyhogy volt nagy izgalom, mihez kezdjek velük. Ezt az erősítőt ajánlották, sose hallottam róla, bánatomra!
Kb. Egy hónapja használom, heti egyszer 3 rétegben. A körmeim erősek, a végük pedig egészségesen fehérek és szerintem gyorsan is nőnek. Eddig még nem törtek be és a szokásos hártyás probléma sem tért vissza. Pedig intenzíven igénybe vannak véve a kezeim! Elhagyni nem mertem és hogy öszinte legyek nem is akarom! Még soha ilyen szép nem volt a körmőm :-)! Még egy szkeptikus kollegina is megdicsérte a körmeimet ;-)
Az ára nagyon jó, gazdaságos és fantasztikus!

Krisztiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

~ * ~

Az ára nagyon jó, gazdaságos és fantasztikus!

norikad0

2018. augusztus 14.

Nekem bevált :) Erősebb a körmöm, és nem válik ketté lemezesen.

norikad0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nekem bevált :) Erősebb a körmöm, és nem válik ketté lemezesen.

2018. július 30.

Évek óta ezt használom alapként vagy csak magában. Erősíti a körmöt és védi az elszíneződéstől. Ha csak magában rakom fel, akkor szép természetes fénye van, nekem így is nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

RitaVitrol

2018. július 26.

Már 4-5eve használom, mindig van a körmömöm, ettol lett erős és hosszú. Azonban hetek óta nem találok belole sehol, a webshopban sem elérhető. Nem állok készen az elválásra. :(:(

RitaVitrol
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Medina03

2018. július 26.

Nagyon szeretem az Eveline termékeket, és ez a körömlakk tényleg nagyon jó. Mióta használom egyszer sem tört le a körmöm. Érdemes kipróbálni hiszen az ára is kedvező.

Medina03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Monika93

2018. június 20.

Ez valami hihetetlen! Csodaszer! Tényleg forradalmi formula! Nem gondoltam volna, hogy tényleg létezik ilyen hatásos szer a körmeimre!
Szörnyen kínlódtam azzal, hogy mindég betörtek, letörtek, feltörtek a körmeim. Nem tudtam őket megnöveszteni még 1 mm nagyságúra sem, mert okvetlenül letörtek.
Gondoltam, kipróbálom ezt a körömlakkot, habár 100% biztos voltam benne, hogy semmit sem ér majd. Ennek ellenére, betartottam az utasítást, egyik nap bekentem, másnap újra, harmadnap levetten és bekentem és így tovább. Kb. 2 hétig kenegethettem, amikor valami csodálatosra lettem figyelmes. A körmeim gyorsan és erősen nőttek és olyan hatást keltettek, mintha francia manikűrt csináltattam volna. Ennek egy éve, azóta is használom a körömlakkot kissebb-nagyobb kihagyásokkal, de nagyon szeretem a színes körömlakk alá kenni, mert valahogy tovább tart a színes körömlakk is, ha ez van alatta. Már egy éve, hogy gyönyörű körmeim vannak és olyan erősek, mintha műkörmök lennének. Napi szinten kb. 1 órát mosogatok (kesztyű nélkül) és heti szinten súrolom domestosszal a fürdőszobát/konyhát (kesztyű nélkül) és a körmeim egyáltalán nem szenvednek, csak a körömlakk pattog le a köröm széléről, de a körmök erősek és szépek maradnak. Én nem tudom, hogy mi a csoda van ebben a körömlakkban, de az tuti, hogy nagyon hatásos! A színe is nagyon szép, nagyon diszkrét és nőies.
Egy dologra viszont felhívnám mindenki figyelmét!!! Mivel erős hatóanyagok vannak benne, ha a köröm sérült, akkor ha kicsit többet teszünk rá a körömlakkból, nagy fájdalmat tud okozni! Olyan érzés, mintha valaki tiszta erőböl nyomná, csupálná a körmöket! Nem kell megijedni, csak el kell távolítani és később vékony rétegben átkenni. A körömágyat meg olajjal vagy krémmel kell védeni. Az utasításban is benne van, szóval figyelmesen el kell olvasni és tartani magunkat hozzá! Ez nagyon fontos, a jó eredmények eléréséhez.
Mindenkinek ajánlom hogy kipróbálja, nekem csodát művelt. Azért megjegyeznék még egy fontos dolgot, mégpedig azt, hogy a hatása személytől függ, nem mindenkinél fog működni. Anyukámnak és a testvéremnek egyáltalán nem segített, nagymamámnak meg nekem viszont igen.

Monika93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

dynah13

2018. június 17.

Nagyon jo termek, egyik kormos ismerosom ajanlotta, hogy o csak ezt hasznalja, es hogy ez egy csodaszer. Sajnos nincsenek jo allapotban a kormeim, igy elkel nekik a segitseg es apolas. Tobb koromapolot is hasznalok, de mindig az Eveline-t viszem fel alapozo lakknak. Neha kuraszeruen is hasznalom, nagyon tudom ajanlani! 5*

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

menaon

2018. május 31.

Használom egy ideje, ha elfogy nem biztos hogy újraveszem! Nagyon szálkásodik a körmöm pedig kb: 2 hétig nem tudtam használni, költözés miatt!

menaon
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Tigrisliliom

2018. május 26.

Már jó ideje használom, valami szuper! Borzalmas állapotban voltak a körmeim, de csodát tett velük!

Tigrisliliom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Linuxo

2018. április 30.

Akciósan vettem meg, így annyira volt fájdalmasan sok az ára. Tökéletesen teszi a dolgát, újra és újra beszerzem. Csodásan ápolt, diszkrét körmöket varázsol.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!