KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. július 20.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Forradalmi formula a Strong Nail aktív komplexummal behatol a körömlemez szerkezetébe , ennek révén hatásosan regenerálja a körömlemezt és javítja a körmöt. Tömítő hatású, maximálisan megkeményíti a körömlemezt és serkenti a növekedést. Védi a körmöt a felszakadás,törés, repedés és felhasadás ellen.
A készítménynek köszönhetően a tönkrement matt köröm visszanyeri a sima felületét és fényességét. Intenzív kúra műköröm eltávolítása utáni hatásos regenerálásra. Az eredmény már 10 napi használat után látható.

Körömlakk/körömápoló csomag 1990,-
Ár: 1990 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

failedstardoll

2018. április 20.

Kicsit sajnáltam rá ennyi pénzt, de megérte, az első olyan lakk ami tényleg működik.

failedstardoll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

szeronik

2018. április 6.

Szuper termék, azt teszi, amit ígér. Öt csillagos.

szeronik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Szuper termék, azt teszi, amit ígér. Öt csillagos.

Hencs

2018. március 9.

Néhány napja használom még csak, de már most látszik a kiváló hatása, a beszakadt körmöm rendbe hozta és extrém gyorsan nőnek a körmeim, eddig 5* :)

Apró észrevétel:
Írták páran, hogy begyulladt a körömágyuk és ezért lehúzták a terméket. Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy nem véletlenül van mellékelve a használati útmutató amiben világosan felhívja a gyártó a figyelmet a következőre : 2% formadelhidet tartalmaz, amely allergiás reakciót válthat ki, használat előtt a körömágyat védeni kell krémmel vagy olajjal.
Na most ha valaki haza megy és rögtön kenegeti ész nélkül az nem a termék hibája, hanem az alkalmazójában keresendő a bibi.

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Apró észrevétel:

psyhe

2018. február 9.

Évekkel ezelőtt a lapokra szétváló körmömet próbáltam vele rendbe hozni. Első 2 alkalommal, bár a leírtak szerint alkalmaztam, pár másodperccel a felkenés után elkezdek "égni" az ujjperceim, ezért inkább leálltam vele. Pár hét múlva ismét megpróbáltam és mivel akkor semmi problémát nem okozott elkezdtem a rendszeres használatát. Tökéletesen rendbe jöttek a körmeim és teljesen meg voltam vele elégedve. A későbbiek során viszont az vettem észre, hogy sorban elkezdtek bevérezni a körágyaim. Rögtön leálltam a használatával, ami után nem sokkal helyre is jöttek.
Akkoriban találtam egy olyan angol nyelvű kutatást, mely hasonló panaszokat ír le a formaldehyd tartalmú körömlakkok használatától az arra érzékenyeknél. Így legalább megtudtam, hogy ezentúl mellőzem az olyan termékeket, amiben ez található...
Azóta szerencsére sikerült olyan terméket találnom, ami formaldehyd nélkül megtudta szüntetni a körömlemezek szétválását.

psyhe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

viktoria1201

2018. február 8.

A itteni vélemények miatt vettem meg. A körmeim gyengék, a fő probléma,hogy lemezeire szétválnak, szörnyű. Ennélfogva körömlakkot sem tudok használni, mert 1 nap után a körmömmel együtt elválik egy réteg. Érdekes, hogy ez a jelenség szinte csak a mutató és hüvelykujjaim körmén jelenik meg. Szóval nagy reményeket fűztem hozzá, hisz mindenki istenítette. Nekem nem vált be sajnos, több hete használom, de sajnos a probléma tovább fokozódott, és megjelent a gyűrűs és kisujjam körmén is. Szóval rosszabb lett. 3 csillagot azért kap, mert szép fényes lesz tőle a körmöm, könnyű felvinni és gyorsan szárad. Mást sajnos nálam nem tudott.

viktoria1201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

szmarti

2018. január 13.

Nagyon jó termék, megerősödtek a használata során a gyenge körmeim.
néha csak ezt viszem fel, és már ettől ápolt hatása van a körmeimnek
ha elfogy, biztos újra veszem

szmarti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Nagyon jó termék, megerősödtek a használata során a gyenge körmeim.
néha csak ezt viszem fel, és már ettől ápolt hatása van a körmeimnek
ha elfogy, biztos újra veszem

FPiro

2018. január 2.

3 hónapja használom, megmentette a körmeimet, újra meg tudtam növeszteni, és lakkozva hozdom, szép, ápolt lett.

Az elején 1-2 alkalomig vettem komolyan a használati utasításban írt procedúrát, de aztán csak felkentem 1 rétegben alapozó lakknak, rá két réteg színes, rá egy fedőlakk, és így is tökéletesen bevált.

Sajnos pajzsmirigy alultermelődés miatt reményletennek tűntek a körmeim ennek a felfedezése előtt, lemezesen törtek, repedeztek, a nagyobb igénybevételnek kitett ujjaimon majnem a köröm feléig vissza voltak a felső réteg lemezek töredezve, az elgyengült maradék pedig túl sérlékeny volt, kb. fél napig tartott, hiába lakkoztam bármi mással.

Ez tényleg egy csodaszer, azóta már ajándékba is vásárolgattam belőle hasonló cipőben járó családtagoknak, barátnőknek.

FPiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Luna1024

2017. december 28.

A legeslegjobb termék, amit valaha használtam a körmeimre! A Megmentőm, így is mondhatnám...
A körmeim sajnos nagyon rossz minőségűek: lemezesednek, állandóan betörnek, a körömágybőr rendszeresen beszakad... Kb. végső kétségbeesésemben, minimális utánajárást követően kaptam le ezt a terméket a polcról, és amint hazaértem, kentem is a körmeimre.
Az eredmény minden várakozásomat felülmúlta. Már első használatkor látszott, hogy rengeteget javult a helyzet: a körmeim egyetlen rétegtől sokkal "feszesebbek", kevésbé "ruganyosak"/hajlékonyak, ellenben sokkal szilárdabbak és erősebbek lettek.
Egy rétegben tükörfényű és teljesen átlátszó, inkább csak a körmök eredeti színét emeli ki, de ha minden nap rákenünk egy újabb réteget (mert eredetileg így kell használni, azt hiszem öt napig, majd újrakezdeni), akkor több rétegben létrehoz egyfajta szép, fehéres, francia manikűrhöz hasonló hatást, ami nagyon természetes, igényes és ápolt hatást kelt, ezért én szívesen viselem körömlakk helyett is, mert egyszerre ápol és kiemel. :) Már ezért megérte megvenni, de amit a körmeimmel csinál, az nálam tényleg csoda számba megy, mert erő, fény és egészség terén összehasonlíthatatlan a kezdeti állapot ahhoz képest, amit ennek a használatával érek el... A hatása szerencsére viszonylag hosszú távú is: miután lemosom, a körmeim napokig fényesek, erősek, nem töredeznek és nincs lemezesedés sem, ami egészen eddig elképzelhetetlen volt a számomra. :)
Újabban használom alaplakként is, és azt ugyan nem vettem észre, hogy a körömlakk tartósságát megnövelné (bár nem is ez a feladata), az biztos, hogy amikor ez van a lakk alatt, sose törik be a körmöm!

Egy szó, mint száz: ez a termék a legjobb dolog, ami mostanában a körmeimmel történt! Rendszeresen használom: egyik héten "színes lakkozok", másik héten csak ezt viselem napokig, rendszeres használatával a körmeim állapota sokkal jobb lett. Tervezem, hogy lassan beszerzek valami vitamint is, ami jó a körmökre, hogy belülről is erősítsem a hatását, de így önmagában használva is egy mentőöv a számomra... Biztos, hogy újraveszem, és jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki hozzám hasonlóan rossz minőségű, töredező körmökkel küzd! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

crazy724

2017. december 17.

Nem vált be. A használata előtt csak beszakadtak a körmeim, most lemezesen törik...hurrá.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

adriabiro

2017. december 13.

Talán már harmadik éve használom,anno eszméletlenül könnyen tört :) Most szép hosszú

adriabiro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!