KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Forradalmi formula a Strong Nail aktív komplexummal behatol a körömlemez szerkezetébe , ennek révén hatásosan regenerálja a körömlemezt és javítja a körmöt. Tömítő hatású, maximálisan megkeményíti a körömlemezt és serkenti a növekedést. Védi a körmöt a felszakadás,törés, repedés és felhasadás ellen.
A készítménynek köszönhetően a tönkrement matt köröm visszanyeri a sima felületét és fényességét. Intenzív kúra műköröm eltávolítása utáni hatásos regenerálásra. Az eredmény már 10 napi használat után látható.

eeeee

2018. december 19.

Alaplakként használtam és imádtam, ápoló, erősítő hatásával elégedett voltam, soha nen szineződött el a körmöm a használata mellett.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Dilibogyo

2018. december 18.

Komolyan egy csodaszer. A körmöm letört vagy éppen lemezekben jött fel, ez a lakk nagyon szépen helyrehozta. Önmagában is szép, de más lakk alá is tökéletes. Nagyon tartós,nem kopik vagy pattog le.

Dilibogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

TheNancy07

2018. december 14.

Valóban hatásos ez a körömlakk, szó szerint bika körmöket varázsol nekem. Alapból is gyorsan nő a körmöm, ez a termék meg még jobban felgyorsítja, szinte már zavaró a körmöm növekedésének a tempója. Több félét kipróbáltam, mindegyik ugyanolyan szuper, szép fényes fedőlakk, ami védi a körmöket.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Milva07

2018. október 30.

Szépen rendbe tette az elvékonyodott körmeimet pár hónap alatt, látványosan. Ha előbb megtalálom ezt a terméket, nem lettek volna műkörmeim évekig.
Egyébként, mikor legutóbb otthon voltunk, szeptemberben, akkor én tudtam venni a helyi festék-illatszer-vegyiáru boltban (amolyan falusi vegyesbolt) Ők azt mondták, beszerezhető.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

tonic

2018. október 30.

Remek végre vmi rendbetette a körmeimet,ami alapból elég gyenge,de tényleg nem gyártják??

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

vrgdo1991

2018. október 30.

Látom, hogy nem gyártják, én kb. 1 hónapja vettem. A Gyémántossal felváltva használom. Ezzel is meg vagyok elégedve. Felkenve diszkrét látványt nyújt, a hatása pedig remek. Szeretem.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Krisztiina

2018. szeptember 10.

Több mint egy éve használom ezt a csodaszert :-) Azóta se voltam körmösnél és nem is megyek. Sőt, azóta is magam lakkozom a körmeimet, amik nagyon szépen nőnek, egészségesek és strapabíróak. Pár hónapja szepegtem kicsit, mert eltűnt a rossmann polcairól. Nagyon aggódtam, hogy mi lesz velem, ha kivonják a forgalomból... De csak új csomagolást kapott és a körömerősítő sem annyira opálos már, mint amilyen ezt megelőzően volt. Remélem, hogy a tudása maradt a régi :-).
~ * ~

Közel 4 év után váltam meg a műkörömtől az amúgy is harmatgyenge körmeimmel... Papírvékonyak lettek a körmeim és amúgy is lemezesen, hártyaszerűen szakad a körmöm. Úgyhogy volt nagy izgalom, mihez kezdjek velük. Ezt az erősítőt ajánlották, sose hallottam róla, bánatomra!
Kb. Egy hónapja használom, heti egyszer 3 rétegben. A körmeim erősek, a végük pedig egészségesen fehérek és szerintem gyorsan is nőnek. Eddig még nem törtek be és a szokásos hártyás probléma sem tért vissza. Pedig intenzíven igénybe vannak véve a kezeim! Elhagyni nem mertem és hogy öszinte legyek nem is akarom! Még soha ilyen szép nem volt a körmőm :-)! Még egy szkeptikus kollegina is megdicsérte a körmeimet ;-)
Az ára nagyon jó, gazdaságos és fantasztikus!

Krisztiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

~ * ~

Az ára nagyon jó, gazdaságos és fantasztikus!

norikad0

2018. augusztus 14.

Nekem bevált :) Erősebb a körmöm, és nem válik ketté lemezesen.

norikad0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nekem bevált :) Erősebb a körmöm, és nem válik ketté lemezesen.

2018. július 30.

Évek óta ezt használom alapként vagy csak magában. Erősíti a körmöt és védi az elszíneződéstől. Ha csak magában rakom fel, akkor szép természetes fénye van, nekem így is nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

RitaVitrol

2018. július 26.

Már 4-5eve használom, mindig van a körmömöm, ettol lett erős és hosszú. Azonban hetek óta nem találok belole sehol, a webshopban sem elérhető. Nem állok készen az elválásra. :(:(

RitaVitrol
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!