KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. július 20.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Forradalmi formula a Strong Nail aktív komplexummal behatol a körömlemez szerkezetébe , ennek révén hatásosan regenerálja a körömlemezt és javítja a körmöt. Tömítő hatású, maximálisan megkeményíti a körömlemezt és serkenti a növekedést. Védi a körmöt a felszakadás,törés, repedés és felhasadás ellen.
A készítménynek köszönhetően a tönkrement matt köröm visszanyeri a sima felületét és fényességét. Intenzív kúra műköröm eltávolítása utáni hatásos regenerálásra. Az eredmény már 10 napi használat után látható.

Körömlakk/körömápoló csomag 1990,-
Ár: 1990 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Monika93

2018. június 20.

Ez valami hihetetlen! Csodaszer! Tényleg forradalmi formula! Nem gondoltam volna, hogy tényleg létezik ilyen hatásos szer a körmeimre!
Szörnyen kínlódtam azzal, hogy mindég betörtek, letörtek, feltörtek a körmeim. Nem tudtam őket megnöveszteni még 1 mm nagyságúra sem, mert okvetlenül letörtek.
Gondoltam, kipróbálom ezt a körömlakkot, habár 100% biztos voltam benne, hogy semmit sem ér majd. Ennek ellenére, betartottam az utasítást, egyik nap bekentem, másnap újra, harmadnap levetten és bekentem és így tovább. Kb. 2 hétig kenegethettem, amikor valami csodálatosra lettem figyelmes. A körmeim gyorsan és erősen nőttek és olyan hatást keltettek, mintha francia manikűrt csináltattam volna. Ennek egy éve, azóta is használom a körömlakkot kissebb-nagyobb kihagyásokkal, de nagyon szeretem a színes körömlakk alá kenni, mert valahogy tovább tart a színes körömlakk is, ha ez van alatta. Már egy éve, hogy gyönyörű körmeim vannak és olyan erősek, mintha műkörmök lennének. Napi szinten kb. 1 órát mosogatok (kesztyű nélkül) és heti szinten súrolom domestosszal a fürdőszobát/konyhát (kesztyű nélkül) és a körmeim egyáltalán nem szenvednek, csak a körömlakk pattog le a köröm széléről, de a körmök erősek és szépek maradnak. Én nem tudom, hogy mi a csoda van ebben a körömlakkban, de az tuti, hogy nagyon hatásos! A színe is nagyon szép, nagyon diszkrét és nőies.
Egy dologra viszont felhívnám mindenki figyelmét!!! Mivel erős hatóanyagok vannak benne, ha a köröm sérült, akkor ha kicsit többet teszünk rá a körömlakkból, nagy fájdalmat tud okozni! Olyan érzés, mintha valaki tiszta erőböl nyomná, csupálná a körmöket! Nem kell megijedni, csak el kell távolítani és később vékony rétegben átkenni. A körömágyat meg olajjal vagy krémmel kell védeni. Az utasításban is benne van, szóval figyelmesen el kell olvasni és tartani magunkat hozzá! Ez nagyon fontos, a jó eredmények eléréséhez.
Mindenkinek ajánlom hogy kipróbálja, nekem csodát művelt. Azért megjegyeznék még egy fontos dolgot, mégpedig azt, hogy a hatása személytől függ, nem mindenkinél fog működni. Anyukámnak és a testvéremnek egyáltalán nem segített, nagymamámnak meg nekem viszont igen.

Monika93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

dynah13

2018. június 17.

Nagyon jo termek, egyik kormos ismerosom ajanlotta, hogy o csak ezt hasznalja, es hogy ez egy csodaszer. Sajnos nincsenek jo allapotban a kormeim, igy elkel nekik a segitseg es apolas. Tobb koromapolot is hasznalok, de mindig az Eveline-t viszem fel alapozo lakknak. Neha kuraszeruen is hasznalom, nagyon tudom ajanlani! 5*

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

menaon

2018. május 31.

Használom egy ideje, ha elfogy nem biztos hogy újraveszem! Nagyon szálkásodik a körmöm pedig kb: 2 hétig nem tudtam használni, költözés miatt!

menaon
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Tigrisliliom

2018. május 26.

Már jó ideje használom, valami szuper! Borzalmas állapotban voltak a körmeim, de csodát tett velük!

Tigrisliliom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Linuxo

2018. április 30.

Akciósan vettem meg, így annyira volt fájdalmasan sok az ára. Tökéletesen teszi a dolgát, újra és újra beszerzem. Csodásan ápolt, diszkrét körmöket varázsol.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

failedstardoll

2018. április 20.

Kicsit sajnáltam rá ennyi pénzt, de megérte, az első olyan lakk ami tényleg működik.

failedstardoll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

szeronik

2018. április 6.

Szuper termék, azt teszi, amit ígér. Öt csillagos.

szeronik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Szuper termék, azt teszi, amit ígér. Öt csillagos.

Hencs

2018. március 9.

Néhány napja használom még csak, de már most látszik a kiváló hatása, a beszakadt körmöm rendbe hozta és extrém gyorsan nőnek a körmeim, eddig 5* :)

Apró észrevétel:
Írták páran, hogy begyulladt a körömágyuk és ezért lehúzták a terméket. Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy nem véletlenül van mellékelve a használati útmutató amiben világosan felhívja a gyártó a figyelmet a következőre : 2% formadelhidet tartalmaz, amely allergiás reakciót válthat ki, használat előtt a körömágyat védeni kell krémmel vagy olajjal.
Na most ha valaki haza megy és rögtön kenegeti ész nélkül az nem a termék hibája, hanem az alkalmazójában keresendő a bibi.

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Apró észrevétel:

psyhe

2018. február 9.

Évekkel ezelőtt a lapokra szétváló körmömet próbáltam vele rendbe hozni. Első 2 alkalommal, bár a leírtak szerint alkalmaztam, pár másodperccel a felkenés után elkezdek "égni" az ujjperceim, ezért inkább leálltam vele. Pár hét múlva ismét megpróbáltam és mivel akkor semmi problémát nem okozott elkezdtem a rendszeres használatát. Tökéletesen rendbe jöttek a körmeim és teljesen meg voltam vele elégedve. A későbbiek során viszont az vettem észre, hogy sorban elkezdtek bevérezni a körágyaim. Rögtön leálltam a használatával, ami után nem sokkal helyre is jöttek.
Akkoriban találtam egy olyan angol nyelvű kutatást, mely hasonló panaszokat ír le a formaldehyd tartalmú körömlakkok használatától az arra érzékenyeknél. Így legalább megtudtam, hogy ezentúl mellőzem az olyan termékeket, amiben ez található...
Azóta szerencsére sikerült olyan terméket találnom, ami formaldehyd nélkül megtudta szüntetni a körömlemezek szétválását.

psyhe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

viktoria1201

2018. február 8.

A itteni vélemények miatt vettem meg. A körmeim gyengék, a fő probléma,hogy lemezeire szétválnak, szörnyű. Ennélfogva körömlakkot sem tudok használni, mert 1 nap után a körmömmel együtt elválik egy réteg. Érdekes, hogy ez a jelenség szinte csak a mutató és hüvelykujjaim körmén jelenik meg. Szóval nagy reményeket fűztem hozzá, hisz mindenki istenítette. Nekem nem vált be sajnos, több hete használom, de sajnos a probléma tovább fokozódott, és megjelent a gyűrűs és kisujjam körmén is. Szóval rosszabb lett. 3 csillagot azért kap, mert szép fényes lesz tőle a körmöm, könnyű felvinni és gyorsan szárad. Mást sajnos nálam nem tudott.

viktoria1201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!