KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fountain

Fountain The Beauty Molecule

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2018. április 3.

Ár:   11 800 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A Beauty Molecule egy koncentrált szépségital rezveratrollal és hialuronsavval az egészséges és fiatalos kinézetért. Rendkívül magas koncentrációjú rezveratrol (40 mg/teáskanál) egy természetes fenol, ami a vörös szőlő héjában és a japánkeserűfűben található. Minden egyes teáskanál Beauty Molecule 26 000 szemnyi vörös szőlőben fellehető rezveratrolt juttat a szervezetbe. Ez a valaha volt első vízben oldódó rezveratrol, ami szabadalmaztatott vízmátrix szállítórendszerrel éri el a maximális felszívódást élelmiszer-tisztaságú hialuronsavas bázisban.

posztosma

2018. július 1.

Egy hónapja használom, most tartok kb. az üveg felénél. Amin leginkább észrevettem a változást kb. másfél héttel ezelőtt, hogy a körmeim (életemben először) erősek és egészségesek. A hajam és a bőröm szerencsére rendben vannak, így ott nem tűnik fel változás. Az íze kesernyés, úgyhogy egy pohár vízben feloldva iszom meg, reggelizés közben. Az előírás szerint naponta egy teáskanállal szabad csak fogyasztani, többet nem, így szerintem az üveg simán ki fog tartani 2-2,5 hónapig. Összességében elégedett vagyok, megadom az 5 csillagot.

posztosma
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

MrsUnbelievable

2018. június 26.

Néha napján bekattanok, hogy mennyi mindennel kenekedek, és belsőleg is kellene valami, hogy kompenzáljam a szünetekben bekapkodott szendvicsek, kulináris, szigorúan éttermet tesztelünk címszó alatt futó bezabákat, mégbelefér pasta, steak és gin tonic szentháromságot... és most már inkább nem is folytatom miket, mert a mai világban, ahol már minden második ember health guru, étkezési tanácsadó, még a végén elföldelnek!

Alapvetően baromi jó koncepciónak tartottam az összes hasonló kaliberű szépség komplex kiegészítőt, egészen addig, ameddig nem értekeztem egy belgyógyásszal. Nyugodtan általánosítva, amilyen az emésztésünk, ahogy a dolgok felszívódnak és hasznosulnak, a legnagyobb pozitív hatása ezeknek a tudatunkra van, hogy lám-lám én erre is áldoztam!

No de, nézzük a tényeket: két üveggel fogyasztottam, és ilyenkor nagyon-nagyon pozitívan kezdek, már első korty után látni vélem a változást, fúúú és a közérzetem, energiaszintem is, hát most mondjátok meg! De persze, mikor rendelném a következő adagot és a kosár tartalmának végösszegét csodálom, már jobban meggondolom, mi pluszt is adott nekem.
Az íze: kesernyésen, édesítősen édes, szokatlan picit, szerintem a véleményekkel ellentétben nem ihatatlan (de komolyan ha förtelmes ízű lenne, de csodás üvegbe zárt "-10év" és minden áldott nap 8 órát alszom, stresszmentes az életem hatása lenne, akkor is meginnám).
A hatása: nem ártott:) a hajam határozottan jobb lett, dúsult. Bőröm nem tűnt kisimultabbnak, főleg, hogy akkor még a csodás kis hámlasztóimat nem ismertem. Úgy nagyjából ennyi, csodák nem történtek, a Föld ugyanúgy forog, - nekem egyelőre újabb adag Beauty Molecule nélkül:)

MrsUnbelievable
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Antioxidánsok: Resveratrol
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol
Hidratálók: Xylitol, Hyaluronic Acid

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)