KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2016. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1000 , Eladó: Diju0093
Állapot: A kepen lathato mennyi fogyott belole, szinte semmi.., Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges.
800 Ft- ÚJ Garnier szatén neszeszer, táska
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom vagy Magyar Posta csomagautomatával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

marcsi1233

2017. december 12.

Érdekes, hogy akkor becsülöm meg igazán, amikor már elfogyott.
Volt már Biodermás micellás vizem, de drága volt, és megoldottam a sminklemosást egyebekkel.
Vattakorongra nyomva egy db elhasználásával egész arcra jó sokáig elég volt. Aztán gondoltam, elhasználom a régebbi arclemosómat(YVES ROCHER NUTRI SPECIFIC KOMFORT TEJES TONIC), nem akarok feleslegesen költeni... hát ég és föld... eleve a vattakorongot alig bírom "elhúzni" az arcomon, dörzsölnöm kell, és ráadásul több vattakorongot elhasználnom. Ez a Garnieres pedig siklik rajta, kényelmes, leszem majdnem mindent, nem úgy, mint ez másik...
Újra kell vennem, megy az öt pont. :)

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Érdekes, hogy akkor becsülöm meg igazán, amikor már elfogyott.
Újra kell vennem, megy az öt pont. :)

ildiii13

2017. december 8.

Sminkeltávolításra nem használom, csak arctisztításra. A bőröm állapotán nem változtatott, nem lett zsírosabb, nem lettek tőle pattanásaim, aminek nagyon örülök. Mégis valamiért nem érzem tisztának a bőröm a használata után, így csak akkor használom, ha éppen sietek.

ildiii13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Saranhuone

2017. december 7.

Évek óta használom, egy ilyen flakonnal nagyon sokáig elég, hol a kék, hol a zöld verziót veszem. Nekem leszed mindent, mondjuk amúgy is szoktam utána még arclemosózni.

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

titanilla25

2017. december 7.

Tökéletesen tiszta arcbőrt nem varázsol, nem ájultam el. Nehézkesen szedem le vele a sminkem,igazából annyira hogy ezt a funkciót nem is használom,de jó arra hogy sminkelés előtt áttisztítsam a pofim. Kicsit drága szerintem ahhoz képest mit tud, de frissítően hat a bőrömre és ami miatt egyáltalán 3-ast kaphatott az az hogy nagyon-nagyon sokáig elég.

titanilla25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

sophy83

2017. december 6.

Nem irritálja a bőrömet még a szemkörnyéknél sem, hatékonyan tisztít. Sokadszorra veszem újra, nagyon elégedett vagyok vele!

sophy83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

nikiiabel

2017. december 6.

Már sokadik üveggel vásárolok meg belőle. Imádom!
Első micellás vizű arclemosóm de nagyon bevált nekem.
Nem szárítja a bőrömet, nem zsírosítja. Nagyon könnyen lemossa a sminket. Nem csípi a szememet. Az olajosat nem merem kipróbálni mert félek az zsírosítaná a bőröm.

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Már sokadik üveggel vásárolok meg belőle. Imádom!
Első micellás vizű arclemosóm de nagyon bevált nekem.

amja

2017. december 5.

Az első micellás víz amit használok, viszont már elég rég óta, és nem is érzek rá késztetést hogy kipróbáljak egy drágábbat. Tökéletesen elégedett vagyok vele, nagyon szépen leszedi nekem még a vízálló sminket. Reggel ha sietnek kell gyors arctisztításként is ezzel szoktam áttörölni az arcomat, úgy is tökéletesen megállja a helyét.

amja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

chrissie94

2017. december 4.

Imádom, jól tisztít, nem okoz irritációt, és rengeteg ideig elég

chrissie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Imádom, jól tisztít, nem okoz irritációt, és rengeteg ideig elég

vikica95

2017. december 3.

Hatásos termék,szépen leszedi a sminket,és a szemkörnyéknél nem csíp,de én az olajos verzióját jobban szerettem :)

vikica95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

selmeczireka

2017. november 28.

Hatékony termék, sőt kifejezetten kellemes, pénztárcabarát, sokáig elég. A Bioderma micellás vízről váltottam erre, hát nálam az a csúcs, de ez a "kistestvér" is teszi a dolgát. Mivel jóval olcsóbb, ezért 4 *-ot megérdemel.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.