KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2016. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1000 , Eladó: Diju0093
Állapot: A kepen lathato mennyi fogyott belole, szinte semmi.., Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges.
800 Ft- ÚJ Garnier szatén neszeszer, táska
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom vagy Magyar Posta csomagautomatával küldöm

vanesszam

2018. február 21.

Nekem semmi más sminklemosó nem tisztítja le maradéktalanul a sminkemet, ez az EGYETLEN ÉS A LEGJOBB! A Nivea micellás vizét is kipróbáltam, de a Garnier mellett nem rúghat labdába. BEST

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Encsuliguli

2018. február 21.

Nemrég vásároltam, szerencsém volt, mert leakciózva + kuponnal kb. egy ezresért vettem a 400 milit dmben. Az arctisztító hatásával nem vagyok megelégedve, szerintem maradéktalanul nem szedi le az arcról a napi koszt és sminket. A szememet nagyon dörzsizni kell, hogy lemosson egy nagyon egyszerű sminket, a vízállóval meg pláne nem bír. Egyszerre min. nyolc vattakorongot használok el vele, mire "mindent" leszed. Arctisztításra sokkal jobb megoldásnak érzem továbbra is a természetes alapanyagokból készült kecsketej szappant.
Azért tudok írni hozzá pozitívumokat is, mert egyébként nem rossz termék annak, aki szereti használni a micellás vizeket. Először is a zöldpöttyös összetevői, ami miatt rá mertem kenni az arcomra, tényleg kíméletes a bőrrel, tulajdonképpen nem is szárítja jobban, mint a szappan (pedig kismamaként vízhiányos, extrém száraz, főleg a t vonalon). Használat után egy nagyon minimális réteget viszont hagy a bőrömön, ezért úgy érzem, le kell mosnom róla.
Valamint a kiszerelése is tetszik, hogy ilyen nagy, tényleg lassan fogy. Ennyiért megért egy próbát, de micellás vízre tuti nem költök többet. Igazándiból én nem teljesen értem a micellás víz funkcióját, nekem nem nyújtott többet egy jó minőségű szappannál. Ezért kap csak négy csillagot, egyébként nem olyan rossz termék, a kedveteket nem akarom elvenni tőle. :)

Encsuliguli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Moniko

2018. február 20.

Nekem nagyon bevált, nagyon kevés elég belőle és szépen lehozza a sminket. Egyeltalán nem szárítja a bőrömet, és nem csípi a szememet sem. Nagyon kevés kell belőle így sokáig is elég.. csak ajánlani tudom :)

Moniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

vivii95

2018. február 17.

Egyetlen hibája van, hogy amikor a szempillaspirált leakarom mosni vele akkor rendesen megkell küzdenem vele, mert simogatással nem jön le, erősen dörzsölni kell vele.. Ráadásul kicsit össze is tapasztja a pilláimat és becsomósítja. Ennek ellenére nem rossz, mert keveset spirálozok.:D Nem tudom eldönteni, hogy ez vagy a Nivea micellás vize a jobb.

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Viruke

2018. február 17.

Nagyon jó szerintem!
Nekem egyáltalán nem csípi a szemem.A hátránya csak az,hogy kicsit drága ahhoz képes,hogy rengeteg vattapamacsot kell elhasználni hogy egy komplett sminket le lehessen törölni vele.

Viruke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Nagyon jó szerintem!

Tincs

2018. február 16.

Nagyon szeretem, hogy óriás üvegben van, tényleg sokáig elég. Az érzéseim vegyesek vele kapcsolatban. nem állítom, hogy nem fogok mást kipróbálni. Küzdeni kell a szemfesték lemosásakor, elméletileg dörzsölés nélkül lejönne, de ez sajnos nem igazán jön össze, és ha belemegy a szemembe, néha csip is, bár ez szerintem inkább amiatt van, hogy keveredik az alapozóval. Minden esetre sokkal alaposabban lehet tisztítani az arcbőrt vele, ami látszik is pár nap után.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

RedOne

2018. február 16.

Ez volt az első micellás víz amit kipróbáltam, azonnal beleszerettem. A krèmes sminklemosó csípett és kellemetlen érzés volt használni, ez viszont szépen leszedi a sminket, nem irritálja sem a szememet, sem a bőrömet és nem szárítja ki. Picit ragacsos marad utána az arcom pár percig, de szívesen használom arctisztításra is.

RedOne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Leoni

2018. február 12.

2016.nov.11: Megérdemelten van a toppon a micellás vizek választékában! A minőség, kiszerelés és az ár tekintetében is! Nagyon régóta használom, hűség és szerelem van köztünk :-) Csak ajánlani tudom!

2018.02.10. : Kedves Mindenki SZERETNÉM FELHÍVNI A FIGYELMET az alábbi "Kialakító" nevű blogot író Hegedüs Enikő észrevételére, amely 2018. jan.10-én lett közzétéve és amit én tegnap láttam először ( a videóban 1:52 perctől kezdődik a lényeg):

Amennyiben a most kapható "széria" összetevőiben valóban tapasztalható (minden előzetes tájékoztatás nélkül!!!!) változtatás, úgy érdemes lenne rákérdezni a drogériák munkatársaira, mi a "hivatalos kommunikációja" a gyártónak.

Magam is sok-sok éve ezt használom, hiszen bevált, ár-érték-kiszerelés arányban tökéletesen ellátta a feladatát, de őszintén szólva jelenleg nem igazán merem újravenni a pótlást! Nagyon nem mindegy mi kerül az arcunkra, sokaknak okozhat komoly problémát egy-egy összetevő megváltoztatása (főleg, hogy nem is tud róla!!!).

Fiorentina felhasználóval szeretnék megosztani egy segítő tippet: én a tonikomat is és a micellás vizemet is egyszerűen át szoktam önteni egy szórófejes flakonba, így pontosan annyit spriccelek a vattakorongomra, amennyire szükségem van. Nagyon gazdaságos és sokkal kényelmesebb megoldás! :-)

Az arcápoláson túl szintén nemrégiben láttam "Norie" videóját, ahol megosztott egy igen érdekes "kulisszatitkot" Vimi Joshi sminkmester "4 dimenziós" sminkelési módszeréről:

Megjegyzés: nem mindannyiunk engedhet meg magának MAC permetet, én pl. az ISANA HYDRO WASSERSPRAY-el próbálkoznék :-)

2018.02.12.: Remélem semmiben nem változtatott a Garnier és továbbra is a megszokott összetevőkkel rendelkező micellás vizét kapjuk :-)

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Emily0226

2018. február 12.

Arctisztításra tökéletes, évek óta használom reggel és este, nem bántja az érzékeny bőrömet. Sminklemosásra nem rossz,az inkább 4*, mert több vattakorongnyit kell használni, de arra egyébként is mást használok, így amire vettem, arra nagyon is megfelel.

Emily0226
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

nagyrenii

2018. február 10.

Nemrég kezdtem el ezt micellás vizet használni, de én nem vagyok tőle annyira elájulva. Nagyon nehézkesen szed le egy teljes sminket. A kétfázisú tesóját használtam korábban, illetve egy Niveasat és azok sokkal jobban beváltak nekem. Elhasználom, de aztán biztosan nem ezt fogom újravenni.

nagyrenii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.