KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. november 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1300 , Eladó: Levendulavera
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Győrben és Zalaegerszegen, előre utalás esetén postázás is lehteséges
Ár: 800 , Eladó: Dobin
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom Foxposttal vagy Magyar Postával, személyesen átvehető Székesfehérváron
blackrose

2019. január 23.

Rengeteg vèlemèny van itt ès nemhiába van ilyen jó értèkelèse a termèknek. Leárazva vettem,konkrètan csak reggel használom, szóval sminklemosó hatásról nem tudok nyilatkozni. De a koszt szèpen leszedte, nem hagyott ragacsos èrzèst maga után, nem csípte a szemem ès elsősorban nem lett piros foltokkal teli a bőröm, ergo nem allergizált. Ez utóbbi nekem nagyon fontos,más micellás víztől allergiás tüneteket produkált a bőröm. Csak puha tiszta bőrt hagy maga után. Megèri szerintem mèg a teljes árát is.

blackrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

KingaSimon

2019. január 18.

Addig használtam, ameddig a mindennap használt hialuronsavasat kiszállították. Nagyon érzékeny a bőröm, egy másik márka micellás vizétől egyfolytában hámlott, korpázott a bőröm, viszont ő gyengéd volt, jól tisztított, de ettől eltekintve nem nagy bumm.

KingaSimon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

csillam94

2019. január 18.

Nem szeretem, ragad tőle a bőröm, és nem érzem tisztának sem. A sminket legalább lemosta.

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. január 16.

A sminket és a szennyeződéseket remekül eltávolítja. Pici hátrány, hogy a vattakorongra, túl sok kerül fel a nyílása miatt, azonban több negatívumot nem tudok felsorolni.

rozsaanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 16.

dvrml

2019. január 16.

Nagyon szeretem. Leszedi a szennyeződéseket, jól tisztít. Ha véletlen szembe kerül, akkor csíp, de igyekszem elkerülni azt. Többször is újravásároltam.

dvrml
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

zsofiab

2019. január 15.

Számomra az a pozitívuma, hogy nem ragad és nem szárad utána a bőröm. Negatívum viszont, hogy szerintem túl nagy a nyílás a tetején, szóval ha rányomok több megy rá a vattára, ezáltal sokkal gyorsabban fogy nálam mint a többi micellás vizem eddig. És én úgy érzem, hogy ha csak ezt használom, és nem megyek rá arctisztítóval is a fejemre, akkor a szempillaspirált nem tünteti el teljes mértékben:(

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

csdorii

2019. január 15.

Nagyon jó lemosó, minden sminket tökéletesen eltávolít az arcomról, mégsem szárít. Plusz pozitívuma, hogy semleges az illata. Reggel és este is ezt használom.

csdorii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

puddin66

2019. január 14.

Szépen leszedi a szennyeződéseket, sminket, nem irritál, sokáig kitart. Viszont nálam egy erősebb sminkkel nagyon nehezen birkózik meg, gyakran a vízállóval egyáltalán nem is sikerül neki. Sajnos ezért -1 csillag.

puddin66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Drehsnia

2019. január 14.

Tök jól leszedi a sminket, amit eddig a törlőkendő csak nehezen, nem csípi a szemem és nem szárítja a bőröm mint a szappan, szeretem az illatát, nekem bevált :-)

Drehsnia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

KozmaNikolett2001

2019. január 11.

Mindenki nagyon dicseri de nekem miteszereket okozott sajnos:( pedig nagy remenyt fuztem hozza

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.