KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2016. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1000 , Eladó: Diju0093
Állapot: A kepen lathato mennyi fogyott belole, szinte semmi.., Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges.
800 Ft- ÚJ Garnier szatén neszeszer, táska
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom vagy Magyar Posta csomagautomatával küldöm

Szezsu

2017. október 18.

Remek választás volt! Nekem nagyon bevált mindennapos használatra. Tisztít és kíméli a bőrömet. Sminklemosásra is tökéletes.

Szezsu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Ercsus

2017. október 18.

2 éve használom és nekem eddig bevált. Általában kuponnapokon szerzem be, mert egy kicsit túl van árazva.A sminket simán leszedi, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Most viszont a Niveás micellás vizet próbálgatom, így ő egy picit háttérbe szorult.

Ercsus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Kicsmacs

2017. október 17.

A 3 csillagot a kiszerelés és az ár / márka miatt adom. A német verziót is megvettem a müllerben de ugyanúgy nem jó mint a magyar testvére. Az arcom tiszta ragya lett tőle, alig tisztít nem érzem a felfrissülést. Kellemetlen "föld"szaga van.

Kicsmacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Bebcikee

2017. október 16.

Csípi a szemem, így muszájból elhasználtam sima arclemosónak. Azóta lecseréltem a jó öreg Biodermára.

Bebcikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Fannnya

2017. október 14.

Nagy kedvenc. Nekem minden sminket simán leszed, nagyon gyegéd ugyanakkor. Csak azért 4 csillag, mert a zöld tesója még jobban bejött, ez icipicit csípi a szemem.

Fannnya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

MormiOrsi

2017. október 11.

Nos, én nem értem ezt a rengeteg pozitív véleményt... Nekem pl egyáltalán nem tud megküzdeni a spirál és tus kumbóval, azzal csakis a krémes sminklemosók tudták eddig felvenni a harcot. De megkapja a 3 csillagot, mert az arcom többi részét alaposan megtisztítja (legalábbis az elhasznált vattapamacs erre utal:)). Újra biztosan nem fogom megvenni, inkább valamilyen krémes verziót keresek majd.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

aimee82

2017. október 9.

Régóta használom és bevált, jól leszedi a sminket és nem hagy ragacsos érzetet.

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Régóta használom és bevált, jól leszedi a sminket és nem hagy ragacsos érzetet.

baba_girl_16

2017. október 9.

Legjobb smink- és arclemosó, amivel valaha találkoztam. Egyik barátnőm ajánlottam még régebben, aztán elolvastam róla itt a véleményeket és azonnal be is szereztem belőle egyet. Nagyon szépen leviszi a sminket, tisztít és nem hagy maga után ragacsos érzést. Ami a legfontosabb, hogy az én érzékeny bőrömet sem irritálja, nem csíp, nem okoz pattanásokat. Nagyon sokáig elég egy flakonnal, mindennapos két vattás sminklemosás mellett 4 hónapoig tartott az első flakonom. Az ára is korrekt, úgyhogy biztos újra fogom vásárolni.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

szelesviki

2017. október 9.

Jók az összetevői, sokáig elég, és ügyesen teszi a dolgát :) Jó ideje használom már, és szerintem nem is fogok váltani.

szelesviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Alexa02

2017. október 7.

Voltam olyan hülye, hogy kipróbáltam más micellás vizet is, hátha jobb, mint ez. De nem jobb és sokkal drágább is. Legkózelebb megint ezt veszem meg. Nem irritál, nem ragacsos a bőröm utána, csak jót tudok elmondani. Egyedül a vízálló szempillaspirállal nem bírkózik meg, de arra olajos szemfestéklemosót használok. Bárkinek ajánlom.

Alexa02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.