KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2016. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1000 , Eladó: Diju0093
Állapot: A kepen lathato mennyi fogyott belole, szinte semmi.., Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

DorothySoldier

2017. augusztus 17.

Ahhoz képest, hogy illatanyag-mentes, én érzem rajta enyhén. A sminket majdnem tökéltesen leviszi, utána mindig a Garnier Pure 3in1-t használom, mert csak úgy érzem tisztának az arcom. Azt nem tudom, hogy a micellás víztől, vagy egyáltalán a Garnier termékektől jelennek-e meg az arcomon kis piros foltok, mikor gyakrabban használom őket.

DorothySoldier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

huvosmandula

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 16.

Nem birta a borom,allergias reakciot valtott ki belole es 2 hasznalat utan megtelt az arcom kicsi feher mitesszerekkel. Lehet masoknak jo,de nekem katasztofalisan rossz.

huvosmandula
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

cigarettamacska

2017. augusztus 16.

Életem első micellás vize volt. Olyan ragyás lettem tőle, hogy az hihetetlen. Konkrétan ha este használtam, másnapra már hatalmas pattanások jelentek meg az arcomon. Kukában landolt.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

orik

2017. augusztus 13.

Nagyon hatékonyan eltávolítja a tartós sminket és a mindenféle szennyeződéseket, anélkül, hogy pattanásokat okozna, szárítana vagy olajos réteget hagyna a bőrön (mint mondjuk a Garnier skinactive kétfázisú micellás víz). Külön jó pont, hogy illatanyag-mentes. Tényleg tökéletesen tiszta arcbőrt varázsol, úgyhogy mindenkinek bátran ajánlom :)

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

BergerZsofia

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 13.

Ez egy álom. 1400Ft-ért jutottam hozzá, tökéletesen teszi a dolgát, hajlandó lennék 1800-at is kiadni érte. Mindent eltávolít, de tényleg, dörzsölni sem kell, csak egyszer végighúzni az adott felületen. Vízálló sminkkel is brutálisan bánik. Ráadásul a kiszerelés is nagy. Imádom, nem is hiszem, hogy fogok másik fajtával kísérletezni.

BergerZsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Magneto

2017. augusztus 12.

Most azt hiszem le van árazva a Rossmannban, szerintem a teljes ára is rendben van, a többi gyártóéhoz képest, jó termék, szeretem, elhasználtam már 3 kiszerelést, most próbálkozok a kétfázisú testvérével, enyhén szárít tény és való a másikkal ellentétben. Még nem döntöttem el, melyik lesz az örök kedvenc. :)

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Solange27

2017. augusztus 11.

Rengeteg csodaszernek kikialtott valamit probaltam mar. Szekptikusan vettem meg es picit dragalottam is hogy megmondjam a frankot.. hasznalgattam 3-4x es eszre vettem higy az allamon levo miteszerek mintha eltunenek vagy legalabbis halvanyodtak volna (egyebkent remekul tisztit es leszed BARMIT!) Aztan masnap elkeszitettem egy fullmakeupot es egesznap abban voltam,este a regi lemosommal (amit nem szeretnek megnevezni) lemostam a sminkem jo alaposan es lam reggelre a kis barataim az allamon ujra elobujtak! Ott es akkor raeszmeltem hogy egy eleg rossz minosegu lemosoval "tisztitottam" az arcom, ami raadasul irritalta is a borom es meg a porusaimat is eltomitette.Azota o a maniam. Reggel es este kotelezoen belevan epitve a rutinomba! Nagyon tudom ajanlani.

Solange27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Dessja

2017. augusztus 11.

Sokáig használtam, legalább 6x újravettem, mert tényleg jól tisztít, szépen leszedi a sminked. Teljesen meg voltam vele elégedve, viszont mostanában csípi a szemem, de nagyon. Nem tudom így tovább használni, pedig szerettem. Lehet, hogy csak az én szemem érzékenysége a probléma. Csak emiatt vonok le egy csillagot, mert különben egy nagyon jó termék.

Dessja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

andi9928

2017. augusztus 7.

Az első fajta micellás víz amit kipróbáltam.Nem is akarok váltani.:D Nagyon bevált. Dörzsölés nélkül pillanatok alatt leszedi a sminkem.Nagyon szeretem. Már legalább 3x újravettem de még fogom ez biztos. :D

andi9928
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Nagyon szeretem. Minden nap ezt használom, szépen tisztítja az arcom és a vízálló tust is le viszi nekem :) Könnyen tisztit, nem csip és nem irritál. A kék társa nekem nem vált be, ez marad a kedvenc. Most várom, hogy akciósan vehessem, mert éppen elfogyott. Az ára kicsit sok, régebben,mikor be futott ez a termék olcsóbban lehetett kapni, de amint mindenki kezdte vásárolni,jól felvitték az árát :) Anno 800ft-ért vettem, most meg a duplája is van. Akciósan szeretem be szerezni, akkor szerintem megéri. Örülök, hogy ez beválik, mert van hogy csak pár napra utazok el és nincs annyi helyem, hogy elvigyem az arclemosóm, arcradírom, viszont ez az egy belefér és a sminket szépen le viszi :) Újra vevős, egy darabig még tuti venni fogom ! Én csak ajánlom, fél évig biztos elég nekem :)

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.