KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

(1982 vélemény)
Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

800 Ft- ÚJ Garnier szatén neszeszer, táska
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom vagy Magyar Posta csomagautomatával küldöm
Ár: 1300 , Eladó: Levendulavera
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Győrben és Zalaegerszegen, előre utalás esetén postázás is lehteséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szanii

2018. május 22.

Glamour-napokon szereztem be. Korábban egy Niveás micellás vizet használtam, az sajnos nem vált be. Örülök, hogy megvettem ezt, jól eltávolítja a sminket (alapozó,tusvonal). Nyugtat, nagyon bevált. Csak ajánlani tudom.

UPDATE: újravettem.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

UPDATE: újravettem.

jniki82

2018. május 21.

Csak arc tisztításra használom, nem sminkelek.Nem irritál,alaposan tisztít viszont nekem le kell mosnom vízzel.Úgy érzem mintha valami réteg maradna az arcomon.

jniki82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

evettke7

2018. május 21.

Szépen leszed minden szennyeződést és smink maradvanyt, külön imadom, hogy szinte semmi illata nincs. Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen itthon belőle. Jó nagy kiszerelés, sokáig elég. Viszont én mindig lemosom sima tiszta vízzel a maradványát az arcomrol, mert ragacsos utoerzetet hagy, ráadásul úgy reklámozzák, hogy a micellák mágnesként vonzzák magukhoz a szennyeződéseket és képtelen vagyok szabadulni a gondolattól hogy az arcomon maradt termék hivogatja magához a szennyeződéseket, hogy csücsüljenek egyenesen az arcomra

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

m_anyta94

2018. május 18.

Ez a termek mindenképp számomra egy ,,must have,, kategória.
Nem csodaszer ...sajnos a pólusokat nem minimalizalja és mely tisztító hatása sincs DE...
Könnyen leszedi a sminket
Nem irritálja az amúgy is elég érzékeny szemem..
Eleg nagy mennyiség de sosem vettem észre, hogy idővel veszítene a minőségében
Olcsó...
Praktikus :)
Smink eltávolítására maximálisan ajánlom !

m_anyta94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Ez a termek mindenképp számomra egy ,,must have,, kategória.
Könnyen leszedi a sminket
Nem irritálja az amúgy is elég érzékeny szemem..
Eleg nagy mennyiség de sosem vettem észre, hogy idővel veszítene a minőségében
Olcsó...
Praktikus :)
Smink eltávolítására maximálisan ajánlom !

kincsq

2018. május 16.

Nekem elég nehezen hozza le a sminket, pedig azt írja hogy dörzsölés nélkül lejön.. utána átmosom azért egy másik arclemosóval, és csak akkor érzem igazán tisztának az arcom.

kincsq
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

zana525

2018. május 16.

Még a vízálló sminket is nagyon gyorsan leszedi, nem szárítja vagy irritálja a bőrt és még olcsó is:)

zana525
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

fmedea01

Korcsoport: < 18
2018. május 16.

A legjobb micellás víz! Gyorsan leszedi a sminket és nem irritál. Teljesen meg vagyok vele elégedve!

fmedea01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 16.

judit14krem

2018. május 10.

A legjobb! Mindig-mindig visszatérek hozzá, általában fél áron veszem kuponnapokon. Napi két vattakorongot használok el vele, és így is elég nekem egy fél évig. Nem csíp, nem szárít, tökéletesen leszedi a sminket.

judit14krem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Sarkanyka01

Korcsoport: < 18
2018. május 9.

Teljesen leszedi a sminket és nyugtatja a bőrt.

Sarkanyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 9.

Teljesen leszedi a sminket és nyugtatja a bőrt.

Micoka

2018. május 5.

Eddig az egyetlen micellás víz, ami nem csípi a szememet. szuper termék!

Micoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 5.

Eddig az egyetlen micellás víz, ami nem csípi a szememet. szuper termék!