KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2016. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1100 , Eladó: deszter
Állapot: bontatlan, ahogy a képen is látszik, teljesen tele van. , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átadással Budapesten.
Ár: 1000 , Eladó: Diju0093
Állapot: A kepen lathato mennyi fogyott belole, szinte semmi.., Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges.
Krémmánia Kedvencek a -től
AnitaAnaFjr

2017. február 22.

nem véletlenül ekkora hype

AnitaAnaFjr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

nem véletlenül ekkora hype

csakaaa

2017. február 22.

Évekkel ezelőtt vettem egy flakonnal. Akkor még csak a loreal és ez volt, az ára miatt emellett döntöttem, ha esetleg nem válna be, akkor se legyen nagy pénzkidobás, mert ha jól emlékszem, akkor ebből ugyanazért az árért kétszer akkora mennyiséget adtak. Nem volt rossz, de nem vettem újra, és emlékszem, hogy alig vártam, hogy elfogyjon. Nem szedte le tökéletesen a sminket, és hagyott egy fura réteget az arcon.

csakaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. február 21.

Kb 1 éve használtam utoljára, tényleg semmi extra. Vagy fölöslegesen nagy a hype, vagy csak én vagyok az a szerencsétlen, akinek a micellás vizek nem jönnek be. :D A smink 90%-át leszedi, de pici azért mindig maradt még az arcomon. Ragacsos volt, mintha a használata után hagyott volna egy + réteget a bőrömön. Nekem nem jött annyira be, hogy újravegyem, de legalább jó áron van, egynek elment.

Lilium
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 21.

laczeva

2017. február 21.

A Niveásat használtam előtte, ég és föld a kettő. Azért vettem ezt meg, mert féláras volt, gondoltam biztosan jó. Nem csíp, de sokkal nehezebben szedi le, mint a Nivea. Valahogy nem jó. Alig várom, hogy elfogyjon és újra Niveám legyen!!!

laczeva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Kremcica

Update:
Alternatív felhasználási lehetőségeket kerestem hogy ne rohadjon rám fel üvegnyi. Bármennyire locsoltam nem fogyott a bőröm pedig már sikitozott annyira száritott. Úgyhogy áttöltöttem egy műanyag fújósba és raktam bele pár csepp teafaolajat. A dekoltázsomon-vállamon-hátamon elő-elő jönnek pattanások. Azok kezelésére tökéletes, de hogy ezt a terméket eredetileg arcra gyártották még így sem tudom felpontozni.

Nem szedi le rendesen a spirált-tust. Bármennyire próbálkozom pandamacit csinál, szárít sőt még csípi is a szemem. Ha elfogy visszatérek a sminklemosó-tonik kombóra illetve van egy pici üveg Biodermám az az igazi micellás víz.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Update:

olasz78

2017. február 21.

Nekem nem vált be. Nem szerettem, alig vártam elfogyjon a termék. Szinte locsoltam csak gyorsabban fogyjon. Nagyon dörzsölni kell, hogy leszedje a sminket. Igaz nem csípi a szemet és nincs illata sem.

olasz78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Hanna83

2017. február 20.

Rettenetesen szárította a bőrömet. Biztos, hogy nem veszem újra.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Rettenetesen szárította a bőrömet. Biztos, hogy nem veszem újra.

Marusya

2017. február 20.

Én nem szerettem. Ki sem ürült teljesen a palack, mikor kidobtam. Irritálta a bőröm, furán ragacsos érzésem támadt a használata után, ahhoz képest meg drága volt, bár szerencsére nem én vettem, névnapomra kaptam.

Marusya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Zsepi88

2017. február 20.

Nekem nagyon bevált, a legtökéletesebb sminklemosó, amit valaha próbáltam. Nulla irritációval, nem hagy nyomot, gyors és hatékony :-)

Zsepi88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

szansza0518

2017. február 20.

Az itt olvasott, vélemények alapján esett a választásom erre a termékre. Mondanom sem kell nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, mégis csalódnom kellett.
Az első pár napban még semmi problémám nem lett volna vele, sőt. A negyedik nap környékén viszont több kisebb-nagyobb hólyagszerű , majd később kisebesedő "képződmények" jelentek meg asz arcomon. Azóta amióta nem használom nem jelentek meg újabbak, elkezdett javulni a bőröm állapota.
Tény és való, hogy a sminket szépen , és könnyedén el lehetett távolítani vele , és mivel sokaknak bevált, az én bőrömmel lehetett a probléma.,(ezért is kapja meg a két csillagot) de számomra ez a termék, sajnos használhatatlan.

szansza0518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.