KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2016. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1100 , Eladó: deszter
Állapot: bontatlan, ahogy a képen is látszik, teljesen tele van. , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átadással Budapesten.
Ár: 1000 , Eladó: Diju0093
Állapot: A kepen lathato mennyi fogyott belole, szinte semmi.., Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges.
nagyniki93

2017. január 21.

Nekem bevált, nagyon szeretem, kiszerelése is remek sokáig bejár. Megéri az árát, mindenkinek csak ajánlani tudom. Már 3-szor vettem.

nagyniki93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

ttami95

2017. január 21.

Nekem ez egy tökéletes termék, magasan veri a krém állagú sminklemosókat. Semennyi sminket nem hagy az arcomon, és nagyon sokáig elég.

ttami95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

buzavirag

2017. január 21.

A DM-ben találtam egy utazó, 125ml-es kiszerelést. Mivel mindig szemeztem vele, csak nem mertem megvenni sose az érzékeny bőröm miatt, így megvettem ezt a kicsit. Viszonylag sokáig elég lesz ez is, pedig minden este használom. A szempillaspirált és a tust is szépen leszedi, a szemem körüli területet mintha kicsit irritálná, így ott módjával használom. Alapozót nem használok, szerencsére nincs szükségem rá, viszont minden este, sőt valamikor reggel is átmegyek vele az arcomon, nagyon szépen látszik a vattakorongon, hogy leszedte az utcai koszt. Hidratáló krém használata utána nekem szükséges, mert szárítja a bőröm, a szemem körül az első pár használatkor kijött a kis hólyag, ami ekcéma. Akkor nem használtam pár napig, így elmúlt, azóta ha a szemsminkemet szeretném lemosni vele, nem dörzsölöm, és óvatosan áttapogatom vele. Azóta egyelőre nem volt gondom vele, de azért figyelem.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

pocakoslany

2017. január 20.

Tavaly az őszi Glamour napokon vásároltam ebből a micellás vízből. Korábban az YR micellás vizét használtam évekig és nagyon bevált, nem hittem volna, hogy találok jobbat. Én minden sminket micellás vízzel mosok le (szempillaspirált is) és tényleg nagyon gyengéd, abszolút nem bántja a szememet sem. Nagyon kellemes az illata és finom érzetű utána a bőröm. A kiszerelése is nagyon megfelelő, mindennapos használat mellett még mindig meg van a negyede.

pocakoslany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Noemi99

2017. január 19.

Más micellás vizet még sosem próbáltam, ő volt az első, és eddig az utolsó.. Nekem fél évig, elég egy ilyen 400 milis adag, így betudom mindig szerezni akciósan Glamour napokkor.. Minden este használok este, 1-2 vattakorongnyit és bőven elég:) Egyszer, esetleg ha alapozót használók kétszer átmegyek vele az arcomon, és tökéletesen leszed minden makacs sminket, koszt az arcomról. Ha nem használok aznap semmilyen sminket, és azt hiszem, hogy egész nap tiszta maradt az arcom, egy sima arcmosás után is még tud mit leszedni.. IMÁDOM:) A következő üvegem lesz nagyjából a hatodik, hetedik:)
(Még pluszba annyit, hogy szemsminket is szoktam vele mosni, de alapjába véve azt a területet kihagyom max egyszer kicsit átmegyek rajta, mert picit mintha irritálná, szárítaná a szemem, de ezt én inkább az érzékenységemre fogom:))

Noemi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Mariliisa

2017. január 18.

Sminklemosásra és tonik helyett használom, mindkettőre kiváló, és alig fogy, nagyon sokáig elég. Már házi sheet maskhoz is használtam összetevőként, nem vagyok benne biztos, mennyit számított a többi összetevő mellett, mindenesetre puha lett a bőröm.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

BOBI9

Korcsoport: < 18
2017. január 18.

Szeretem,jól lehozza a sminket.Már elég régóta megvan,mégis bőven van még benne.

BOBI9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 18.

juditkovacs92

2017. január 18.

Szeretem esténként lemosni vele a sminkelt vagy natúr arcomat is. Tiszta érzetet kelt.

juditkovacs92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

tunderelefant

2017. január 17.

Megvettem, mert mindenhol láttam, hogy micellás víz így meg úgy... Gondoltam biztosan jó lehet akkor. Elsőre nagyon meglepett, hogy egyáltalán nincs illata, tényleg víz hatását kelti. Vattakoronggal teljesen olyan, mintha csak áttörölném az arcom vizes vattával. Nekem mindent lehoz, ha csak szolid sminkem van. Ha kicsit erősebb, akkor cseppentek mellé egy kis sminklemosót is és akkor 100%-os a hatás. Pirosságot, szárazságot, pattanásokat utána nem tapasztaltam, szóval nekem tetszik :) Frissíti az arcom. Mivel elég nagy üveg, sokáig elég.

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

nika15

2017. január 17.

Nekem eddig ez az első micellás vizem, de én teljesen elégedett vagyok vele. Én csak vízálló szempillaspirált használok, mert ami nem az az sajnos lefolyik rólam, de nekem azt is tökéletesen leszedi.

nika15
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 17.