KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2016. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1100 , Eladó: deszter
Állapot: bontatlan, ahogy a képen is látszik, teljesen tele van. , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átadással Budapesten.
Ár: 1000 , Eladó: Diju0093
Állapot: A kepen lathato mennyi fogyott belole, szinte semmi.., Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges.
Krémmánia Kedvencek a -től
Mhajni

2017. március 23.

Jó kis termék ez, nem irritálja a szemet sminklemosáskor, és az ára is korrekt, tetszik hogy illatmentes és alkoholmentes, nem szárít egyáltalán, és könnyen lehozza a sminket.

Mhajni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

szazsani

2017. március 22.

Nagyon szeretem! Szépen lehoz mindent, jól tisztít és nem hagy nyomot a bőrömön, ami ráadásul érzékeny, de ezután nem lesz piros foltos. :)

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

blanka0121

2017. március 21.

A babé micellas víz utan ugy döntöttem kiprobalok egy olcsóbb változatot is, igy esett ra a választás. Egy hete használom eddig, viszonylag meg vagyok elégedve vele, hiszen szépen tisztít, azonban ugy látom megjelent rajtam pár pattanás is, remelem ennek semmi köze hozzá. igy nem tudok rá jó szívvel ot pontot adni...

blanka0121
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

dinkka

2017. március 19.

elégedett voltam vele, a szemsmink eltávolításához sokat kellett a vattakorongra locsolnom hogy eltávolítsa, de így is sokáig elég volt

dinkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Piippa

2017. március 18.

Más micellás vizet még nem használtam, de megmondom őszintén nem érzem azt az átütő drámát, amit a micellásságától vártam volna. Lemosta a sminket rendben tette a dolgát, de maradt bennem némi kétely, hogy ennyi elég e. Mindenesetre a termék amit ígér, azt hozza. Nem zsíros, letakarítja, amit kell és az ára is baráti.

Piippa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

lasanna

Korcsoport: < 18
2017. március 17.

nagyon szeretem mivel könnyen eltávolítja sminket, nem irritálja a bőrömet es nagyon sokáig elég. abszolút betartja amit ígér. ár-érték arányban tökéletes

lasanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 17.

dijus

2017. március 17.

Próbáltam ezt is és a zsíros bőrre való verziót is. Nekem személy szerint sokkal jobban bevált ez a rózsaszín kiadás, mint a kifejezetten zsíros bőrre van, mert az valahogyan még tovább zsírosította! a bőrömet, amikor nem az lenne a szerepe. Szépen eltávolítja a szennyeződéseket, nagyon sokáig elég, viszont nem szedi le jól a sminket!!!

dijus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

napraforgo23

2017. március 16.

Sajnos nálam nem vált be teljesen, a sima spirált is elég nehezen szedi le, de javára szóljon, hogy a szemem egyáltalán nem irritálja.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

giny96

2017. március 16.

Már a második flakont használom belőle és imádom. Ár-érték arányban a tökéletes termék, keveset löttyintve a vattakorongra is levisz minden sminket maradéktalanul, és a szememet sem csípi. Egy üveg nekem fél évig kitart, szóval teljesen megéri az árát.

giny96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

RebekaS

2017. március 16.

Rengeteg márkát próbáltam már, egy hónapja használom ezt a terméket és maximálisan elégedett vagyok vele! Szerintem illatmentes, nem csípi a szememet, nagyon jól etávolítható vele a smink. Kevés is elég belőle, sokáig elég, így nagyon megéri az árát! Úgy vettem észre kevesebb a pattanásom, mióta ezt használom és olyan jó tiszta érzetet hagy maga után. Szuper!

RebekaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.