KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

(2045 vélemény)
Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2018. február 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

800 Ft- ÚJ Garnier szatén neszeszer, táska
Ár: 800 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom vagy Magyar Posta csomagautomatával küldöm
Ár: 1300 , Eladó: Levendulavera
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Győrben és Zalaegerszegen, előre utalás esetén postázás is lehteséges

Nutellabella

2018. július 19.

Nem tudom, hányadán állok vele. Napi szinten használom már legalább fél éve, de kezd elegem lenni belőle. Nagyon csípi a szememet, könnyezem tőle. Büdös is, illetve ragacsos marad utána az arcom, de mindig le szoktam mosni. Le fogom cserélni. Az ára azonban tetszik... Hiába, olcsó húsnak híg a leve

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

kingh

2018. július 19.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, igazából nem rossz. Szépen, és kíméletesen leszedi a sminkem nagy részét...de ennyi. Másra nem is nagyon használom, mert arctisztításhoz kevés. Többször teszteltem, hogy használata után "makulátlan"-e már a bőröm, hát áttöröltem az arcom egy Avonos lemosóval és szépen láttam a vattakorongon a szennyeződést (pedig nem volt rajtam sok smink, alapozót is ritkán használok, főleg nyáron). Napközbeni bőrfrissítéshez még használgatom néha. A legutóbb vásárolt termékem megvan már 1-2 hónapja, és észrevettem, hogy habzik. Ha elfogy, szerintem nem veszem újra, nekem kicsit haszontalan.

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Mindenkinek aki használ sminket alapdarab. Remekül tisztítja az arcot. használat után, friss és üde lesz a bőröm. Nyáron, amikor nem használok sminket akkor is szeretem akár naponta többször is áttörölgetni vele az arcomat. Sokáig elég, ezért teljesen pénztárcabarát termék. A micellás vizek gyártói közül a Garnier a legjobb márka.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

fannib1

2018. július 18.

Vele mosom le a sminkem, ha nincs erős szemsminkem/rúzsom, akkor simán elbír vele. Nem habzik, nem ragad, nem irritál, sokáig elég.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

zsofi9

2018. július 17.

Sminklemosó tej után, illetve napközben áttörlésre használom, tisztább lesz tőle az arcom, tehát nálam jól teszi a dolgát :)

zsofi9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

lexyusz

2018. július 16.

Ezt később vettem meg, mint az olajos kétfázisú társát, és be kell valljam annak jobban tetszett a hatása. Ez sem volt rossz, nem csípte a szememet, de el is maradt az a hatás, hogy hú, hát ez nagyon jó, ilyet akarok venni még egyet. Így amint elfogyott ez az üveg már használtam is mást. Jó termék, de csak akkor venném meg máskor újra, ha nincs más.

lexyusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

bakocsenge

2018. július 13.

Teljesen jól megállja a helyét. Én az illatáért nem vagyok oda, de örülök, hogy nincs benne parfüm vagy alkohol. A sminkem oroszlánrészét ezzel szoktam leszedni, és azt hiszem teljesen hozza amit elvárok.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

lucisunderground

2018. július 12.

Én nagyon szeretem.Olcsó,nem csíp és leszedi a sminket.Nem szárította a bőrömet.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Vivó

2018. július 11.

Szuper termék, ezen kívül 2 másik márkát is próbáltam (olcsóbbat és drágábbat is), de ez a No.1 👌🏻

Vivó
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Timo0506

2018. július 11.

Évek óta ezt használom smink eltávolításra, egyszerűen nagyszerű.Kiváncsiságból egyszer kipróbáltam a nivea micellását, ami persze labdaba se rúgott e mellett. Szépen és gyorsan tisztít, sokáig elég, jó ár-érték, glamour napokon ez az első ami a kosaramba kerül.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.