KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2016. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1000 , Eladó: Diju0093
Állapot: A kepen lathato mennyi fogyott belole, szinte semmi.., Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges.
1000 Ft- ÚJ Garnier szatén neszeszer, táska
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom vagy Magyar Posta csomagautomatával küldöm
Vanília

2017. április 29.

Jó micellás víz, működik, letisztítja a bőrt, de nem lettünk akkora barátok, hogy újra vegyem. Kicsit drágább, de a bőrömre sokkal jobb az eddig használt La Roche-Posay micellás víz.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 29.

rammy717

2017. április 29.

Szempillaspirál maradékát szoktam letörölni vele fürdés után, ha nincs más. Általában többször át kell törölnöm, mire mindet leszedi.
Arctisztító hatása nálam gyakorlatilag 0. Ha áttörlőm egy tonikkal, szed le szennyeződést, ezzel ellentétben.
Illatmentes, de van egy fura jellegzetes szaga, ami nagyon nem tetszik. Tehát illata az valóban nincs, de szaga az van (bár szerencsére csak enyhén).
Nagyon erősen gondolkozom valami pozitívumon, de semmi ilyet nem tapasztaltam.
Elhasználom, de újravenni biztos nem fogom. Maradok a tonikoknál, illetve a sminklemosóknál (ami nem micellás víz).

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Nagyon erősen gondolkozom valami pozitívumon, de semmi ilyet nem tapasztaltam.

szofiaa

2017. április 29.

Már egy ideje használom, nagyon barátságos az ára és a kiszerelése is, szépen lehozza a sminket, a szemsminket egyaránt és tisztítja az arcot. Nem szándékozom lecserélni.

UPDATE:
Sajnos hosszútávon nem lettünk barátok, nem tisztítja rendesen az arcomat, nálam nem működik valami jól, illetve a húgomnál és az anyukámnál sem...visszaálltam a niveára és azzal sokkal elégedettebb vagyok.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

UPDATE:

szabofannika0215

Korcsoport: < 18
2017. április 28.

Elképesztő, hogy a helia-s sminklemosó tej és kókuszolaj után is még mindig van mit leszednie! Sokkal jobban érzem magam a használata után, tudom hogy mennyivel tisztább a bőröm.

szabofannika0215
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 28.

szabozsani94

2017. április 28.

Nekem az eddig próbáltak közül ez volt a legjobb. Nem csíp, nem irritál, jól végzi a dolgát.

szabozsani94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Lillababa

2017. április 26.

Elfogyott a biodermám, ez meg kéznél volt a dm-ben, így tettem egy próbát, a szememet csípte és a bioderma valahogy nekem kellemesebb érzést hagy a bőrön, ráadásul ennek a szaga is fura, le kell mosni, mert zavar.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

kalypso

2017. április 24.

Azért vettem meg, mert a barátnőm már régóta már régóta használja és ódákat zengett róla. Nem távolítja el olyan könnyen a szemfestéket, mint egy krémesebb lemosó, de ezen kívül teljesen elégedett vagyok vele. Jó pont, hogy nem csíp, ha belemegy a szemembe, és sokáig elég. Valószínűleg újraveszem.

kalypso
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 24.

estokani

2017. április 24.

Frissítés:
Valami nem stimmel. A mostani flakonom kritikán aluli, ha lepucolom vele az arcom olyan büdös lesz utána a kezemmel együtt, hogy mehetek újra arcot mosni. Nem értem. Kipróbáltam más micivizet, de csak ennél tapasztalom. Csak pislogok értetlenül. Ki látott már ilyet? Pontlevonás és sohatobbet nem vevés :(

Sok flakonnal már elhasználtam. Néha 1-1 új termékre elcsábulok, de mindig visszatérek a nagy rózsaszín öreg testvérhez, mert ár-érték arányban messze ő a legjobb. Utazáshoz sajnos alkalmatlan ezzel a hatalmas flakonnal, de vagy áttöltök utazós csavaros flakonba belőle, vagy kendőt használok helyette.
Nem csípi a szemem, én nem sminkelek erősen, így azt remekül leszedi, sokáig elég. Mindig van a polcomon belőle úgyhogy csak ötöst kaphat.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Frissítés:

eventually

2017. április 22.

2014. Április 5. - Én is az olcsóbb megfelelőjét kerestem a Biodermának, mert attól sem voltam különösképpen elájulva, és nekem végül is csak egy ilyen villámgyors arc áttörlős-felfrissítős lemosóra volt szükségem, amivel indíthatom és zárhatom is a napomat. Erre tökéletesen bevált, sokáig elég, nem is volt drága a Biohoz képest, nekem leszedi a nagyonminimális sminket, jobb érzés a bőrömnek, nem okozott mitesszereket és pattikat sem (mondjuk mitesszerből már több amúgy sem férne a fejemre), úgyhogy 5ös.

2017. 04. 22. - Na most újra elővettem és megint bejött. Volt olyan időszakom, a leghidegebb télben ráadásul, amikor reggel nem volt kedvem korábban felkelni azért, hogy sminkeljek munkába. Teljesen natúr arccal jártam, annyit csináltam, hogy a szemöldökömet poroztam be és ennyi. Esti "sminklemosásom" így annyi volt, hogy ezzel áttöröltem az arcom. A legcsípősebb, szelesebb időben sem kellett arckrémet használnom! Se estére, se nappalra nem kentem magam semmivel, csak ezzel. A pórusaim összehúzódtak, és tényleg úgy tűnt, hogy az arcbőrömnek semmilyen hidratálásra nincs szüksége.. deaztán elkezdtem nagyobb kedvvel sminkelni reggel, alapozóval meg szemsminkkel, éés - mivel pszoriázisos vagyok - pszorisoknak is ajánlott holt tengeri sós arctejjel mostam le a sminkem, aztán ezzel, mivel úgy éreztem, ez nem szedi le teljesen az alapozós cuccot. Amit egyébként meg is értek, mert az van ráírva, hogy "segít eltávolítani a sminket" azaz... valaminek segít, szóval nem önmagában használandó, hanem mintegy sminklemosási finish-ként, hogy leszedje a maradék maradékát is? :D nem tudom... lényeg, hogy nekem így arctejjel együtt nem vált be, csak önmagában használva minden nélkül, alig sminkes pofival. Azért nem vált be, mert valamiért, ha arctejet vagy gélt vagy habot használok, elkezd hámlani és húzódni az amúgy zsíros bőröm :/ aztán ha meg elkezdem kenegetni krémmel, öngerjesztő folyamat, mert úgy tűnik, mintha minél több krém kéne neki. És sajnos már annyi mindent próbáltam :/ szóval most újra ezt a sminktelenséget és csak ennek a használatát fogom kipróbálni, aztán kiderül, hogy ez művel-e csodát :)

eventually
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

schvabdiana

2017. április 22.

Több helyen is olvastam, milyen jó, ezért kipróbáltam én is. Akkor is használom, ha nem sminkelek, bár elég jól leszedi a sminket, tisztítja az arcbőrt. Sokszor több 5-6 korong is kell, mire leszed mindent - ebből is látszik, hogy alapos. Nem csíp, nem pirosít, színtelen, szagtalan, viszont egy kevés ragacsos érzést azért hagy maga után. Nekem egy kicsit fel is habzik, ha túl sokat sikerült a vattakorongra öntenem. Elég sokáig bírja, ajánlottam anyukámnak is, ő már az 5. flakonnal használja - és nem sminkel. Van egy Kombinált bőrre való változata is, legközelebb azt szeretném kipróbálni, ha ez elfogy.

schvabdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.