KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2018. november 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1300 , Eladó: Levendulavera
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Győrben és Zalaegerszegen, előre utalás esetén postázás is lehteséges
Ár: 800 , Eladó: Dobin
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom Foxposttal vagy Magyar Postával, személyesen átvehető Székesfehérváron

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

edinahortobagyi

2018. november 14.

nekem nem marja a szemem és a bőröm, pedig elég érzékeny, sminket is jól le tudom vele szedni

edinahortobagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

marysidehouse95

2018. november 14.

Kegyetlen rossz ez a micellás víz. Egyszerűen nem értem, hogyan vált be ennyi embernek. Azt írja, hogy a szemsminket is el lehet vele távolítani, ennek ellenére kimarta a szemeimet, és napoking duzzadtak voltak.
Drága és nagyon rossz.
Kukában landolt.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Drága és nagyon rossz.
Kukában landolt.

Blenheim

2018. november 13.

Sokaig a Bioderma rozsaszinu micellas vizet hasznaltam, de ez jobban bevalt, es arban is sokkal inkabb megeri. Elozovel szemben nem szaritja a borom, mar sokadszorra vettem ujra.

Blenheim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

01tothdiana01

2018. november 12.

Nagyjából fél/1 éve használom. Az elején nagyon elégedett voltam vele, szépen leszedte a sminket az arcomról maradéktalanul. Pár hónapja vettem észre, hogy már egyáltalán nem azt nyújtja, amit elvárok tőle. Azt gondolom, megszokta az arcom és emiatt nem végzi igazán a dolgát. Persze még ígyis leszedi a sminket, de már nem úgy viselkedik, mint az első használatnál.

01tothdiana01
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

kicsibubu

2018. november 12.

Imádtam ... egészen addig a pontig míg rá nem jöttem hogy az én érzékeny rosaceás bőrömre nagyon nem jó, szárít, kipirosodik az arcom tőle. A sminket tényleg szuperül leszedi, de én nem tudom használni, ez van.

kicsibubu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Tercsi

2018. november 12.

Nagyon jó micellás víz, simán ldszed minden sminket az arcról. Használata után ouha az arcom és fényes.

Tercsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

abicicaaa

2018. november 4.

Hogy nem velemenyeztem eddig?
Evek ota hasznalom, termeszetes hogy mindig van otthon.
A sminkmaradvanyokat maradektalanul eltavolitja, de ha esetleg a sminklemosom el van fogyva, ez is megbirkozik a "maszkommal".
Reggel is ezzel torlom at az arcomat. Az eredmeny puha bor, es egyet ertek mindenkivel aki elottem irta, hogy csupan ennek a hasznalatatol valoban puhabb a borom.
Borapolas teren nagyon nehez az uj termekek kiprobalasa, extra erzekeny a borom, ez a termek tökéletesen mindenmentes.
Sajnos a marka tesztel allatokon, mely utkozik az alapelveimmel, de egyszeruen nem talalok ugyan ilyen jó micellasvizet cf termekek között.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Hogy nem velemenyeztem eddig?
Evek ota hasznalom, termeszetes hogy mindig van otthon.

BSDori

2018. november 3.

A sminket szépen eltávolítja, jól tisztítja az arcbőrt. Nincs ragacsos érzésem a használata után, nagyon sokáig elég.

BSDori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

eperke99

2018. október 29.

Már vagy 10-szer újra vettem,minden este ezzel mosom le a sminkem évek óta..Nagyon sokáig elég és gyönyörűen leszedi a sminket ,maximálisan megéri az árát.

eperke99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

egyedite

2018. október 21.

Nem sminkelek, de a mindennapos arctisztításhoz használom. Teljesen tökéletes, nagyon sokáig elég. Lemosás után, mintha kapna levegőt a bőröm :) Használat után nem húzódik, nem csillog az arcom, maximálisan tisztának, üdének érzem. Szeretem!

egyedite
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.