KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babuin, Módosítva: 2016. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1000 , Eladó: Diju0093
Állapot: A kepen lathato mennyi fogyott belole, szinte semmi.., Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges.
Ár: 1000ft , Eladó: monika1966
Állapot: Pici hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Foxpost 500ft
Krémmánia Kedvencek a -től
bendi13

Korcsoport: < 18
2017. június 25.

Nagyon szeretem. A pattanásokat is szépen visszahúzza reggelre. Csak ajánlani tudom.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 25.

Amea

2017. június 24.

Tisztít, de szárít. Leszedi a spirált, de nem minden erőfeszítés nélkül, picit mindenképp dörzsölni kell. Tartósabb használatkor a szemem körüli érzékeny bőr kipirult tőle és a szempilláim végei letöredeztek, húzódott tőle az arcom is. Nem szabadultam meg tőle, alkalmankénti használatra utazáskor jól jön (kis flakonba áttöltve), meg olykor-olykor ezt csöpögtetem fültisztító pálcikára, ha sminket korrigálok, de én maradok inkább a koreai olajos lemosó/habzó lemosó/toner kombinációnál. Ott sem irritáció nincs, sem kellemetlen dörzsölés, sem 10 elhasznált vattakorong alkalmanként.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

snowbell

2017. június 24.

Nivea micelles vízét használtam korábban, de a fél flakon elhasználása után vettem meg ezt. Az előző csípte az arcom és a szemem, viszont ez egyáltalán nem. Sokkal jobban frissíti az arcom, a sminket is teljesen, könnyen eltávolítja. Szóval ennél maradok :)

snowbell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

NagyLilla

2017. június 23.

Mindig ez van itthon, meg a mézes :) mindkettő nagyon jó, én ezt jobban szeretem. használat után picit ragacsos tapintású, így van hogy én arcot mosok utána, de ha nem akkor is 1 -2 percen belül megszárad :)

NagyLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

pannababo

2017. június 23.

1200 ft-ért vettem, mert akciós volt és kuponom is volt a ROSSMANNban, ez egy csodaszer, ennyi pénzért baráti, mind a sminkeltávolítást, mind a bőrtisztítást megoldja. Remek, ha lehetne szátzcsillagot kapna! Nagyon tetszett ,hogy nem tapadt a bőröm tőle.

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Linuxo

2017. június 23.

A Bioderma Sensibio h2o termékét váltottam le erre, mert nem akartam túl sok pénzt költeni. Szinte semmi különbséget nem véltem felfedezni a két termék között. Ez a Garnier is hihetetlenül jól szuperál. Ezután csak ezt veszem majd. A sminkem eltávolításának első lépéseként vetem be. Elégedett vagyok vele minden téren .

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

estokani

2017. június 21.

Frissítés:
Valami nem stimmel. A mostani flakonom kritikán aluli, ha lepucolom vele az arcom olyan büdös lesz utána a kezemmel együtt, hogy mehetek újra arcot mosni. Nem értem. Más miciviznél ezt nem tapasztalom. Csak pislogok értetlenül. Ki látott már ilyet? Pontlevonás és sohatobbet nem vevés :(
Sok flakonnal már elhasználtam. Néha 1-1 új termékre elcsábulok, de mindig visszatérek a nagy rózsaszín öreg testvérhez, mert ár-érték arányban messze ő a legjobb. Utazáshoz sajnos alkalmatlan ezzel a hatalmas flakonnal, de vagy áttöltök utazós csavaros flakonba belőle, vagy kendőt használok helyette.
Nem csípi a szemem, én nem sminkelek erősen, így azt remekül leszedi, sokáig elég. Mindig van a polcomon belőle úgyhogy csak ötöst kaphat.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Frissítés:

cioccolata

2017. június 21.

Holy grail: nekem nagyo bevált, mindig ezzel szedem le a sminkem, nem szárít, mindent leold, tökéletes.

cioccolata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

nusysan

2017. június 19.

Két évig használtam, nem mondanám rossz terméknek, sőt. A száraz, érzékeny bőröm picit szárítja, de nem vészes. Viszont a még nem vízálló szempillaspirállal is meggyűlt nálam kicsit a baja, eléggé be kell hozzá nedvesíteni a vattakorongot, akkor pedig a szemre kell vigyázni, mert nagy mennyiségben tudja csípni. Napi egy szempillát tuti vesztek miatta :D Az arcsminket szépen leszedi, viszont egy réteget hagy rajta. Ezek miatt döntöttem amellett, hogy most nem veszem megint újra, hanem kipróbálom a pumpásat, hátha. De egy mindent tudó sminklemosónak szerintem jó.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

zsófi84

2017. június 18.

Jáááj, nagyon nem lettünk kompatibilisek. Égetett, aztán egy hét után arra ébredtem, hogy vörös a fejem, és hámlik. Dühömben azonnal kidobtam, aztán jutott eszembe, hogy szívesen odaadtam volna valakinek, akinek bejött, de a kukából csak nem szedem ki.

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.