KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Retard C-vitamin tabletta - 100db ~ 1700Ft
Ár: 1700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás

mertcsakviki

2018. december 3.

Haj világosításra vettem DMben kapható Das Gesunde Plus C vitamin port. Nem vártam nagy csodákat még a pozitív vélemények ellenére sem úgy voltam vele, hogy károsítani nem tudja a hajam, egy próbát megér. 1 éve festem sötét barnára a hajam tartós festékkel, fél éve pedig sötét lilára és szeretnék már valami világos barnát. Én így csináltam: összekevertem érzésre a port samponnal egy kistálkába plusz csepegtettem vele kis citromlevet. Ezután ecsettel vittem fel majd jól összedörzsöltem, rá folpak és sapka majd 1 órát hagytam hajra. Amikor megláttam az eredményt nem hittem a szememnek az összes sötét festék lejött. Igaz hogy foltos mert a teteje nagyon világos rezes szőke a vége pedig sötét vöröses, de ez azért lehet mert a festék is úgy volt már rajta hogy a töve lilás lefele haladva pedig egyre sötétebb. Holnap újra megcsinálom a pakolást aztán csütörtökön befestem valami világos barnára. Tényleg egy csodaszer😍

mertcsakviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Thirteen

2018. november 1.

Én is úgy jártam, ahogy sokan mások, otthoni hajfestés megszivatott, barna festékből fekete haj lett, vasárnap csináltam és ma csütörtök van. Szerencsére volt itthon egy doboz aszkorbinsav mert kenyérsütéshez kellett belőle mindig egy mokkáskanálnyi. 3 evőkanál port kevertem össze rossmannos babasamponnal, és eloszlattam a hajamon. Elég folyós keverék lett, így valószínű nem mindenhova jutott egyenletesen de ez az eredményt nem befolyásolta, nem lett foltos. Zuhanysapka a hajra, rá rendes sapka és kb. 1 órát volt fent. Az eredmény határozottam barnább, már látom a fényt az alagút végén. :) egyedül a cucc szaga volt nagyon undi, számomra valahogy nagyon fémes szaga lett és a 2 samponozás és 1 balzsamozás ellenére halványan érződik de megéri. Még egyszer kétszer meg fogom ismételni a műveletet, legközelebb szerintem balzsammal és rendes samponnal fogom elkeverni, talán nedves hajon, de ebben még bizonytalan vagyok, mindenesetre ajánlom mindenkinek mert én vagyok az akinél a mások által csodaszernek titulált termékek sosem hatnak semmit, de ez nekem is bevált :D

Thirteen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Mimie

2018. október 30.

Ma en is kiprobaltam de csalodtam is meg nem is. Kb 8-9 eve lettem fekete es az utobbi par evben festettem barnaval ami igazabol feketenek minosult :D Most gondoltam egyet es vissza nyerem az eredeti hajszinem ami hamvas szoke. ( meg hullik is a hajam azert gondoltam abba hagynam a festest) De nem egyszeru eset. Fodraszok ezreivel targyaltam mar es rengeteg penzbe lenne.
Szoval ma kiprobaltam. A lenoves resze bevorosodott es sotet reszbol nagy valtozast nem latok pedig eleg barna cucc jott ki lemosaskor.
Viszont ami pozitiv, hogy iiiirto jo puha lett a hajam :))))
Megvarom a reggelt mit mutat a termeszetes fenynel es lehet meg probalkozok., hatha.
De a puhasag miatt mindenkinek ajanlom ezt a dolgot mert nem fogtok hinni a szemeteknek.

Mimie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Viszont ami pozitiv, hogy iiiirto jo puha lett a hajam :))))

saintveronika

2018. október 25.

Sok véleményt olvastam ezen az oldalon az aszkorbinsavról és hallottam már más 'megoldásokat' is festék eltávolításról, de ez tényleg bevált. Sokáig szőkére volt festve a hajam, majd 3-4 hónapja be lett festve barnára, de sajnos sötét lett. Nem baj, gondoltam azért majd kopik belőle. Már kezdtem megszokni és mivel nem akartam már sem szőkítőt, sem festéket használni így hagytam ahogy volt. A festés óta körülbelül kétnaponta vasaltam a hajam és olvastam, hogy ha ilyen módon beleég a festék akkor az aszkorbinsav sem használ, de mivel már nagyon idegesített a lenövésem, ami túl világos a festett részhez képest így megvásároltam a terméket.
Nos, tegnap kipróbáltam, találtam valami receptet (2-3 kanál aszkorbinsav, egy kis víz, 2 kanál sampon, egy kis balzsam és egy kis ricinus olaj) a pakoláshoz és megcsináltam. Felkentem a hajamra, majd folpackba és törölközőbe csomagolva hagytam egy órát hatni.
Amikor lemostam a hajamról a pakolást nem hittem a szememnek. A majdhogynem fekete hajamból szép mogyoróbarnát csinált. Igaz néhol elég világos, vöröses lett, mert a festék elég egyenetlenül maradt meg a szőke hajamon.
Csodálatos ez a termék és örülök, hogy rátaláltam. Még párszor meg fogom csinálni, mert szeretném visszakapni az eredeti sötétszőke hajszínemet, vagy csak valami hozzá hasonlót.

saintveronika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

senskin

2018. június 20.

Hajra nem próbáltam, de a nyári allergiámon segít gyógyszer helyett. Nagyon jól segíti a kollagéntermelést, sok folyadékot iszom, de egy kúrát érdemes kipróbálni vele. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

magichand

2018. június 19.

Tenyeremben oldok fel picit virágvízzel, a naptól előbukkanó foltjaimat szépen kihipózza az arcomon. 😀 Egyébként is szoktam használni télen is, mert jó puha tőle a bőröm, mintha megújulna tőle.
A hajamra is szoktam tenni, sunkiss jelly után csökkenti a rezes színt (normál festékkel nincs festve a hajam). A fejbőröm nem szereti túl töményen, így csak a hajvégekre szoktam nagyobb dózisban használni.

magichand
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

UnicornsOfLove

2018. június 18.

Úgyis mindenki hajfesték-leszedés szempontjából véleményezi a c-vitamint,így én sem teszek másképp. 😁 nagyon durván hatékony, olyan jó, hogy ezt valaki kitalálta! Először mikor hallottam erről a hát...házi praktikáról, nem hittem el. Persze a végeredmény mindig rezes, vöröses lesz, mert nem tud világosítani, csak leszedni a festéket, valamennyire, de utána egy festéssel nagyon jól lehet kompenzálni. Inkább ez 100x mint a hidrogén peroxid. A szaga tényleg olyan érdekes, fémes, de ennyi baj legyen. Kívül-belül jó :)

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Mars93

2018. június 16.

Nekem a gyógyszertárban a Jutavit 160 grammos termékét adták, amikor porállagú aszkorbinsavat kértem, és ez 1400 Ft körül volt. A csomagolása tégelyes, akár a multivitamin tablettáké. Van benn egy pici adagoló kanál, ami vitaminpótlásra jól jön, de én is hajfesték eltávolítás végett vettem.

6 évig festettem a hajam intenzív vörösre, de nemrég meguntam, és elhatároztam, hogy változtatok. Összekevertem sima Baleás samponnal és balzsammal, majd felvittem a hajamra, és folpack-kal bedunsztoltam először másfél órára, majd amikor újból hajat kellett mosnom, még kétszer 1-1 órára. Tehát három kúrán vagyok túl, és mostanra már nagyon sokat világosodott a hajam. Nem mondom, hogy rögtön visszatért az eredeti, sötétszőke hajszínem, de ezt nem is vártam. Ez a kezelés lassan, de kíméletesen használ. Olyan szép fénye lett a hajamnak, mint amilyen még festés után sem volt! Időigényes folyamat, de mivel vegyszermentes, így szerintem abszolút megéri
Jelenleg (3 kezelést követően) rezes szőkévé vált a haszínem, ami eléggé tetszik, így egyelőre megtartom. :)

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

rocksolya

2018. június 7.

Hirtelen elhatározásból a szőkésvörös eredeti hajszínemet befestettem rézvörösre, az nem tetszett. Kétszer festettem még rá sötétebb vöröst, utána úgy döntöttem, hogy csak leszedem. Kipróbáltam az aszkorbin por pár kanállal + sampon kombót, befóliázva a hajamon hagytam 2 óráig. Merész voltam, mert egymás követő három nap megcsináltam 1x. Hajamon nem érzem, hogy tönkretette volna, de a fejbőrömön igen, hogy kicsípte. De majd helyreáll úgyis. A lényeg, hogy hatásos a dolog, mindig egyre világosabb lett. Nem lettem eredeti színű, de már nem sok eltérés van, nem fog látszani, ha nő lefele. Most vettem hajpakolást, azt fogom használni sokáig, hogy véletlen se legyen baja a hajamnak és a fejbőrömnek.

rocksolya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Edinkaa

2018. június 4.

Mindig megfogadom, hogy nem festem többet be a hajam, de valahogy mindig elcsábulok. Hát így történt ez legutóbb is, aztán újra elővettem a c-vitaminos hajpakolást. Hajhossztól függően 2-3 kanál aszkorbinsav, 2-3 kanál kókuszolaj, 1dl bármilyen sampon, 1 tk szódabikarbóna (ez igazából térfogatnövelőnek jó, ettől megszokott emelkedni az összekevert kence, illetve ez is rásegít a hajfesték eltávolításához). Ezt kenem fel, picit vízzel rásegítek, hogy jó habos legyen és mindenhová jusson, így átdörzsölöm, majd befóliázom és kb. 2 órán át rajtahagyom. Szépen koptatja a hajfestéket, bár legutóbb nekem kellett vagy 3 alkalom mire sikerült pár árnyalatot koptatni, de egyébként nagyon elégedett vagyok, mindig ez ment meg, ha le kell szedni a hajamról a festéket, mert túl sötét lesz, vagy nem tetszik.

Edinkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid