KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ennie86

2017. október 23.

Sikerült rendesen benéznem egy csokibarna pár mosásig tartó hajszínezőt. A hajam szőke, így konkrétan lemosás után mocsár zöld lett a fejem. A sírógörcs kerülgetett, hogy hogy lehettem ilyen hülye?!! Régebben már alkalmaztam a C vitaminos pakolást a hajamra, így most se volt kérdés, hogy azonnal utána nyúljak. Kikevertem samponnal (1-2 dl). Tettem hozzá 2 evőkanál port és összekevertem. Ezt a trutyit jól belemasszíroztam a hajamba. Folpackkal körbetekertem, arra meg felvettem egy sapit. 40 percet pihent a fejemen a cucc és utána lemostam. Nem hittem a szememnek. A mocsár zöld haj helyett ismét szőke lettem. :) Ismét megmentette a hajamat ez a csodaszer. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

emesee555

2017. augusztus 25.

Vastag szálú és sok hajam van. Barna színről festettem át feketére. Meguntam. Viszont a sok festés és vasalás miatt nem szerettem volna szőkítőport használni. Gondoltam kipróbálom. Kallos márkájú keratinos balzsamomhoz kevertem 3-4 kis mérőkanálnyit(amit hozzá adnak.) Nekem a feketét teljesen leszedte,és viszonylag egyenletesen is! Kb fél órát volt rajta. Valamivel szárazabb lett utána a hajam de lényegesen jobb állagu mintha hidrogénnel szivattam volna.
Persze hajfüggő is..de egy próbát megér! :)

emesee555
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Persze hajfüggő is..de egy próbát megér! :)

Zsofika95

2017. július 28.

Én a hajamra próbáltam ki a por változatot. A hajam már évek óta szőkére van festve, nagyon szép aranyszőke. Egy fotózás kedvéért színezővel be lett festve, élénk lila, rózsaszín és narancssárga átmenetesre. Még 10 mosás után is rózsaszín volt az egész, a szőke színnek nyoma se volt. Nagyon nem tetszett. Így jutottam el odáig, hogy elkezdtem utána nézni, mások mit javasolnak ilyenkor. Megtaláltam ezt az aszkorbinsavas módszert, mivel sose szőkíteném hidrogénnel a hajam, így gondoltam ez hátha segít hamarabb kiszedni a színt, és nem kell még hónapokat várnom, hogy kikopjon. Így vettem a gyógyszertárban 800 Ft-ért 250 g port, 2 evőkanállal raktam a keverékbe, plusz 2-3 evőkanál sampont, 1 evőkanál maszkot, és 4 nyomás olajat. Betekertem zacskóval, rá törölköző. 1 órát vártam, majd lemostam, 2x samponoztam, és rá maszk. Már akkor is azt éreztem, hogy puhább lett a hajam ( nagyon féltem, hogy ki fogja szárítani a hajam, de egyáltalán nem), a mosásnál nagyon engedte a színt, de mikor tükörbe néztem vizes hajjal, mintha semmi sem változott volna. Aztán olaj, hajban maradó hidratáló, és megszárítottam. Mikor megláttam nem akartam elhinni. A hajamba már a szőke szín is látszik, rengeteget kopott, vagy 4 árnyalatot biztos ( de ugye ez csak színező benne, bár nagyon makacs). Nekem nagyon bevált, még párszor megcsinálom, és remélem vissza is nyeri a szőke színt. Mindenkinek ajánlom!

Zsofika95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Kremcica

2017. július 27.

Mint C vitamin és annak hatását nem lehet nem 5*-ra értékelni.
Az hogy a haj színének változtatására lehet használni csak plusz. Bár nekem nem jött be. Sötétszőke hajamon hamvas szőke csíkok voltak a frufru részen, ezt szerettem volna ha nem is kikoptatni de kicsit a saját hajszínemhez "csiszolni". 2x csináltam végig a procedúrát, de elsőre nem volt hatása, második alkalom után a hajam kiszáradt és a festett rész bevörösödött rezesszőke árnyalatra. Előzőleg kerestem hogy lehet e a világos színt kiszedni de nem találtam, csak a sötétből világosra voltak leírások. Nos a válasz hogy nem. Nekem nem jött be így kénytelen voltam a teljes hajhosszt befesteni ahol vörös lett. Azóta mivel ez a módszer nem vált be megoldottam a helyzetet a saját hajszínemre hajazó festékkel és így megkaptam amire vágytam, igaz kicsit megszenvedte a hajam.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Mint C vitamin és annak hatását nem lehet nem 5*-ra értékelni.

ezustbarack

2017. június 18.

Vastag szálú, hullámos hajamat kb. 4 éve festem. Az első két évben hennával, aztán vegyi festékkel, vörösre. A legutóbbi alkalommal azonban a saját sötétszőke/világosbarna hajamtól egy sötétebb, természetesebb barna árnyalatot szerettem volna. Sajnos egy hete, a festés után majdhogynem fekete lettem, ami éppenséggel nem állt túl rosszul, de nem akartam a lenövéssel járó macerákat, meg hát amúgy sem ez volt a vágyott szín. Alapvetően nehéz dolgom van a hajammal, sok évbe telt kitapasztalni, hogy milyen termékekre van szüksége. Szóval kicsit hitetlenül, de kipróbáltam a DM-ben vett kis dobozos c-vitamin porral a hajvilágosító trükköt az alábbi recept alapján:
- 2 evőkanál por
- sampon (Inecto), balzsam (Kallos), érzésre, hogy mennyi kell majd a hajamra (ami váll alá ér)
- kis olivaolaj
- egy negyed citrom leve
Kicsit több, mint egy órát hagytam fólia és egy kendő alatt a hajamon, és már a mosáskor láttam, hogy végre nem fekete a vége!
A szokásos 2x sampon, aztán balzsam után megszárítottam, és, bár eszméletlen sokat nem világosított a hajamon, határozottan barna vagyok most már fekete helyett, és valóban lett egy gyönyörű vöröses árnyalata az egésznek (persze ez attól is lehet, hogy amúgy is vörösre lett ráfestve). Most már barátságosabb a látvány a tükörben : ) Biztos, hogy fogom még csinálni, igyekszem majd tovább is rajta hagyni a hajamon (update-elek is majd), bár nekem szerintem a kis doboznyi por kb. 2 max 3 alkalomra lesz elég.
Szóval csodaszernek talán nem nevezném (meglátjuk), de akinek rosszul sikerült a hajfestése, érdemes kipróbálnia!

ezustbarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

- 2 evőkanál por
- kis olivaolaj
- egy negyed citrom leve

Orsyna

2017. május 29.

22Nik22 Kipróbáltam, de sajnos semmit nem csinálta festett hajammal.azon kívül hogy kiszárította. én inkább italba keverem nem a hajamra.mint c vitamin.

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

zsosa

2017. április 23.

Naponta iszom, mindenkinek ajánlom!
A hajamra még csak kétszer kentem, samponba és balzsamba keverek úgy 2 teáskanálnyit és fél óráig hagyom fent. Világosítást nem nagyon tapasztaltam, de fantasztikusan puha lett tőle a hajam.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Naponta iszom, mindenkinek ajánlom!

HRenata

2017. március 31.

Végre valami, ami egyszerű és rajtam is működik. Belsőleg régóta használjuk, de most kipróbáltam én is a hajamra az itt olvasottak alapján. Középbarna hajam van eredetileg, pár ősz hajszál miatt festem szintén középbarnás árnyalatokkal. Legutóbb viszont a kívánatosnál sötétebb lett az eredmény, barnásfekete. Mülleres Fitt Vital c-vitamin port kevertem sampon-balzsam kombóval, fél órát hagytam fent így elsőre, és láthatóan világosított a színen. Még egy alkalommal megcsinálom majd. Mellesleg a hajam is puha lett tőle.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

sofinemeth

2017. március 30.

Az Oyster marka egyik fizikai szinezojenek hasznalata utan undorito kekes zoldes, hinar szinu hajat kaptam. Mivel a hajam mar csontig egett a szokitestol, ezert tovabbi vegyszeres beavatkozas szoba se johetett, nagyon elkeseredtem. A c vitamin por volt az utolso mentsvaram es bevalt. Itt megtalaljatok az elotte utana kepet. Samponnal elkeverve kb fel orat volt a hajamon.

sofinemeth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

ellie11

2017. február 22.

Ez nagyon durva cucc...már elnézést!
Szerintem tényleg csak akkor használjátok hajvilágosítóként ha nagyon nagyon nem vagytok elégedettek a hajatok színével.
Én nemrég visszafestettem a hajamat vörösre, (4 hónappal korábban colorB4-el szedtem le a vöröset és addig nem is festettem semmivel, tehát álá natúre) de sajnos sötétvörös lett az eredmény, a töveknél élénkebb vörös... Meleg rézvöröset szerettem volna. Na mindegy, gondoltam, majd a sok hajmosással kifakul. De a türelem nekem sem a legjobb barátom, így valahogy kidobta az internet hogy aszkorbinsav. Mondanom sem kell, hogy meggyőztek a vélemények itt is.
Én próbáltam igen óvatosan eljárni, azért is, mert alig találtam az én esetemhez hasonlót - tehát, hogy sötétvörösből mi lesz. Ezért úgy csináltam, hogy összekevertem némi sampont balzsammal és 2 tk aszkorbinsavval (dm), ezt úgy kentem fel a vizes hajamra, mint ha sima sampont használnék. De már akkor ilyen lilás hab jött ki belőle, na mindegy, gondoltam próbáljunk ki először csak negyed órát, aztán lett belőle fél óra is. Lemostam, és megszárítottam..
Nekem azért hálistennek ennyi után nem lett fakó szőke hajam (mint egy colorB után, amúgy is világosbarna az eredeti), de nagyon sokat világosított rajta. Nem mondom, ez volt a cél, de sajnos nem lett egyenletes, mert a töve, ahol eddig élénk vörös volt, most élénk rezes lett, és fokozatosan nagyon világos rezes barna (akárhogy szépítem), mint mikor a sós víz és a klór kiszívja a vörös festéket, tehát nem egyenletes (jobb lenne ha az egész szép élénk rezes lenne, mint felül). Szó, mi szó, igen, ez tényleg nagyon hatásos, de szerintem nekem tuti egyből rá kéne most menni egy szép meleg rezes festékkel, de sajnos nincs időm jelenleg. Szerintem az lesz, hogy várok egy pár napot, és megcsinálom még egyszer úgy, hogy utána egyből ráfesthetek egy szép színt. Szóval, én azt tanácsolom, aki nem biztos abban, hogy szeretné a kifakult új színt, az intézze úgy, hogy utána még legyen ideje bíbelődni a hajával! ;)

ellie11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Ez nagyon durva cucc...már elnézést!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid