KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ViktoriaSzilagyi, Módosítva: 2015. május 1.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

Kettős hatású, gyengéden tisztít és ápol. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Gyulladásgátló, sebregeneráló és hámképző hatóanyagokat tartalmaz. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő
Ár: 990ft , Eladó: Mirine
Állapot: Új, bontatlan csomagolású!, Helyszín: Debrecen, fizetés: Postázás és személyes átvétel is lehetséges.

Beernii

2018. február 17.

Imádom a legjobb arctisztitó! Minden este ezzel szedem le a sminkem. A szempilláimról nekem se szedi le teljesen, de még így is a kedvencem

Beernii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Manitabarbara

2018. február 9.

Nekem eddig ez vált be a legjobban. Megfelelően nedves, nem csípi a szemem, nem irritál, nem leszek tőle pattanásos.Szépen leszedi a sminket és nem hagy ragacsos érzést maga után. Szempillaspirált nem szedi le,de azt mindig külön mosom le jól átitatott vattakoronggal.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

zita.herkovics

2018. január 26.

LathatatlanOzike véleményét osztanám. Annyi még, hogy akciósan be fogom szerezni, mivel a komolyabb szemsminkekkel is szépen elbánik. Viszont ez sem tudja leszedni a Max Factor Lipfinity rúzsomat.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

LathatatlanOzike

2018. január 15.

Megkaphatja a legjobb arctisztító kendő címet, nála jobbat eddig még nem találtam. Nagyon kíméletesen tisztít, isteni illatú, a kendők szuperek. Egyetlen egy dolog miatt nem fogom újra megvenni. Az ára. Tudom, hogy a minőséget meg kell fizetni, de azért ez talán túlzás. Sajnálom, hogy elfogyott, viszont nem nélkülözhetetlen, lehet helyettesíteni mással.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

merlyne

2018. január 4.

Ez valami szuper! Mind igaz amit a gyártó ír róla. Nagyon szépen leszedi a sminket és utána hidratált, puha, ragyogó bőröm lesz. A kezdődő pattikat is gyógyítja. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

merlyne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Bettina0725

2017. december 25.

Nekem mindegyik túl krémes volt, de ez az igazi. Jól tisztít, nem lesz zsíros tőle a bőröm.

Bettina0725
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Csobanka

2017. december 3.

Ezelőtt a HappySkin és a Nivea arclemosó kendőjével próbálkoztam. Bár az előbbi márkát nagyon szeretem és egyik kedvenc krémem (Veszta) is tőlük van de a lemosó kendőjük használhatatlan volt. A Nivea puhaságra már megfelelt, teljesítményre is úgy-ahogy de érzékeny bőrre szánt kendőjük nagyon csípett. A Helia-d-s viszont puha is, nem csíp, elég jól tisztít és picit ápol, bár én utána mindig használok más arclemosót is. Mostani szempilla spirálommal (L. kollagénes - nem ajánlom), nem bánik el csak a víz, viszont a vízálló, szintén L'Orealos tusomat gond nélkül eltünteti.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Vicus

2017. november 18.

Nem elég puha az anyaga, dörzsöli az arcbőrömet. Szemsminkkel nem bánik el. Használat közben könnyen kiszárad. Tömören ennyi. Amúgy az illata kellemes, alapozót leszedi, de ennyiért nagyon túlárazott, sokkal jobb megoldás számomra a micellás víz + vattakorong kombináció. Max. utazáshoz tudnám elképzelni, ott praktikus lehet, de akkor is ugyanott vagyok vele, miszerint hogyan szedjem le a szemsminkemet 100%-osan? Még jó, hogy csak ajándékba kaptam.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Ancsika97

2017. november 7.

Sok pozitív komment után adtam egy esélyt én is neki. A kapcsolatunk nem túl fényes sajnos, a szememmel nehezen birkózik meg és csípi is. Nem lenne rossz, de így nem veszem újra.

Ancsika97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Maji

2017. november 6.

Anyu vette itthonra ezt az arctisztító kendőt, előtte nem használtam ilyesmit az arctisztításnál, de ezt nagyon megkedveltem. Az illata friss és kellemes, amit nagyon szeretek benne. Az alapozót, púdert könnyedén lehozza, én a szemem is áttörlöm vele. Szerencsére nem irritálja, de pl. a szempillaspirált már nem szedi le(bár én nem is vártam tőle). Hűs érzetet nyújt az arc áttörlése során. Sajnos tényleg a legfelső kendő kicsit kiszárad a csomagolás miatt :/

Maji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).