Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ViktoriaSzilagyi, Módosítva: 2015. május 1.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

Kettős hatású, gyengéden tisztít és ápol. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Gyulladásgátló, sebregeneráló és hámképző hatóanyagokat tartalmaz. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: 500 , Eladó: galivali
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Érden vagy Budapest Petőfi híd, foxpost, postán maradó
Ár: 200.- , Eladó: fagas
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm
dunaimano

2019. február 10.

Edzés előtti/utáni sminklemosásra vettem. Egyelőre meg vagyok vele elégedve. A micellás vizekkel általában nem vagyok jóban, mert irritálják a szemkörnyékemet, de ez alapvetően egész jó, nem nagyon csíp. Valószínűleg még fogok kísérletezni más hasonló termékkel, ha annak függvényében változik a véleményem, megírom. 2019.02.10.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Hiuz

2019. január 25.

Előttem többen írták, hogy èrdesebb kendő mint az àtlag, nos én ezt egyáltalàn nem tapasztaltam. Nagyon jól nedvesìtett, friss illatú kendő, sminket is szèpen leszedi. Előtte Garnier szőlőset hasznàltam, most ez az új kedvenc :) nem tudok rá rosszat mondani. Újravevős.

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Elenir

2019. január 4.

Mintát kaptam belőle (magazin). Tény,hogy a sminket szépen leszedi...de mint a smirgli,úgy karcolta a bőrömet. Iszonyatosan kellemetlen volt a bőrömnek a durva,vastag kendő. Sokkal jobb minőséget vártam volna a márkától. Nagy csalódás.

Elenir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

bolgifanni

2019. január 1.

Érdekes, hogy durva a kendő anyaga, viszont az én bőrömről mindent rendesen eltávolít, nem csíp, én az illatát is szeretem. Jól zárodik a csomagolás, nem szárad ki a termék. Mivel sok másik puha kendőnél sokkal jobban tisztít, nálam meg a 4*.

bolgifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

FDA

2018. december 29.

A sminket jól eltávolítja, de irritálja a bőröm a kendő anyaga, nekem túl durva. Egyes részeken konkrétan csípi a bőrömet. Biztosan nem veszem újra.

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 29.

silver

2018. november 27.

KM dobozban volt anno, el is használtam. Hogy maga a kendő anyaga szúrós-e, vagy az irritál, amivel át van itatva, nem tudom, de durvább érzete van az arcon, mint amire számítottam, ezért nem veszem újra.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Andy88

2018. november 11.

Ez az a termék, amit biztos, hogy soha nem adtam volna pénzt... Egy újság mellé volt csomagolva, így volt lehetőségem kipróbálni. Végülis, egész jó kis micellás kendő, a sminket szépen leszedi az arcomról. Sajnos azért utána kell tisztítani vattakoronggal, hogy teljesen leszedje a maradék sminket, mert a használata után még nem érzem teljesen tisztának az arcom. Amivel nem vagyok kibékülve, az az illata és az anyaga. Minden Helia-D termék számomra iszonyat büdös, és ennél is ugyan az a helyzet. Ráadásul ahogy előttem is írták, fura anyaga van, és karcolja a bőrfelszínt. Irritációt nálam sem okozott, de kellemetlen a használata. Utazáskor talán hasznát veszem, egyébként csak a szekrényemen porosodik.

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

vinetta

2018. november 11.

Szerintem szörnyű az anyaga. Nagyon karcolja a bőrt. Alig várom, hogy elfogyjon.

vinetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

SchmitterBettina

2018. október 29.

Ahogy az előttem szólok is írták, nagyon érdes a kendő, karcolta a bőrőm , mikor használtam. A sminket szépen leszedte, ezért el használtam , de biztos nem veszem újra.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

zsofiab

2018. október 21.

Nekem nagyon erdes a kendo, sokkal tobb pontot tudnek adni ra, ha nem karcolna az arcomat. Sminket egesz szepen leszedni, szempillaspiralbol talan marad rajta egy keves, de nem veszes. Nem hiszem, hogy meg fogom venni, utazashoz elhasznalom, de inkabb keresek majd egy puhabb kendos valtozatot.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).