KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ViktoriaSzilagyi, Módosítva: 2015. május 1.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Kettős hatású, gyengéden tisztít és ápol. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Gyulladásgátló, sebregeneráló és hámképző hatóanyagokat tartalmaz. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
CSOMAG:Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő+Maybelline Lasting Drama zselés szemhéjtus ecsettel+ L'Oreal Infallible Innocent Turquoise szemhéjpúder
Ár: 3400 , Eladó: Ria13
Állapot: Néhány alkalommal kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta
Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő
Ár: 990ft , Eladó: Mirine
Állapot: Új, bontatlan csomagolású!, Helyszín: Debrecen, fizetés: Postázás és személyes átvétel is lehetséges.
Betty8626

2017. április 19.

Imádom! nagyon szépen lemossa a sminket. Már többször is újravettem :)

Betty8626
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Imádom! nagyon szépen lemossa a sminket. Már többször is újravettem :)

RkSzcs

2017. április 18.

Sajnos nekem nem vállt be, nagyon nem! Nem tisztít könnyen és gyengédnek sem nevezhető..Nekem nagyon csípi az arcom, nagyon kellemetlen..Én ezért drágának is találom.
Utazások alkalmával fogom majd elhasználni, de azt elképzelni, hogy hosszútávon használjam..
Nem tudom ajánlani senkinek 😢

RkSzcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Nem tudom ajánlani senkinek 😢

Pepperoni9

2017. április 18.

Nekem nem vált be. A szememről egyáltalán nem hozza le a sminket, pedig többnyire csak spirált és szemcerkát használok. Az arcomra nem rossz, de nem találom elég nedvesnek. DM boxban kaptam, valószínűleg nem venném meg, főleg ennyiért...

Pepperoni9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

KezdoManias

2017. április 16.

Ár-érték arányban megfelelő. Általában utazásokkor csomagolok el sminklemosó kendőket, amikor 1-2 távoltöltött nap esetén a legkisebb tatyómba próbálok beleférni. Ugyan nem tud olyan tökéletes eredményt produkálni, mint a hagyományos több körös szuvickolás, átmeneti megoldásnak tökéletes. A szemsminket sokkal nehezebben szedi le, mint az Estee Lauder kendő, amit próbáltam, viszont ugye az ára sem ugyanaz:-) Bár nem túl környezetbarát megoldás a kendőzés, gyors/átmeneti megoldásként mindenképpen csak ajánlom.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Mardebra

2017. március 31.

Hát nem is tudom... Ez a termék számomra kicsit csalódás volt. Nem nagyon szeretem a kendős megoldásokat a sminkeltávolításra, de ha fáradt az ember es nincs kedve pepecselni ilyenekkel egész jó alternatíva lehet. Csak nem éppen ez a termék. Alapozót úgy ahogy leszedegette, viszont a szememen lévő sminkkel rendszerint nem tudott sok mindent kezdeni. A kendő tapintása szerintem szörnyű, a szememnél nagyon kellemetlen a használata. Dm boxban kaptam, nem fogom újravenni.

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

BlairWaldorf7

2017. március 23.

újsághoz kaptam ajándékba, nagyon bevált, bár inább maradok a rendes arclemosásnál, ezektől a kendőktől valahogy nem érzem teljesen tisztának az arcom.

BlairWaldorf7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Orsell

2017. március 1.

Nagyon nagyon szeretem!! Tényleg azt adja amit ígér. :) Egy blogger ajánlására vettem és nem bántam meg. Teljes mértékben leviszi a sminket, friss üde érzet marad utána, nem szárítja a bőröm, sőt inkább hidratálja. Nem száradnak ki a törlőkendők felbontás után a zacskóban. Talán csak lehetne olcsóbb. ;)

Orsell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Captainblonde

2017. február 27.

Szépen lehozza a sminket és szuperül tisztít is. Nem utolsósorban az illata is kellemes. Viszont a kendő állaga egy kicsit durva.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Horsenic

Korcsoport: < 18
2017. február 19.

Újságból nyertem, nem jött be, sőt...
Elég durva gyulladásokat okozott, arctisztító/sminkeltávolító hatása nulla.
Szaga is büdös szerintem, szóval sajnos le kell pontoznom..

Horsenic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 19.

Újságból nyertem, nem jött be, sőt...
Elég durva gyulladásokat okozott, arctisztító/sminkeltávolító hatása nulla.
Szaga is büdös szerintem, szóval sajnos le kell pontoznom..

Zsuzsuzsza

2017. február 11.

Ajándékba kaptam egy rendeléshez. Szerettem, az illata nagyon tetszett, a sminket jól leszedte, szemsminkre mást használok minden esetben. Használat után az arcom tiszta, hidratált volt. Nem irritált. Szerettem nagyon.

Zsuzsuzsza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).