KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ViktoriaSzilagyi, Módosítva: 2015. május 1.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

Kettős hatású, gyengéden tisztít és ápol. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Gyulladásgátló, sebregeneráló és hámképző hatóanyagokat tartalmaz. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
CSOMAG:Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő+Maybelline Lasting Drama zselés szemhéjtus ecsettel+ L'Oreal Infallible Innocent Turquoise szemhéjpúder
Ár: 3400 , Eladó: Ria13
Állapot: Néhány alkalommal kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta
Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő
Ár: 990ft , Eladó: Mirine
Állapot: Új, bontatlan csomagolású!, Helyszín: Debrecen, fizetés: Postázás és személyes átvétel is lehetséges.

Black Fairy

2017. június 27.

Nyaralni készültünk, és nagyon felbosszantottam magam bepakolásnál, hogy nem volt egy normális smink eltávolító kendőm, és most tényleg vigyek magammal arctonikot, arctisztítót, micellás vizet, olajos szemfesték lemosót, és egy adag vattakorongot?
Szóval némi tekergés után elvettem ezt a terméket a polcról - azt kell mondjam elég drágának találtam, mert 360 Ft a kedvenc arctisztító kendőm, amiben 25 db van, csak nem kapható csak a város túlsó felében. De már ideges voltam, és úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért jónak kell lennie, bátor vagy vakmerő módon minden más sminkeltűntető alkalmatasságot kipakoltam a neszeszerből, és csak ezt vittem el...

És...elképesztő...még a lesírhatatlan, sírva-röhögősen dörzsölhetetlen, mindent kibíró vízálló szempillaspirált is eltávolította gond (és dörzsölés) nélkül...Minden sminket eltüntetett a fejemről, nem hagyott kellemetlen érzetet, és nap végén ezután a kendő után friss, hidratált, és teljesen tiszta arcbőrrel fejeztem be a futkosást...Egyébként a csomagolása jól visszazárható, az anyaga jó, és semmi rosszat nem tudnék róla mondani.

Szóval új kedvencet találtam, bár az árát még mindig soknak találom, akciósan biztos fogok belőle venni, mert remek...(Bár nem túl utazásbarát kiszerelés ez a 24 dbos nagy csomagocska.)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Feketemacska

2017. június 27.

Ajándékba kaptam, de nem vagyok elájúlva tőle. Vészhelyzet esetén használom, vagy ha munka után szoliba megyek és le kell gyorsan szedni a sminket. Persze otthon micellásvízzel lejön a maradék, szóval nem tesz csodát ez a kendő.mindenesetre elhasznom.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

justagirlwithdreams

2017. május 31.

Még egy dm box-ban jutottam hozzá, de egyáltalán nem voltam elájulva tőle, sőt. Egyetlen pozitívuma hogy elég nedves, de ennyi. Nekem csípte a szemem, olyan volt mintha szappanos (?) lenne és a sminket se szedte le rendesen. Évek óta nagy kedvencem a dm saját márkás sminklemosó kendője, ez meg se közelíti azt.

justagirlwithdreams
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Csutak

2017. május 24.

Takarítanom kellett bent délután, el lehet képzelni, hogy nézett ki az alig kisminkelt fejem is, úgy hogy nem vagyok egy modellalkat. Már úgyis kevés volt a nap végéig, kivettem egy kendőt, hátha leszedi. És most kellett szembesülnöm vele, hogy semmit nem szedett le. A nagyját az avonos tonikom hozta le. Büdös is ráadásul. Ez az egy csillag is azért jár, mert újsághoz kaptam ajándékként. Másnap reggel, amint beérek, dobom a szemétbe.
UPDATE: Nem dobtam, mert esélyt akartam adni neki, de lehet, hogy jobb lett volna. Viszket tőle az arcom...

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Myrkky

2017. május 19.

Nekem valamikor régen Pixibag-ben volt. Kétszer használtam, ha jól emlékszem, de lehet csak egyszer..... Kuka lett a vége, mindig rakosgattam, hogy majd egyszer elhasználom és a végén sosem nyúltam utána. Nekem égette a szemem, szerintem is elég illatos is, valahogy olyan diszkomfort érzésem volt, nem volt számomra jó érzés használni. Sminklemosás terén én sem vagyok kendő-párti, még utazásra is inkább viszek egy kisméretű micellás vizet és vattakorongot.

Myrkky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Amiel

2017. május 15.

Nagyon szeretem a micellás kendőket, próbáltam már többet is, de ez az igazi. Az elsőtől az utolsó darabig megfelelően nedves mindegyik, kellemes az illata és nem utolsó sorban hatékony. Sokszor újravettem már, még fogom is valószínűleg.

Amiel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

ditka

2017. május 9.

Én is túl illatosnak találtam, ajándék volt, magamtól biztos nem vettem volna meg. Nem szeretek smink lemosó kendőket használni, arctisztításra nem igazán jók, maximum tényleg utazáshoz alkalmasak.

ditka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

Lillababa

2017. május 1.

Nekem kicsit száraz és túl illatos, kevés sminket ugyan leszed, de alapozót vagy erősebb festéket inkább csak maszatol, ajándék volt, nem fogom újravenni.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Betty8626

2017. április 19.

Imádom! nagyon szépen lemossa a sminket. Már többször is újravettem :)

Betty8626
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Imádom! nagyon szépen lemossa a sminket. Már többször is újravettem :)

RkSzcs

2017. április 18.

Sajnos nekem nem vállt be, nagyon nem! Nem tisztít könnyen és gyengédnek sem nevezhető..Nekem nagyon csípi az arcom, nagyon kellemetlen..Én ezért drágának is találom.
Utazások alkalmával fogom majd elhasználni, de azt elképzelni, hogy hosszútávon használjam..
Nem tudom ajánlani senkinek 😢

RkSzcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Nem tudom ajánlani senkinek 😢

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).