KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ViktoriaSzilagyi, Módosítva: 2015. május 1.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

Kettős hatású, gyengéden tisztít és ápol. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Gyulladásgátló, sebregeneráló és hámképző hatóanyagokat tartalmaz. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
CSOMAG:Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő+Maybelline Lasting Drama zselés szemhéjtus ecsettel+ L'Oreal Infallible Innocent Turquoise szemhéjpúder
Ár: 3400 , Eladó: Ria13
Állapot: Néhány alkalommal kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy megbeszélés esetén posta
Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő
Ár: 990ft , Eladó: Mirine
Állapot: Új, bontatlan csomagolású!, Helyszín: Debrecen, fizetés: Postázás és személyes átvétel is lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vicus

2017. november 18.

Nem elég puha az anyaga, dörzsöli az arcbőrömet. Szemsminkkel nem bánik el. Használat közben könnyen kiszárad. Tömören ennyi. Amúgy az illata kellemes, alapozót leszedi, de ennyiért nagyon túlárazott, sokkal jobb megoldás számomra a micellás víz + vattakorong kombináció. Max. utazáshoz tudnám elképzelni, ott praktikus lehet, de akkor is ugyanott vagyok vele, miszerint hogyan szedjem le a szemsminkemet 100%-osan? Még jó, hogy csak ajándékba kaptam.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Ancsika97

2017. november 7.

Sok pozitív komment után adtam egy esélyt én is neki. A kapcsolatunk nem túl fényes sajnos, a szememmel nehezen birkózik meg és csípi is. Nem lenne rossz, de így nem veszem újra.

Ancsika97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Maji

2017. november 6.

Anyu vette itthonra ezt az arctisztító kendőt, előtte nem használtam ilyesmit az arctisztításnál, de ezt nagyon megkedveltem. Az illata friss és kellemes, amit nagyon szeretek benne. Az alapozót, púdert könnyedén lehozza, én a szemem is áttörlöm vele. Szerencsére nem irritálja, de pl. a szempillaspirált már nem szedi le(bár én nem is vártam tőle). Hűs érzetet nyújt az arc áttörlése során. Sajnos tényleg a legfelső kendő kicsit kiszárad a csomagolás miatt :/

Maji
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Mokuska1981

2017. október 26.

Mintába kaptam, nagyon jó volt, nem irritálta az amúgy is érzékeny arcbőrömet és tényleg leszedte a sminket is. Ami miatt 4 csillagot kap az a csomagolása. A visszaragasztó fül egy idő után elenged - főleg ha táskába is gyömöszölöd, gyűrődik - és kiszárad a maradék kendő ami a zacsiban van :( Jó lenne ha módosítanának rajta, mert egyébként jó kis kendő :)

Mokuska1981
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

MissKenedy

2017. augusztus 15.

Eddig nem szerettem a sminklemosó kendőket, mert valahogy sosem szedték le úgy a sminket, ahogy szerettem volna. Nem esti nagy tisztításra gondolok, hanem pl edzés előtt vagy szoli előtt rendesen szedje azért le rólam a púdert, korrektort, pirosítót. Használtam pár fajtát, de eddig ez a típus nyert. Valószínűleg megállok a kísérletezésben, maradok ennél a márkánál. Arra, hogy legyen a táskámban ilyen esetekre, tökéletesen megfelel. Nem irritál, nem csíp, nem pattogok tőle és elég nedves, hogy az egész arcomat megtisztítsa.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Cosette

2017. augusztus 14.

Nem vagyok oda a sminklemosó kedőkért, mivel eddig az összes irritálta az arcom. Sajnos ez sem volt kivétel. A szememről nehezebben szedi le a sminket, arcomról kicsit jobban. Egy kis arclemosó tejjel és aztán géllel kombinálva szépen tísztított, kellemes érzést hagyott az arcomon. Nem kellemetlen az illata, de nem is rajongok érte. Inkább csak akkor nyúlok érte, ha szükséges, de ha elfogy nem veszem újra.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

fdori

2017. augusztus 4.

Nálam ez a harmadik fajta a kendők közül, de ez jött be eddig a legjobban. Könnyen visszazárható, tökéletesen leszedi a sminkem, nem csíp, nem szárít, nem dörzsöl...nekem ő a nyerő.

fdori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Black Fairy

2017. június 27.

Nyaralni készültünk, és nagyon felbosszantottam magam bepakolásnál, hogy nem volt egy normális smink eltávolító kendőm, és most tényleg vigyek magammal arctonikot, arctisztítót, micellás vizet, olajos szemfesték lemosót, és egy adag vattakorongot?
Szóval némi tekergés után elvettem ezt a terméket a polcról - azt kell mondjam elég drágának találtam, mert 360 Ft a kedvenc arctisztító kendőm, amiben 25 db van, csak nem kapható csak a város túlsó felében. De már ideges voltam, és úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért jónak kell lennie, bátor vagy vakmerő módon minden más sminkeltűntető alkalmatasságot kipakoltam a neszeszerből, és csak ezt vittem el...

És...elképesztő...még a lesírhatatlan, sírva-röhögősen dörzsölhetetlen, mindent kibíró vízálló szempillaspirált is eltávolította gond (és dörzsölés) nélkül...Minden sminket eltüntetett a fejemről, nem hagyott kellemetlen érzetet, és nap végén ezután a kendő után friss, hidratált, és teljesen tiszta arcbőrrel fejeztem be a futkosást...Egyébként a csomagolása jól visszazárható, az anyaga jó, és semmi rosszat nem tudnék róla mondani.

Szóval új kedvencet találtam, bár az árát még mindig soknak találom, akciósan biztos fogok belőle venni, mert remek...(Bár nem túl utazásbarát kiszerelés ez a 24 dbos nagy csomagocska.)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Feketemacska

2017. június 27.

Ajándékba kaptam, de nem vagyok elájúlva tőle. Vészhelyzet esetén használom, vagy ha munka után szoliba megyek és le kell gyorsan szedni a sminket. Persze otthon micellásvízzel lejön a maradék, szóval nem tesz csodát ez a kendő.mindenesetre elhasznom.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

justagirlwithdreams

2017. május 31.

Még egy dm box-ban jutottam hozzá, de egyáltalán nem voltam elájulva tőle, sőt. Egyetlen pozitívuma hogy elég nedves, de ennyi. Nekem csípte a szemem, olyan volt mintha szappanos (?) lenne és a sminket se szedte le rendesen. Évek óta nagy kedvencem a dm saját márkás sminklemosó kendője, ez meg se közelíti azt.

justagirlwithdreams
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).