KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ViktoriaSzilagyi, Módosítva: 2015. május 1.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

Kettős hatású, gyengéden tisztít és ápol. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Gyulladásgátló, sebregeneráló és hámképző hatóanyagokat tartalmaz. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő
Ár: 500 , Eladó: galivali
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Érden vagy Budapest Petőfi híd, foxpost, postán maradó

silver

2018. november 27.

KM dobozban volt anno, el is használtam. Hogy maga a kendő anyaga szúrós-e, vagy az irritál, amivel át van itatva, nem tudom, de durvább érzete van az arcon, mint amire számítottam, ezért nem veszem újra.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Andy88

2018. november 11.

Ez az a termék, amit biztos, hogy soha nem adtam volna pénzt... Egy újság mellé volt csomagolva, így volt lehetőségem kipróbálni. Végülis, egész jó kis micellás kendő, a sminket szépen leszedi az arcomról. Sajnos azért utána kell tisztítani vattakoronggal, hogy teljesen leszedje a maradék sminket, mert a használata után még nem érzem teljesen tisztának az arcom. Amivel nem vagyok kibékülve, az az illata és az anyaga. Minden Helia-D termék számomra iszonyat büdös, és ennél is ugyan az a helyzet. Ráadásul ahogy előttem is írták, fura anyaga van, és karcolja a bőrfelszínt. Irritációt nálam sem okozott, de kellemetlen a használata. Utazáskor talán hasznát veszem, egyébként csak a szekrényemen porosodik.

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

vinetta

2018. november 11.

Szerintem szörnyű az anyaga. Nagyon karcolja a bőrt. Alig várom, hogy elfogyjon.

vinetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

SchmitterBettina

2018. október 29.

Ahogy az előttem szólok is írták, nagyon érdes a kendő, karcolta a bőrőm , mikor használtam. A sminket szépen leszedte, ezért el használtam , de biztos nem veszem újra.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

zsofiab

2018. október 21.

Nekem nagyon erdes a kendo, sokkal tobb pontot tudnek adni ra, ha nem karcolna az arcomat. Sminket egesz szepen leszedni, szempillaspiralbol talan marad rajta egy keves, de nem veszes. Nem hiszem, hogy meg fogom venni, utazashoz elhasznalom, de inkabb keresek majd egy puhabb kendos valtozatot.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

zalla

2018. október 1.

Kicsit érdesebb a felülete mint más nedves arctisztító kendőnek, de az én bőrömet ez nem zavarta. A feladatát elvégzi, a sminket leszedi (de a szemkörnyéknél én azért óvatos duhaj vagyok vele, mert kicsit csíp). Enyhén ragacsos érzetet hagy maga után. Nem hidratál, de nem is szárít. Nem teljesen értem miért fontos, hogy micellás, én nem érzem, hogy ettől extrább lenne a termék, de biztos valakinek ez számít :). Utazásokra jó, praktikus, ár-érték arányban sem rossz vétel. Napi szinten azért nem ezt használom.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

szeliger

2018. szeptember 30.

Az Indian Summer DM Kedvencek dobozban érkezett hozzám. Nem igazán vált be, főleg azért nem szerettem, mert a kendő nagyon érdes felszínű, szabályosan nyúzza az arcbőrt. Utazás során használtam és mivel én gyakorlatilag nem használok sminket, ha nem vagyok itthon, ezért aztán nem kellett nagy kihívásokkal megbirkóznia. Azt a BB krémet, ami rajtam volt, mindig sikerült rendesen leszednie és az intenzív dörzsölő hatás ellenére sem okozott irritációt az arcomon. Hiába látja el a funkcióját, a kendő kellemetlen smirglis érzete miatt biztosan nem fogom megvenni.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Gina1031

2018. szeptember 3.

Nyaralásra vittem magammal, helytakarékossági okokból. Nem szerettem meg. Kiütést, irritációt ugyan nem okozott, de nem éreztem olyan hatásosnak mint a szokásos micellás víz + vattakorong megoldást. Ezenfelül durvának éreztem a kendő anyagát, nem volt komfortos a használata.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Dhewilgirl

2018. augusztus 29.

Krémmánia boxból jutottam hozzá. Ha reggel mosom le a tegnapi sminket, mindent lehoz, ha még este akarnám, akkor kicsit akadozik. Jó illata van, nem csíp, nem irritál. Utazáshoz nagyon jó dolog a sminklemosó kendő, hétköznapra feleslegesnek gondolom - viszont ez a kialakítás szerintem nem a legpraktikusabb, 24 db-os, senki nem megy ennyi időre nyaralni... Ha nyaralni megyek ÉS találok belőle kisebb kiszerelést, akkor szerintem újraviszem. Illetve még csak 5 db-nál tartok, de kíváncsi vagyok, kiszárad-e a 24 nap alatt (egy 10es mondjuk ezért is praktikusabb).

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

kivike

2018. augusztus 28.

Magáért a terméktípusért nem rajongok, mert bár nem vagyok elvakult környezetvédő, azt azért túlzásnak tartom, hogy ekkora darab anyagot a szemétbe dobjak használat után. Illata kellemes, megfelelő mennyiségű nedvesség van benne, jól tisztít, ezzel nincs bajom, de nem egy must have darab. Ugyanezt a hatást egy kis darab vattapamaccsal és micellás vízzel is el tudom érni. Magamtól nem vettem volna meg, de benne volt a Krémmánia boxban, így elhasználtam.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).