Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő DM Kedvenc

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ViktoriaSzilagyi, Módosítva: 2015. május 1.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

Kettős hatású, gyengéden tisztít és ápol. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Gyulladásgátló, sebregeneráló és hámképző hatóanyagokat tartalmaz. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Gina1031

2018. szeptember 3.

Nyaralásra vittem magammal, helytakarékossági okokból. Nem szerettem meg. Kiütést, irritációt ugyan nem okozott, de nem éreztem olyan hatásosnak mint a szokásos micellás víz + vattakorong megoldást. Ezenfelül durvának éreztem a kendő anyagát, nem volt komfortos a használata.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Dhewilgirl

2018. augusztus 29.

Krémmánia boxból jutottam hozzá. Ha reggel mosom le a tegnapi sminket, mindent lehoz, ha még este akarnám, akkor kicsit akadozik. Jó illata van, nem csíp, nem irritál. Utazáshoz nagyon jó dolog a sminklemosó kendő, hétköznapra feleslegesnek gondolom - viszont ez a kialakítás szerintem nem a legpraktikusabb, 24 db-os, senki nem megy ennyi időre nyaralni... Ha nyaralni megyek ÉS találok belőle kisebb kiszerelést, akkor szerintem újraviszem. Illetve még csak 5 db-nál tartok, de kíváncsi vagyok, kiszárad-e a 24 nap alatt (egy 10es mondjuk ezért is praktikusabb).

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

kivike

2018. augusztus 28.

Magáért a terméktípusért nem rajongok, mert bár nem vagyok elvakult környezetvédő, azt azért túlzásnak tartom, hogy ekkora darab anyagot a szemétbe dobjak használat után. Illata kellemes, megfelelő mennyiségű nedvesség van benne, jól tisztít, ezzel nincs bajom, de nem egy must have darab. Ugyanezt a hatást egy kis darab vattapamaccsal és micellás vízzel is el tudom érni. Magamtól nem vettem volna meg, de benne volt a Krémmánia boxban, így elhasználtam.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Hélia D....Jó kis magyar termék..Erősen közepes. A sminket nem mossa le, de arctisztításra tökéletes. Illata mennyei. Néha lapul 1 csomag a táskámban, de még keresem ebben a kategóriában az igazit.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Viki9727

2018. augusztus 14.

Kellemes illata van, de iszonyatosan csípi az egész arcomat és a szememet. A kendő anyaga durva, ami az arcomnak egyáltalán nem jó. A sminket jól leszedi.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

rtteszvesz

2018. augusztus 1.

Krémmánia boxban volt, Egyiptomban a naralás alatt használtam, sminket nem mostam vele, csak arctisztításra használtam. Illatos, de engem nem irritált, pedig nagyon érzékeny a szemem, de nem csípett. Elég nedves volt és gyengéd. Nyaralásra jó volt, napi használatra nem környezetbarát számomra, de feladatát ellátta.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

dorisz93

2018. július 26.

Valami borzalom! Egyáltalán nincs érzékeny bőröm, de ez annyira csípi a szem- és orrkörnyékemet, hogy elsőre el sem hittem, és azóta minden nap, sőt még az anyaga sem a legjobb, nagyon dörzsöli a bőröm. A szempillaspirált amúgy jól leszedi, de az alapozómaradványokat valahogy csak tologatja ide-oda. 1 hónapot töltök Németországban, ezért hoztam csak el, hogy itt végre elfogyjon, most már a csomag végén járok. Viszont egy valamit nem tudok neki felróni, ami az ilyen nedves kendőknél legtöbbször előfordul, hogy elveszítik a nedvességet a végére... na ez nem, bár lehet, hogy az is közrejátszik, hogy mindig gondosan, szinte légmentesen lezárom.
KM beauty boxban volt, magamtól biztos nem vettem volna meg, amúgy sem tetszik az ilyen sminklemosó kendők koncepciója, maradok inkább a jól bevált micellás víz-vattakorong kombónál.

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Kremi23

2018. június 28.

Nekem túl sok benne az illatanyag, a sminket egész jól eltávolítja, de maradok a Garnier micellás arclemosónál, ez néha csípi a szemem. Utazáskor jó szolgálatot tesz, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Kremi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Melcsibabyke

2018. június 22.

Sajnos nagyon csalódott vagyok. Nem tudtam rájönni, hogy miért fáj minden reggel a szemem... Éjszaka könnyezett, ezt sem tudtam mire vélni. Mire rájöttem, hogy minden este ezzel a kendővel törlöm le a sminkemet és ez irritálja a szemeimet. Jól eltávolította a sminket, de az irritáció miatt nem adok több csillagot.

Melcsibabyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Kremcica

2018. június 19.

Kellemes illatú és hétköznapi szennyeződéseket jól leszedi. Viszont a sminkkel nagyon küzd (nem elég nedves) és durva, érdes az anyaga. Szerencsére nem irritálja a szememet, de nem győzött meg a megvásárlására (KM boxos).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).