KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ViktoriaSzilagyi, Módosítva: 2015. május 1.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

Kettős hatású, gyengéden tisztít és ápol. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. Gyulladásgátló, sebregeneráló és hámképző hatóanyagokat tartalmaz. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Micellás Sminklemosó és Hidratáló Arctisztító Kendő
Ár: 500 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten szinte bárhol megoldható, de szivesen postázom is! :)

Kremcica

2018. június 19.

Kellemes illatú és hétköznapi szennyeződéseket jól leszedi. Viszont a sminkkel nagyon küzd (nem elég nedves) és durva, érdes az anyaga. Szerencsére nem irritálja a szememet, de nem győzött meg a megvásárlására (KM boxos).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

BlindedByLipstick

2018. június 12.

Egyetlen egyszer használtam, még az is sok volt. Az anyaga nagyon kellemetlen érzetű, főleg érzékenyebb bőrön, a szememet is csípte, pedig igyekeztem óvatosan használni. Vészhelyzetre, kéztörlőnek használtuk el.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

BLili

2018. június 12.

Borzalmas. Hogy lehet ennyi parfümöt tenni egy sminklemosó kendőbe? Mintha parfümmel lenne átitatva. Ezen kívül elég durva a kendő anyaga, több pillámat le is szedte. És végezetül, nem is szedte le rendesen se a sminket, se az utca porát a sminklemosó, maximum a kendő durvaságának köszönhetően jött le valami.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Encssy

2018. június 9.

Nem használtam még sminklemosó kendőt eddig. Nem igazán tetszik, nagyon durva az anyaga főleg a szemkörnyékemnek rossz. A szemsminket nem távolítja el megfelelően. Kap két csillagot mert az illata jó és az alapozót azért rendesen lehozza.

Encssy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

szaadri

2018. június 7.

Jól működik, utazáshoz praktikus, és nem kell szenvedni vele, mint a legtöbb kendővel. Egy darab elég az egész szem-arcsmink lemosására.

szaadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

domcsismiracle

2018. június 2.

Nem rossz, nem rossz. Csak utazáskor használom, kellőképpen nedves kendő, ám tényleg nagyon hamar kiszárad. A szemsminkemen azért át kellett menni előtte egy olajos lemosóval, így végülis dörzsölés nélkül minden sminket eltávolított. A Nivea kendője talán tényleg picit puhább, de összességében annyira ez sem vészes.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Poptie

2018. május 19.

Negatív: Kissé száraz, túl érdes a felülete (dörzsöl), és a környezetnek sem jó megoldás.
Pozitív: Az illata jó és a sminket is jól el tudja távolítani.

Poptie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Pozitív: Az illata jó és a sminket is jól el tudja távolítani.

kalmaniki

2018. május 17.

Ez az első sminkeltávolító kendő, amit kipróbálok. Könnyedén eltávolítja a sminket, nem kell dörzsölni vele a bőrt. A kendő nagysága tökéletes, az anyaga picit durva. Nem használom mindennap, de gyakran veszem elő, nagyon praktikus. Egyedül az árával nem vagyok megelégedve, szerintem drága.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Nicolett022

2018. május 8.

Eddig szinte csak micellás víz + arctisztító kombót használtam, ez a kendős megoldás valahogy sosem vonzott, de szeretek újdonságkat kipróbálni, meghát ilyenem még úgysem sokszor volt, szóval gondoltam miért ne. Hát, tényleg nem kellett volna. Egy kirándulás alkalmával vittem magammal, egyszerűbb megoldásként. Az anyaga nagyon dörzsöli az arcom, a sminket nem igazán szedi le, az ápoló hatásából a durva anyaga miatt meg szinte semmit nem érzek, a mennyiségéhez és minőségéhez képest pedig még túlárazott is. Csak azért kapja a két csillagot, mert nem lettem tőle pattanásos, és nem hagy maga után zsíros érzetet.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Vicus

2018. május 6.

Nem elég puha az anyaga, dörzsöli az arcbőrömet. Szemsminkkel nem bánik el. Használat közben könnyen kiszárad. Tömören ennyi. Amúgy az illata kellemes, alapozót leszedi, de ennyiért nagyon túlárazott, sokkal jobb megoldás számomra a micellás víz + vattakorong kombináció. Max. utazáshoz tudnám elképzelni, ott praktikus lehet, de akkor is ugyanott vagyok vele, miszerint hogyan szedjem le a szemsminkemet 100%-osan? Még jó, hogy csak ajándékba kaptam.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Nem szabványos INCI név. Növényi cseppeket jelent. A tasakon zárójelben az összetevő mögött szerepel még: Hippocastanum semen (vadgesztenye), Glycyrrhizae radix  (édesgyökér kivonata), Potentilla anserina herba (libapimpó), Juglans folium (diófalevél), Lavandula herba (levendula) , Chamomillae flos (kamillavirág), Calendulae flos (körömvirág).