KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isehan

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   online külföldről

Szupertartós, göndörítő szempillaspirál. Garantált az egész napos műszempillahatás!

cattitude

2017. április 20.

túlzás nélkül állíthatom, egy ez a LEGJOBB szempillaspirál, amit valaha használtam. ezt is Japánban vettem és az egyik legjobb befektetésem volt az ott-tartózkodásom alatt. hosszúak és viszonylag vastagok a szempilláim, de lefelé néznek, semennyire se göndörek, így a szempillagöndörítő elválaszthatatlan társam sminkelés közben. ezzel a spirállal nagyon jó pillákat tudok festeni, hosszítja és göndöríti őket csomósodás nélkül - de csak akkor, ha szépen tudom őket előtte göndöríteni a göndörítővel. az alsó pilláimat is nagyon szépen, egyszerűen ki tudom vele festeni. amivel azonban ez a spirál igazán levett a lábamról, az a tartóssága, egyetlen nyugati vízálló spirál se veheti fel a versenyt ezzel, szemdörzsölés, sírás, arcmosás meg se kottyan neki, sőt, volt már olyan is, hogy véletlenül elaludtam úgy, hogy rajtam volt, és mikor felébredtem 5 óra szundi után, ugyanolyan állapotban volt a pilláimon a spirál, ahogy felkentem, semmi maszatolódás vagy morzsálódás nem látszott. ezzel párhuzamosan kicsit macerás lemosni, de kétfázisú szemfestéklemosóval és sminklemosó olajjal szépen le lehet szedni anélkül, hogy nagyon meggyötörném a pilláimat. abszolút újravevős ez a spirál, nem is nagyon fogok nyugati spirálokkal próbálkozni, ha a távol-keletiek ennyire jók.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.