Katy Perry

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 990 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: szilva, bergamot, erdei gyümölcs,

Szívjegyek: jázmin, frangipani, kakastaréj,

Alapjegyek: praliné, pacsuli, szintetikus pézsma.

Ár: 4 990 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 15, 30, és 50 ml-es kiszerelésben is.
kothencz001

2019. február 12.

Én imádom ezt a parfümöt, sokan meg szoktak dícsérni milyen jó az illatom :D

kothencz001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Én imádom ezt a parfümöt, sokan meg szoktak dícsérni milyen jó az illatom :D

szptimea

2019. január 26.

Azért adok 3-ast, mert nekem ez a parfüm olyan semmilyen. Kaptam, de nem nagyon jut eszembe fújni belőle. Édes is, de nem is, nem tudom hova tenni :(

szptimea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Kitti0803

2019. január 26.

Teljesen vakon vettem véleményezések alapján. Az illatában nem csalódtam, de a tartóssága rajtam nagyon rövid ideig tart. Az illata édes, de nem az az émelyítő. Kellemes, nem tolakodó illat.

Kitti0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Beya93

2019. január 8.

Itteni vélemények alapján kerestem meg és szimatoltam meg. Szerelem volt első szaglásra! Tömény édes, amit imádok, de mégsem az a műanyag cukor szagú. Van benne valami kis bujaság és bújósság is egyszerre, nagyon tetszik. Éppen emiatt elég csalódott vagyok hogy rajtam nem túl tartós ahhoz képest hogy edp...nap felénél már konkrétan semmit nem érzek belőle :( és a hatósugara is nagyon picike. Nem várom hogy 10 méterről mindenki érezze hogy jövök, de igenis legyen jelen, legyen érezhető. Szóval napközben kell(ene) frissítés, viszont amilyen szép, olyan macerás is az üvege, ráadásul a 100ml-eset kaptam ajándékba, így egy óriási hegyes gyémántot nem szívesen dobok be csak úgy a táskámba :D Egyébként engem is zavar kicsit hogy csak fektetve lehet letenni, óvatosan bánok vele nehogy elguruljon.A tartóssága miatt -1*. Még sokára fog elfogyni valószínűleg, de a tartóssága miatt nem biztos hogy újraveszem...kicsivel drágábban kapni olyat ami reggeltől estig tart.

Beya93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Chapshe423

2018. november 5.

Számomra ez téli illat mert nagyon édes,talán kicsit túlzottan is.
A megjelenése az nagyon ott van,imádom!
Elég tartós parfüm,sokáig éreztem magamon és a ruhákon is.

Chapshe423
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Számomra ez téli illat mert nagyon édes,talán kicsit túlzottan is.
A megjelenése az nagyon ott van,imádom!
Elég tartós parfüm,sokáig éreztem magamon és a ruhákon is.

cslllzr

2018. október 23.

Szerelem volt első szaglásra. :D Imádom ezt az illatot, de csak télen használom. Alig vártam, hogy hideg legyen. :D

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Jelizz

2018. augusztus 25.

Nagyon, de nagyon tetszik az uvegje csak fektetve tudom le tenni :D (egy nagy gyemant) edeskes es egy kicsit fuszeres az illata, tetszik csak nem tartos :( a natural spraye eroteljesebb es tartosabb. szomoru vagyok...

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

kremgirl

2018. augusztus 25.

Imádom ezt a parfümöt. Ár érték arányban szerintem nagyon megéri, hiszen elég belőle 2-3 fújás és nagyon nagyon sokáig érzem magamon. Reggelente ha befújom magamat a párom még este is érzi rajtam. Nálam nagy kedvenc, természetesen 5csillag!!:))

kremgirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Sophi39

2018. augusztus 8.

Nagyon jó illata van és intenzív, akár egy fújás is elég.

Sophi39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nagyon jó illata van és intenzív, akár egy fújás is elég.

nyuszo

2018. augusztus 1.

Se nem KILLER, se nem QUEEN!!! A neve alapján egy csíkhúzós, földbe döngölős, nagyon dögös illatot vártam....ennek ellenére egy halovány, kék szőlős, édeskés, amúgy kellemes illat, ami rajtam még 2 órát sem bír....'törékeny királyleányka'! Nem szoktam celeb parfümöket használni, de ha ajándékba kapnám véletlenül, azért őt megtartanám.....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)