HIRDETÉS

Kryolan Áttetsző Púder (Kryolan)

Kryolan Áttetsző Púder

Címkék: Púderek

Áttetsző, finoman őrőlt porpúder. Elsősorban az alapozó fixálására, másodsorban az arc mattítására szolgáló por. Transzparent tulajdonsága lehetővé teszi hogy, használni tudjuk az egészen világos bőrtől az egészen sötéig. Biztos alap az elkészülendő sminkhez.

Kiszerelés: 60 g

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: kisvacok

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen / Sminkek Sminkek

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Én nemrég vettem ilyet végre, már régóta nézegettem. Sajnos a nagy meleg miatt mostanában nem igazán sminkeltem magam, még csak 1-2-szer próbáltam, de eddig bevált. Mattít és puha lesz a bőröm. Ha majd jobban kitanulmányoztam írok még, de eddig 5. Megérte és nem is volt drága

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Nagyon szeretem, bar egy picit maceras cipelni,taskaba bedobni. Mattit szepen, elvegzi a dolgat.

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Évek óta használom, és még mindig nagyon szeretem! :) Mielőtt rájöttem volna, hogy létezik ez a púder, már a nap közepére lejött a fél sminkem. Ez a púder nagyon jól fixálja az alapozót/pirosítót, ha kicsit csillog az arcom az alapozás után, azon is segít.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Én már 3-at elhasználtam... tényleg nem tart olyan hű de sokáig, de szerintem az átlagnál sokkal jobb.
    TIPP: akit idegesít hogy az utolsó darabok nem jönnek ki belőle: én amikor már a vége fele tartok a púderemmel egy hegyesebb dologgal (kés hegye, olló hegye, erős tű) fel lehet picit feszíteni a műanyag adagoló részt (az alsó rész tetejénél látszik hogy hol kezdődik az átlátszó lapocska)
    ha minden oldalon kicsit felfeszíted már le is lehet szedni az adagolót és máris hozzáférsz a maradékhoz :)

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Nagyon megvagyok vele elégedve. Szeretem használni, sokáig tartja a matt hatást, a sminket tényleg fixálja. 5*

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Minden sminkelésnél használom,egyszerűen fantasztikus!Lassan egy éve megvan,de még mindig meg vagyok vele elégedve.20 grammos kiszerelést vettem,ez szerintem évekre elég lesz ,mert január óta alig fogyott.Nyáron egyáltalán nem volt probléma,hogy barnultam,ugyanúgy passzolt a bőrszínemhez (pedig elég barnulós típus vagyok).A sminket tényleg fixálja egész napra,és szépen mattít (mondjuk szoktam még pluszban "sminkalap" krémet használni,az is sokat lendít).Ha nem használnék se púdert,se sminkalapot,akkor nap végére nagyon fényes lenne az egész arcom.

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 45-54

Nagyon régóta használom és szeretem. Amíg zsírosabb volt a bőröm, nagyobb szükségem volt rá, de azért alkalmanként most is használom a fixálásra és a T-zónára. A színtelensége ellenére kicsit mintha világosítana, de ezzel nincs gondom.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Senkit ne csakpjon be: van színe, és árnyalatokat is lehet belőle választani. Jó fedése van (nekem néha sok is). A száraz részeket nagyon kiemeli nekem és viszonylag hamar átfénylik. Én a dobozától megőrülök, mert pl egy retikülbe vagy a táskába nem lehet betenni mert nagyon könnyen lejön a teteje és tiszta por lesz minden úgyhogy arra hogy bárhova magammalvigyem totál alkalmatlan. Viszont szerintem életem végéig elég lesz annyira nem akar fogyni (sajnos).

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

nagy csodálattal szemléltem a híres-neves ó utcai sminkboltot nem győztem gyönyörködni benne :) céltudatosan őt kerestem, mert a jó vélemények és a viszonylag jó összetevők meggyőztek, hogy ő legyen életem első transzparens púdere. eleinte nagyon meg voltam vele elégedve, jól együttműködött a missha bb krémemmel, mostanában viszont mintha összeveszne a bőrömmel, lehet hogy az új natúr alapozóm lesz a ludas. sajnos a tartósságával is vannak bajok a nap végén újra kell púdereznem :/

nemsokára a kukában fog landolni ugyanis azt a picit ami még maradt benne egyszerűen sehogyan sem tudom kiimádkozni belőle... baromi mérges vagyok rá, eddig sem voltam elájulva tőle és így még nem is gazdaságos...

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Szeretem,de vigyázni kell a mennyiséggel,ha kicsit több kerül fel,akkor rokokós rizspor hatása van :) :)

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Dimethylimidazolidinone Rice Starch EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Benzyl Benzoate i EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

CI 77499 sz EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Red 7 / CI 15850 sz EWG Kockázat: 0

CI 12085 sz EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Ultramarines / CI 77007 sz EWG Kockázat: 2

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Carmine / CI 75470 sz EWG Kockázat: 0.5

Bordó színezék. Részletes infó itt.

Yellow 5 / CI 19140 sz EWG Kockázat: 2.5

Trartrazin, CI 19140, Élelmiszer sárga 4, sav-sárga 23.

Eredet:
Szintetikus sárga színezék, monoazo színezék.

Funkció és jellemzők:
Sárga élelmiszer-színezék. Más színanyagokkal együtt használják speciális szín eléréséhez.

Mellékhatások:
A tartrazin egy azoszínezék. A tiszta tartrazinnak nincs ismert mellékhatása, kivéve azoknál az embereknél, akik szalicil-érzékenyek (aszpirin, bogyók, gyümölcsök); ezekben az esetekben intoleranciás tüneteket okozhat. Benzoátokkal kombinálva (E210-215), a hiperaktivitásos esetek nagy százalékáért a tartrazin a felelős. Tartrazin fogyasztás után asztmás tüneteket is tapasztalhatunk, mert ez hisztamin felszabadító anyag.

Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz EWG Kockázat: 1.5

Yellow 6 / CI 15985 sz EWG Kockázat: 0

Színezék. Narancssárga.

Manganese Violet / CI 77742 sz EWG Kockázat: 0.5

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz EWG Kockázat: 1

Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz EWG Kockázat: 3

Red 22 / CI 45380 sz EWG Kockázat: 2.5

Mica EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Silica EWG Kockázat: 0 - 2, EWG Adat: Sok

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!