KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kryolan

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 g, 60 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: kisvacok, Módosítva: 2012. március 27.

Kiszerelés:   20 g, 60 g és 500 g
Lelőhely:   Sminkbolt, online

Áttetsző, finoman őrőlt porpúder. Elsősorban az alapozó fixálására, másodsorban az arc mattítására szolgáló por. Transzparent tulajdonsága lehetővé teszi hogy, használni tudjuk az egészen világos bőrtől az egészen sötéig. Biztos alap az elkészülendő sminkhez.

Kiszerelés: 60 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Doridia

2017. augusztus 19.

Viszonylag későn kezdtem sminkelni magam, évekig megelégedtem egy szempilla spirállal. Emiatt nem sok tapasztalattal rendelkezem púder tekintetében sem. Ő az első, és pont a kezdőségem okán egy olyan darab, aminél legalább a színnel nem kell vacakolni. Imádom. Alap kellék a smink cuccaim között. Kicsit túl lehet lőni vele és a csomagolása is hagy némi kívánnivalót maga után, de nem ül bele a ráncokba, és megbízhatóan mattít egész napra még nyáron is. :)

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Nitu123

2017. augusztus 17.

Szépen mattít és természetes színt ad. Sminkesként imádom és az ára is szuper. A csomagolása valóban kényelmetlen, de én is csak a felét tépem le a papírnak, hogy ne szórodjon ki feleslegesen sok belőle. Amikor pedig el kell vinnem magammal, akkor a dobozt körbe ragasztószalagozom :) De ez nem áll a barátságunk közé :)

Nitu123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Sylvi77

2017. március 4.

A tökéletes púder. Kellőképp mattit, nem színezi el az alapozót, egész napra tartós. Sminkesként évek óta ezt használom.

Sylvi77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Fatyolfelho

2017. január 21.

Kryolan alapozóhoz ajánlották, de nem sok hasznát veszem. Ha felteszem elég természetellenes hatást kelt, túlságosan beül a pórusokba és maszkszerűvé válik az alapozó.

Update: Most hogy életemben először a hideg tónusomra nem sötét és sárga alapozót, BB krémet használok, hanem hideg árnyalatú BB krémet, máris tökéletes értelmet nyert! :) Imádom.

Fatyolfelho
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

mnodulus

2017. január 13.

Úgy gondolom, életem végégig ki fog tartani ez a púder, de nem bánom. Elég tartós, természetes hatású. Sajnos a csomagolása borzalmas, folyton kiömlik, ha használom, minden púderes lesz.

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

sleeping

2016. december 26.

Az egyik legjobb púder, amit valaha használtam. Profi termékről van szó, ezért nagyon kevés is elég, vigyázni kell, hogy ne szaladjon meg az ember keze. Miután feltettem, MAC fixálóval teszem tökéletessé a hatást, 8 órát nevetve kibír, még rá sem kell segíteni. Az ára nagyon jó, tekintve, hogy nagyon sokáig elég egy doboz. Ami legelőször adja fel, az a doboza: A műanyag egy idő után megreped, és így már nem lehet táskába, sminkes csomagba sem tenni, mert az egész kiömlik. Én mindig csak a fehér ragasztó egyik oldalát szedem le, és így, ha egyszer felfordítom és ráütök az aljára pont annyi esik ki a tetejébe, ami egy sminkelésre elég. Ha marad egy kis extra, akkor azt a szemöldökömre teszem, mielőtt azt is fixálom, vagy pedig a hajtőre- száraz sampon helyett-. Egy olyan termék, amit már rengetegszer vásároltam, és nem is gondolkodom rajta, hogy új fajtát keressek. Jár az öt csillag, mert a termék szuper, a csomagolás nem jó, de 2500 Ft-ért ennyit kapunk, ami több, mint nagyon jó!

sleeping
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

charlotte123

2016. november 15.

Teszi a dolgát,szépen mattít. Amivel problémám van ,az a tartója. Nagyon rosszul hozták össze?mivel ha picit is megdől a doboza,már ömlik is ki belőle és amikor leveszem a tetejét,akkor már nem lehet visszarázni. Nagyon zavaró és emiatt nehéz pont kellő mennyiséget felvenni az ecsetre. Szívem szerint 3 és fél csillagot adnék,de legyen a 4 ,mert egyébként tényleg profin mattít és fixál.

charlotte123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Jucus91

2016. október 2.

Nekem bevált. Nem vagyok elájulva tőle, de sok rosszabb terméket próbáltam már.

Jucus91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Nekem bevált. Nem vagyok elájulva tőle, de sok rosszabb terméket próbáltam már.

Skincaremania

2016. augusztus 23.

Jaaajjj istenem, olyan nagy reményekkel hoztam el az üzletből, hogy azt nem tudom elmondani. Már első nap rájöttem milyen is valójában, hogy viselkedik a bőrömön, és nekem nem használ 100 %-osan, többet vártam volna. Mattít, sokkal jobban, mint a az elődje (Manhattan) de azért csak egy professzionális dologról beszélünk, és nem egy drogériásról. Kezdek bele törődni, hogy az én arcom sosem lesz egész napra matt. :( Az orrom a legkritikusabb, az ugyan úgy csillog tőle, mintha olajjal kenném, a többi helyen az arcomnak viszonylag jót tett, nem olyan vészes a helyzet, napközben utána kell javítani, eddig talán ez a legjobb púderem, hiába nem vagyok vele annyira elégedett. A csomagolására is kitérek kicsit, mert az hagy némi kivetnivalót maga után. Ez valami borzalmas gagyi, nem is értem hogy gondolták ezt?????? Mikor először kinyitottam döbbentem néztem, hogy pamacs sincs benne... Gondolkodtam, hogy most ez így ki fog szóródni az éterben majd, ahogy hordozom a táskámban? Na nem!!!!!! Mert ugye muszáj, hogy nálam legyen, utána kell javítanom. Első dolgom volt rossmannba haza fele beszaladni, és pótolni az ő hiányukat. Le volt ragasztva a felülete egy fehér matricával, na az aztán betonbiztosra sikeredett. Semmi más ezen kívül... Le sem tudtam tépni, feszegettem vonalzóval, fele jött le így is, a körmömmel is meg próbáltam kaparászni, hát rögtön meg is repedt a műanyag. Így maradt ezek után, hozzá nem merek nyúlni, elég az félig leszedve, mert pocsékba megy csak. A púderpamacs sem szorítja le 100 %-osan, szóródik ki egy kicsi a tégelybe, de nem sok tényleg. A teteje lehetett volna tekerős legalább, de még az sem. Nem jó ez a megoldás egyáltalán, egyenesen utálom. Egy szó, mint száz, jó jó, de nem tökéletes. Maradok ezek ellenére ennél.

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

ancsyka88

2016. június 28.

Évekig használtam, majd lecseréltem a Ben Nye Bananára a KimK őrület miatt, de a Ben Nye se tud semmivel többet.

Jól mattít, kombinált bőrömön elég egyszer frissítenem egy nap alatt azt is csak késő délután. A közepes doboz saját használatra (60 g azt hiszem) napi használattal 1,5 évig elég. Ár-érték arányban verhetetlen

ancsyka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, CI 12085, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Red 22 Lake / CI 45380

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.