KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Kryolan

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: kisvacok

Utolsó módosítás dátuma: 2012. március 27.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Áttetsző, finoman őrőlt porpúder. Elsősorban az alapozó fixálására, másodsorban az arc mattítására szolgáló por. Transzparent tulajdonsága lehetővé teszi hogy, használni tudjuk az egészen világos bőrtől az egészen sötéig. Biztos alap az elkészülendő sminkhez.

Kiszerelés: 60 g

Ár: 1500 Ft , Eladó: nagyorsolya78
Állapot: 3/4-ig van a 60 g-os tégely, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en a IV. kerületben vagy a belvárosban
csoknyom

2015. július 18.

Kellő odafigyeléssel elkerülhető a lisztes hatás, tapogató mozdulatokkal felvíve remekül fixál, viszont T-vonalon valóban hamar átfénylik, és az illatát meg kellett szoknom, de akkor is szeretem! :)

csoknyom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 18.

itrytofly

2015. május 17.

a supracolor alapozóhoz vettem, a kettő együtt nagyon jól tud teljesíteni. nem szárít, ami nekem nagyon fontos, viszont azért adok csak 4 csillagot, mert nekem is kicsit hamar átfénylik a T-vonalon.

itrytofly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

drzoerose

2015. május 17.

a sima színtelen van évek óta
bizonyított már hóban,fagyban,szélben
egy jó alapozás csodás megkoronázása

drzoerose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

a sima színtelen van évek óta
bizonyított már hóban,fagyban,szélben
egy jó alapozás csodás megkoronázása

gioia

2015. április 30.

Enyhén sárgás transzparens változatot vettem. Nagyon finom, kellemesen használható púder. A korrektor fixálásához tökéletes. Arcon nekem T-vonalon kicsit túl hamar átfénylik.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Gumuska

2015. március 22.

Nagyon jó fedés, nem húzódik, mattít és nagyon sokáig tart. Nincs kellemetlen illata, nagyon megéri befektetni.

Gumuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

torppicur3

2015. március 17.

Ez volt az első színtelen porpúder, amit kipróbáltam. Nagyon bejött, nem kell a púder színét próbálgatni, hogy megtaláljuk a megfelelőt. Viszont egy idő után azért átfénylett az arcom... Most már sima hintőport használok púdernek, kb. ugyanazt tudja az árnak a töredékéért.

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

eysan023

2014. november 25.

Az alapozójával együtt vettem meg, én nagyon szeretem. Nagyon jól mattít, szeretem, hogy lealapozok, lefixálom, és azt az eredményt kapom, amit mindig is szerettem volna :) Na azt viszont nagyon nem szeretem, hogy durván tele lett és ha leveszem a tetejét, tiszta por minden körülötte :( erre valakinek van valami ötlete, praktikája? A tiétek is dugig van és kijön belőle, ha leveszitek a tetejét? Valahogy vissza lehet rakni alá, vagy nem tudom... Előre is köszi a segítséget :) Én ettől függetlenül nagyon meg vagyok elégedve vele és biztos, hogy újra fogom venni, ha valaha is elfogy, bár ahogy elnézem, nem hiszem, hogy mostanában lesz :D

eysan023
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

timilla

2014. október 20.

Igazából semmi különös, nekem csak pár óráig akadályozza meg a T-vonalam kifényesedését , viszont a száraz részeken még szárazabb hatást kelt, mint a legtöbb púder. Ami viszont jó benne, hogy nem nagyon van színe, így tényleg csak fixál, de nem változtat az alapozó árnyalatán.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

csuta

2014. július 8.

Én nemrég vettem ilyet végre, már régóta nézegettem. Sajnos a nagy meleg miatt mostanában nem igazán sminkeltem magam, még csak 1-2-szer próbáltam, de eddig bevált. Mattít és puha lesz a bőröm. Ha majd jobban kitanulmányoztam írok még, de eddig 5. Megérte és nem is volt drága

csuta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

dodessz

2014. július 1.

Nagyon szeretem, bar egy picit maceras cipelni,taskaba bedobni. Mattit szepen, elvegzi a dolgat.

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, CI 12085, Ultramarines, Carmine, CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Yellow 6 / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Red 22 / CI 45380

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Carmine sz 0 0

Bordó színezék. Részletes infó itt.

Színezék. Narancssárga.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.