KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: kisvacok

Utolsó módosítás dátuma: 2012. március 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Áttetsző, finoman őrőlt porpúder. Elsősorban az alapozó fixálására, másodsorban az arc mattítására szolgáló por. Transzparent tulajdonsága lehetővé teszi hogy, használni tudjuk az egészen világos bőrtől az egészen sötéig. Biztos alap az elkészülendő sminkhez.

Kiszerelés: 60 g

Gumuska

2015. március 22.

Nagyon jó fedés, nem húzódik, mattít és nagyon sokáig tart. Nincs kellemetlen illata, nagyon megéri befektetni.

Gumuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

torppicur3

2015. március 17.

Ez volt az első színtelen porpúder, amit kipróbáltam. Nagyon bejött, nem kell a púder színét próbálgatni, hogy megtaláljuk a megfelelőt. Viszont egy idő után azért átfénylett az arcom... Most már sima hintőport használok púdernek, kb. ugyanazt tudja az árnak a töredékéért.

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

eysan023

2014. november 25.

Az alapozójával együtt vettem meg, én nagyon szeretem. Nagyon jól mattít, szeretem, hogy lealapozok, lefixálom, és azt az eredményt kapom, amit mindig is szerettem volna :) Na azt viszont nagyon nem szeretem, hogy durván tele lett és ha leveszem a tetejét, tiszta por minden körülötte :( erre valakinek van valami ötlete, praktikája? A tiétek is dugig van és kijön belőle, ha leveszitek a tetejét? Valahogy vissza lehet rakni alá, vagy nem tudom... Előre is köszi a segítséget :) Én ettől függetlenül nagyon meg vagyok elégedve vele és biztos, hogy újra fogom venni, ha valaha is elfogy, bár ahogy elnézem, nem hiszem, hogy mostanában lesz :D

eysan023
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

timilla

2014. október 20.

Igazából semmi különös, nekem csak pár óráig akadályozza meg a T-vonalam kifényesedését , viszont a száraz részeken még szárazabb hatást kelt, mint a legtöbb púder. Ami viszont jó benne, hogy nem nagyon van színe, így tényleg csak fixál, de nem változtat az alapozó árnyalatán.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

csuta

2014. július 8.

Én nemrég vettem ilyet végre, már régóta nézegettem. Sajnos a nagy meleg miatt mostanában nem igazán sminkeltem magam, még csak 1-2-szer próbáltam, de eddig bevált. Mattít és puha lesz a bőröm. Ha majd jobban kitanulmányoztam írok még, de eddig 5. Megérte és nem is volt drága

csuta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

dodessz

2014. július 1.

Nagyon szeretem, bar egy picit maceras cipelni,taskaba bedobni. Mattit szepen, elvegzi a dolgat.

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Ponyshop

2014. május 8.

Évek óta használom, és még mindig nagyon szeretem! :) Mielőtt rájöttem volna, hogy létezik ez a púder, már a nap közepére lejött a fél sminkem. Ez a púder nagyon jól fixálja az alapozót/pirosítót, ha kicsit csillog az arcom az alapozás után, azon is segít.

Ponyshop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

lengyeldori18

2014. április 9.

Én már 3-at elhasználtam... tényleg nem tart olyan hű de sokáig, de szerintem az átlagnál sokkal jobb.
TIPP: akit idegesít hogy az utolsó darabok nem jönnek ki belőle: én amikor már a vége fele tartok a púderemmel egy hegyesebb dologgal (kés hegye, olló hegye, erős tű) fel lehet picit feszíteni a műanyag adagoló részt (az alsó rész tetejénél látszik hogy hol kezdődik az átlátszó lapocska)
ha minden oldalon kicsit felfeszíted már le is lehet szedni az adagolót és máris hozzáférsz a maradékhoz :)

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
lengyeldori18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 9.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
GLuci

2014. január 28.

Nagyon megvagyok vele elégedve. Szeretem használni, sokáig tartja a matt hatást, a sminket tényleg fixálja. 5*

GLuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 28.

Odrienn

2013. november 9.

Minden sminkelésnél használom,egyszerűen fantasztikus!Lassan egy éve megvan,de még mindig meg vagyok vele elégedve.20 grammos kiszerelést vettem,ez szerintem évekre elég lesz ,mert január óta alig fogyott.Nyáron egyáltalán nem volt probléma,hogy barnultam,ugyanúgy passzolt a bőrszínemhez (pedig elég barnulós típus vagyok).A sminket tényleg fixálja egész napra,és szépen mattít (mondjuk szoktam még pluszban "sminkalap" krémet használni,az is sokat lendít).Ha nem használnék se púdert,se sminkalapot,akkor nap végére nagyon fényes lenne az egész arcom.

Odrienn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 9.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Illatanyagok: Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, CI 12085, Ultramarines, Carmine, CI 19140, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Yellow 6 / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Red 22 / CI 45380

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Carmine sz 0 0

Bordó színezék. Részletes infó itt.

Színezék. Narancssárga.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.