KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. április 3.

Kategória:   Hajfestékek

• 3-4 használat után fokozatosan világosítja ki a hajat
  • napszívta hatást és szép fényt biztosít a hajnak
  • ammóniamentes

Ár: 1000 , Eladó: Meszti
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Mezőzombor, fizetés: DPD vagy Személyesen Szerencsen
Ár: 600 Ft + szállítás , Eladó: csokirhnn
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki átutalás, vagy személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

JuditTTT

2018. július 8.

Ombre-t nagyon könnyen lehet festeni vele, ha világos a hajad, akkor azonnal látszik az eredmény. Megjelenése óta használom, végigteszteltem már mindegyiket, nekem a legsötétebb árnyalat jött be. Sötétszőke, vékony szálú és kevés hajam van (köszi finn felmenők...), nem szeretem nagyon kitenni vegyhatásnak, így csak a végeket színezem vele. Tény, h. hosszú távon szárítja a hajat, ezért nagyon sok ápoló kell mellé, plusz megfelelő időnként vágni belőle. Érdemes hajmosás előtt okosan bekenni, ahol világosítani szeretnél, ráfújni szárítóval, attól szépen előjön a hatás, majd hajat mosni, balzsamozni, hajpakolni, hajvégápolózni és akkor nincs vele gond, mert ezek nélkül tényleg szétszárítja a hajat. Sztem nem érdemes az egész hajra használni, ez nem olyan termék. Lehet vele csíkokat húzni és akkor melírozott lesz, vagy csak sávosan adott hosszig használni és akkor 1-3 alkalom után szép fokozatos ombre lesz belőle. Most úgy állok a dologgal, h. a hajam vége platina, feljebb arany és ez megy át szépen az eredeti sötétszőkébe. Ami annyira nem tetszik, h. bár hamvas az eredeti hajam, de sok a réz árnyalat benne, amikor színezem, így kicsit elütnek egymástól, a színezett haj aranyossága és az eredeti hamvassága, de ez nem a termék hibája. Amit ígér, azt hozza. Én részemről az árát túlzásnak tartom, mert annyira nem jó termék, de amilyen ritkán én ezt használom, így még oké. Kb. egy évig elég egy tubus, mert ombre-nál megvan az átmenet és ennyi, nőhet, amennyit akar utána. Viszont a töredezés miatt megy le egy csillag, tényleg szárít sokkal jobban, mint egy sima hajfesték. Még keresem az igazit a home- ombre-hoz :D mert ezt én fodrásszal nem csináltatom meg, amikor ugyanazt az eredményt a fürdőmben is meg tudom szerezni potom áron. Anno ezt a műveletet évekig fodrásszal végeztettem, ezen színező árához képest horror összegért. Ha nincs vékony szálú, töredezős hajad, és elég világos hozzá (olyan középbarnáig működik szépen, utána sárgít), akkor nagyon jó eredményt lehet vele elérni.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

noemizahoran

2018. június 28.

Nekem nagyon bejött, eddig egy flakont használtam el, és hamarosan veszem a következőt! A majdnem feketére, nagyon sötétbarnára festett hajamat kb 3 hónapja fodrász szőkítette le (ami így összességében még csak anyagáron is 30+ volt...), aminek hála megmaradt a hajam, de még mindig csak sötét vöröses szőke vagyok, ami közel sem olyan világos mint ami a célom lenne, de már elég nagy a kontraszt az eredeti barna hajszínemhez képest. Szóval pár hét alatt szembesültem vele, hogy ombre hatást hiába szerettem volna mert azt nem kaptam, cserébe lenövést viszont annál inkább. Na és itt jön a képbe ez a csodaszer, nekem pont hogy a lenövésemet sikerült vele nagyon szépen, fokozatos színátmenetesre varázsolni. Csak egy kis kézügyesség kell, hogy eltaláld meddig kend fel, hogy a már szőkített részre ugye ne kerüljön belőle, de szerintem nem nagy ördöngősség. Én még a saját hajamat ezeleőtt sose festettem magamnak, mindig találtam rá egy vállalkozó szelleműt, úgyhogy eléggé féltem először, hogy tuti el fogom cseszni a színt...de hálisten ez a krém majdnem hülyebiztosan világosít (:D), mert egy használattal úgy sem lesz drasztikus a színváltozás, de azért mégsem teljesen hatástalan. Én felkenés után 10 percre még ráküldtem a hajszárítót, hadd dolgozzon, aztán volt hogy nem kellett mennem sehova, így lustaságból csak másnap mostam le, semmi baja nem lett a hajamnak...meg a kezemnek se, mivel az első használat után úgy ítéltem meg hogy nem olyan drasztikus cucc ez, hogy feltétlenül kesztyűvel kelljen vele bénáznom. Az illata nekem kifejezetten tetszett egyébként, de lehet csak én vagyok ilyen ferde hajlamú :D Végül pedig egy kis kitekintés a versenytársakra: amíg nem látszott a lenövés, de elégedetlenkedtem a nem kellően világos hajvégeimmel, elkezdtem a neten keresgélni, mit tehetek az ügy érdekében valami otthoni módszerrel, mert már kicsit sokkaltam hogy ennyi pénzt hagyok fodrásznál és még mindig a közelében sincs a hajam annak az ombre hatásnak amilyet kértem, tökéletesen egyforma színű volt a második alkalom után is a töve meg a vége, csak világosabb árnyalatban...szóval először a balea világosító sprayt vettem meg, elfújtam egy flakonnal, ragacsos száraz lett tőle a hajam ami mosás után szerencsére nem érződött már, hatása viszont a 0-val egyenlő volt. Azt nem állítom, hogy ez a sunkiss jelly kepes lenne valaha is világos hamvas szőkét elérő ombre hatásra az én hajamon, de nekem ég és föld volt a két termék...Ez mindenesetre tuti megmarad a lenövések kezelésére nálam, a hamvas szőke ombre végekhez pedig hamarosan megpróbálkozom a Syoss Cool Blonds hajfestékkel, kicsit félve ugyan, de hátha. Eddig a krémmánián 5ből 2 vélemény 1*-ot adott mert széttörte a haját, viszont a három másik szerint a világ egyik legjobb festéke...szóval majd az ottani topicban beszámolok a fejleményekről, szurkoljatok :D

noemizahoran
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

szucsillu

2018. június 27.

Imádtam, amíg nem lettem kismama és le nem csökkentettem a nem természetes szereket. Kicsit elnehezíti a hajat, ezért érdemes mondjuk hajmosás előtt alkalmazni és jól beleszárítani a hajba vagy napsütésre menni utána, hogy ott száradjon és tovább szőkítsen. Viszont be tud egy picit sárgulni egy idő után.

szucsillu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2018. június 26.

Szerintem macerás a használata. Jól leszívja a hajszínt, de épp ez a baj, mert aztán persze lenövés lesz, ami ronda. És akkor lehet menni a fodrászhoz, vagy újabb ilyet elhasználni. Kivéve, ha valaki ombérban tolja, mert azt nem fenyegeti lenövés. Szárazzá, töredezetté teszi a hajat, ennek csökkentésére használjatok pakolásokat. Inkább a fodrászt ajánlom, ennek csak annyi az előnye, hogy olcsóbb. De hiába irányítod te, nem lesz jobb az eredmény, és törni is jobban törik a haj, mintha a fodrász csinálja, ahol pihe-puha a végeredmény.

BeautyFeelsLikeHavingWings
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Karina94

2018. június 23.

Alapból sötétszőke hajamat egy hónap alatt szép fokozatosan kivilágosította. Inkább 4-5 mint 2-3 napot hagytam egy-egy használat között, nehogy nagyon roncsolja a hajat.
Persze nekem is szárítja, de nem drasztikusan, bár lehet azért mert még haj olajjal mindig megtámogatom a végeredményt.
Az eddigi töredezett hajvégeim persze nem lettek szebbek ettől a cucctól, de ezenkívül nem történt más tragédia.
Azért vmi mélyápoló hajbalzsam vagy hajpakolás szerintem erősen ajánlott, úgy tuti!!

Karina94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

fanninad

2018. június 16.

Az az igazság, hogy bár alapból száraz és töredezésre hajlamos a hajam, ez a cucc amennyire csak tudta, úgy tette tönkre. Iszonyúan kiszárította a hajam, és már a legelső felkenésnél azt éreztem, hogy ebben annyi kemikália van, amivel csak ártok neki. Akinek problémásabb haja van, nagyon nem ajánlom. Egy Világosítani amúgy világosította viszonylag. Sosem használnám újra.

fanninad
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

szaboadie

2018. június 7.

A világos barna festetlen hajamat nagyon szép kellemes szőkévé tette (kb 2 tubus), és semmi baja nem lett tőle. Mindenkinek ajánlom! :D

szaboadie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Virgilla

2018. május 31.

Már a 2. tubust használom. Szépen egyenletesen, átmenetesen világosította a hajamat. Én nem éreztem hogy nehéz lenne tőle a hajam vagy száraz vagy bármi, habár én nem a hajtövemre kenem. Kimosni se szoktam, csak megszárítani. Teljesen meg vagyok vele elégedve, nekem hozta azt, amit akartam fodrász nélkül :)
A szaga kicsit fura, illetve először kesztyű nélkül masszíroztam a hajamba (mert miért ne....), és utána a kezem rettenetesen száraz lett, be is repedezett. Azóta csak kesztyűben. :)

Virgilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

vadvirag919

2018. május 28.

Vegyesek az érzéseim, sőt először a véleményeket olvasgatva félve próbáltam ki... 3 használaton vagyok túl, és tulajdonképpen már az elsőre is hozta azt az eredményt, amit elvártam. Festett szőke hajra kentem (a tövekre, mert egy apró kis baleset miatt a hajam fele sötétebb lett, míg a végek világosabbak, ezt akartam harmonizálni), befésültem, megszárítottam, pár órát hagytam csak rajta, hajat mostam. Tökéletesen működik. Nem értem a doboz miért írja, h nem kell lemosni, nekem ilyen ragacsos marad és brrrrr. Először szárított nagyon, utána több ápolót használtam utána, semmi probléma.
Na a negatívum: a második használatnál egy éjszakára maradt fent, reggelre a halántékom, ahol hozzáért égett és vérzett picit. Aúúú. Harmadik használat után a 27 éves kis lelkem összetört, ugyanis látható vált 10-15 db ősz hajszál a fejem tetején, ami vagy ott volt eddig is vagy nem. Szőke vagyok nem gáz, de... de... ősz hajszálak. A fejemen.
A tubus fele egyébként még megvan, tehát ár-érték arányban nekem megfelel a dolog, úgyis csak pár hetente kenem, keveset.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

balazskrisztii

2018. április 17.

A Baleas szőkítő sprayt használtam eddig, gondoltam kipróbálok mást is. Hajmosás után bekentem vele a hajam, utána megszárítottam. Másnap reggel úgy nézett ki, mintha hetek óta nem látott volna sampont.... A hatásuk nagyjából egyforma, de ez sokkal jobban szárít. Elhasználom, de inkább a DM-eset veszem újra

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.