KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. április 3.

Kategória:   Hajfestékek

• 3-4 használat után fokozatosan világosítja ki a hajat
  • napszívta hatást és szép fényt biztosít a hajnak
  • ammóniamentes

Ár: 1000 Ft , Eladó: Evelin0802
Állapot: Kb 3-szor használtam, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel a Vértes Centerben Tatabányán
Ár: 1000 , Eladó: Meszti
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Mezőzombor, fizetés: DPD vagy Személyesen Szerencsen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BeautyFeelsLikeHavingWings

2017. december 14.

Sokáig tart a hajszárítás miután az ember felvitte, márpedig kell a meleg levegő, hogy hasson.1000 évig szárítottam ez után. A haj a fejtetőn lelapul, a többi részen pedig szalmakazalos lesz, nagyon száraz. Muszáj extra sok pakolással párosítani. Hajtöredezésre számítson, aki használja, hogy vágatni kell a hajvégekből. A szín amit produkál az viszont nem rossz. ;) Csak aztán jön a lenövés....

BeautyFeelsLikeHavingWings
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

kissnoncsa

2017. november 19.

Párszor használtam, ugyan a hajam nem tette tönkre (szerencsére), de nem sok változást láttam sajnos :/ Így teljes pénzkidobásnak éreztem...

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

pillacskak

2017. november 17.

Legjobban akkor hat, ha kifekszetek napozni:)

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Legjobban akkor hat, ha kifekszetek napozni:)

doracs

2017. november 15.

Ez nagyon jó cucc. Korábban fodrásszal csináltattam balayage festést a hajamba, de hiába mutattam neki képet az elképzelésről, ettől függetlenül teljesen mást sikerült produkálnia. Annyira elégedettlen voltam, hogy visszafestettem otthon barnára a hajamat. Viszont nagyon vágytam egy kis napcsókolta hatásra és a glamour kuponoknak köszönhetően megvettem ezt a terméket. És milyen jól döntöttem: sokkal természetesebb hatást lehet vele elérni, mint az általam választott fodrásszal. Könnyű felvinni, és pinterestre való balayage festést sikerült saját magamnak kreálnom a fodrász szolgáltatás árának töredékéért. Bitzos újra fogom venni.

doracs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Igh12

2017. november 9.

Épp csak megpillantottam ezt a terméket, és kíváncsi lettem. Közép szőke hajamon gondoltam, világosítok kicsit. Csak néhány tincsre vittem fel kis kefével. Megszárítottam, vártam... és semmi. Pont ahogy gondoltam. Legközelebb egy kis tincsen fogom kipróbálni tesztként, ha megint semmi, vagy narancs lesz akkor kuka.

Igh12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Anyezz

2017. november 8.

Többet vártam volna tőle.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Többet vártam volna tőle.

AnikoVirag

2017. november 1.

Egész nyáron használtam, különösen nyaralás alatt. Nagyon szép színt adott a középbarna hajamnak és csak a hajvégre raktam, így kicsit talán ombre hatású is lett. Viszont nem tudtam rájönni mitől töredezik annyira a hajam, holott ugyanazokat a további hajápolási termékeket használom mint régen, és nagyon ritkán egyenesítem...hát ettől a terméktől. :/ mindig is világosítani akartam a hajam, de maximum színezőt mertem használni, mert nem akarom gyakori festéssel tönkretenni a hajam. ez használt és szép eredményt hozott, de mindenképp ajánlatos vagy rendszeres pakolást használni mellette vagy tényleg csak nagyon ritkán feltenni.

AnikoVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2017. október 30.

3-4 tubussal használtam el féléven belül, azon kívül, hogy besárgult a hajam nem sokat világosított, teljesen tönkretette a hajszerkezetemet és eltört tőle a hajam... kb. 10-11 hónapja használtam utoljára, és még mindig tapasztalom a negatív hatásait sajnos. Azóta volt festve a hajam, és meggyőződésem, hogy ha előtte nem lett volna szőkítve ezzel, akkor nem vette volna igénybe minimálisan sem a hajam.

borbelyfruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 30.

ravasssz

2017. október 20.

Kettő tubussal használtam el még nyár közepén kb. 3 hónapja, azóta is látszik még a hatás:) Nekem egyáltalán nem szárít, nem töredezett tőle és nem is lett zsíros vagy lapult le a hajam, pedig 2-3 naponta használtam a hajam felére nagyjából, és sokáig elég volt egy tubussal is. Egyszerű rizses hajmaszkot használtam utána, és tökéletesen elég volt, hogy ápolja a hajam:) Szerintem nagyon szuper, hogy nem kell festenem ahhoz, hogy világosítsak!

ravasssz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

agiarmstrong

2017. október 12.

Mikor az első tubussal használtam el, nagyon tetszett. Aztán a 2.-nál már sárgult, nem lehetett normálisan eloszlatni, így lenövésem let, a hajam eltört.. pedig szőke vagyok.. sötétebb hajon valószínűleg jobban látszik a lenövés.. mintha festettem volna. Rövid ideig tartó használatra beválik, hosszabbra semmiképp sem ajánlom.

agiarmstrong
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.