L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. április 3.

Kategória:   Hajfestékek

• 3-4 használat után fokozatosan világosítja ki a hajat
  • napszívta hatást és szép fényt biztosít a hajnak
  • ammóniamentes

Ár: 600 , Eladó: zsozsi0205
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Szombathely, Nagykanizsa, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
csorbapetra

2019. február 8.

A véleményem nagyon vegyes..... egyrészt negatívum, hogy hidrogén-peroxiddal éri el a "kívánt hatást.", magyarul teljesen mindegy lenne ha a fodrász befestené a hajamat. Miután kipróbáltam elkezdett folyamatosan lenőni éppúgy, mint a hajfesték! SZÖRNYŰ volt! Aki nem használja rendszeresen ugyan így lenövéssel fog küszködni. Tény, hogy világosítja a hajat, de dupla annyira szárítja is!!! Azóta se sikerült rendbe hoznom a hajamat....
Az illata viszont csodás!

csorbapetra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Az illata viszont csodás!

Sisi9

2019. február 8.

Hát én imádom! Öszintén nem gondoltam h ennyire be fog válni. Az én hajam melírozott szöke (alapból középbarna), régebben szökére volt festve, de meguntam a mü hatást és kb fél éve kezdtem melíroztatni. Így sokkal természetesebb, viszont a töveim nagyon sötétek, így havonta kellene fodrászhoz mennem. Ezt elkerülendö esett a választásom erre a termékre. Egyszerüen fantasztikus, pont olyanra világosítja a hajam, amilyet szerettem volna. Pedig még csak 3x használtam, de szerintem most ez így elég is. A középbarna töveimböl nagyonszép sötétszökét varázsolt, persze nyilván nem olyan világos mint a melírozott részek, de nálam nemis ez volt a cél, hanem hogy ne legyen akkora a kontraszt a lenött részek és a hajhossz között. Ez sikerült is, végre nincs az a mü hatás amit sok festés után láttam a hajamon. A barna hajra valót használtam, az elsönél még nemigazán tapasztaltam semmit, a másodiknál már látszott h világosabb a hajam, a 3.nál meg teljesen olyan világos lett amilyet szerettem volna. Hajmosás után használtam, úgy h szinte szárazra megszárítottam a hajam, utána rákentem a töveimre és tovább szárítottam. Roncsoló hatást egyáltalán nem tapasztaltam, nagyon puha, kellenes tapintású volt a hajam (nyilván aki a hajvégekre is keni ott gondolom jobban szárít). Nálam csak talán annyi h az elsö alkalommal tápláló samponnal mostam a hajam és akkor elnehezítette, de a másik két alkalommal zsíros hajra való könnyedebb sampont használtam, így nem volt az a ragacsos hatás. Egyetlen negatívuma, hogy mivel gél állagú, így nehezebben szárad a hajam, de ki fogom próbálni a spray verzióját is, hátha az gyorsabban szárad. Mindenestre újra fogom venni, mert nekem nagyon bevált :)

Sisi9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Eveee

2019. február 6.

A sötétszőkére festett hajamon próbáltam ki, egy kis kíméletes ombre hatás reményében. Sajnos kiszárította és töredezetté tette a hajvégeimet. A terméken jelzik, hogy festett hajon ne használjuk, az én hibámon okulva javaslom, hogy festett hajra tényleg ne használjátok. Egyébként működik, egyszer használtam és világosított a hajamon, ezért jár a 4 csillag.

Eveee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

mikitti

2019. január 31.

Imádom! Az én hajam szürkés-szőkés és mindig szerettem volna természetes, napszívta hatást elérni a hajamon. Ezzel a termékkel sikerült.
Nem kell mást tenni, minthogy felkenni a hajtőre, a tincsekre vagy akár az egész hajra és megszárítani hajszárítóval. Az eredmény rögtön látszik.
Nyáron intenzívebb eredményt lehet elérni, mert akkor a nap is hozzájárul a sugaraival.
Már két éve használom, kb. negyedévente kenem be vele és leginkább csak a tövekre. Ha jól tudom 3 féle árnyalata létezik, én a legvilágosabbat (03) használom. Olvastam, hogy sokaknál vöröses árnyalatú lett az eredmény, szerencsére nekem nagyon szép természetes szőke színt eredményezett. Gondolom ez hajgenetikájától függ. Nekem nem volt előtte festve a hajam, de az is van ráírva, hogy festett hajra nem ajánlott.
Egyetlen hátránya van, hogy sajnos szárít, de ezt balzsammal, egy jó hajvégáplóval, nah meg persze rendszeres (nálam az 4-5 havonta) fodrászhoz járással el lehet viselni.
És én az illatáért is oda vagyok!

mikitti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 31.

És én az illatáért is oda vagyok!

Szlilla0504

2019. január 25.

Pár éve megvettem, a festett hajammal nem csinált semmit szóval.. számomra pénzkidobás volt. Lehet a természetes színű hajon ér valamit.

Szlilla0504
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Babszemjanka

2019. január 22.

Tavasztól, nyaranta rendszeresen használom (általában 2 tubus megy el egy év alatt), imádom a napszítta hatását. Jellemzően ombre-szerűen viszem fel. Nekem nagyon szépen kivilágosítja a világos-középbarna hajamat. (3-4 árnyalat mínusz, határozottan szőke, legvilágosabb árnyalatot használom) Próbáltam a szalonos szőkítést, azoknál sosem értem el ilyen természetes hatást, sokszor sárgás lett a végeredmény. Számomra ez olcsóbb, könnyebben, gyorsabban kivitelezhető megoldás, aminek az eredményével elégedett vagyok. Sok esetben csak strand, vagy szabadban töltött idő előtt dobom fel a hajamra, a nap elvégzi a többit, de hajszárítóval hatásosabbnak éreztem, kinek mennyire sürgős. :) A hajvégeket viszont eléggé elvékonyítja, az őszi felfríssítés során mindig megjegyzi a fodrászom, hogy télre hagyjam pihenni. Nekem ez belefér, és egyelőre ezt találtam a legkevésbé roncsoló szőkítő folyamatnak nálam.

Babszemjanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Swelana

2018. december 12.

Már háromszor próbáltam a szőke és a barna hajra valót is, nekem nem nagyon csinált a hajammal semmit, csak megtörte, de eléggé, meg száraz lett. Próbáltam bemesélni magamnak, hogy világosabb, de nem... pénzkidobás. Ahhoz képest, hogy semmi nem történt, szerintem egyáltalán nem éri meg a pénzt. Többet nem veszek belőle... nem is ajánlom senkinek sem, én is megbántam. Elegánsan kihajítom a kukába inkább.

Swelana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

gabriella0809

2018. november 15.

Az alapból sötétbarna hajamat 2-3 árnyalattal kivilágosította, de nem roncsolta. Akinek még nem volt festve a haja és világosabb hajszínre vágyik, bátran ajánlom.

gabriella0809
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

kisvirag1234

2018. október 14.

Én a Sunkiss Jelly Brunette változatát használtam,világosbarna hajamra. Habár a hajamat nem roncsolta szét,de ki sem világosította..

kisvirag1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 14.

jubileum

2018. október 14.

Első próba után vagyok túl. Világosított hajra hasznáálom (bár írja hogy nem szabad) a célom az vele, hogy a 2 árnyalatos szőkítést, a sötét hajamat összehozzam annyira, hogy ne legyen olyan pocsék a lenövés. Régen használtam hasonló terméket az avontól, csak megszüntették, akkor álltam át erősebb szőkítőre, és azóta is csapdában vagyok...egyszerűen nem tudom lenöveszteni, mert vagy egy évig igénytelenül nézne ki, de ráfesteni se szeretnék. Most az első próba után érzem hogy enyhén szárít, de nem vészes, szuperkönnyű volt felvinni, és gyorsan is megtette az aprócska hatását, mivel használtam már iylesmi pont ennyit is vártam elsőre, azt hiszem működni fog ezzel az éles átmenet elsimítása...de még kiderül. Bárcsak ezzel festettem volna korábban is, akkor nem lenne ilyen bonyolult a lenövesztés...

jubileum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.