KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. április 3.

Kategória:   Hajfestékek

• 3-4 használat után fokozatosan világosítja ki a hajat
  • napszívta hatást és szép fényt biztosít a hajnak
  • ammóniamentes

Ár: 1000 Ft , Eladó: Evelin0802
Állapot: Kb 3-szor használtam, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel a Vértes Centerben Tatabányán
Hajszőkítő 500 ft L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
Ár: 500 ft , Eladó: danikin
Állapot: 2x használt, tehát gyakorlatilag tele van, Helyszín: Bp, fizetés: elsősorban XI. kerület, belváros, vagy posta

agiarmstrong

2017. október 12.

Mikor az első tubussal használtam el, nagyon tetszett. Aztán a 2.-nál már sárgult, nem lehetett normálisan eloszlatni, így lenövésem let, a hajam eltört.. pedig szőke vagyok.. sötétebb hajon valószínűleg jobban látszik a lenövés.. mintha festettem volna. Rövid ideig tartó használatra beválik, hosszabbra semmiképp sem ajánlom.

agiarmstrong
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

sanyolina

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 30.

Nagyon szép szőke lett tőle a hajam, egyszerre használtam a tropical-lal, viszont nagyon tönkre tette a hajam:/ száraz, és töredezett lett.

sanyolina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

makeupbybrigitta

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 27.

Imadtaam!!! 2 tubussal elhasznaltam! Gyonyoru termeszetes szine lett a hajamnak :) egyetlen hibaja hogy kicsit szarit es toredezik tole a haj :(

makeupbybrigitta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2017. szeptember 22.

SENKINEK sem ajánlom ezt a fostalicska terméket! MENTSÉTEK A HAJATOKAT, amíg még lehet, sajnos nekem túl késő!
Ez a termék tör, szárít, szalmakazalosít, a haj lelapult lesz és ragacsos, a hajszárítás pedig kereken 600 ezer évig tart a használata után, főleg a hajgyökereknél. Ami csillagot kapott, azt a szőkítés miatt, bár még nem győzött meg. Ráadásul nem éri meg az árát, 1 használatra elég ami benne van lapocka alá érő hajon, ha valaki a teljes haját világosítja. Jó, még egy kicsi maradt benne, majd azzal az arcközeli tincseket lekezelem.
ELLENBEN A SUNKISS TROPICAL SPRAY nem rossz termék, AZT VEGYÉTEK EHELYETT a fostalicska helyett! :P Az elég volt 3 használatra, szép volt a hatása, persze az is szárított. De nem lapított le, nem ragadt, fasza textúrát adott.

BeautyFeelsLikeHavingWings
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

feketerigo00

2017. szeptember 13.

Hatásos, szépen dolgozik nyáron a napon. :) Legutóbb kb. 3 hete használtuk, vízpartnál.
Én bűnöztem, mert festett vörös hajra vittem fel, amit szépen kivilágosított narancsosra. A férjemnek elöl a haján használtuk, ill. egy jó barátunk az egész hajára felvitte..a nap végére 2-3 árnyalatot simán világosodtak mindketten! :D
Ha túlzásba visszük a használatát, akkor valóban szárít, de egyrészt nem szabad minden nap használni, másrészt pedig pakolással rendbehozható.

feketerigo00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

zsofi03

2017. szeptember 11.

Világosbarna hajam van. Még tavaly nyáron próbálkoztam kicsit szőkíteni ezzel a termékkel. Egész szép hatást értem el, ami mostanra már lenőtt és természetesebb ombrés hatású most a hajam tőle. A hátránya, hogy nekem is szárította.

zsofi03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

vvivien

2017. szeptember 4.

Az én hajamon egy használat után nem látszott csak 2, 3 után de ahogy száradt nagyon összeragasztotta a hajam, viszont az illata valami isteni kokuszos :)

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

mismatch

2017. szeptember 4.

Télen a sötét szőke hajam mindig besötétedik barnára, amit utálok. Hajfestéssel nem akarok szenvedni, ezért megörültem 2 éve amikor rátaláltam erre. Azt leszámítva, hogy büdös nekem bevált, árnyalatokkal lesz világosabb a hajam.
Azt nem tudom, hogy mennyire szárítja ki a hajamat, mert nagy figyelmet fordítok a hajápolásra (balzsam vagy hajpakolás minden hajmosásnál) így nincs ilyen problémám.

mismatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kyttu11

2017. augusztus 21.

Tavaly nyáron használtam, de nekem borzasztóan kiszárította a hajamat...

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Tavaly nyáron használtam, de nekem borzasztóan kiszárította a hajamat...

csala.diana

2017. augusztus 17.

Én világos barna hajamra használtam, kb. 2 naponta ahogy a flakonon volt írva, tincsenként kentem be, nem az egész hajamra tettem, így kicsit macerás volt a használata. Egy flakon a derékig érő hajamra 3x volt elég, ennyi használat után a hatása nem túl látványos,de azért észrevehető, és nagyon természetesnek tűnik. Használat után nekem is szárította a hajamat, de hajmosás-balzsamozás után nem volt már észrevehető. Összességében szép eredmény érhető el vele :)

csala.diana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.