KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 931,00 HUF-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 931,00 HUF

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

Ár: 931,00 HUF, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -ben
DianaS

2016. szeptember 27.

Elsőre szuper volt, tényleg megemelte és jó tartást adott a hajamnak, de aztán újra vettem egy kis idő elteltével és mintha nem is ez a termék lenne.. megváltozott vagy nem tudom de semmit az ég világon nem csinált..

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

fancsmancs

2016. május 19.

Nagy remények, nagy csalódás. Nincs itt semmi megemelés, csak zsíros haj! :D

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
fancsmancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Nagy remények, nagy csalódás. Nincs itt semmi megemelés, csak zsíros haj! :D

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
tonic

2016. április 8.

Nekem is volt ilyen.. nem is tudom, kicsit ragacsos volt, valamennyit használt,csodaszernek sem tartottam, viszont egyes családtagok szerint dúsabb volt olyankor a hajam,mikor ráfújtam,így kissé jóindulatúan adok négyet

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 8.

ritus206

2016. február 3.

A támasztó hatását úgy fejti ki, hogy miután összekented a hajad, laposabb lett, rájössz hogy így nem mehetsz ki az utcára, neki támaszkodsz valaminek ami épp a közeledben van.
Na jó, ez egy vicc, nem mondom hogy semmit nem ér, mert ami ennyire bosszantóan rossz, az már valami. Amit ígér azt nem tartja meg.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
ritus206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
tiamoitalia

2015. augusztus 6.

:-D Életteli, dús haj? Na ne mááááár! Semmit sem kezd a hajammal, semmit! Ráadásul kicsit ragacsos a hatása. Ha néha eszembe jut, fújok a hajamra, mert kidobni azért nem akarom, ha már egyszer megvettem. De részemről tökéletes pénzkidobás volt, ez a termék semmit sem tud.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

torppicur3

2015. június 22.

Vékony szálú, tartás nélküli hajamra vettem meg, de semmit nem csinál. Egy mezei hajhab többet tud....

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

kacibog83

2015. június 21.

1-2 évvel ezelőtt vettem meg, nagy reményeket fűzve hozzá, de azóta is csak porfogóként funkcionál a polcon. Sajnos nagyon kevés és vékony szálú hajam van :-/, így örültem, hogy rátaláltam erre a dúsító hajformázóra. Többszöri használat után sem tapasztaltam semmi hatását, pedig mégis csak egy Loreal termékről van szó. Egyértelműen pénzkidobás, nincs mit szépíteni rajta.

kacibog83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Macska'87

2015. június 15.

Boldogan vettem, hogy na majd ez megemel, dúsít, fújkáltam ezerrel......de semmi halottnak a csók...és az egyébként is rögtön lelapuló sűrű, de vékonyszálú és hosszú hajam gyorsabban összetapadt és ugyanúgy lelapultan lógott mint azelőtt csak kicsit zsíros és elnehezült hatással :) Az illata jó, a flakon tetszetős a mennyiség sokáig elég de amit ígér azt nálam egyáltalán nem hozta. Sajnálom, hogy nem vált be ez sem!! Így tovább kísérletezek ....

Macska'87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

szazsani

2015. február 20.

Nem ájultam el tőle, a hajam dússága inkább a samponomnak köszönhető nem ennek. Pedig nagyon szerettem volna ha működik. A fejbőröm is viszket tőle mikor kerül rá :/

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

nikcsucii

2015. január 3.

Nekem nagyon bejön. Praktikus, sokáig elég. Én a hajtöveimre szoktam fújni, majd az egész hajamat előre dobom, megrázom és ott is fújkodom. Nekem sokkal dúsabbnak tűnik tőle a hajam, és a göndörítés is jobban megy vele. :) Abszolút bevált! Nem tudom mennyibe kerül,mert kaptam, de ha elfogy biztos újraveszem.Habár kiváncsi vagyok meddig lesz elég :)

nikcsucii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

Hidratálók: Chitosan PCA, Calcium Gluconate, Soluble Collagen, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.