KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222

Utolsó módosítás dátuma: 2012. január 21.

Kategória:   Hajápolás

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

szazsani

2015. február 20.

Nem ájultam el tőle, a hajam dússága inkább a samponomnak köszönhető nem ennek. Pedig nagyon szerettem volna ha működik. A fejbőröm is viszket tőle mikor kerül rá :/

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

nikcsucii

2015. január 3.

Nekem nagyon bejön. Praktikus, sokáig elég. Én a hajtöveimre szoktam fújni, majd az egész hajamat előre dobom, megrázom és ott is fújkodom. Nekem sokkal dúsabbnak tűnik tőle a hajam, és a göndörítés is jobban megy vele. :) Abszolút bevált! Nem tudom mennyibe kerül,mert kaptam, de ha elfogy biztos újraveszem.Habár kiváncsi vagyok meddig lesz elég :)

nikcsucii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

a12smuk

2014. október 2.

Nekem bevált,hajmosás után nedves hajon használva.Igaz,hogy rövid hajam van,lehet,hogy ez is számít.Szerintem nem rossz az illata sem ,hamar elillan.A kis flakon sokáig elég lesz,mert nem kell sok belőle,praktikus és könnyen használható.

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

yorkshirerosesamy

2014. június 14.

Számomra hatalmas csalódás,mert alapvetően elégedett vagyok az Elséve termékekkel,samponban,balzsamban beváltak.
Semmi hatása,de a hajam másnapra úgy bezsírosodott tőle,ragadt,hogy újra kellett mosnom.A kukában kötött ki,pénzkidobás.

yorkshirerosesamy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Liela

2014. május 11.

nekem bejött. nagyon sokáig elég egy flakon, és tényleg hat. nincs szükségem túl sok dúsításra, a fejem tetjén használom egy kicsit a hajtöveknél. hajmosás után a nedves hajra felfújom és megszárítom, vagy hagyom megszáradni. nagyon jó tartást ad a hajnak!
mínusz egy pont: az illata szörnyű.

Liela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

mínusz egy pont: az illata szörnyű.

jud678

2014. május 6.

Bár nem pont a hajtöveknél, de valamit azért dúsít a hajamon és finom lágy illata van. Viszont bőrrel érintkezve (tarkó, nyak) irritációt, viszketést vált ki nálam, így csak a hajvégekre fújok belőle.

jud678
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

julesss

2014. április 27.

Hát, az én hajammal nem sok mindent csinált. :(

julesss
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Hát, az én hajammal nem sok mindent csinált. :(

baobe

2014. április 18.

Régóta kerestem valami jó hajtőemelőt, s kb. egy éve akadtam rá erre. Praktikus kiszerelésű, könnyű a haj tövére fújni, kellemes illatú, szépen megemeli a vékony szálú hajamat. Csak úgy működik, ha nedves hajra fújjuk, s rögtön beszárítjuk. Mivel nekem elég (sőt túl) száraz a hajam, nem tapasztaltam, hogy ez zsírossá tette volna. Ára is rendben van, nagyon sokáig elég egy flakon.

Update: A fenti véleményt már elég rég' írtam, most, hogy elfogyott, újra akartam venni. DM-ben azt mondták, már nem gyártják. Akik utoljára írtatok róla, hol vettétek, kapható esetleg még valahol?

baobe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 18.

szzh01

2014. február 7.

Kb, 2 éve ezt a tőemelőt használom, nem csodaszer, de valamit segít. Ultra vékony szálú világosra festett hajam van, korábban vállhosszúságú, jelenleg rövidebb a frizurám. Erősen hajlamos zsírosodásra, mint mindenkinek, akinek vékony szálú a haja, mivel hamar összeesik, rálapul a fejbőrre, és ez önmagában zsírosító tényező sajnos. Törölközőszáraz hajra, kizárólag a hajtövemre fújom közelről, és csak a kalapvonal felett, ahol az emelésre szükségem van nálam. Utána ujjaimmal kicsit bedörzsölöm a fejbőrömbe és előrehajtott fejjel azonnal átszárítom, majd amikor már majdnem teljesen száraz, körkefével megemelve a töveket szárítva formázok. Az emelő hatás max. 1-2 napig tart, és egyáltalán nem vettem észre, hogy zsírosítana (mármint az egyébként is meglévő gyors zsírosodáson felül). Iszonyú gazdaságos, kb. 1000 Ft-ért 1/2- közel 1 évig tudom használni. Hosszú évek és rengeteg fodrász-"interjú" után arra a tapasztalatra jutottam, hogy a vékony szálú hajat lehetetlen jelentősen és tartósan megemelni. A rövidre vágott frizura némileg segít ezen, de hát ha az ember lánya félhosszút vagy hosszút szeretne...?!? Próbáltam már sokkal drágább, kizárólag fodrászkellékesnél kapható habokat 3-4 ezerért is, de azok sokkal rosszabbak voltak, szóval a géneken változtatni sajnos nem lehet, de a körülményekhez képest ez egy megfelelő termék. Csak azért nem adok 5-t, mert nem tesz csodát... :-).

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

cioccolata

2014. január 16.

Ez nem dúsításra van, a szilikon miatt arra képtelen. A hajvégekre elhasználom, hátha kicsit hátráltatja a töredezésüket.

cioccolata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

Hidratálók: Chitosan PCA, Calcium Gluconate, Soluble Collagen, Glycerin

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.