KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   931,00 HUF   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Szépségbolt.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222

Utolsó módosítás dátuma: 2012. január 21.

Ár:   931,00 HUF
Lelőhely:   Szépségbolt.hu
Kategória:   Hajápolás

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

Ár: 931,00 HUF, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 600,- Ft , Eladó: novak.v
Állapot: 2-3 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, V., XIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel, Bp., V., Kálvin tér, vagy XIII. kerület Jászai
tiamoitalia

2015. augusztus 6.

:-D Életteli, dús haj? Na ne mááááár! Semmit sem kezd a hajammal, semmit! Ráadásul kicsit ragacsos a hatása. Ha néha eszembe jut, fújok a hajamra, mert kidobni azért nem akarom, ha már egyszer megvettem. De részemről tökéletes pénzkidobás volt, ez a termék semmit sem tud.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

torppicur3

2015. június 22.

Vékony szálú, tartás nélküli hajamra vettem meg, de semmit nem csinál. Egy mezei hajhab többet tud....

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

kacibog83

2015. június 21.

1-2 évvel ezelőtt vettem meg, nagy reményeket fűzve hozzá, de azóta is csak porfogóként funkcionál a polcon. Sajnos nagyon kevés és vékony szálú hajam van :-/, így örültem, hogy rátaláltam erre a dúsító hajformázóra. Többszöri használat után sem tapasztaltam semmi hatását, pedig mégis csak egy Loreal termékről van szó. Egyértelműen pénzkidobás, nincs mit szépíteni rajta.

kacibog83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Macska'87

2015. június 15.

Boldogan vettem, hogy na majd ez megemel, dúsít, fújkáltam ezerrel......de semmi halottnak a csók...és az egyébként is rögtön lelapuló sűrű, de vékonyszálú és hosszú hajam gyorsabban összetapadt és ugyanúgy lelapultan lógott mint azelőtt csak kicsit zsíros és elnehezült hatással :) Az illata jó, a flakon tetszetős a mennyiség sokáig elég de amit ígér azt nálam egyáltalán nem hozta. Sajnálom, hogy nem vált be ez sem!! Így tovább kísérletezek ....

Macska'87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

szazsani

2015. február 20.

Nem ájultam el tőle, a hajam dússága inkább a samponomnak köszönhető nem ennek. Pedig nagyon szerettem volna ha működik. A fejbőröm is viszket tőle mikor kerül rá :/

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

nikcsucii

2015. január 3.

Nekem nagyon bejön. Praktikus, sokáig elég. Én a hajtöveimre szoktam fújni, majd az egész hajamat előre dobom, megrázom és ott is fújkodom. Nekem sokkal dúsabbnak tűnik tőle a hajam, és a göndörítés is jobban megy vele. :) Abszolút bevált! Nem tudom mennyibe kerül,mert kaptam, de ha elfogy biztos újraveszem.Habár kiváncsi vagyok meddig lesz elég :)

nikcsucii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

a12smuk

2014. október 2.

Nekem bevált,hajmosás után nedves hajon használva.Igaz,hogy rövid hajam van,lehet,hogy ez is számít.Szerintem nem rossz az illata sem ,hamar elillan.A kis flakon sokáig elég lesz,mert nem kell sok belőle,praktikus és könnyen használható.

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

yorkshirerosesamy

2014. június 14.

Számomra hatalmas csalódás,mert alapvetően elégedett vagyok az Elséve termékekkel,samponban,balzsamban beváltak.
Semmi hatása,de a hajam másnapra úgy bezsírosodott tőle,ragadt,hogy újra kellett mosnom.A kukában kötött ki,pénzkidobás.

yorkshirerosesamy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Liela

2014. május 11.

nekem bejött. nagyon sokáig elég egy flakon, és tényleg hat. nincs szükségem túl sok dúsításra, a fejem tetjén használom egy kicsit a hajtöveknél. hajmosás után a nedves hajra felfújom és megszárítom, vagy hagyom megszáradni. nagyon jó tartást ad a hajnak!
mínusz egy pont: az illata szörnyű.

Liela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

mínusz egy pont: az illata szörnyű.

jud678

2014. május 6.

Bár nem pont a hajtöveknél, de valamit azért dúsít a hajamon és finom lágy illata van. Viszont bőrrel érintkezve (tarkó, nyak) irritációt, viszketést vált ki nálam, így csak a hajvégekre fújok belőle.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
jud678
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Hidratálók: Chitosan PCA, Calcium Gluconate, Soluble Collagen, Glycerin

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.