HIRDETÉS

Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray (L'Oreal Paris)

Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray

Címkék: Hajsprayk

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

Nekem bevált,hajmosás után nedves hajon használva.Igaz,hogy rövid hajam van,lehet,hogy ez is számít.Szerintem nem rossz az illata sem ,hamar elillan.A kis flakon sokáig elég lesz,mert nem kell sok belőle,praktikus és könnyen használható.

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Számomra hatalmas csalódás,mert alapvetően elégedett vagyok az Elséve termékekkel,samponban,balzsamban beváltak.
    Semmi hatása,de a hajam másnapra úgy bezsírosodott tőle,ragadt,hogy újra kellett mosnom.A kukában kötött ki,pénzkidobás.

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

nekem bejött. nagyon sokáig elég egy flakon, és tényleg hat. nincs szükségem túl sok dúsításra, a fejem tetjén használom egy kicsit a hajtöveknél. hajmosás után a nedves hajra felfújom és megszárítom, vagy hagyom megszáradni. nagyon jó tartást ad a hajnak!
    mínusz egy pont: az illata szörnyű.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány

Bár nem pont a hajtöveknél, de valamit azért dúsít a hajamon és finom lágy illata van. Viszont bőrrel érintkezve (tarkó, nyak) irritációt, viszketést vált ki nálam, így csak a hajvégekre fújok belőle.

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Korcsoport: 18-24

Hát, az én hajammal nem sok mindent csinált. :(

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Korcsoport: 35-44

Régóta kerestem valami jó hajtőemelőt, s kb. egy éve akadtam rá erre. Praktikus kiszerelésű, könnyű a haj tövére fújni, kellemes illatú, szépen megemeli a vékony szálú hajamat. Csak úgy működik, ha nedves hajra fújjuk, s rögtön beszárítjuk. Mivel nekem elég (sőt túl) száraz a hajam, nem tapasztaltam, hogy ez zsírossá tette volna. Ára is rendben van, nagyon sokáig elég egy flakon.

Update: A fenti véleményt már elég rég' írtam, most, hogy elfogyott, újra akartam venni. DM-ben azt mondták, már nem gyártják. Akik utoljára írtatok róla, hol vettétek, kapható esetleg még valahol?

• ,
    Újonc Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Sajna nekem semmit sem dusit,pedig meg lehajolt fejjel is szaritottam meg a hajam es az illata hiaba jo,elillan szaritas utan :(

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

Kb, 2 éve ezt a tőemelőt használom, nem csodaszer, de valamit segít. Ultra vékony szálú világosra festett hajam van, korábban vállhosszúságú, jelenleg rövidebb a frizurám. Erősen hajlamos zsírosodásra, mint mindenkinek, akinek vékony szálú a haja, mivel hamar összeesik, rálapul a fejbőrre, és ez önmagában zsírosító tényező sajnos. Törölközőszáraz hajra, kizárólag a hajtövemre fújom közelről, és csak a kalapvonal felett, ahol az emelésre szükségem van nálam. Utána ujjaimmal kicsit bedörzsölöm a fejbőrömbe és előrehajtott fejjel azonnal átszárítom, majd amikor már majdnem teljesen száraz, körkefével megemelve a töveket szárítva formázok. Az emelő hatás max. 1-2 napig tart, és egyáltalán nem vettem észre, hogy zsírosítana (mármint az egyébként is meglévő gyors zsírosodáson felül). Iszonyú gazdaságos, kb. 1000 Ft-ért 1/2- közel 1 évig tudom használni. Hosszú évek és rengeteg fodrász-"interjú" után arra a tapasztalatra jutottam, hogy a vékony szálú hajat lehetetlen jelentősen és tartósan megemelni. A rövidre vágott frizura némileg segít ezen, de hát ha az ember lánya félhosszút vagy hosszút szeretne...?!? Próbáltam már sokkal drágább, kizárólag fodrászkellékesnél kapható habokat 3-4 ezerért is, de azok sokkal rosszabbak voltak, szóval a géneken változtatni sajnos nem lehet, de a körülményekhez képest ez egy megfelelő termék. Csak azért nem adok 5-t, mert nem tesz csodát... :-).

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Ez nem dúsításra van, a szilikon miatt arra képtelen. A hajvégekre elhasználom, hátha kicsit hátráltatja a töredezésüket.

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Az illata otos, azt nagyon szeretem, de nekem semmit nem hasznal. Anyukamnak meg le is lapitja a hajat. Egyszer hasznaltam, ha eszembejut elnyomogatom magamnak, de egyebkent semmi extra. Nem vagnek eret ha nem kapnek a boltban megegyszer.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Alcohol Denat. al EWG Kockázat: 5

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

PEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti|eu EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PEG-14 Dimethicone EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Chitosan PCA h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Hexyl Cinnamal i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!