Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray (L'Oreal Paris)

Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray

Címkék: Hajsprayk

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Számomra hatalmas csalódás,mert alapvetően elégedett vagyok az Elséve termékekkel,samponban,balzsamban beváltak.
    Semmi hatása,de a hajam másnapra úgy bezsírosodott tőle,ragadt,hogy újra kellett mosnom.A kukában kötött ki,pénzkidobás.

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

nekem bejött. nagyon sokáig elég egy flakon, és tényleg hat. nincs szükségem túl sok dúsításra, a fejem tetjén használom egy kicsit a hajtöveknél. hajmosás után a nedves hajra felfújom és megszárítom, vagy hagyom megszáradni. nagyon jó tartást ad a hajnak!
    mínusz egy pont: az illata szörnyű.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány

Bár nem pont a hajtöveknél, de valamit azért dúsít a hajamon és finom lágy illata van. Viszont bőrrel érintkezve (tarkó, nyak) irritációt, viszketést vált ki nálam, így csak a hajvégekre fújok belőle.

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Korcsoport: 18-24

Hát, az én hajammal nem sok mindent csinált. :(

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Korcsoport: 35-44

Régóta kerestem valami jó hajtőemelőt, s kb. egy éve akadtam rá erre. Praktikus kiszerelésű, könnyű a haj tövére fújni, kellemes illatú, szépen megemeli a vékony szálú hajamat. Csak úgy működik, ha nedves hajra fújjuk, s rögtön beszárítjuk. Mivel nekem elég (sőt túl) száraz a hajam, nem tapasztaltam, hogy ez zsírossá tette volna. Ára is rendben van, nagyon sokáig elég egy flakon.

Update: A fenti véleményt már elég rég' írtam, most, hogy elfogyott, újra akartam venni. DM-ben azt mondták, már nem gyártják. Akik utoljára írtatok róla, hol vettétek, kapható esetleg még valahol?

• ,
    Újonc Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Sajna nekem semmit sem dusit,pedig meg lehajolt fejjel is szaritottam meg a hajam es az illata hiaba jo,elillan szaritas utan :(

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 35-44

Kb, 2 éve ezt a tőemelőt használom, nem csodaszer, de valamit segít. Ultra vékony szálú világosra festett hajam van, korábban vállhosszúságú, jelenleg rövidebb a frizurám. Erősen hajlamos zsírosodásra, mint mindenkinek, akinek vékony szálú a haja, mivel hamar összeesik, rálapul a fejbőrre, és ez önmagában zsírosító tényező sajnos. Törölközőszáraz hajra, kizárólag a hajtövemre fújom közelről, és csak a kalapvonal felett, ahol az emelésre szükségem van nálam. Utána ujjaimmal kicsit bedörzsölöm a fejbőrömbe és előrehajtott fejjel azonnal átszárítom, majd amikor már majdnem teljesen száraz, körkefével megemelve a töveket szárítva formázok. Az emelő hatás max. 1-2 napig tart, és egyáltalán nem vettem észre, hogy zsírosítana (mármint az egyébként is meglévő gyors zsírosodáson felül). Iszonyú gazdaságos, kb. 1000 Ft-ért 1/2- közel 1 évig tudom használni. Hosszú évek és rengeteg fodrász-"interjú" után arra a tapasztalatra jutottam, hogy a vékony szálú hajat lehetetlen jelentősen és tartósan megemelni. A rövidre vágott frizura némileg segít ezen, de hát ha az ember lánya félhosszút vagy hosszút szeretne...?!? Próbáltam már sokkal drágább, kizárólag fodrászkellékesnél kapható habokat 3-4 ezerért is, de azok sokkal rosszabbak voltak, szóval a géneken változtatni sajnos nem lehet, de a körülményekhez képest ez egy megfelelő termék. Csak azért nem adok 5-t, mert nem tesz csodát... :-).

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Ez nem dúsításra van, a szilikon miatt arra képtelen. A hajvégekre elhasználom, hátha kicsit hátráltatja a töredezésüket.

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Az illata otos, azt nagyon szeretem, de nekem semmit nem hasznal. Anyukamnak meg le is lapitja a hajat. Egyszer hasznaltam, ha eszembejut elnyomogatom magamnak, de egyebkent semmi extra. Nem vagnek eret ha nem kapnek a boltban megegyszer.

1/5

Nekem semmit nem ért, csak jól kiszárította a hajamat, gondolom a sok alkohol miatt. Dúsabb hatást nem értem el vele, nekem arra a syoss samponja sokkal jobb. Az összetevők sem szépek, nem túlságosan olcsó, és a L'oreal ráadásul állatkísérleteket is végez. Az egyetlen pozitívum az illata, azt szerettem. Sajnos nem éri meg.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Alcohol Denat. al EWG Kockázat: 5

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

PEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti|eu EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PEG-14 Dimethicone EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Chitosan PCA h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Hexyl Cinnamal i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!