KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   931 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tucsok0222, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

Egy hagyományos balzsamtól eltérőenazonnal fejti ki támasztó hatását. A haj élettel teli lesz, és hosszan megőrzi dússágát.

a12smuk

2016. szeptember 29.

Nekem bevált,hajmosás után nedves hajon használva.Igaz,hogy rövid hajam van,lehet,hogy ez is számít.Szerintem nem rossz az illata sem ,hamar elillan.A kis flakon sokáig elég lesz,mert nem kell sok belőle,praktikus és könnyen használható.
Ud:Egy darabig.Aztán a kuka fedelét támasztotta tovább....

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Ud:Egy darabig.Aztán a kuka fedelét támasztotta tovább....

Alex0920

2016. szeptember 29.

Nem igazán nyerte el a tetszésemet, egyáltalán nem értem el vele dúsabb hatást. Leginkább úgy használtam, hogy a lelapult száraz hajam tövébe fújtam, majd megfésültem a hajam, így enyhén nedves hatást értem el, majd újra beszárítottam a séróm a fejtetőmön. Na így használtam el a háromnegyedét a maradékot pedig inkább kiborítottam és vizet tettem a flakonba, mellyel ugyan ezt a hatást elértem de legalább tutira nem ragadt tőle a hajam :)

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

DianaS

2016. szeptember 27.

Elsőre szuper volt, tényleg megemelte és jó tartást adott a hajamnak, de aztán újra vettem egy kis idő elteltével és mintha nem is ez a termék lenne.. megváltozott vagy nem tudom de semmit az ég világon nem csinált..

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

fancsmancs

2016. május 19.

Nagy remények, nagy csalódás. Nincs itt semmi megemelés, csak zsíros haj! :D

fancsmancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Nagy remények, nagy csalódás. Nincs itt semmi megemelés, csak zsíros haj! :D

tonic

2016. április 8.

Nekem is volt ilyen.. nem is tudom, kicsit ragacsos volt, valamennyit használt,csodaszernek sem tartottam, viszont egyes családtagok szerint dúsabb volt olyankor a hajam,mikor ráfújtam,így kissé jóindulatúan adok négyet

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 8.

ritus206

2016. február 3.

A támasztó hatását úgy fejti ki, hogy miután összekented a hajad, laposabb lett, rájössz hogy így nem mehetsz ki az utcára, neki támaszkodsz valaminek ami épp a közeledben van.
Na jó, ez egy vicc, nem mondom hogy semmit nem ér, mert ami ennyire bosszantóan rossz, az már valami. Amit ígér azt nem tartja meg.

ritus206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

tiamoitalia

2015. augusztus 6.

:-D Életteli, dús haj? Na ne mááááár! Semmit sem kezd a hajammal, semmit! Ráadásul kicsit ragacsos a hatása. Ha néha eszembe jut, fújok a hajamra, mert kidobni azért nem akarom, ha már egyszer megvettem. De részemről tökéletes pénzkidobás volt, ez a termék semmit sem tud.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

torppicur3

2015. június 22.

Vékony szálú, tartás nélküli hajamra vettem meg, de semmit nem csinál. Egy mezei hajhab többet tud....

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

kacibog83

2015. június 21.

1-2 évvel ezelőtt vettem meg, nagy reményeket fűzve hozzá, de azóta is csak porfogóként funkcionál a polcon. Sajnos nagyon kevés és vékony szálú hajam van :-/, így örültem, hogy rátaláltam erre a dúsító hajformázóra. Többszöri használat után sem tapasztaltam semmi hatását, pedig mégis csak egy Loreal termékről van szó. Egyértelműen pénzkidobás, nincs mit szépíteni rajta.

kacibog83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Macska'87

2015. június 15.

Boldogan vettem, hogy na majd ez megemel, dúsít, fújkáltam ezerrel......de semmi halottnak a csók...és az egyébként is rögtön lelapuló sűrű, de vékonyszálú és hosszú hajam gyorsabban összetapadt és ugyanúgy lelapultan lógott mint azelőtt csak kicsit zsíros és elnehezült hatással :) Az illata jó, a flakon tetszetős a mennyiség sokáig elég de amit ígér azt nálam egyáltalán nem hozta. Sajnálom, hogy nem vált be ez sem!! Így tovább kísérletezek ....

Macska'87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Hidratálók: Chitosan PCA, Calcium Gluconate, Soluble Collagen, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.