KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3az1-ben micellás szerkezetű arctisztító folyadék. Könnyen és hatékonyan távolítja el a sminket, a szennyeződést és az felesleges zsírt a bőrről. Elsősorban érzékeny bőrűeknek ajánlott.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fbeauty

Korcsoport: < 18
2017. november 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket,tökéletesen lehozza a sminket és nem irritálja a bőrömet.Plusz pont azért is mert nincs semmi erős parfüm illata.

fbeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 14.

Mesike24

2017. október 20.

Nem irritálta se a szemem, se a bőröm. Csak azért vonok le tőle 1 pontot, mert van egy tonikom, ami ennél szebb bőrt eredményez. Vagy azért, mert hatékonyabban tisztít, vagy mert az összetevőit jobban szereti a bőröm. Nem tudom. De a másik toniktól szebb a bőröm. Ettől függetlenül neki is jár a magas pont, mert a dolgát végzi.

Mesike24
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

katica22

2017. október 16.

Nem bántja a szememet és a bőrömet sem, DE mintha nem tisztítana rendesen.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nem bántja a szememet és a bőrömet sem, DE mintha nem tisztítana rendesen.

cat999

2017. október 14.

Hipoallergén és parfümmentes. Nem bántja a szememet, és a bőrömet sem. A sminket kíméletesen és gyorsan távolítja el.

cat999
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

BTLaura

2017. október 9.

A legnagyobb kedvenc! Nálam veri a Biodermát. A L'oreal szempillaspirállal is szépen megbirkózik.
Lehet placebo csak, de mintha picit hidratálna is.
Kicsit pazarlós a kiöntője, azon mondjuk lehetne javítani. Ideig-óráig ki szoktam próbálni valami újat, de mindig visszatérek.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Lehet placebo csak, de mintha picit hidratálna is.

Anita1226

2017. június 18.

Nem szerettem használni,mintha nem tisztított volna rendesen.A garnieres micellás vizet jobban bírta a szemem, de az sem kedvenc .
Nem érimeg az árát..

Anita1226
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Nem érimeg az árát..

baba_girl_16

2017. május 28.

Olyan sok jó véleményt olvastam itt róla, hogy nekem is ki kellett próbálnom. Nagyon jól eltávolítja a sminket, két vattakoronggal lejön minden. Kicsit gyorsan fogy és ahhoz képest nem olcsó. Nem irritál, használata után nem lesz ragacsos a bőröm. Szerintem még ápoló hatása is van. Ha nem találok jobbat, lehet visszatérek hozzá.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Hajni1980

2017. április 26.

Szép összetevők! Se alkohol, se parfüm. Bioderma helyett vettem meg, mert arra már nem futotta. Nálam örök darab lesz a fürdőszobába. Igaz reggel este használva szemen, nyakon, dekoltázson hamar fogy. Hatása csodás: pihe puha lesz az ember bőr tőle. Már magában is ápol.

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

mizse

2017. április 17.

Nagyon jó kis micellás víz, viszont amióta kipróbáltam a Garnier micellás vizét, azóta inkább azt veszem, de szerintem mindkettő teszi a dolgát rendesen, így csak ajánlani tudom!

mizse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

nocika113

2017. április 10.

Csomagban vettem es nekem igy nagyon megerte az arat. Tokeletesen leszed mindent, teljes sminkkel is max 2 vattakorobg szukseges es mar 5. honapja hasznalom minden nap (sminkmentes napokon egy korong) ami alapjan en azt mondom gazdasagos is, es a mennyiseg konnyen manipulalhato

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.