KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3az1-ben micellás szerkezetű arctisztító folyadék. Könnyen és hatékonyan távolítja el a sminket, a szennyeződést és az felesleges zsírt a bőrről. Elsősorban érzékeny bőrűeknek ajánlott.

Anita1226

2017. június 18.

Nem szerettem használni,mintha nem tisztított volna rendesen.A garnieres micellás vizet jobban bírta a szemem, de az sem kedvenc .
Nem érimeg az árát..

Anita1226
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Nem érimeg az árát..

baba_girl_16

2017. május 28.

Olyan sok jó véleményt olvastam itt róla, hogy nekem is ki kellett próbálnom. Nagyon jól eltávolítja a sminket, két vattakoronggal lejön minden. Kicsit gyorsan fogy és ahhoz képest nem olcsó. Nem irritál, használata után nem lesz ragacsos a bőröm. Szerintem még ápoló hatása is van. Ha nem találok jobbat, lehet visszatérek hozzá.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Hajni1980

2017. április 26.

Szép összetevők! Se alkohol, se parfüm. Bioderma helyett vettem meg, mert arra már nem futotta. Nálam örök darab lesz a fürdőszobába. Igaz reggel este használva szemen, nyakon, dekoltázson hamar fogy. Hatása csodás: pihe puha lesz az ember bőr tőle. Már magában is ápol.

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

mizse

2017. április 17.

Nagyon jó kis micellás víz, viszont amióta kipróbáltam a Garnier micellás vizét, azóta inkább azt veszem, de szerintem mindkettő teszi a dolgát rendesen, így csak ajánlani tudom!

mizse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

nocika113

2017. április 10.

Csomagban vettem es nekem igy nagyon megerte az arat. Tokeletesen leszed mindent, teljes sminkkel is max 2 vattakorobg szukseges es mar 5. honapja hasznalom minden nap (sminkmentes napokon egy korong) ami alapjan en azt mondom gazdasagos is, es a mennyiseg konnyen manipulalhato

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

kovacsfruzsika

2017. április 10.

Nekem nagyon ömlik a flakonjából, iszonyat hamar kifogy, és ahhoz képest drága, hogy a sminket nehezen távolítja el...

kovacsfruzsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Nem talaltam a tisztito hatasat elegnek, a szemsminket nehezen tavolitotta el.

Zsuzsi27ka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Nem talaltam a tisztito hatasat elegnek, a szemsminket nehezen tavolitotta el.

dijus

2017. március 17.

Kezdjük ott, hogy ez a termék ennyi pénzt sajnos egyáltalán nem ér meg :( Másik dolog, hogy sminklemosásra vettem, de egyáltalán nem lehet eltávolítani vele a sminket... Továbbá zsírosítja a bőrömet is, ami megint csak mínusz! A Garnier micellás vize ennél azért jobb, és 2x annyi adag ennyi pénzért...

dijus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

besty

2017. február 9.

Sok véleményt olvasgatva másoknak bevált. Nekem nem lett a kedvencem. Használom, de sminklemosáshoz.
Sajnálom, mert alapvetően nincs bajom a márka termékeivel.

besty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Sajnálom, mert alapvetően nincs bajom a márka termékeivel.

moonwalker

2017. január 30.

Tökéletesen leszedi a sminket, nem irritálja a bőrt. Valóban érzékeny bőrűeknek való!

moonwalker
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.