KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3az1-ben micellás szerkezetű arctisztító folyadék. Könnyen és hatékonyan távolítja el a sminket, a szennyeződést és az felesleges zsírt a bőrről. Elsősorban érzékeny bőrűeknek ajánlott.

cslllzr

2018. október 23.

Kb. 5-6 éve használtam el egy teljes üveggel, amikor népszerűek lettek a micellás vizek. Nem igazán értettem, hogy miért jó a micellás víz, amikor semmi hatása. Aztán kipróbáltam a garnier micellás vizét, és rájöttem, hogy ezzel volt a baj, a garnierhez képest ez tényleg szinte hatástalan, nagyjából mintha sima vízzel próbáltam volna leszedni a sminkem. Nagyon nem jó. :/

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

balogheditke

2018. október 23.

Sokáig a Garniert használtam, ki akartam valami újat próbálni és ez is bejött :D SZERENCSÈM volt

balogheditke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Szépen eltávolítja az alapozót

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Szépen eltávolítja az alapozót

Reni666

2018. március 29.

nagyon szeretem :)
szépen eltávolitja a sminket , es hidratalja széppé teszi a bört :)

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nagyon szeretem :)
szépen eltávolitja a sminket , es hidratalja széppé teszi a bört :)

Sisil

2018. március 19.

Nagyon szeretem! Nekem újravevős! :) Szépen eltávolítja a sminket, nem okoz pattanásokat sem :) A szememet sem irritálta. Okozott pár vicces percet anno, az elgépelt címkéje miatt :) "Eltávolítja a minket" :D

Sisil
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

alexkanagy

2018. február 8.

Garnier után vettem ilyet, megbántam. Ezzel takarítom a bútorokat :D, mert a sminket nem szedi le rendesen!

alexkanagy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

WaterLily

2017. december 26.

Elhasználtam egy üveggel, nagyon gyorsan elfogyott, úgyhogy ár-kiszerelés arányban nem a legjobb, de amire használtam - sminklemosás, megfelelt. Leszedett mindent, vízállót, csókállót egyaránt, nem csípte a szemem.

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

fbeauty

2017. november 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket,tökéletesen lehozza a sminket és nem irritálja a bőrömet.Plusz pont azért is mert nincs semmi erős parfüm illata.

fbeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Mesike24

2017. október 20.

Nem irritálta se a szemem, se a bőröm. Csak azért vonok le tőle 1 pontot, mert van egy tonikom, ami ennél szebb bőrt eredményez. Vagy azért, mert hatékonyabban tisztít, vagy mert az összetevőit jobban szereti a bőröm. Nem tudom. De a másik toniktól szebb a bőröm. Ettől függetlenül neki is jár a magas pont, mert a dolgát végzi.

Mesike24
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

katica22

2017. október 16.

Nem bántja a szememet és a bőrömet sem, DE mintha nem tisztítana rendesen.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nem bántja a szememet és a bőrömet sem, DE mintha nem tisztítana rendesen.