KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: florence, Módosítva: 2016. július 26.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nincs mitesszerképző hatása. Gyengéden tisztítja az arcot, a szemeket és az ajkakat.

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító 400 ml
Ár: 1900 , Eladó: Linda83
Állapot: ÚJ, BONTATLAN, EREDETI, Helyszín: Budapest (Stadionok metró, Örs vezér tere, Egressy út villamosmegálló (1-es villamos), fizetés: Személyes átvétel

katica22

2017. október 15.

A világ legjobb arctisztítója, nem akarok többet hozzáfűzni, ami LRP az csak jó lehet :)

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Bog

2017. szeptember 21.

Ő volt az első micellás vizem amit kipróbáltam, BB krém mellé járt ajándékba évekkel ezelőtt. Nem sok micellás vizet próbáltam azóta, de nekem ez viszi a pálmát! Szerintem nagyon jó, funcióját kifogástalanul betölti, jó érzés a bőrömnek.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

sweetprettiness

2017. július 13.

Igazából nem sminklemosóként használom, hanem a megtisztított arcomat szoktam vele reggelente és esténként áttörölni. Az esetleges sminkmaradványokat szépen leszedi. Nekem nagyon bevált. Kellemes, tiszta érzetet hagy maga után. Már egy éve csak ezt használom.

sweetprettiness
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Rikki

2017. június 13.

A sensitive- et használom már évek óta és nagyon szeretem. Kíméletesen tisztít, nem csíp. Igaz, full sminknek még soha nem estem neki ezzel, mindig a már habzó arctisztítóval megtisztított bőrömön használom. A szempillaspirál maradványait viszont remekül lehozza és a szememet sem irritálja.

Rikki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

skyflygirl

2017. június 2.

Nekem ez a top micellas tisztitom. Nehany eve kepviseltem a markat es edes testveret a Vichyt. A LRP azota is szerelem. Habar vizallo sminkem csak egy tus van, de azt is gyonyoruen leszedi. Mint minden sminklemosonal legyen az kremes vagy vizes en mindig hagyom picit a beaztatott vattakorongot a szememen es ugy gyonyoruen leoldodik a festek. Nekem egyaltalan nem csip sehol, nagyon kimeletes. Szerintem nem kap annyi figyelmet, mint amennyit megerdemelne, mert kategoriajaban nagyon is jo minoseg. Arban is jo es most kijottek az ultra sensitiv valtozattal, azt hiszem legutobb mar en is azt vettem. Mindig ujra veszem 😊

skyflygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

grey

2017. április 11.

Kizárólag arcon használva jó, de a szemfestéket nem szedi le, és nagyon könnyezek tőle. Nem rossz, de nem fogom újra venni.

grey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Lencseee

2017. április 11.

Ez egy jó micellás víz. Nem habzik, mint a Garnier Sensitive, azonban a szememet igenis tudja csípni, míg a Bioderma Sensitive esetében semmi csípést nem érzek. De, nem húzódik utána az arcom, nem irritálja. szóval, ez egy négyes. Még egyszer biztos nem veszek ilyet, maradok a Bioderma Sensitivenél, ha már kb. ugyanannyi az ára és mégis csillagos ötös.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

Nikksike

2017. március 24.

Nagyon szeretem, de csak az arcomra használom, mert a szememről nehezen szedi le a sminket. Mikor azt hiszem, hogy teljesen tiszta az arcom más sminkeltávolító után, és ezzel még utoljára átmegyek az arcomon, biza látom más termék nem 100% -ban szedi le pl az alapozót, nálam Must have.

Nikksike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Makk Zsuzsó

2017. március 14.

A nyomába sem ér a Biodermának, és még sajnos kicsit csíp is.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

A nyomába sem ér a Biodermának, és még sajnos kicsit csíp is.

csylvie

2017. március 2.

Ez a negyedik terméke a la roche-nak, amit használok. Mindegyik 5 pontos nálam!

csylvie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Ez a negyedik terméke a la roche-nak, amit használok. Mindegyik 5 pontos nálam!