KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. február 2.

Kiszerelés:   100 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Fiziológiás pH. Magas fokú tisztító hatékonyság és tolerancia a megújult felületaktív hatóanyag összetételnek köszönhetően.

Tisztít, eltávolítja a sminket.
Az arcbőr nyugtatásáért.

Hester

2017. szeptember 12.

Pár éve abszolút La Roche rajongó voltam. Most már a Bioderma átvette a helyét, és igazából ez a micellás tisztító sem múlja felül a sensibiót. Teljesen elzsírosítja, ragacsossá teszi a bőröm, ezért elhasználtam egy üveg (ajándékba kapott és eddig feleslegesnek tartott) clean & cleart is mellette, amivel reggel át kellett törölnöm az arcbőröm.

Hester
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Dorett

2017. április 18.

Akkor kezdtem el használni, mikor paffra vágtam a borom néhány szilikonos arckrémmel, és annyira erzekennye vált a borom, hogy semmit se tudtam rákenni. Gondoltam ez és az Unguentum hydrophilicum majd helyre hozza kíméletesen. Valoban jot tett a boromnek, de nekem ragacsos érzetet hagyott maga után, amit nem szerettem. A sminket átmenetleg elhagytam, így a tisztito hatásárol nem tudok beszámolni, de nyugtatásra tokéletes volt.

Dorett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Cynthia86

2017. március 11.

En meg vagyok vele elegedve, bar en Angliaban elek es itt veszem. Nem tudom h otthon lehet-e kapni. Nekem eleg erzekeny a borom sajnos minden meglatszik rajta, stessz stb... Gondoltam kiprobalom ezt a Micellas vizet. En nagyon meg vagyok vele elegedve, lassan de rendbe hozza a borodet nincs utana ragacsos erzes. Nekem hasznalt, az ara kicsit draga itt £20 korul de sokaig kitart, en napi ketszer hasznalom.

Cynthia86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.