KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lee Stafford

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: warlenka, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2990 Ft

Beach Babe Sea Salt Spray, napraforgómag kivonattal, vad tengerparti frizura kialakításához, göndör. hullámos hajtípushoz.

Szeretnél látványosan kócos , de mégis könnyed frizurát? Válaszd ezt a tengeri sót tartalmazó dúsító hatású spray-t, amely segít a hullámok és a göndör fürtök szátválasztásában, így igazi vakációs hangulatúvá formázhatod hajadat. Az eredmény egy olyan lágy esésű, tincsezett frizura, amelyet csak egy tengeri úszás után kaphatsz!

Ár: 2990 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Melcsibabyke

2017. június 23.

A göndörítő hatása 5*. Azt kapjuk, amit ígér. A só miatt persze szárít, ezért levonok egy csillagot. Mindenesetre 1400 Ft nem pénz érte. ☺

Melcsibabyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Dudu195

2017. május 4.

Ez a termék 100%osan azt adja amit ígér. Kell pár használat mire kitapasztalod magadnak de nagyon lassan fogy és szuperfinom az illata is.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Laura25

2016. január 14.

Nagyon okosan kell bánni vele, ugyanis nagyon szárít és ha túl közelről fújod be a hajad, nagyon ragacsos lesz.
Ezektől eltekintve nem tudnék lemondani róla, mert vészhelyzetben is nagyon szép hullámokat csinál és talán ez az egyik legjobb volumennövelő termék, amihez eddig szerencsém volt. Az illata pedig külön megér egy mondatot, egyszerűen elképesztő, még egy buli után is illatos a hajam, mintha nem szívná be tőle pl. a cigiszagot. Ráadásul tartós is, már 2-3 hónapja használom alkalmanként és még mindig alig fogyott belőle. :)

Laura25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

Ekkra

2015. július 4.

Már nagyon rég óta használom ezt a kis szépséget. Nagyon szeretem az illatát és a hatása is eléggé rendben van. Tény, hogy az én hosszú hajamat nagyon szárítja, így nem használom minden nap, de egy egy különleges alkalommal kész csoda :) Mondjuk nekem alapból göndör a hajam, így inkább csak a szép egységes göndörség érdekében szoktam használni. Sajnos nem adhatok 5 csillagot, mert tényleg szárítja a hajat, de ettől elvonatkoztatva imádom.

ylexe : Érdemes betartani a távolságot, mert nálam, ha túl közelről fújom, akkor kicsit ragacsos lesz a végeredmény, viszont én szerintem sosem használtam egyszerre 40-50 pumpányit, mert szerintem az már nagyon sok lenne a hajon. Csak vizes hajon használom, mert szerintem csak úgy lesz szép a végeredmény.

Ekkra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

adrina

2014. augusztus 13.

én már használom egy ideje ezért merek véleményt írni róla :)
valóban göndörít,hullámosít szépen,de szárítja is a hajat rendesen!
nem ajánlom napi használatra emiatt
ettől függetlenül jó kis cucc ez! :)

adrina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

én már használom egy ideje ezért merek véleményt írni róla :)
valóban göndörít,hullámosít szépen,de szárítja is a hajat rendesen!
nem ajánlom napi használatra emiatt
ettől függetlenül jó kis cucc ez! :)

ilus

2014. január 15.

kár, hogy nincs róla vélemény, pedig melegen ajánlom mindenkinek, nagyon jól bevált, ha törölközővel alaposan áttörölt hajra fújkálod és tárcsával szárítod, fantasztikus hatást lehet elérni vele (magától is hullámos félhosszú festett hajon használom), ugyan szárítja a hajat elég rendesen, de azokért a hullámokért és volumenért szinte megéri a szárazság is! 2-3000 között már hozzá lehet jutni.

ilus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.