Lovely

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homok jellegű finissel.

sailorluna

2018. augusztus 23.

a narancs, türkiz, kék, és a barna van meg. gyönyörűek, nagyon gyorsan száradnak, és sokáig fent maradnak. a türkizben az én ízlésemnek kicsit nagyok a glitterek, de azért szép. nehézkes a lemosásuk, bár az összes homoklakk ilyen. jó minőségűek, olcsó az áruk, szupi!

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

angyalka1225

2018. június 26.

Nekem a sárga volt meg. Sajnos a 2. használatra már totál benyúlósodott, ezért nem is lehetett normálisan felkenni, akármeddig vigyáztam rá, az első adandó alkalommal összetrutymósodott a körmömön. -.- Ezért csak "volt", mert kivágtam a kukába. Mikor sietne az ember és direkt ezért vár egy csomót a száradással, aztán kénytelen ilyen csomókban álló lakkal menni, az elég bosszantó, hát még mikor felfedezem, hogy a felsőmet is összeragacsozta. Not so Lovely. :-/

angyalka1225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

szfrances19

2017. május 7.

Nekem a narancsos-pirosas van meg,nyaranta sokszor volt rajtam,ezért sajna már alig van az üveg alján egy kevés, és szomorúan láttam, hogy a Rossmannban a Lovely állványon hűlt helye van a homoklakkoknak, így attól tartok, kivonták, pedig pont most akartam beszerezni egy újabb üveggel. Természetesen az 5 csillag jár, mert sokáig bírta a körmömön (7-10nap), szép volt a színe és a finishe. A lemosáson nem akadtam fenn, más homoklakkokat is nehéz volt lemosni.

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

lillcso95

2017. március 30.

Gyorsan szárad, sokáig fennmarad az én ledobásra hajlamos körmömön, 2 vékony réteggel is szépen fed és gyönyörű a színeeeeee (nekem a kékes van meg). Leszedni egy örökkévalóság, de megéri 😃

lillcso95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Kovikini

2017. március 19.

Kedvenc körömlakkom! Könnyű felvinni, gyorsan szárad és gyönyörű. Az egyetlen "baj" vele, hogy nehéz lemosni, magától egyszerűen nem jön le. Már szinte az összes szín megvan, egy olcsó csodaszer.

Kovikini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

Jutkus

Korcsoport: >54
2017. március 16.

gyönyörű színek.jó minőség,olcsó ár-kell ettől több? (akció
san vettem a rossmannban)

Jutkus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 16.

gyönyörű színek.jó minőség,olcsó ár-kell ettől több? (akció
san vettem a rossmannban)

mautika

2017. március 9.

Gyönyörű sellős árnyalatban van meg, teljesen beleszerettem. Gyorsan szárad, lemosni egyszerű. De a tartóssága egyszerűen borzalmas... Másnap már pattogott le.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Mona29

2017. február 24.

Egy időben csak ezt használtam: hamar száradt, sokáig szép maradt, a fóliás lemosással pedig simán lejött.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Roxxy

2017. február 19.

Szörnyű.Nem szárad meg,s ezért lemaszatolódik rögtön.Le is mostam egyből.Talán DIY-dolgokhoz jó lesz festéknek.NULLA csillagot adnék,ha lehetne.

Roxxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

CzFru

2017. január 20.

Kétség kívül a legjobb homoklakkok, amik a drágábbakat is verik. Tartós, könnyen használható és nagyon szép.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Red 6 / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, CI 77491

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.