Lush

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Középkori jellegű tisztító lemosó. A rózsa és levendula olajok rugalmassá teszik bőrt, a kínai agyag pedig magába szívja a piszkot és a felesleges faggyút, és bőrt csodálatosan simává teszi.

Elinor95

2019. február 12.

Legnagyobb imádat! Ódák és himnuszok! Életem egyik legjobb vétele. Egyszerűen imádom! Csodát tesz a bőrömmel. Nyugtatás, pirosság eltüntetése, gyulladás lehúzása,arc kiváló tisztítása. Ezt foglalja magába. Amióta használom, sokkal kevesebb a miteszerem és nincs egy darab pattanásom sem. INCI csillagos 5-ös. Megmondom őszintén,hogy én nem radírként használom,hanem arcpakolásként. Addig hagyom rajta az arcomon ameddig csak lehet. A végeredmény pedig csodálatos kisimult, üde, feszes, egészségtől kicsattanó ragyogó bőr. <3 Köszönöm Lush, erre azonnal megy az 5 csillag!

Elinor95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Sundiboszi

2018. december 29.

Hát ez valami fantasztikus! Nagyon kiadós a tégelyben lévő cucc, nagyon sokáig elég lesz és annyira de annyira puha tőle a bőröm, hogy hidratálóra sokszor nincs is szükség, csillagos ötös! :)

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Maja77

2018. december 1.

Nem radírként használom, hanem mindennapi arclemosóként és szerintem kijelenthetem, hogy megmentette a bőröm. Mióta ezt alkalmazom, a nagy gyulladt pattanásaim szinte teljesen eltűntek és a kisebb bőrhibáim is javultak. Nagyon sokáig elég, imádom!

Maja77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

nlauraaa25

2018. november 27.

Számomra ő a TÖKÉLETES arctisztító! Hihetetlenül gyengéd, a száraz és érzékeny arcbőröm a használata után feltöltődik, puha és hidratált lesz + az apróbb bőrhibáimon is javít. Nagyon szeretem, bár az ára picit húzós. 5*

nlauraaa25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

lizatohati

2018. november 16.

Ezt a terméket akkor használom ha úgy érzem extra érzékeny,sérült a bőröm...sokkal finomabban tisztit es radiroz mint pl a sos artisztitók!nagyon kellemes visszafogott az illata!picit dràga es gyorsan fogy....de még igy is megéri mert nagyon kíméletes kis termék

lizatohati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

mona82

2018. október 19.

Pici mintám van belőle, reggelente használom, nedves arcbőrre nedves ujjakkal dolgozom el és így nem lesz darabos. Imádom az illatát, hisz levendula :) Nekem nem zavaró, de én szeretem a természetes cuccokat. Jól tisztít, nem húzódik utána a bőr, de hidratáló nekem kell utána. Ha elfogy a mostani arctisztítóm, beruházok rá.

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

sssniki

2018. szeptember 28.

Sokat segített a gyulladt pattanásokon, de lemosni nagyon nehéz. Mikor tonizáltam a vattakorongom mindig sárga lett, mert maradt egy kicsi a lemosóból... 2x vettem újra, a nagy nyári melegben nekem tökéletesen megtette a dolgát :)

sssniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

kremmanias24

2018. szeptember 20.

Kellemes kis arclemosó, nyugtat, tisztít. Sajnos az én akné-heges, pattanásos bőrömmel csodát nem tett, de egynek elment :)

kremmanias24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Lillaaa90

2018. szeptember 13.

A Let the good times roll-hoz képest kicsit csalódás. Számomra az illata is túl sok, de maga az állaga ami igazán más, nem igazán oldódik fel sehogyan sem, s mindig hatalmas darabok végzik feleslegesen a vízben. Egynek jó volt, de nem hiszem, hogy újra megvásárolnám.

Lillaaa90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Alida8

2018. augusztus 29.

Nagyon érdekes, a megszokottól eltérő arctisztító termék. Az illatát nagyon szerettem, tökéletesen tisztított. A bőröm nagyon puha volt és tiszta használat után. Talán ez volt az egyetlen termék ami nálam elérte, hogy "a bőr fellélegezzen".
Az ára viszont nagyon húzós, ritkán, de újraveszem.

Alida8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Az ára viszont nagyon húzós, ritkán, de újraveszem.

Kaolin 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!