KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2017. november 6.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Simonnak akkor támadt az az ötlete, hogy megalkotja a Furze parfümöt, amikor kinézett új otthonának hátsó ajtaján. A „furze” rekettyét jelent, és ez a szúrós bokor nagyon is brit növény, mely télen is virágzik. A vikingek sört főztek belőle, és a hagyomány úgy tartja, hogy akinek a földjén rekettye nő, az védve van az átkok, a boszorkányok ellen, és a rekettyéből készült seprű eltakarítja a gonosz erőket. A Lush illata kókuszt és vaníliát is tartalmaz, így biztosan megvédi viselőjét minden rossztól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

andrea91

2017. december 16.

Pont mint exemnél az otthon illat...:D ezert egyreszt kellemes (kellemes mint kellemes 17-8 evesnek lenni értelemben), masreszt viselni nem tudnam nyilvan... :) a 3 pontot nem azert kapja mert en nem tudnam viselni a fentiek miatt hanem mert szerintem egyebkent is absztrakt illat, es tarsitasok hianyaban sem viselnem. Kifujva teljesen mas, nem jo ertelemben.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

princesskate87

2017. október 26.

Kicsit félve rendeltem, mert mostanság nem mindig jött be a látatlanba történő parfümvásárlás. Iszonyatosan tetszik, édes, meleg illat, kifújva meglepő illat csap meg, ami lázadó kamaszkoromból ismerős. Nagyon tartós.

princesskate87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Nessy

2017. október 5.

2013. március 1.
Gyógynövényes zöld jegyek alatt megbúvó kókuszillat. Sosem éreztem még ehhez hasonlót. Nem szeretem a vaníliát sem a kókusz illatot, mert legtöbbször émelyítően mű, de ebben az esetben nagyon különlegesre sikeredett. A tartóssága papíron nagyon jó, de ami lényeges hogy bőrön is olyan 5-6 óra. Kiváló!

Az új verzió egy picit más mint a régi, a felső zöld rétegekben mintha ablaktisztítót éreznék...ennek ellenére továbbra is nagyszerűnek tartom, mert az én bőrömön az összhatás zseniális és tartós.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

2013. március 1.

Piczky

2016. május 7.

Összetevők közül a kókusz érződik leginkább benne. Iszonyat édes.

Piczky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Összetevők közül a kókusz érződik leginkább benne. Iszonyat édes.

mplaura89

2016. március 15.

Egy nagyon érdekes kis illat. Nem igazán kedvelem a Lush illatokat, de ő felkeltette az érdeklődésemet, mivel imádom a kókuszt és a vaníliát is. Hát mit ne mondjak, nem egy szokványos parfüm, olyan Play-Doh gyurma feeling, kókuszos, marcipános, közben mégis kicsit sós. Semmilyen más parfümhöz nem tudom hasonlítani. Egy szaladgálósnak megteszi, alkalomra biztosan nem. Nem igazán tartós, max. 2 óra.

mplaura89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

2014. augusztus 25.

Rajtam semmilyen zöld jegy nem jön elő, tisztán vaníliás-kókuszos, naptejillatú, de nem az EL Bronze Goddess - YR Monoi vonal, mert azokkal ellentétben a Furze-ben a kókusz édes, nem pedig száraz. Régebben volt egy Hawaiian Tropic naptejem, narancssárga flakonos, annak volt ilyen az illata, valamint hasonlít a Lush Snowcake szappan illatára is. Meglehetősen édes és tömény, ritkán kívánom meg, de olykor-olykor jól esik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Emolliensek: Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Cera/Polyglyceryl-3 Esters
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Geraniol, Farnesol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.