KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok

Simonnak akkor támadt az az ötlete, hogy megalkotja a Furze parfümöt, amikor kinézett új otthonának hátsó ajtaján. A „furze” rekettyét jelent, és ez a szúrós bokor nagyon is brit növény, mely télen is virágzik. A vikingek sört főztek belőle, és a hagyomány úgy tartja, hogy akinek a földjén rekettye nő, az védve van az átkok, a boszorkányok ellen, és a rekettyéből készült seprű eltakarítja a gonosz erőket. A Lush illata kókuszt és vaníliát is tartalmaz, így biztosan megvédi viselőjét minden rossztól.

Nessy

2017. október 5.

2013. március 1.
Gyógynövényes zöld jegyek alatt megbúvó kókuszillat. Sosem éreztem még ehhez hasonlót. Nem szeretem a vaníliát sem a kókusz illatot, mert legtöbbször émelyítően mű, de ebben az esetben nagyon különlegesre sikeredett. A tartóssága papíron nagyon jó, de ami lényeges hogy bőrön is olyan 5-6 óra. Kiváló!

Az új verzió egy picit más mint a régi, a felső zöld rétegekben mintha ablaktisztítót éreznék...ennek ellenére továbbra is nagyszerűnek tartom, mert az én bőrömön az összhatás zseniális és tartós.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

2013. március 1.

Piczky

2016. május 7.

Összetevők közül a kókusz érződik leginkább benne. Iszonyat édes.

Piczky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Összetevők közül a kókusz érződik leginkább benne. Iszonyat édes.

mplaura89

2016. március 15.

Egy nagyon érdekes kis illat. Nem igazán kedvelem a Lush illatokat, de ő felkeltette az érdeklődésemet, mivel imádom a kókuszt és a vaníliát is. Hát mit ne mondjak, nem egy szokványos parfüm, olyan Play-Doh gyurma feeling, kókuszos, marcipános, közben mégis kicsit sós. Semmilyen más parfümhöz nem tudom hasonlítani. Egy szaladgálósnak megteszi, alkalomra biztosan nem. Nem igazán tartós, max. 2 óra.

mplaura89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

2014. augusztus 25.

Rajtam semmilyen zöld jegy nem jön elő, tisztán vaníliás-kókuszos, naptejillatú, de nem az EL Bronze Goddess - YR Monoi vonal, mert azokkal ellentétben a Furze-ben a kókusz édes, nem pedig száraz. Régebben volt egy Hawaiian Tropic naptejem, narancssárga flakonos, annak volt ilyen az illata, valamint hasonlít a Lush Snowcake szappan illatára is. Meglehetősen édes és tömény, ritkán kívánom meg, de olykor-olykor jól esik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Emolliensek: Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Cera/Polyglyceryl-3 Esters
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Geraniol, Farnesol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.