KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Karácsonyi limitált kiadás

"Ha belepottyantod egy kád vízbe, először az aranycsillagok oldódnak fel, miközben a víz vibráló kékre változik. Édesnarancs-, konyak- és lime-olajból különleges, pezsgőre emlékeztető, vidító illattal."

Mona29

2018. június 4.

Nagyon finom az illata, aranyosak a vízben a csillámok. A bőrömet nagyon jól hidratálta.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

alidak

2018. február 13.

Mennyei az illata és tümdérnek éreztem magam fürdés közben. Annyira elmerültem az aranycsillámos türkíz vízben, hogy másfél óráig ott felejtettem magam! A bõröm is puha volt utána. Kár hogy csak karácsonyi kiadás.

alidak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

wildrose

2018. január 18.

Szuper illatú fürdőbomba, a vizet kékre színezi, amelyben arany csillámok úszkálnak. Oldódás közben arany csillagok bújnak elő belőle, ezek később szintén feloldódnak. Finom, puha lesz tőle a bőr. Imádtam.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

Lettiyy

2018. január 16.

Ajándékba kaptam ezt a fürdőgolyót, és valami isteni volt!
Kicsit sajnáltam ezt a nagy masnit elhasználni, de megérte. Nagyon szép színei voltak, nem tudtam, hogy mire számítsak, szóval igazán meglepett, amikor színes lett a víz, aranycsillagokkal és csillámokkal. Kellemes illata volt, ha lesz még, lehet, hogy beruházok rá.

Lettiyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Ajándékba kaptam ezt a fürdőgolyót, és valami isteni volt!

babyface

2018. január 13.

az idei év első fürdőzése vele történt! :) nekem ez az édesnarancs, lime illatok amik igazán hozzák a lush életérzést. :) a fürdőbombák között a "leghangosabb"! :D nagyon "fizzeg". :D csodálatos színekben pompázik, a belseje pedig kakaóvajas meglepetéseket rejt... :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

csomoviki

2017. november 3.

Életem fürdőgolyója és ez nem túlzás :D Karácsonyra kaptam csomagban majd egy vizsgák utáni ünneplő fürdés alkalmával kipróbáltam. Először sárga lett a víz aztán zöld majd mély királykék és folyamatosan oldódtak ki belőle az aranycsillagok, amik később feloldódtak és olyan gyönyörű aranykavalkád lett a királykék vízben, hogy külön élvezet volt nézni. Az illata pedig mennyei volt...Ha tudnék 50 csillagot adnék neki vagy amennyit a kádamban láttam :D de itt megy az 5 csillag

csomoviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

saladhunter

2017. február 22.

ÚÚÚ imádtam. Talán a karácsonyi limitáltakból ez a kedvencem. A belsejéből apró pici csillagok jöttek ki amik szerintem vagy cukrok vagy olajos hidratáló pici csillagok. Mindenesetre nagyon imádtam.

saladhunter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Fruzsci

2017. január 29.

H a t a l m a s !! :D De tényleg, tök nagy. A színe szép, az illata jó, vizsgaidőszak utáni pihenésképp nagyon jól esett. :D

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

BlindedByLipstick

2017. január 12.

A leárazáskor vettem meg az ajándékcsomagban. Mennyei illata van, az én bőrömön sokáig érződött, a víz is meseszép lett, ráadásul a bőrömet sem szárította. Egy hosszú nap után tökéletes volt a kényeztető fürdőmhöz. :)

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Izabel

2016. december 10.

A születésnapomra kaptam, magamtól azért (már) nem szívesen adnék ki ennyit egy egyszer használatos fürdőgolyóért; ezt sem egyszerre, hanem három részletben használtam el, így mondjuk elmaradt a "wow-élmény", de legalább valamennyivel hatékonyabbnak éreztem magam. A víz szép színű lett, és a bőrömet sem szárította. Az aranycsillagokkal, sajnos, nem találkoztam, és az illatát sem éreztem különösebben. Egyedül a külcsín ragadott meg, viszont ennyi pénzért többet is tudhatna... Közepes.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Narancssárga.

Nem szabványos INCI név. jelentése: ehető arany csillagok.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany por.