KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Karácsonyi limitált kiadás

"Ha belepottyantod egy kád vízbe, először az aranycsillagok oldódnak fel, miközben a víz vibráló kékre változik. Édesnarancs-, konyak- és lime-olajból különleges, pezsgőre emlékeztető, vidító illattal."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csomoviki

2017. november 3.

Életem fürdőgolyója és ez nem túlzás :D Karácsonyra kaptam csomagban majd egy vizsgák utáni ünneplő fürdés alkalmával kipróbáltam. Először sárga lett a víz aztán zöld majd mély királykék és folyamatosan oldódtak ki belőle az aranycsillagok, amik később feloldódtak és olyan gyönyörű aranykavalkád lett a királykék vízben, hogy külön élvezet volt nézni. Az illata pedig mennyei volt...Ha tudnék 50 csillagot adnék neki vagy amennyit a kádamban láttam :D de itt megy az 5 csillag

csomoviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

saladhunter

2017. február 22.

ÚÚÚ imádtam. Talán a karácsonyi limitáltakból ez a kedvencem. A belsejéből apró pici csillagok jöttek ki amik szerintem vagy cukrok vagy olajos hidratáló pici csillagok. Mindenesetre nagyon imádtam.

saladhunter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Fruzsci

2017. január 29.

H a t a l m a s !! :D De tényleg, tök nagy. A színe szép, az illata jó, vizsgaidőszak utáni pihenésképp nagyon jól esett. :D

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

BlindedByLipstick

2017. január 12.

A leárazáskor vettem meg az ajándékcsomagban. Mennyei illata van, az én bőrömön sokáig érződött, a víz is meseszép lett, ráadásul a bőrömet sem szárította. Egy hosszú nap után tökéletes volt a kényeztető fürdőmhöz. :)

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Izabel

2016. december 10.

A születésnapomra kaptam, magamtól azért (már) nem szívesen adnék ki ennyit egy egyszer használatos fürdőgolyóért; ezt sem egyszerre, hanem három részletben használtam el, így mondjuk elmaradt a "wow-élmény", de legalább valamennyivel hatékonyabbnak éreztem magam. A víz szép színű lett, és a bőrömet sem szárította. Az aranycsillagokkal, sajnos, nem találkoztam, és az illatát sem éreztem különösebben. Egyedül a külcsín ragadott meg, viszont ennyi pénzért többet is tudhatna... Közepes.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

3tara2

2016. március 27.

Nem rottyantam el tőle! Szép meg jó.....de hamar illant el a meghatározhatatlan talán narancs meg pacsuli szag?! Sittysutty oldódott fel a vízben!
Nekem túlontúl mesterségesnek tűnt!
És az az igazság,hogy jobban tetszett használaton kívül! Többet ígért a külseje,mint amennyit nyújtott!
Egyedüli pozitívuma hogy egyáltalán nem kellett magam fürdés után krémezni.
Ez természetesen nem jelenti azt hogy nem fogok a jövőben is mániákusan Lush termékeket vásárolni! Ez rajtam félresikerült de oda se neki!😀

3tara2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 27.

Nekem túlontúl mesterségesnek tűnt!
Egyedüli pozitívuma hogy egyáltalán nem kellett magam fürdés után krémezni.

Norih

2015. november 14.

IMÁDOM! A lush legjobb fürdőgolyója. Eszméletlen szép kék-arany színe lesz a víznek,nagyon kellemes az illata,és az arany kis csillagok benne! Kész csoda egy a fürdőgolyó! Mindenkinek ajánlom,karácsonyi lazításként,vagy akár csak egy hosszú nap után! :)

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 14.

Vestara

2015. május 21.

Felér egy Karibi nyaralással! Na jó, azért nem :P De télen nincs is jobb, mint a fürdőkádban azt játszani, hogy egy tengerparton lágy hullámok mossák a testedet :) Kár, hogy csak karácsonykor kapni!

Vestara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Hoagirl

2015. február 5.

Ez egy csoda! Komolyan mondom, annyira a hatása alá kerültem, hogy szavakba sem bírom önteni. Általában tartózkodom a szuperlatívuszoktól, de itt nem tudom visszafogni magam. Én gyilkos módon ezt is elfeleztem, de így is tökéletesen elég volt és az élvezeti értékén semmit sem változtatott a csökkentett mennyiség. A belsejében kb. 1 cm átmérőjű rózsaszín és sárga kis golyócskák vannak, amolyan mini-fürdőgolyócskák, amik kipottyantak belőle amikor kettévágtam. Fogalmam sincs hogy lett tőle ilyen csodálatos türkizkék a víz, de tény hogy az lett. Képzeljétek el Bora-Bora csodálatos türkiz színű tengerkékjét, megspékelve arany csillámporral, ami úgy kavarog és örvénylik a vízben, hogy egészen beleszédül az ember. Mesés látvány. Ahogy oldódik, előbukkannak a csillagok is, amik végül beleolvadnak a szépségbe. Megmondom őszintén, én az illatára nem is emlékszem, mert a látvány annyira magával ragadott, hogy arra már nem maradtak agysejtek hogy azt is feldolgozzam. :D Receptre írnám fel mindenkinek, akinek bánatos napja van.

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

aranyhalacska

2014. április 22.

Még a karácsonyi leárazáskor rendeltem.
Hát az illata nem annyira jött be, de a csillámos víz kárpótolt.Szeretem, hogy selymes tapintású lesz a bőröm utána!

aranyhalacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

Még a karácsonyi leárazáskor rendeltem.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Narancssárga.

Nem szabványos INCI név. jelentése: ehető arany csillagok.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany por.