KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Samponok

Kitűnően tisztít, megszünteti a csomókat a hajban, megkönnyítvén ezáltal a fésülködést, míg illatán az érzéki Karma érezhető. A Karma egy illóolaj keverékkel készül, aminek mindamellett, hogy olyan az illata, mint a fűszerekkel teli tálban lévő narancsoknak, szerencsére fejbőr erősítő hatása is van egyben, valamint szabályozza a haj zsírosodását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hoagirl

2017. július 12.

Az egyik kedvenc illatom a Lushtól a Karma, nagy rajongója vagyok, így természetesen be kellett szereznem ezt a terméket is. Pedig határozottan szilárd sampon ellenes voltam, hiába tudom hogy óvjuk a környezetet vele, nekem a sampon legyen folyékony és flakonos. Több félelmem is volt ezzel a kivitelezéssel kapcsolatban, az egyik hogy nem fog kellőképpen habzani, márpedig nekem az szükségszerű a tisztaságérzethez. A másik az volt hogy esetleg bepenészesedik ahogy a fém tartóba visszahelyezem, vagy túlságosan kiszárad és használhatatlan lesz. Mindegyik félelmem alaptalannak bizonyult, mert nagyon, de TÉNYLEG nagyon kevés elég belőle, könnyen felhabzik, tökéletesen tisztít, az illata pedig elég sokáig érezhető a hajamban, egyszerűen csodálatos! A Lushban hozzá vásárolható fém tégelybe szoktam rakni használat után reggel, és este fürdéskor egyszerűen megfordítom hogy a másik oldala is megszáradjon, másnap reggel rakom csak rá a doboz tetejét, így nem történt még vele baleset. Az egyetlen nyűgöm vele a macerás beszerzés, ez ugyanis csak online érhető el webshopban, és a nemrégiben bevezetett rendszer miatt személyes átvétel esetén is ki kell fizetni a szállítási díjat, igaz ugyan hogy utólag annak a költségét jóváírják a bankszámlán, de ez nekem kicsit nyűggé teszi a vásárlást. A kissé körülményes beszerzés azonban nem a termék hibája, így részemről jár az öt csillag. :)

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

pannababo

2017. június 26.

Az illata és a hatása is mesés. de igen drága, és szárítja ahajvégeket, nem megfelelő hidratálás nélkül.

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

bankia

2017. május 31.

Csillagot adok ennek a terméknek azért, mert 1. nagyszerűen habzik. 2. könnyen kimosható a hajból. 3. a gyerekeim imádják, nekik tetszik az illata és sokáig selymes a hajuk. Amiért nem adtam: a zsíros hajamra nem volt jó, nekem nem tetszik az illata.

bankia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Unikornishercegno

Korcsoport: < 18
2017. április 27.

Ez a sampon volt az utolsó reményem.. Két naponta mosom a hajam és ötezer féle sampont próbáltam már olcsótól a drágáig. Mivel erről nagyon jókat olvastam ezért mertem megrendelni. És nagyon nagyot csalódtam nem hogy kevesebbet mosok hajat hanem már egy nap után elkezd zsírosodni. Konkrétan rosszabb mint egy Garnieres vagy más drogériás sampon. Még pár hétig próbálgatom hátha jobban fog teljesíteni..

Unikornishercegno
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 27.

scisneros

2016. június 12.

Isteni illata van, meglepően jól habzik, viszont hosszútávon használva nagyon szárította a hajam.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

gumibogyo11

2016. május 1.

Szerettem az illatat es a sok habot, de foleg akkor hasznaltam amikor a New-t eppen szuneteltettem. A ketto egyutt is jo kombo, cserelgetve.

gumibogyo11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

pankabeauty

Korcsoport: < 18
2015. augusztus 27.

Nagyon jól tísztit szép fényes a hajam és mint ha hajmosás közbe hűsítene is egy kicsit. Az illata kellemes. Sűrű habot képez. Nagyon szeretem egyik legjobb sampon amit eddig kiprobáltam a Lushtól! Nagyon érzékeny a fejbőröm és ha parabén szulfát szilikon stb.. van egy samponba viszketek mint egy bolhás de ezektől nem szóval nekem megváltás volt mikor megvettem.

pankabeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

risaedla

2014. szeptember 20.

Ajándékba kaptam, mivel imádom a parfüm illatát. Először fényes volt utána a hajam de pár használat után már sprőd volt és kifejezetten fénytelen. Hennázás előtt szoktam ezzel megmosni a hajam, mert ez tuti leszed mindent! Valóban nagyon sokáig elég, főleg így, de soha nem fogom magamnak megvenni!

risaedla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Eszti24

2014. június 14.

New samponkorong után próbáltam ki ezt is, sokkal jobban habzik, és lágyabb a textúrája, mint annak, ez is nagyon jó, nagyon fényes hajat eredményezett. Nekem a New 5 és fél hónapig(!!!!) kitartott, karácsonyra kaptam és május elején még használtam, nem tudom elképzelni, hogy bárkinek hogy tud elfogyni hetek alatt, pedig hátközépog érő hajam van, kellett rá bőven. Kíváncsi vagyok, hogy a karma is bírja-e ennyi ideig, de ha elfogy, visszatérek a New-hoz, az jobban tetszett, és hatásosabb is volt. (na meg az illata is jobb, nekem legalábbis) :)

Eszti24
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

almarek

2013. december 28.

Nagyon meglepődtem, milyen egyszerű is használni ezt a korongot. Pillanatok alatt gazdag hab keletkezik, ami kíméletesen tisztítja a hajat és a fejbőrt. Hajmosás után könnyedén kifésülhető a hajam akkor is, ha nem használok balzsamot. A kellemes illat sokáig megmarad.
A boltban azt mondták, hogy egy korong addig elég, mint 3-4 flakon folyékony sampon. Ezt még nem tudom megerősíteni, de tényleg lassan vékonyodik. Nekem gyorsan zsírosodik a fejbőröm, de ezzel elég 3 naponta hajat mosnom. Szerintem utazáshoz is tökéletes, hiszen nem folyik bele a táskába, kis helyen elfér... A kis fém dobozkája újrahasznosítható, így a környezetet sem szennyezzük a sok kidobott műanyag flakonnal. Engem abszolút meggyőzött! :)

almarek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.