KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. február 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az alginit jótékony hatású, csak természetes összetevőket tartalmazó, fosszilis gyógyiszap. Az alginitben lévő algák antioxidánsban gazdag, 100%-ban természetes, szerves hatóanyagai stimulálják, frissítik bőrödet, és a legjobbat hozzák ki belőle. A közel 65 féle összetevő között található cink, magnézium és kálium úgy erősítik a bőrt, hogy közben nyugtatnak és hűsítenek. Az alginit egyik legcsodásabb hatóanyaga a huminsav, amely nemcsak regenerál és gátolja a bőr öregedését, hanem erőteljes sejtmegújító hatása miatt egyenesen fiatalítja azt, mérsékelve a ráncokat. Csökkenti a gyulladásos tüneteket.

A huminsavban lévő szervesen kötött mikro-és makro anyagok a bőrbe jutva vérbőséget okoznak, táplálják, újítják a bőrt. A huminsav antibakteriális hatása miatt sebgyógyító, csökkenti az égési sérülések nyomait. Az alginit egyik különleges tulajdonsága, hogy minden bőrtípus számára tökéletes választás: a zsíros, pattanásos, vagy a gyulladt és száraz bőrt ugyanolyan gyönyörűvé varázsolja, így kombinált bőrre is remek.

És ez még nem minden, hiszen fehér tea is került bele, mely rengeteg antioxidánst és vitamint tartalmaz, amely a szabad gyökök legnagyobb ellensége. Hatóanyagai frissítik, regenerálják a sejteket, érfalakat, így az egyik legkiválóbb természetes bőröregedés gátló. Kivonata védi a bőr kötőszöveteit a káros környezeti hatásokkal szemben. Gazdag olyan fontos nyomelemekben, mint a nikkel, a króm, a mangán, vagy a vas.

bereszsuzsa

2018. június 29.

A Manna honlapján található teszt alapján a kombinált bőrömnek ez a pakolás lenne a legjobb választás, de nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az szuper, hogy vegán és állatkísérlet-mentes termékről van szó, de nekem pattanásokat okoz sajnos, viszont a bőröm szárazabb részein egészen jól működik.

bereszsuzsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

llitrim

2018. május 27.

Elég régóta használom már ezt a pakolást, bár kicsinek tűnik a doboz, elég sokáig kitart. A kikeverésre, felrakásra, lemosásra lélekben fel kell készülni, én mindig takarítás előtt használom, mert akkor nem akadok ki azon, hogy az egész fürdőszobában fekete iszapos cseppek vannak :). A kikeverésnél a mennyiségeket nem mindig sikerül eltalálni elsőre. Használat közben tényleg elkezdi egy idő után húzni az arcbőrt, lemosás után pedig hidratálni kell. Viszont használat után nagyon szép lesz a bőröm, olyan tisztának érzem. A hatását napokig érzem az arcomon. A macerás előkészítés miatt -1 csillag, de a hatásával nincs semmi gond.

llitrim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

eeraa

2018. március 29.

Kellemetlen érzés volt a bőrömön, a lemosása még kellemetlenebb volt. Szárította és irritálta a bőröm.

eeraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Dephiinia

2018. március 6.

Borzalmas a kikutyulása. Előtte a zöldteás volt, azzal már volt rutinom, nem volt vele semmi gond. De ez van rettenet! Mintha vízlepergető lenne. Megáll a vízcsepp a tálkám közepén, a por körülveszi és kész, ennyi. Hiába próbáltam kevergetni, nem akart elegyedni a vízzel, ugyanúgy megmaradt középen a vízcsepp. Ha meg több vizet adtam hozzá, ugyanúgy nem keveredett, max leszállt az alljára. Emelett miután sikerült nagynehezen használni nekem szárította a bőröm. A szaga nem túl jó. Semmi változást nem tapasztaltam tőle.

Dephiinia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

vanesszam

2018. február 21.

Kék agyagos társával együtt rendeltem, de ennek az illata még rosszabb, mint a másiknak. Nagyon el kell határoznom magam hozzá, hogy használjam.. Nehezen oldódik fel a vízben, jó néhány percet szenvedek vele, még sikerül elkavarni megfelelő állagúra.

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Ivyi

2017. december 11.

Egyik kedvenc arcpakolásom🙂 Nagyon szép összetevőket tartalmaz,a bőröm imádja és csodásan tisztává,puhává varázsolja minden alkalommal. Szeretem az illatát is nálam 5 pont.

Ivyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Feketemacska

2017. október 26.

Már régóta megvolt, végre sikerült elhasználni de sokáig tartott. Részben azért mert nem szerettem kikavarni, sosem lett olyan állagú mint kéne. Mire sikerült addigra pedig elfogyott. Eléggé szárította a bőröm, hidratálni kell utána. Kicsit olyan mintha a szemcsék beleülnének a tágabb pórusokba, szóval alaposan le kell mosni. Most nem tudom hogy ettől lett e szebb a bőröm ( bár nem hiszem nem rendszeresen használtam) vagy mert egy ideje ásványvízzel mosok arcot. Kipróbálni elég volt de nem venném újra.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

kispocsi

2017. október 17.

Ez a nagy kedvenc. Imádom!! Kicsit szárít, utána hidratálni kell a bőrt. Mióta használom sokkal szebb a bőröm. Természetesen hozzá manna szappant hasznàlok az arcmosáskor.
Újra vevős!

kispocsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Újra vevős!

imcsi

2017. augusztus 12.

Nekem ez a pakolás sokkal jobban bevált, mint a kék agyagos, pedig az van kifejezetten zsíros bőrre. Pár csepp teafa illóolajjal szoktam összekeverni mielőtt feleszem, és rendszeres használattal szép tiszta lesz tőle a bőr.

imcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

sweetsensation

2017. augusztus 3.

Borzasztó az állaga, nem oldódik fel a vízben, nehéz feltenni. Semmiféle hatását nem éreztem, pénzkidobás.

sweetsensation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract