KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. február 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az alginit jótékony hatású, csak természetes összetevőket tartalmazó, fosszilis gyógyiszap. Az alginitben lévő algák antioxidánsban gazdag, 100%-ban természetes, szerves hatóanyagai stimulálják, frissítik bőrödet, és a legjobbat hozzák ki belőle. A közel 65 féle összetevő között található cink, magnézium és kálium úgy erősítik a bőrt, hogy közben nyugtatnak és hűsítenek. Az alginit egyik legcsodásabb hatóanyaga a huminsav, amely nemcsak regenerál és gátolja a bőr öregedését, hanem erőteljes sejtmegújító hatása miatt egyenesen fiatalítja azt, mérsékelve a ráncokat. Csökkenti a gyulladásos tüneteket.

A huminsavban lévő szervesen kötött mikro-és makro anyagok a bőrbe jutva vérbőséget okoznak, táplálják, újítják a bőrt. A huminsav antibakteriális hatása miatt sebgyógyító, csökkenti az égési sérülések nyomait. Az alginit egyik különleges tulajdonsága, hogy minden bőrtípus számára tökéletes választás: a zsíros, pattanásos, vagy a gyulladt és száraz bőrt ugyanolyan gyönyörűvé varázsolja, így kombinált bőrre is remek.

És ez még nem minden, hiszen fehér tea is került bele, mely rengeteg antioxidánst és vitamint tartalmaz, amely a szabad gyökök legnagyobb ellensége. Hatóanyagai frissítik, regenerálják a sejteket, érfalakat, így az egyik legkiválóbb természetes bőröregedés gátló. Kivonata védi a bőr kötőszöveteit a káros környezeti hatásokkal szemben. Gazdag olyan fontos nyomelemekben, mint a nikkel, a króm, a mangán, vagy a vas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ivyi

2017. december 11.

Egyik kedvenc arcpakolásom🙂 Nagyon szép összetevőket tartalmaz,a bőröm imádja és csodásan tisztává,puhává varázsolja minden alkalommal. Szeretem az illatát is nálam 5 pont.

Ivyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Feketemacska

2017. október 26.

Már régóta megvolt, végre sikerült elhasználni de sokáig tartott. Részben azért mert nem szerettem kikavarni, sosem lett olyan állagú mint kéne. Mire sikerült addigra pedig elfogyott. Eléggé szárította a bőröm, hidratálni kell utána. Kicsit olyan mintha a szemcsék beleülnének a tágabb pórusokba, szóval alaposan le kell mosni. Most nem tudom hogy ettől lett e szebb a bőröm ( bár nem hiszem nem rendszeresen használtam) vagy mert egy ideje ásványvízzel mosok arcot. Kipróbálni elég volt de nem venném újra.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

kispocsi

2017. október 17.

Ez a nagy kedvenc. Imádom!! Kicsit szárít, utána hidratálni kell a bőrt. Mióta használom sokkal szebb a bőröm. Természetesen hozzá manna szappant hasznàlok az arcmosáskor.
Újra vevős!

kispocsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Újra vevős!

imcsi

2017. augusztus 12.

Nekem ez a pakolás sokkal jobban bevált, mint a kék agyagos, pedig az van kifejezetten zsíros bőrre. Pár csepp teafa illóolajjal szoktam összekeverni mielőtt feleszem, és rendszeres használattal szép tiszta lesz tőle a bőr.

imcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

sweetsensation

2017. augusztus 3.

Borzasztó az állaga, nem oldódik fel a vízben, nehéz feltenni. Semmiféle hatását nem éreztem, pénzkidobás.

sweetsensation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

katx3

2017. március 23.

Megérkezett a csomag tegnap, és ki is próbáltam azonnal, sokat vártam tőle. 15 perc után mostam le, már nagyon húzta az arcom. Könnyen lemosható, utána nagyon jó, puha lett az arcom, viszont kb. fél óra után nagyon "bezsírosodott", fénylett, ez a "hatás" máig kitart.. Amúgy is küzdök a fénylő bőrrel, sajnos ez csak felerősítette.. Nem fogom kidobni, ahhoz túl drága volt, adok még neki 1-2 esélyt, hátha.. :)

katx3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Nanilia

2017. február 23.

Ma kaptam meg, ki is próbáltam. Nagyon bejön! Engem nem csípett, de én fele vízzel fele szőlőmagolajjal kevertem ki, tanulva előre az itt olvasottakból. :)
Szép algazöld lett az arcom, ezen a párom is igen jól szórakozott, éreztem ahogy 15 perc után már feszít a maszk, de hagytam 20-ig. Lehúzta a kezdetleges pattanást, ki sem jött!
Könnyű lemosni, én szivaccsal oldottam meg de simán le tudtam volna anélkül is. Az illata tiszta, olyan "zöld", a fehér tea érezhető. A bőröm sima lett, puha és friss. Ez 5*-os termék! :)

Nanilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Eira

2017. február 22.

Nagyon szeretem ezt az arcpakolást. Heti egyszer szoktam használni, használat után pedig hihetetlenül puha lesz a bőrőm.

Eira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

MNNiko

2017. február 6.

Az én bőrömmel nem kell csodát tenni, csak szeretem egy kicsit kényeztetni, heti egyszer használok pakolást egy alapos radírozást követően. Először az illata nem volt olyan szimpi, nagyon erősen a fehér tea érződik ki.
A por + víz összekeverése elsőre nem szokványos, de nem is kényelmetlen. Állaga agyagos lesz felkenéskor és viszonylag hamar szárad és elkezdi összehúzni a bőrt.
Lemosása nem bonyolult és utána tényleg nagyon finom, puha lett az arcbőröm. Viszont szerintem, akinek száraz bőre van annak nem csinál semmit a bőrével, mert anyukámnak pl. száraz, érzékeny bőre van és neki abszolút nem vált be.

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Lillababa

2017. január 31.

Egész jó pakolás, de úgy gondolom, hogy kb.ugyanaz a "célcsoport", mint a kékagyagosnál és ennél az hatásosabb is és könnyebben is kezelhető.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract