KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

My Hsin-Ni

Ár:   650 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2013. október 4.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kollagén erősíti a bőr szerkezetét és segíti a bőr rugalmasságát. A Q10 koenzim biztosítja bőrének a regeneráló hatását és segíti a bőr ellenálló képességét. Az érett, metabolikus aktivitással rendelkező bőr revitalizálására alkalmas. Védi a bőrt az oxidatív stressz okozta lipid peroxidáció ellen. A tengeri alga kivonat erőteljesen hidratálja, táplálja a bőrt. Rendszeres használatával a bőrt feszessé, bársonyossá teszi.

g.brigitta

2017. június 11.

Nekem nagyon bejön,gyorsan felszìvòdò,semleges enyhe illatú arcmaszk.Magas nedvessegtartalommal,feszesedett tőle az arcom.😊

g.brigitta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

malvada

2016. december 31.

Láthatóan frissebb, fiatalosabb lett tőle az arcom és ezt remélem nemcsak bebeszélem magamnak. Mondjuk elég rémisztően néz ki az ember a maszkkal az arcán, egyéves babám se volt biztos benne, hogy az anyukáját látja-e, vagy valaki sokkal ijesztőbbet, de a szépségért ugye...
5 csillagot akkor kapna, ha mások is észrevették volna a változást, én mindenesetre nem bántam meg, hogy kipróbáltam, és újra fogom vásárolni.

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Bujvari

2016. december 20.

A termékcsalád 80%-át kipróbáltam és nekem ez a kedvencem. Hidratál, táplál feltölt és közben nem nehezíti el a bőrt. Nem zsírosít, mégis napokig tartó egészséges ragyosást biztosít. Száraz, vízhiányos bőrre használom és nagyon elégedett vagyok vele.

Bujvari
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

ZiAn

2016. november 6.

Többszöri használat után is szeretem és változatlanul elégedett vagyok vele. Szépen feltölti az arcomat, puha, bársonyos tapintású lesz tőle. Tasakjaba visszacsomagolva, hűtőben tartva kétszer is fel tudom használni.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

juditka70

2016. május 14.

Esti buli előtti készülődés során használtam ezt a maszkot. Egy igazán nagyszerű,és hatásos maszk. Mélyen hidratál,és egész jó a feszesítő hatása is. Mindenképp megér egy próbát! Én állandó vásárlója vagyok a MY HSIN-NI maszkoknak! Szuper mind amit eddig kipróbáltam!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 14.

Adnilem

2015. november 18.

Egy blogban olvastam róla és levadásztam a Müllerben. Szerintem nagyon jó! Bőven át van itatva a maszk géllel. Én is tovább hagytam fent, mint 25 perc. Leszedés után a maradékot pár perc alatt beszívta a bőröm. Nagyon-nagyon puha lett tőle és egészséges "ragyogása" van. Imádom!

Este kinyomkodtam a maradékot a tasakból, azt is felkentem. A kezem is olyan lett tőle, mint a bársony!

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

albertinablogg

2014. december 9.

Kellemes, semleges illatú maszk, magas nedvességtartalommal. Én 45 percig hagytam fent, már kezdett bizseregni a maszk alatt az arcom. Levettem, a maradékot belemasszíroztam lágyan a bőrömbe. De semmi különös hatást nem vettem észre.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

soos.gina93

2014. június 3.

Hihetetlenül jó! Bár még nincsenek ráncaim a maszk használata után olyan feszes volt a bőröm, mint ha botox kezelésen lettem volna...:)

soos.gina93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 3.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Collagen, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Urea
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.