KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

My Hsin-Ni

Ár:   650 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2013. október 4.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kollagén erősíti a bőr szerkezetét és segíti a bőr rugalmasságát. A Q10 koenzim biztosítja bőrének a regeneráló hatását és segíti a bőr ellenálló képességét. Az érett, metabolikus aktivitással rendelkező bőr revitalizálására alkalmas. Védi a bőrt az oxidatív stressz okozta lipid peroxidáció ellen. A tengeri alga kivonat erőteljesen hidratálja, táplálja a bőrt. Rendszeres használatával a bőrt feszessé, bársonyossá teszi.

Ad-Namah

2018. július 1.

Mielőtt kibontottam 10 ml szérumot öntöttem ki kis üvegbe, mert ha kiveszem egyből, mindenhova folyt volna (jártam már így). A Leaders maszkok szérumánál sokkal hígabb, és ez a műanyag fedőmaszk elérte, hogy majdnem leesen az arcomról, de kíváncsi leszek, mit ér el. Ötös kiadásban vettem a gold, aloe vera és 2 kék algással együtt, most próbálom ki ezt elsőnek. Biztos, hogy jó minőségű, és dobozban megéri venni, mostanában leakciózták darabáron őket, de úgy drágább. Azt érzem, hogy az arcomat megnyugtatja (reggel komedó nyomó pálcával nyomkodtam), és jó érzés feltenni.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Ginatural

2018. június 20.

Iszonyatosan jó termék! Felér egy ránctalanító feszesítő kezeléssel! Imádom! Én még a maszkot használat után kinyomkodom és a jó sok géllel mégjobban bemaszírozpm a nyakam és a dekoltázst, kezeimet homlokomat!

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

brigitta001

2018. március 12.

Ez volt az első maszkom ettől a márkától és azóta is a kedvencem. A bőröm egyszerűen tömörebb tőle. A hatását kb. két napig érezni a használat után. Tele van folyadékkal ezért tényleg érdemes egy tégelybe átfolyatni a felesleget.

brigitta001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

barbiii_sz

2018. március 10.

Vékony anyag, puha és bőséges a szérumban. Ha előre leszedem a plusz réteget, akkor sokkal könnyebben felhelyezhető, tökéletes a mérete, illata szinte egyáltalán nincsen. Az arcom üdébbnek néz ki és puhább is miután leveszem, a hidratáló hatása nem rossz, de kevésbé intenzív, mint a kék algás vagy aloe verás típusé.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

tara95

2018. február 9.

Ez lett az egyik nagy kedvencem. Zsíros, vízhiányos bőrre ajánlják, az enyén ilyen és szuper. Inkább gél van benne, teljesen feltölti a bőrt, viszlát vízhiány és enyhíti a pirosságot, jobban mint az arbutinos. Ötös, a kedvenc maszkjaim.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Boriskajuliska

2018. január 24.

Az egyik kedvenc fátyolmaszkom. Fülre akasztva szépen kisimul a nyak bőrén is. Nagyon sok szérum van benne, ami akár 2 használatra is elegendő. Nagyon szépen meghúzza a bőrömet, igazi esemény előtti ápolás. Hatása a rendszeres használattól függ, de tudjuk semmi nem tart örökké, főleg nem 700.- forintért:)

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 24.

ledae

2018. január 11.

Újabban nagyon nyitott vagyok a koreai arcápolás felé, úgyhogy hirtelen felindulásból megvettem ezt a maszkot a Rossmannban, hogy a vizsgaidőszakban kényeztethessem magam. :D Egyszerűen CSODA!!! Rettentő száraz (pontosabban vízhiányos) a bőröm, de most egyszerűen olyan, mint a babapopsi. A homlokom közepén pedig már nagyon régóta ott figyelt egy vékony ráncocska, most az is eltűnt. :D Biztos újraveszem!

ledae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

CeCeDrake

2017. december 23.

Nagyon jó kis maszk, tele van anyaggal, nem az utolsó helyen kullognak a valamire való összetevők, mint pl a Balea maszkjainál. Annyival nem is drágább, ha azt nézzük.
Jól hidratál, nincs túltolva benne az illatanyag, nem irritál, jótékony hatásai hosszútávú használat mellett jelentkeznek. Felváltva használom a márka többi maszkjával.
Csomagban 600/db áron jön ki, megéri az árát.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Csomagban 600/db áron jön ki, megéri az árát.

Petrappp

2017. október 5.

769 Ft volt a rossmannban, és pont annyi hatása van, mint a fele ennyibe kerülő Balea hidratáló maszknak, mert hogy ez is csak hidratál, de feszesíteni nem feszesített semennyire. Sőt, még ki is pirosodott a bőröm tőle. Többet nem veszek ilyet.

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Summer39

2017. október 2.

AHA hámlasztás után raktam fel. Gondoltam ilyen összetevőkkel csak jó lehet. Na persze...T vonalban full vörös lettem, aloéval kellett kenegetnem, hogy másnapra rendbe jöjjön. A dolog szépséghibája az, hogy több mint 900 ft-ba került. Viszont a Balea aktív szenese 300-ba, és egyáltalán semmilyen irritációt nem okozott, ugyanígy AHA után. Más termékükkel is így jártam, de legalább tudom, hogy az ezrest másra költöm el.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Collagen, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Urea
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hattásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is. Részletesebb infó az INCIDecoderen.